מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

נוח לשכוח אחרי התוצאה שהושגה, אבל אם ממש בא לכם תשיגו משחק מלא מול סוונזי, לסטר ואברטון. אתם תראו שם במרבית הדקות שירדנו לרמת היריבה. הרבה דקות של בול העונה שעברה.

one united ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. אדום של פעם Member

נכון אבל עם תוצאות כמו שהיו לנו בתחילת העונה קשה להתלונן והעדפתי להיות אופטימי ולחשוב שאולי יש סיכוי שהעונה זה יהיה אחרת.

3. k_700 Member

נצחנו את בנפיקה, mission accomplished.
    שוכחים ששיחקנו כמו היום ובעצם כבשנו שער שרואים פעם בכמה עונות לשוער בן 17 במשחק בכורה במפעל.
    כן, זה לא נספר במשחקים הטובים אם זה לא היה ברור.

4. alexshw Member

אין מה לחשוב. מוריניו עם כל החשדות כלפיו מהעונה שעברה והרושם שעשה צריך להוכיח שינוי בגישה ובעבודה שלו.
    התוצאות נבעו יותר מרכש/גם מצב היריבות וכלל לא למאמן.
    לא סתם כתבתי שבמקרה הטוב הוא לא יפריע.

אבל עזוב תחילת עונה. אספנו את הנקודות כבשנו. סבבה. אבל הגיע משחק גדול ראשון וראית בול אותו מוריניו.
    זה מה שמדאיג פה.

5. אדום של פעם Member

בגלל זה כתבתי בהודעה הראשונה שלי היום ש"השקר" התחיל להתגלה ב3 משחקים האחרונים של הקבוצה. (כולל המשחק היום).

6. alexshw Member

מנצ'סטר יונייטד מפסידה לעולה חדשה פעם שלישית ב - 4 עונות האחרונות. ההפסדים הקודמים היו בבורנמות 2:1 ב - 2015/16 ו 5:3 בלסטר ב - 2014/15.
    הפעם האחרונה שיונייטד לקחה אליפות אחרי הפסד שכזה הייתה ב - 2002/03 כשהפסידה 3:1 בדרבי.

ברנלי העולה החדשה האחרונה שזה לא עזר לה לשרוד - היא ניצחה את יונייטד במחזור השני של עונת 2009/10.

7. Andrei Kanchelskis Member

בעונת 97 הפסדנו בעונה אחת לשתי עולות חדשות- 2:1 לסנדרלנד בחוץ ו-3:2 לדרבי קאונטי בבית. סנדרלנד ירדה בסיום אותה עונה,דרבי נשארה ואילו לנו זה לא הפריע לזכות באליפות.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בניינטיז יכולת לרשום גם חמישה הפסדים מביכים בעונה ולזכות באליפות, עולם אחר לעומת היום.

9. Guy_D Member

ברגע שראיתי, שבמצב של 2-0, מוריניו מוציא את מרסיאל ומכניס את רשפורד, כנראה הגעתי למסקנה סופית שהשידוך הזה לא יצליח, גם אם נקטוף איזה גביע פה ושם, זו לא מנצסטר יונייטד.

אתם מבינים, גם בפיגור של 2-0, מול האדרספילד, לא היה לו את האומץ לשחק עם רשפורד, מרסיאל ולוקאקו ביחד, אחד מהם תמיד חייב להיות על הספסל, גם אם כבר לא יהיה מה להפסיד ונהיה חייבים שער.

עם כל הכבוד לזכייה בליגה האירופית, האיש הזה טרם הוכיח את עצמו במועדון, אבל כבר שולח את כתב החצר שלו לדבר על PSG, בטח בשביל חוזה חדש ומשופר, שולח כתבים באמצע הקיץ להתמרמר על שוודוורד לא סוגר לו עסקאות, נכנס בהררה במסיבת העיתונאים לאחר המשחק, כל אלה בדיוק הסיבות, שגם אם נזכה איתו בתארים, אני אהיה הראשון לשמוח ולהריע, אבל בחיים לא אתחבר אליו כמאמן שלנו, לא להאמין עד כמה האיש הזה הוא דוש ופוץ.

הגענו למשחק באנפילד במצב מעולה, 19 נקודות מתוך 21, אמנם לא ביכולת משכנעת, אבל במומנטום חיובי ביותר מבחינת תוצאות, הרבה מאמנים אחרים, היו מנצלים את המומנטום הזה, לקצת תעוזה מול ההגנה הפתטית של ליברפול, על מנת לצאת עם ניצחון באנפילד ולרק להעצים את המומנטום ואולי לתת בוסט לכל המשך העונה, אבל מוריניו, בא לחלץ תיקו, ובכך במו ידיו, עצר את המומנטום של הקבוצה שלו.
    מה אמורים להרגיש השחקנים, ובאיזה גישה הם אמורים לבוא, כשרואים את המנג'ר שלהם משקשק מליברפול? מה הוא אחר כך מתפלא ומתעצבן על מה שאמר הררה?

