מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

זה יהיה קצת כמו ההחתמה של בסטיאן שוויינשטייגר, אחרי איזה תקופה meh
    הוא ימצא את עצמו ב MLS.

2. סולשאאאר Member

יצא לו טוב מבחינת הטיימינג. כולם מתעסקים באיכות הירודה של הכדורגל שהקבוצה שלו מציגה בשבוע האחרון,

והפלירטוט הזה שלו עם פ.ס.ז' חומק לו מתחת לאור הזרקורים.

אם היה מדובר במנג'ר שאני מאמין בו בלב שלם, או אפילו בלב חצי שלם, הייתי מתרעם הרבה יותר.

מכיוון שאני לא מתומכיו הגדולים ביותר, והייתי יותר מבואס מאשר מרוצה אם היינו מחתימים אותו על חוזה לחמש שנים... כל הפויילשטיקים הקטנים האלה שלו משאירים אותי די אדיש.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הבכורה של לינדלוף בליגה כבר כתבתי בדיון במחזור (הופעת בכורה מזעזעת), אבל אולי הגיע הזמן שנדבר על הררה? כולנו דרשנו אותו לאורך כל העונה, כתוספת לפוגבה ומאטיץ, לאחר מכן במקום פלאיני, והנה הוא מקבל את המקום בהרכב והוא פשוט חושך.
    לינדלוף עושה את הצעדים הראשונים שלו בכדורגל האנגלי, אשלי יאנג הוא אשלי יאנג, לינגארד תמיד היה בינוני שמקבל לא מעט מהקרדיט שלו בגלל שהוא לא רק אנגלי אלא גם שחקן בית, ולכן לא מפתיע אותי ההופעה המחרידה של השלושה היום, מהררה דווקא יש לי ציפיות ולכן האכזבה ממנו היא מאוד גדולה.

4. סולשאאאר Member

אם להסתכל על העובדות היבשות:

יש לנו מאמן חשוד.
    יש לנו אין ספור שחקנים חשודים.
    יש לנו פציעות ל 4 שחקני מפתח [לא מתייחס לאיכות האינדיבידואלית שלהם כרגע, אם כי ברור שגם היא חשודה].
    אנחנו בחרא של מומנטום.

אז שאני אבין, יש פה מישהו שאשכרה מופתע ממה שאנחנו רואים?

הקבוצה הזאת, עם המאמן הזה, עם השחקנים האלה על הדשא, בנקודת הזמן הזאת, היא קבוצה בינונית עד מאוד. קבוצות בינוניות לפעמים מנצחות, לפעמים עושות תיקו, לפעמים מפסידות- ובעיקר, הכדורגל שלהן הוא לא איזה משהו להתגאות בו.

זה מה שאנחנו.

.

5. alexshw Member

לעיתים יש לי תחושה שבכך שהגיע ליונייטד ב - 2014 הררה עשה את טעות חייו.
    ברור שיונייטד גן עדן מבחינה כלכלית וזה מה שמחפשים קודם כל, מבחינה מקצועית זה לא מקום הכי נכון ללא מעט שחקנים להגיע אליו.
    אין במקום הזה כדורגל כבר שנים ואין מושג לאף אחד איך שחקנים יבואו לידי ביטוי.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני? אתה באמת מאשים את המועדון ביכולת של הררה היום? אל תשכח שהוא גם הגיע מבילבאו ולא מברצלונה או ריאל כלומר הוא הגיע לקבוצה איכותית יותר בכל פרמטר.
    הרף של הררה מאוד גבוה, אבל הוא חסר יציבות וזה בעיה גדולה ברמות האלה.

7. alexshw Member

כן זה מקום שמדכא שחקנים. מצטער להודות בזה. מאמנים שבאים להגביל שחקנים, להטמיע משחק איטי ופחדני. לדכא יצירתיות. איך השחקנים לא יפגעו מזה?
    *זה לא אומר שלא היו רכישות נפל של שחקנים לא מתאימים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רחמן מידי אלכס על שחקנים ברמות האלה. יכול להיות שבשנים קודמות זה הרגיש שהוא מתעלה מעל הרמה הממוצעת אצלנו, אבל השנה הוא אכזבה עצומה, אין מה להמציא לו תירוצים, לא מעט בגלל היכולת שלו החסרון של פוגבה בולט (יותר מזה, אפילו פלאיני ניפק הופעות טובות יותר השנה וזה אומר הכל כל הררה).

