מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orelh94 Member

באיזה נחרצות אתם מבלבלים בשכל שהוא רצוי במועדון, בסדר, הבנו, אתם שונאים את ריאל אבל תפסיקו להמציא. בריאל הוא עזב בפיצוץ גדול כשאיבד את רוב חדר ההלבשה ורב עם כולם. במדריד התחילה הצניחה החופשית של הקריירה שלו והרבה בגללו. כשהוא בא למדריד הוא הכיר שחקנים מזן אחר (מה לעשות? כואב לכם אוהדי ליברפול?) עם מעמד אחר ויותר מהכל הוא הגיע למועדון שהוא סיר הלחץ הכי גדול בכדורגל העולמי, עם לחץ בלתי פוסק מהתקשורת שסוקרת את המועדון. הוא לא הראשון ובטח שלא האחרון שעמד או יעמוד במכבש הלחצים הזה, והדמות שהוא פשוט לא מאפשרת לו להסתדר במועדון כזה.
    הנחרצות שלכם, בנוסף לסילוף והמצאת עובדות היא הזויה. לכו לעשות שיעורי בית במקום לבלבל אנשים.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו דיווחים שריאל מדריד רוצה אותו. כמה הם מבוססים, אני לא יודע. סביר להניח שלא - כי כל מי שעיניו בראשו ופשוט ראה כדורגל בשנים האחרונות לא ייקח את מוריניו.

מבחינתי התגובה ליום הזה - כמו ג'ורג' בסיינפלד אחרי שסוזן מתה - זה restrained jubilation. מרוצה שזה נגמר, שמח שזה נגמר, אבל לא נמצא בעננים או משהו כזה. למרות הכל, יש לי המון סימפטיה למוריניו, המון כבוד לקריירה שלי והמון הערכה למה שהוא עשה. רק חבל שכל זה היסטוריה ושאנחנו קיבלנו שאריות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. orelh94 Member

בסדר, ריאל מקושרת לחצי אירופה ברגע שיש שם רמז לסדק כלשהו ורחמנא ליצלן עזיבה/פיטורים. צריכים למכור עיתונים, דוחפים שמות של מועדונים גדולים. בספרד אלו ריאל ובארסה, באנגליה יונייטד וכו'. לא משהו רציני, במיוחד אחרי הפיצוץ שבו הוא עזב. צריך לקרות משהו מיוחד כדי שהוא יגיע ואני לא רואה את זה קורה. אני יוצא כנגד הנחרצות שאנשים פה קובעים דברים, סתם לפי מה שעובר להם בראש באותו הרגע.

4. Andrei Kanchelskis Member

לא את זידאן ולא את פוצ'טינו אני רוצה רק את דייגו סימאונה ומקווה שגם ההנהלה רוצה ואולי כבר פנתה אליו לגבי העונה הבאה, אמן!

5. סמואל אטו Member

מי שקובע דברים סתם זה אתה.
    אף אחד לא הכחיש שהיה פיצוץ בין מוריניו לחדר ההלבשה, אבל בינו ובין פרז יש הערכה גדולה. לא סתם הוא השם הראשון שעולה כל פעם שצריך בריאל מאמן חדש.

6. Clichy COYG

ויותר מכך - לעבוד תחת אברמוביץ', למרות שלא מדובר ב"מועדון הגדול בעולם", זו אחת המשימות הקשות ביותר בכדורגל העולמי מאז הפיטורים של מוריניו (בהקשר להודעה הראשונה של @orelh94) ככה שלא הייתי מזלזל בזה.

7. k_700 Member

עוד אפשר בטעות להאמין למשפט הזה ולשכוח שההנהלה זרקה לו עוד איזה 70 מליון פאונד הקיץ לשני שחקנים שהוא לא קידם מילימטר ובקושי השתמש בהם.

טוב מאוד שההנהלה לא רצה להביא לו בלמים בקיץ אחרי שבשנתיים הוא בזבז 80 מליון פאונד על שני בלמים.
    אני מקווה מאוד שלמאמן הבא לא תהיה את החוצפה לזעוק שאין לו בלמים אחרי שיביא שניים נוספים בסכומים כאלה ואם היה ויבקש עוד שההנהלה תתנגד.

מדהים שהבן אדם פה שנתיים וחצי ואין דבר אחד טוב שאפשר להגיד שהוא עשה.
    דבר אחד טוב.
    מארסיאל לא רוצה להאריך חוזה, דה חאה THE SAME, אף צעיר לא התקדם, אף שחקן לא השתפר, ההגנה יותר גרועה מההגנה בתקופה של מוייס, התוצאות? בררה.
    ברור, יהיו כאלה שינגנו על זה שהוא עוד היה יכול לעשות משהו בליגת אלופות או לפחות יאמינו לדף המסרים של השבוע האחרון("עוד היה לנו סיכוי לטופ 4").

