מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. avdz7 Member

אם להתייחס מקצועית, היו פה החלטות של מנג׳ר שגובלות בפשע; לפתוח עם פלאייני (שזו החלטה רעה שלעצמה) ומאטיץ הכבדים במרכז המגרש כקשרים אחוריים. לתת לאחד מצמד הקשרים לשחק למעלה כשאתה מפקיר את הקישור ומשאיר שם רק שחקן אחד כבד ואיטי שלא מועיל (בלשון המעטה) בהתקפות המעבר של היריב.
    בנוסף, הוא נתן שטחים ריקים גדולים לסביליה, כל התקפה שלהם הצליחו לבודד שחקן שלהם מול שחקן שלנו, בלי שום מאמץ.
    את כל החטאים האלו אתה עושה כשאסור לך לקבל שער חוץ.
    על הגישה אין בכלל מה לדבר כי אנחנו כבר מכירים אותה טוב מאוד.

הבכנו את עצמנו עם ההופעה היום. אין דרך אחרת לתאר.

נ.ב
    אין לי יותר מדי תלונות לפוגבה כי אני זוכר טוב מאוד איך התנהג אדן הזאר תחת מוריניו בצ׳לסי (ואני אומר את זה כשאני מודע לגישה הבעייתית של הצרפתי).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

זו עקיצה של בן אדם עם הרבה אומץ וחוצפה כלפי המועדון קודם כל.

אין שום קשר להמשך של הדברים שלו שיש יום אחד להתאבל כי יש ברייטון בגביע בשבת.
    זה לא להאמין ממש, לשבת על כסא במתחם עיתונות ולתת את העקיצה הזאת כשאתה עובד במועדון.
    הרבה אומץ ומעט מודעות עצמית צריך בשביל להגיד דבר כזה בטיימינג הזה.

לא מופתע כי הוא תמיד היה איש קטן מאוד בהשפלות שלא רואה בעיניים כשזה מגיע לרגע שצריך להגן על עצמו.

3. קשר ימני Member

Man Utd have played just six Champions League knockout games since Sir Alex Ferguson retired at the end of 2012/13.

David Moyes is the only manager to win one.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  4. someone1411 Member

ואולי זו לא עקיצה אלא פשוט עובדה?

5. nwish Member

עובדה שלא צריכה להיות מוזכרת ע"י המאמן של המועדון, שנייה אחרי ששיחק בפחדנות מול סביליה והודח בבית, שנייה אחרי שפתח עם פלאיני במשחק הכי חשוב שלנו השנה.

מה ביקשנו? טיפת קלאס?

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

כן, עובדה.
    לציין שבעצם היית פעם במעמד הזה באולד טראפורד כשהדחת את אותה מנצ'סטר יונייטד.

זו עובדה שנאמרת כעקיצה, מתחת לחגורה, כשאתה שכיר במועדון וכשהכתבי חצר כבר מחכים לקבל קצת תשובות ביקורתיות על העבודה המאוד גרועה שאתה עושה בקבוצה ועם התקציב שקיבלת.

אתה מדמיין מצב כזה של מנג'ר ריאל מדריד, אחרי הדחה בשמינית גמר מול קבוצה עם תשיעית תקציב, יושב ומספר לכתבים איך בסך הכל המצב הזה היה מוכר לו כי הוא כבר פעם הדיח את ריאל מדריד כמאמן היריבה בעבר?
    אני לא.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההדחה המבישה אתמול,אולי זה הדבר הכי טוב שקרה לכם העונה. אם זה מה שיגרום לכם להפטר מהסרטן הזה.

8. DRORIKO Member

אני לא יודע מי אלה ״אנשי העולם הגדול״ שהחליטו להאריך למוריניו את החוזה, אני לא הייתי נותן להם לנהל קיוסק.

9. סולשאאאר Member

לאור הארכת החוזה שהוא חתום עליה, וזה שכמעט בוודאות אנחנו יכולים לומר שנסיים בטופ 4 העונה,
    קשה מאוד מאוד להאמין שמישהו יפטר את מוריניו העונה הזאת.