9. alexshw Member

לא ממציא תירוצים. פוגבה היה לך 50 משחקים בעונה שעברה והיה שותף מלא לכל העונת נפל הזו גם בתוצאות וגם בכדורגל.
    יש בעיה מערכתית במועדון. קו בחירת המאמנים הוא פשוט חסר כל השראה ומחשבה. לא כיף לשחק כדורגל ביונייטד. פשוט ככה.
    וזה מצחיק כי בסיטי היו לך מאמנים כמו מנצ'יני ופלגריני(השני לטעמי טוב יותר אבל עדיין לא באמת ברמה הגבוהה), אבל עקרונות המשחק ועקרונות בניית הסגל היו של משחק אטרקטיבי הרבה יותר.
    הם עם פלגריני עשו עונת שיא מבחינת כיבושים ולקחו אליפות. זה עדיין לא גרם לאנשים לחשוב על פלגריני כמאמן גדול, ועדיין כולם חיכו לפפ.

ביונייטד מוריניו עושה עבודה מהמזוויעות ביותר בכדורגל וכולם מאוננים עליו. תפקחו קצת עיניים.

10. סולשאאאר Member

הררה הגיע למועדון איכותי יותר בכל פרמטר.

האם הוא הגיע לקבוצה איכותית יותר? לא בטוח. אם אתה מסתכל על איכות הכדורגל שמשוחקת במנ. יונייטד מאז 2010 בערך- אתה לא תמצא שום דבר לספר עליו לנכדים שלך.

11. k_700 Member

סוף סוף קצת כנות מהמנג'ר גם במסיבות עיתונאים של אחרי.

אמר נכון, זה לא הטעויות בשערים כמו המשחק שלנו בחצי הראשון שהזמין טעויות כאלה.

More from Jose Mourinho: "I'm disappointed, but the reality is they were stronger than us. I prefer to be at peace with football and to be at peace with football is when the best team wins.

"The mistakes we made can't be taken out of context. The context was that the first-half performance opened the door for mistakes to be made. It would be unfair to point fingers at players for individual mistakes. They were a consequence of what happened in the first half. A bad team deserves to be punished."

לפני זה פתח עם זה-
    More from Jose Mourinho: "I'm disappointed, but the reality is they were stronger than us. I prefer to be at peace with football and to be at peace with football is when the best team wins.

"The mistakes we made can't be taken out of context. The context was that the first-half performance opened the door for mistakes to be made. It would be unfair to point fingers at players for individual mistakes. They were a consequence of what happened in the first half. A bad team deserves to be punished."

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה הררה בקבוצה איכותית יותר משהייתה בשנים האחרונות, במקום לנצל את זה הוא מאוד מאכזב, מקווה שזה לא מקרה של שחקן שבלט בעיקר בגלל החולשה שהייתה סביבו.

13. Gass12 Member

אני כותב את זה פחות או יותר מאז תחילת העונה. באאי שחקן מפתח עבורנו בהגנה
    כל משחק מתחיל ב0-0 . היום המשחק שלנו ניסה להתחיל לשחק (ולא הצליח) מתוצאה של 2-0.
    לגבי הררה הוא באמת היה רע היום. הכי חרה לי הגניבה של חצי המצב מלוקאקו שנבעטה לחוץ (אולי היה גם נבדל אבל זה לא פוסל את זה שהשחקן במיקום הטוב ביותר עם הסיכוי הגדול יותר לכבוש צריך לקבל את הכדור ).
    *השורה הזו מוקדשת לתרסיסון- לא מתכוון להיתקע רגשית על ההפסד הזה NEXT

14. סולשאאאר Member

כולנו נרצה לשכוח מהמשחק הזה כמה שיותר מהר,
    אבל אני לא אופתע אם מוריניו יקרין אותו לשחקנים שלנו שוב ושוב עד שהם ילמדו לשחק כמו שהאדרספילד שיחקה היום ;-)

15. k_700 Member

אתה מציג את זה גאס כאילו עם באיי על המגרש, גם כשהיה ביכולת אדירה, לא ספגנו כל מיני שערים כאלה כמו היום בעונה שעברה.

צריך קצת לקחת את החיסורים בפרופורציה הנכונה.
    זה לא סגל שברביעיות שדפקנו היה מדהים ועמוק והיום בגלל שני חיסורים של שחקני מפתח+פלאיני הוא פתאום סגל בינוני שלא מסוגל להתמודד עם חסרון של בלם וקשר.

זה נותן החה מאוד גדולה לצורה ששיחקת, לחילופים, לבחירות של המאמן שלך, לסגנון ששיחקת, למרחקים של השחקנים בקישור האחד מהשני.
    הנחה יותר מדי גדולה לדעתי.

אחלה האופטימיות, אני מבין שנצפה לראות משהו שלא ראינו עדיין מול הספרס, אשרי המאמין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/17
מצב נושא:
הנושא נעול.