המצב שלנו, רחוק להיות בכי רע, 20 מתוך 27 וככל הנראה שמינית גמר בצמפיונס, יש עוד בהחלט על מה לשחק העונה, אבל לא יודע, אני בדיכאון ואין לי ממש ריגוש אמיתי כל עוד אני רואה את הפרצוף הממורמר שלו על הספסל שלנו, יחד עם כל הפוזות המאוסות האלה של להיכנס למנהרה לפני סיום המחצית וכל השיטיקים האלה שכבר לפני כמה שנים טובות הפסיקו להיות מצחיקים ומגניבים.

נכנסים עכשיו ללוח קשה, יכולת רעה + הפסדים מול טוטנהאם, צ'לסי, ווטפורד וארסנל, ואולי שוב ניכנס לחורף של "מעמד המאמן בסכנה", בדיוק כמו עונה השנייה של ואן חאל.
    אני דווקא די משוכנע שמוריניו רואה עכשיו את טוטנהאם, ומכין תכנית משחק שהמשחק באנפילד, יראה כמו טוטאל פוטבול בהשוואה אליה.

cheddar אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

יש מנג'ר שלא מספר סיפורים אלא עושה. בונה קבוצת כדורגל מודרנית, מקדם שחקנים, מאזן בין נכון בין משחק הגנה להתקפה.
    ויש מנג'ר הגנתי ופחדן שרק מתרץ.
    אני חושב שיונייטד תצטער מאוד אם פוצ'טינו לא יעמוד על הקווים שלה בעונה הבאה(ומן הסתם זו דעה שאני הבעתי עוד בעונה שעברה למי שזוכר).
    וכן אני יודע שמוריניו מביא יותר טראפיק בפייס. באסה.

11. Guy_D Member

ההתחלה של פוצטינו לא הייתה קלה, זוכר שקראתי הרבה תגובות שליליות של אוהדי טוטנהאם, בעונה הראשונה שלו, על מערכים הזויים והצבות של שחקנים בעמדות לא קשורות, כל זה היה מלווה בתוצאות לא משכנעות.

צריך להיות כנים עם עצמנו ולשאול את השאלה, האם לאוהדי יונייטד, תהיה סבלנות לזה, אני לא בטוח.

12. alexshw Member

נקודת ההתחלה ביונייטד תהיה טובה יותר מאשר מה שהשאירו לו הבואש את שרווד. גם יכולות כלכליות שיאפשרו להביא את הכלים הנוספים שצריך.
    כן ברור שרמת הלחץ ביונייטד שונה לגמרי וגם רמת הציפיות. אבל אני חושב ששווה למועדון לפתוח את הראש רק מעט וללכת על זה.
    אני חושב שאם לא יונייטד אז אולי ריאל או מועדון טופ אחר יקח אותו. הוא לא הולך לאמן את טוטנהאם עד סוף הקריירה. תהיה בטוח.

עוד משהו - צריך לזכור גם את עבודתו בסותון. אותו קידום ססתמטי של הקבוצה, של השחקנים.
    יש פה דרך ושיטה ברורים והוא מתקדם בהדרגה.
    אני חושב שזה בדיוק מועמד ראוי ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

אנחנו הולכים להצטער גם אם סבא ג'פטו או טוב טוב הגמד לא יעמדו על הקווים אצלנו בשנה הבאה(באסה, אין טראפיק בפייסבוק).

לדפוק את הראש איך אנחנו הקבוצה היחידה בעולם שפגשה את ליברפול הנוכחית ואשכרה לא ניסתה לשאול שאלה אחת את ההגנה הכי עלובה שאפשר לזכור מקבוצה כלשהי של ליברפול בהיסטוריה של הכדורגל האנושי(ומי שראה כדורגל מאמצע שנות ה90 כבר הספיק לראות הרבה דרעק וכולרע שזהמו את ההגנה שלהם), זה שובר שיא.

מפחיד לחשוב מה אנחנו בכלל שווים מול טוטנהאם.
    נכון שטוטנהאם אצלנו בבית זה בדרך כלל הבאנקר מארץ הבאנקרים ולא משנה מה היה מצבנו, אבל מצבינו שישה ימים למשחק הזה הוא מדאיג ומפחיד מאוד.