אם אני צריך להמר, זה לבטח יקרה מתישהו באמצע/סוף העונה הבאה, אחרי שנראה עוד עונה כמו הנוכחית,

שבה התוצאות שלנו הן לרוב 'בסדר' אבל הכדורגל כמעט תמיד בלתי-צפי.

אני לא מופתע מההדחה אתמול. כתבתי לפני המשחק הראשון מול סביליה שמדובר בשתי קבוצות בינוניות שכל אחת מסוגלת ביום נתון לנצח את השנייה. אני לא מופתע מזה שמוריניו חשב שזה רעיון טוב לתת לפלאייני לשחק, ועוד להרכיב אותו כקשר מרכזי. אני לא מופתע שנראינו כמו אוסף של שחקנים שלא יודע מה הוא אמור לעשות על המגרש.

אלה דברים שאנחנו רואים באופן די עקבי כבר שנה וחצי, למעט משחקים בודדים שלפעמים אפילו מגיעים ברצף ויוצרים עוד false dawn שכזה.

אני תוהה מה ההנהלה מתכננת לנו בהמשך. אני תוהה מה ה וויז'ן שלהם מבחינת כדורגל, אם בכלל יש כזה. מוריניו? סבבה. אנחנו כבר מבינים את הפרנציפ. יישאר עוד חודש, עוד שנה, עוד שנתיים... אני לא חושב שמשהו צפוי להשתנות. מה הלאה? לאן הולכים?

owen11111 אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

א'.....

https://images.supersport.com/2017/7/Carlo-Ancelotti-160924-Sitting-G-300.Xxx

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. Coutinho10 Member

באינסטינקט הראשוני שמחתי מההדחה, קצת להוריד את האוהדים שלכם לקרקע אחרי שחגגתם ניצחון מולנו כמו זכייה באליפות.
    5 דקות אחרי זה ואחרי האמירות של מוריניו שחופר לעצמו את הקבר, באסה רצינית.
    אמנם זה חרא גדול לשחק מולו כשאתה הקבוצה שהוא הכי משקשק ממנה בליגה, אבל בראייה כוללת הוא מאמלל את האוהדים שלו ומחרב את כל המועדון במו ידיו בשאר הזמן.

מקווה מאוד שאת העונה תסיימו שניים ועם עוד גביע אנגלי לארון כדי שהשקר יימשך.

12. Raulito Madridista

אני שמעתי אתמול אחרי ההדחה רק את המשפט ' מחר יום חדש, אין זמן לעשות מזה דרמה וטרגדיה למרות שזה מאכזב'. את ההמשך לא שמעתי.
    הפיסקה הראשונה בכתבה של יוכין על מוריניו - 'הפך את יונייטד ללוזרית', מתמצת הכל:

"ישבתי כאן על הכיסא הזה כמאמן פורטו כאשר מנצ'סטר יונייטד עפה. ישבתי על הכיסא הזה כמאמן ריאל מדריד כאשר מנצ'סטר יונייטד עפה. זה לא משהו חדש עבור המועדון", הצהיר ז'וזה מוריניו אמש (שלישי) אחרי ההדחה מליגת האלופות בשמינית הגמר. אפשר להקשיב לאמירה הזו עשרות פעמים, ועדיין קשה להאמין שזה אמיתי. קל יותר לדמיין שליצן נשלח לעבוד על כולם, התחזה למנג'ר הפורטוגלי ופלט בשמו דברי הבל. זה פשוט לא ייתכן. הנה לכם, מתייצב לו האחראי הבלעדי לפיאסקו קולוסאלי, אחרי תצוגה מחפירה ותוצאה מבישה, ומבהיר לאוהדי השדים האדומים: "זה בסדר כי הרי תמיד הייתם קבוצה של לוזרים". או, במילים אחרות: "אני לא מיוחד. אני לא רוצה להיות מיוחד הפעם. אתם תמיד מפסידים, איתי או נגדי".

13. Andrei Kanchelskis Member

ברגע שהוא סירב להתמנות למאמן נבחרת איטליה התחלתי לחשוש...

14. Gass12 Member

כאן הייתי נותן לו לנשוף בינשוף

15. alexshw Member

חבל שמוריניו לא דיפלומט רוסי.

מצב נושא:
הנושא נעול.