העיתוי של הפיטורים לא ממש גורם לי לפרצי שמחה.
    העונה גמורה לחלוטין, נכון שהנזק שהוא עושה לתדמית של הקבוצה כשהוא מאבד את זה יותר ויותר בכל שבוע עם השטויות שהוא פולט וההקנטות שלו נגד מאמנים ואוהדים של קבוצות יריבות אלו דברים שיקח הרבה זמן לאחות ולהשכיח אבל היה בי מעט רצון לראות אותו נכשל עוד יותר כדי שלמעט הספקנים שנשארו לא יהיה ספק.

יש עוד כאלה שמאמינים שהמאמן נוק אאוט המופלא הזה עוד מסוגל לעשות משהו באלופות או להאמין לדף המסרים הנדוש מהשבוע-"יש לנו סיכוי לטופ 4".

טופ 4 לא יהיה גם אם יגיע פוצ'טינו בזחילה מחר.
    צריך להגיד את זה שההישג הכי גדול שלו זה להגיע לדצמבר עם קבוצה שהושקעה בה סכומי כסף כאלה גדולים ואשכרה להיות דו ספרתי מטופ 4.
    זו המורשת.

בקשר למורשת מוריניו באופן כללי,
    הוא הרבה פחות גדול לטעמי ממה שעושים ממנו.
    יש לו חלק בהיסטוריה, בתור זה שהצליח להיות בטופ אי אלו שנים בעיקר בזכות ביטול היריבות.
    רק שהיה לזה זמן מדף קצר יחסית. למדו את כל השטיקים שלו וצריך להגיד תודה שהכדורגל ניצח.

שלום ולא להתראות לכשלון הכי צפוי שאי פעם ידעתי שיתרחש.
    אני ממש מקווה שלא נצטרך לסבול את המרירות שלו בתור פרשן, יכול להיות לזה ביקוש לא רע בהתחלה ואי אפשר לשמוע אותו.

8. סמואל אטו Member

הקטע של השחקנים רכש שהוא לא קיבל זה בולשיט גדול.
    נניח שהוא לא קיבל את הרכש שהוא רצה/היה צריך, זה אומר שהקבוצה שלו צריכה להיראות ככה? זה אומר שהוא צריך לזרוק זין בתפקיד?
    תתפטר כי לא טוב לך או שתעבוד קשה למקסם את מה שיש ואז גם יתנו לך מה שאתה רוצה. "הוא לא קיבל בלם", כאילו שאם היו קונים לו את אומטיטי אז פתאום הוא ופוגבה היו בסט'יס ובאימונים היו מתרגלים הנעת כדור סטייל קרויף או גגנפרס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

פרט לפפ בסיטי,
    אין עוד מאמן בעולם שקיבל תנאים בשוק כמו שמוריניו קיבל.

את שני הבלמים שהוא רצה הוא קיבל כמעט מיד(את לינדולף הוא רצה כבר בקיץ אבל היה איזה סעיף ששיחרר אותו בינואר לרכישה וסגרו לו אותו בינואר וזה לא שעד אז לא היו לו בלמים, היו לו שישה בסגל ועוד שניים צעירים שהוא זרק לכלבים).

לפני שהוא בכלל היה יכול לזעוק על רכש בקיץ האחרון הוא היה צריך להתחיל מניקוי של דד ווד.
    אבל שמאמן כמוהו יעיף את פלאיני, יאנג, ולנסיה, ג'ונס, רוחו, מאטיץ' מהסגל?

10. alexshw Member

לא משנה אם אתה מאמן טוב יותר או פחות אבל לעבוד ביונייטד זו זכות גדולה. מוריניו, שטען לפני המינוי עד כמה הוא חולם להגיע למועדון הזה, ראה תמיד אך ורק את עצמו. זלזל בצורה מוחלטת במועדון ובערכיו. דרס אותם.
    זה בלתי נסלח.

בעניין הרכש, מילאו את רצונותיו כמעט במלואם בכל חלונות העברה עד הקיץ האחרון. פרט אולי לפרישיץ'. אבל אין מאמן שמקבל הכל ב - 100%, אפילו פפ.
    מה שקרה בקיץ כבר ציינתי זו שערוריה ומצב חצי הריון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

12. רוברטו באגיו31 Member

אין ספק שמוריניו עשה עבודה גרועה מאוד ביונייטד, ונכשל כמעט בכל מה שעשה במועדון...גם הרכש הכושל והשחקנים הלא מתאימים שהוא הביא במאות מיליונים, וגם הקיבעון הבלתי נסבל שלו וחוסר היכולת או הרצון לשנות את הגישה שלו, אבל...אני רוצה להתיייחס לנקודה אחרת :