14. nwish Member

מסכים עם הליצן (חח סתם, זה לגמרי בצחוק, בתקופה האחרונה כיף לקרוא את התגובות שלך. שאפו.).

הבעיה המרכזית שלנו היא שאין לנו איזושהי שיטה שכאשר אנחנו מבצעים אותה בצורה טובה, אנחנו מנצחים.

רוב הקבוצות הבאמת דומיננטיות עובדות בצורה כזו - יונייטד של פרגי, בארסה של פפ, ריאל של מוריניו, באיירן של היינקס - לכולן הייתה שיטה שדרכה הן היו מנצחות משחקים, ולכן דברים כמו פציעות, רוטציות וכו' פחות השפיעו עליהן, כי גם הגיבויים היו מאומנים בשיטה שיש לבצע גם אם אינדיבידואלית הם היו פחות טובים.

אבל אצלנו, נדמה שיש לנו הרכב, וזהו.
    אנחנו תלויים במאה אחוז בכך שהשחקנים שלנו יותר טובים משל היריבה, ולכן כשהם לא טובים\פצועים\כריס סמולינג - אנחנו לא מנצחים.

מן הסתם שכרגע צריך להתחשב במצוי. לסיים את העונה הזו במקומות 1-2 ולקחת גביע + להגיע לרבע גמר הצ'מפיונס יהיה סביר, אבל נראה שהמועדון שלנו לא חושב מילימטר מעבר לפוסט הבא שהחבר'ה של המרקטינג יעלו בפייסבוק.

עצוב.

עריכה:
    אגב, עדיין חושב שננצח את טוטנהאם ושמחיטריאן ייתן את משחק חייו מולם, כרגיל. יש גבול לכמה אפשר להרוס מסורת.

15. k_700 Member

מתישהו גם על המסורת כבר לא נוכל יותר לבנות.
    יש גבול כמה פעמים אפשר לצפות שהתרנגולים יעלו עם טיטול לשחק נגדינו בOT.
    ואם צריך לתת הימור מושכל אנחנו מאוד קרובים לסוף העידן הזה(פייר? שנה וחצי אחורה ולא חשבתי שבימי חיי אגיד שטוטנהאם יכולה להיות פייבוריטית נגדינו בOT, הזוי).

אמרת את זה בעצמך, לכל הקבוצות הגדולות ישנה שיטה שבעזרת אתה יודע שאתה מנצח את המשחקים שאתה צריך לנצח גם אם אתה חסר עכשיו 2 או 3 שחקני הרכב(שזה מה שאנחנו חסרים, זה לא קרייסיס של פציעות שצריך לעלות את דונאלב לאב ועוד 7 שחקני נוער).

טוטנהאם הזאת מפרקת את ליברפול בלי רחמים ומסתכלת בלבן של העיניים של ריאל מדריד בברנבאו, אז מה זה בכלל ביקור בOT? את מי זה אמור להפחיד?

רק אותי.

אני באמת מפחד מהם, יש להם מגנים שעושים עבודה מדהימה, יש להם מרכז הגנה שגם 3 לוקאקואים לבד לא ידגדגו.
    יש להם חלוץ בפורמת על שרוצח אותך מקו מחצית המגרש, יש להם את דלה עלי שאין שום קישור שבכלל יכול לאכול אותו, יש להם מאמן מצוין שעושה עבודה בשני צידי המגרש, מרכז קישור אחורי פיזי, אריקסן והרוצח הכי שקט ג'י סונג סון שעם האדישות של ההגנה שלנו אני מסוגל לזרוק הימור שזה הולך להיות משחק חייו לפני שזה המשחק שמיקיטריאן מתפוצץ לי.

הרבה זמן לא חששתי מלפגוש יריבה כמו שאני חושש מפאקינג טוטנהאם בOT שרק להגיד את המשפט הזה יכול לגרום לכמה אוהדים שיכורים שלנו לקום ולשים את כל החסכונות שלהם על נצחון בית קליל, סתם כי אני חצוף.

המצוי הוא שכרגע זה יראה כמו תסריט מדהים לסיים 1-2, להאבק על גביעים ולעוף ברבע גמר.
    בפועל אנחנו אולי כרגע, חודשיים מתחילת הליגה בתפר שבין רמה בפועל של קבוצת כדורגל של מקום 3-4, מנצחים בית קליל באלופות(אבל אפילו ספרטק מוסקבה יכולה לטאטא אותנו בשלב הבא) ובגביעים? אלוהים גדול.
    נקווה להגרלות טובות בגביעים כי לא צריך יותר מיום כמו אתמול ויריבה ברמת ההאדרספילד כדי לזרוק אותך גם בסיבוב ז' של המפעלים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/17
מצב נושא:
הנושא נעול.