מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ברגעים כאלה, שכל השונאים שלנו (מבפנים ומבחוץ) מתעוררים לחיים ומחככים ידיים בהנאה, דווקא ברגעים כאלה אחרי הנוק אואט שחטפנו אתמול כשהכל נראה אפור וקודר, דווקא בימים כאלה שהגעגועים לתוקפת פרגוסון גדולים מתמיד, אני אוהב את המועדון שלנו יותר מתמיד,

We'll never die, we'll never die
    We'll never die, we'll never die
    We'll keep the Red flag flying high
    Cos Man United will never die

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה נורא פשוט. מי שנשאר מאחורה, נשרף. גם נוקיה ומוטרולה היו מצויינים. אבל הם לא התקדמו ונשארו מאחור. מוריניו היה מאמן מצויין. אבל הוא לא התקדם ונשאר תקוע אי שם ב2008.

4. Wazza Member

Jose Mourinho: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."

חתיכת סרח מגעיל, תעוף כבר מהמועדון הזה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

עם חוסר הפעולה(אפילו גינוי) למשפט הזה אנחנו מקבלים למעשה את התשובה למה צריך לצפות מההנהלה שלנו אחרי הלילה האחרון וזה להגיב באיחור- תמיד.
    בלי נשמה, ככה זה מרגיש.
    עם אוטיזם וניתוק ככה אני רואה את ההנהלה שלנו.

כל התקשורת בבריטניה כבר עברה מזמן מלהתעסק בתוצאה לבין המשפט הזה.
    אף מועדון רציני, אפילו כזה שנשען על ההיסטוריה המפוארת שלו, לא היה שותק לתגובה כזאת.
    אצלנו זה לא מזיז, לאף אחד כנראה.
    וזה מה שעצוב,
    מאמן כל כך גרוע, שבשנתיים וחצי לא קידם אף שחקן ושחקן רכש אחד פחות או יותר נותן אצלו תפוקה יציבה, מרשה לעצמו לדבר ככה בלי בושה ועם המון בטחון, עם המון בטחון כי הוא יודע שאף אחד בהנהלה לא יפצה פה.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וזו בדיוק הסיבה למה הרגע בו מוריניו יעזוב אולי יהיה רגע של אושר אבל לטווח הארוך לא ישנה שום דבר. מועדון רקוב מהיסוד.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, ההתנפלות על הציטוט ההוא של מוריניו - לרבות כל מיני יוכינים שהפכו את זה להכרזה כאילו יונייטד "לוזרית" - מופרכת. שלא יהיה ספק; מדובר בדבר מטומטם להגיד. לאיש יצא משהו שדי מאפיין אותו, כי הוא התכוון לדבר על כך שכבר הודחנו מאירופה בעבר וכמו שהמשכנו הלאה אז כך צריך לעשות היום. כיוון שזה מוריניו, הוא דיבר על ההדחות שלנו מולו...

אבל בואו לא נגזים. הבעיה היא הכדורגל.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Coutinho10 Member

ועל זה נאמר, ליברפול לעולם לא יקחו אליפות כי ההנהלה לא משקיעה ומנצ'סטר (יונייטד לא סיטי) לעולם לא תיקח כי ההנהלה לעולם לא תבחר במאמן הנכון. (?)

טוב לפחות יש סיכוי ש FSG יעשו אקזיט ביום מן הימים...

9. Raulito Madridista

ברנד שוסטר פוטר מריאל מדריד אחרי שאמר בראיון בסיום המשחק נגד סביליה - "במצב הנוכחי(פציעות והשעיות רבות) - בלתי-אפשרי לנצח בקאמפ-נואו". הקפטן ראול נשאל על כך כמה דקות אחר-כך ואמר - "אני לא יודע מה הוא אמר. עם החולצה הזו של ריאל מדריד אני תמיד עולה למגרש כדי לנצח". אני גם כן רוצה לראות אותו מקבל בעיטה בתחת, מהסיבה הפשוטה שרק כך הוא יבין שמשהו לא בסדר. בריאל מדריד הוא לא נכשל, ובצ'לסי זה היה כישלון ראשון אמיתי. אגב, אולי תהיה כאן סגירת מעגל. מוריניו התחיל לבנות את השם שלו עם החגיגת אמוק באולד-טראפורד ושער השיוויון של קושטיניה, באולד-טראפורד, ע"ח מנצ'סטר יונייטד. אולי באותו המקום, באותו השלב, 14 שנה אחר-כך - הוא נפרד מראשית הפירמידה.

10. alexshw Member

בסדר לא סביר שבאמת היה מפוטר מיידית אבל בחיאת שבהנהלה יפסיקו עם מחשבון אלופות ויתחילו לפקוח עיניים ולראות את התמונה הגדולה.
    גם לא פיזיקה גרעינית להבין מי כן מתאים לתפקיד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. k_700 Member

אתה מתמם אמיר,

הוא לא התכוון לציין שהמועדון הזה הודח כבר בעבר, הוא ניסה לפאר את המורשת של עצמו עם עקיצה למועדון עצמו כדי להדוף ביקורת.