אסור לשכוח שמוריניו הגיע למועדון עמוס בבעיות ובפוסט טראומה מעזיבת סר אלכס. אני זוכר את הביקורת הקשה והמוצדקת שהייתה על וואן חאל ששיחק כדורגל לא פחות רע מזה של מוריניו, ביצע רכש במאות מיליונים ועדיין לא הצליח להגיע לטופ 4 בעונה השנייה שלו .
    הסגל של יונייטד היה מלא בשחקנים בינוניים וכאלה שמיצו את עצמם, ומהבחינה הזאת נקודת ההתחלה של מוריניו ממש לא הייתה פשוטה וקלה.
    מישהו פה השווה בין העבודה של פפ בסיטי לזאת של יונייטד. סלחו לי אבל זאת השוואה הזוייה .
    גווארדיולה הגיע למועדון שזכה ב 2 אליפויות ב 3 שנים עם סגל מצויין ומלא בשחקנים מוכשרים...בנוסף לזה פפ באמת קיבל כל מה שרצה וביצע רכש בלמעלה מחצי מיליארד דולר. אין מאמן בהיסטוריה של הכדורגל העולמי שקיבל תקציב שחקנים כל כך גבוה כמו פפ בסיטי .
    מוריניו ממש לא קיבל כל מה שרצה והיו לו לא מעט מגבלות תקציב. נכון שהוא נכשל לחלוטין ברכש שכן ביצע, אבל עדיין להשוות בין התנאים המדהימים שפפ קיבל לאלה של מוריניו זו טעות גדולה וחוסר הבנה וידע .

באופו אישי די כואב לי לראות מה ניהיה ממוריניו. לטעמי יש מועדון אחד שיכול להחזיר אותו לגדולה, וזאת מילאן .
    יעשו בשכל אם יביאו אותו לשקם את מועדון הפאר .

לגבי פוצ'טינו : מזכיר לי את מה שהיה לצ'לסי עם המאמן הפרוטוגלי וילאש בואש ב 2011, כשאברמוביץ' שילם לפורטו 15 מיליון יורו פיצויים על מנת להביא אותו, ובסוף אנחנו זוכרים מה קרה .

אני הייתי הולך על זידאן בלי לחשוב פעמיים...גם אישיות יוצאת מן הכלל וגם איש מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר .

13. Ryan Giggs11 Member

למוריניו היו "לא מעט מגבלות תקציב"?
    למעלה מ500 מיליון זה מגבלות תקציב?כמה הוא היה צריך בשביל שנראה כמו קבוצה שמסוגלת להעביר 2 פסים?2 מיליארד?

14. Raulito Madridista

הביטחון הזה שפוגבה יהיה השחקן שכולם ציפו שיהיה, הוא די מנותק מהמציאות, יש עוד בעיות שהן לא מוריניו. כמו הגישה של השחקן, וסתם ימים חלשים מקצועית. היחיד שאני מוכן 'להמר בכסף' שיישתדרג משמעותית זה מרסיאל. למוריניו לא יכולות להיות שום תלונות על מה שקרה, זה הפרק הכי גרוע בקריירה שלו, כשלא היה לו מה להציע הוא דיבר על העבר. לזידאן אין שום סיבה להגיע למנצ'סטר יונייטד, העונה הזו גמורה בניגוד לריאל מדריד 2015/16, בהחלט יכול להיות שהוא מחכה ליובנטוס.

לגבי ריאל מדריד, במארקה העלו את השאלה הזו, התחיל כטור דיעה של כותב מסוים - 'עד כמה זה משוגע אם מוריניו יחזור לריאל מדריד?', והאמת שהייתי בטוח שיהיה יותר אנטי כלפיו, מבחינת הכותבים עצמם זה היה בערך 5:3, לא רוב מוחלט של 'לא'. אני חושב שזמנו עבר והוא צריך לאמן נבחרת או יותר נכון לשבת בבית, גם אם ריאל מדריד בבעיה וסולארי לא האיש המתאים. אבל אדון סמואל אטו לא ממש יודע יותר מדי על מה שקרה שם, תחסוך מאיתנו. רונאלדו, ראמוס, קסיאס, פפה, זה רק על קצה המזלג. ונניח שפפה הוא עוד אחד בסגל, השלושה הראשונים - מיותר להרחיב. מוריניו עזב על דעת עצמו ואמנם לא ליכלך על המועדון כמו כריסטיאנו אחר-כך אבל לא ממש אמר דברים יפים ושמר על פאסון, לא התבטא כמו שדיבר על צ'לסי לפני הקאמבק או על אינטר

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין, כמה זה 21*3? זה פחות מ11? למה כבר נגמר?
    אה התאוריה שלכם הייתה שווה לתחת כאילו? וואלה...

מצב נושא:
הנושא נעול.