זה משהו די חסר תקדים, במסיבת עיתונאים רשמית של אחרי המשחק וכשאתה מועסק על ידי המועדון, אתה אשכרה יורד על המועדון ומציין איך אתה זה שהעיף את המועדון פעמים ולכן התחושה הזאת לא זרה למועדון.

אני לא מסוגל לחשוב על מועדון גדול אחד שהיה נותן לו לפתוח את הבוקר במועדון או לפחות מתחיל לשדר תגובות לתקשורת.
    אצלנו דממה מצד המועדון וכשבשטח בוער.
    תכנס לפורומים, לכל האתרים המובילים, מדברים רק על זה.

ואתה יודע מה?
    זה גם עובד למוריניו, הוא יודע מי הנפשות שפועלות לידו ומי בכלל מדבר על הכדורגל הזוועתי שאנחנו משחקים, אחלה דרך להסיט את האש.

12. k_700 Member

מה זה בסדר?
    התוצאות שלך ממש לא בסדר.
    גם אם סיטי בעונה פחות גדולה אתה לא באמת מתמודד על אליפות.
    אתה מונח במקום השני כרגע כי הליגה עצמה לא כזה להיט ולאחת הקבוצות שמתחרות נגדיך היה יותר מחצי עונה הגנה ברמה של יורדת ליגה(עם שוער ברמה של יורדת ליגה).
    זה "ההישג" סו קולד שלנו, להיות מקום שני עם פי 4 השקעה מהקבוצה שניצחת בשבת.
    עם סגל שאני לא מגזים בכלל שהכשרון בו גדול פי 3 מהכשרון בסגל של היריבות שלך בליגה.
    וגם זה עוד יכול להשתנות ב8 משחקים שנותרו.

גם במשחקים הבודדים שאנחנו מנצחים, נדיר מאוד שאנחנו רואים באמת משחק של שתי מחציות של יכולת טובה שזה דרישה מינימלית.
    אני בטוח שאני יכול למצוא בארסנל של קבוצה ללא רוח חיים כמו ארסנל משחקים של 2 מחציות טובות.
    זה סימפטום של קבוצה שהיא ללא שום דרך,
    הנצחון מול ליברפול למשל הוא יותר רוח של שחקנים שלא מוכנים להתפשר ולמרות כל השטויות שהמאמן שלהם עשה במחצית השנייה.

13. nwish Member

המבחן יהיה בסוף העונה, אין שום בעיה עם החוסר בתגובה, זה לא שאנחנו צריכים להוסיף עוד פאניקה לערימת הבלאגן שכבר יש לנו.

צריך לזהות בשקט את המחליף האידיאלי, להגיד למוריניו תודה ושלום בסוף השנה, ולהיפטר ממנו כי הוא לא מתאים למה שהמועדון הזה מייצג עבור האוהדים שלו. אחרי כל מה שעברנו מאז פרגי לא נראה לי שלמישהו מאיתנו יכאב בצורה קשה אם לא ניקח אליפות בשנה הבאה - במידה וניתן במה לצעירים הבאמת מוכשרים שיש לנו ונשחק כדורגל שהולם אותנו.

מה שכן, נשבר לי ממנו בכ"כ הרבה רמות שאם היינו מפטרים אותו היום סביר שהייתי יוצא לשתות ממש כמו אתמול מינוס העניין של שברון הלב :|

avdz7 אוהב/ת את זה.
  14. yonmu Member

הציטוט טיפשי אבל ההתייחסות אליו מוגזמת.
    גם העונה - כמו בעונה שעברה - מוריניו כנראה ישיג תוצאות מספיק סבירות כדי לא להיות מפוטר.
    אני מבין את הרצון של ההנהלה ביונייטד לא להיכנס לסחרחורת מאמנים שהרבה קבוצות אחרות נכנסות אליהן (זה כנראה גם מה שקורה בארסנל) ואני כן חושב שמוריניו לא האיש המתאים, אבל קשה לדבר עליו ככישלון מוחלט.
    כן, הסגנון - הן הכדורגל והן תקשורתית - מזעזע. אוקי.
    אבל תוצאות? הוא סביר לגמרי. גם אם מקום חמישי בעונה שעברה זה מביך וגם אם הדחה בשמינית מול סביליה מאכזבת, זה עדיין לא מסכם את כל הקדנציה שלו אצלכם. זכייה בליגת אירופה ובגביע (ובגביע הקהילה) בעונה שעברה, מקום שני* העונה ומי יודע אם הוא ישלוף עוד גביע - זה רע, אבל זה לא מספיק מזעזע כדי לגרום להנהלה שמרנית לפטר מאמן.
    הבעיה היא גם שאין שום מאמן שאפשר לקפוץ עליו ולתת לו את המושכות בתקווה שהוא יישאר פה שנים. עם מוייס היתה תקווה שהוא יהפוך לפרגוסון, ואן חאל היה סותם חורים ומוריניו היה סוג של פנטזיה של הרבה שנים (לשני הצדדים). איזה plan B אטרקטיבי יש כרגע?

15. alexshw Member

ולכן צריך ניהול מקצועי לצד מנג'ר. ברור שאין מה לבנות על פרגי חדש.

מוריניו כישלון מוחלט. הוא פוגע בשחקנים ומזיק באופן ישיר לקבוצה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.