מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

הפרצוף של דה חאה בסוף המשחק: "אני גמרתי עם החרא הזה".

2. Gass12 Member

יש לו את צרור כל המפתחות לכל הדלתות אבל הוא מתעקש להיכנס דרך החלון המסורג.
    כשילך אבקש מההנהלה שתארוז איתו גם את פוגבה העצלן שמשתין עלינו בקשת

3. alexshw Member

אני לא נביא, אבל זה כן הפסד משפיל והדחה מהדהדת. אתה יודע שבשלב מסוים כבר יחלתי שהודג'סון יתחיל לנצח?
    זה אפוקליפטי. העונה השלישית של מוריניו מתקרבת. אם נשארה להנהלת יונייטד קצת תבונה, היא תחתוך בקיץ כדי שזה עוד יגמר בצורה "סבירה".
    אם מוריניו ממשיך לעונה שלישית, אני כן רואה אפשרות ששחקנים מובילים יסרבו לבוא או ידרשו לעזוב.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותו מקום ואותו מעמד בדיוק לפני 14 שנה הוא פרץ לתודעה.

נראה לי סמלי שהיום זה נגמר מבחינתו.

Gianzola ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מסוגל לעודד את היריבות כמו כמה מהחברים פה אבל ברור לי שלטווח הארוך התוצאה הזאת טובה. השקרים נחשפו, המסכות הוסרו, על הבמה המרכזית נחשף בדיוק מה הקבוצה הזאת שווה וזה כלום אחד גדול.

ועוד דבר: פול פוגבה חתיכת אפס מאופס שאני מקווה שלא ילבש את המדים שלנו יותר ולו לדקה. נכון, אפשר להבין למה השחקנים מתוסכלים תחת מוריניו אבל בסופו של דבר אתה חייב דין וחשבון לא רק למנג'ר אלא גם ובעיקר לאוהדים, והחצי שעה שלו, כמו כמעט כל מה שעשה בתקופה האחרונה, הייתה מופת של חרפה, זלזול וחוסר מלחמה. שילך לעזאזל.

אם מוריניו נשאר בעונה הבאה (והוא יישאר) מקווה שדה חאה ומרסיאל יצילו לעצמם את הקריירה וילכו מפה.

Rashford ו-Gass12 אוהבים את זה.
  6. South Boy Member

כשהחרב תהיה על הצוואר שלו גם אני אתחיל להתפלל שימשיך לגנוב ניצחונות, עד אז זה תמיד נחמד.

7. k_700 Member

קבוצה עילית- נניח מנצ'סטר סיטי ומעלה הייתה שוחטת אותנו, אין לי ספק בזה.
    שחיטה ברמה של חמישייה ומעלה.

אבל אתה צודק בדבר אחד- חייבים לסיים את הקוריוז הזה בשלב מוקדם ומול קבוצה חלשה.
    די אי אפשר יותר עם הגניבות דעת.

הרי אם איזו בעיטה של מאטיץ' או נגיחה של פלאיני היו גונבים פה 1-0 עם הכדורגל הזוועתי הזה היינו אוכלים פה עוד שבועות של אכילות ראש על כמה שאנחנו מיעוט של אוהדים מרירים, שונאי מוריניו ששונאים את הקבוצה והולכים נגדה.

אי אפשר יותר לעצום עיניים ולגנוב את הדעת ונצחון מינימלי היה בדיוק משרת את המטרה של אותם אוהדים ושל אלה שתומכים בלתת לו עוד עונה(הרי "רבע גמר הוגדר כמטרה הגיונית לעונה הזאת").
    טוב מאוד שזה לא קרה, חאלאס עם הגניבות דעת אחרי איזה מחצית טובה שהיא יותר הבלחות מסימן לשינוי או דרך.

Gianzola ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד משהו: אחרי כל ההייפ והקשקושים על "זאת העונה של האנגליות", בסוף אם לא יהיה מחר נס בקאמפ נואו רק 2 מ-5 עולות. סיטי קבוצת טופ עולמי, ליברפול עוד צריכה להוכיח את עצמה, אבל ברמת הליגה אין שום התקדמות ושום שיפור בניגוד למה שניסו למכור לנו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אני כבר רשמתי פה (לא בדיון הזה) שזה מעצבן ומביך לשמוע כמה אין להם מושג, אפילו ל"מומחים לכדורגל אנגלי" כמו מלר.

היום שגיא כהן אמר שבכדורגל של היום יש כזאת תשומת לב לפרטים שיש בלמים להנעת כדור ומשחק בקו הגנה גבוה ובלמים למשחק מבוקר (ז"א בסגל של קבוצה) וכדוגמה הוא נתן את באיי שמשחק היום כי הוא מהיר ויודע להניע כדור (יעני במשחקים שמוריניו מחפש להתגונן באיי לא משחק). הוא כנראה ראה סטטיסטיקה שבאיי לא משחק כל הזמן וישר חירטט את זה מבלי להבין\לדעת שבאיי היה פצוע.
    כמובן שזה גם אומר שהוא לא רואה את המשחקים של יונייטד בליגה כי גם במשחקים הגדולים שמוריניו בא להחנות אוטובוס (טוב נו, בכולם) באיי פותח ושם אין אפילו בכאילו מחשבות על קו הגנה גבוה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

אני אישית בחיים לא עמדתי במצב של לאחל כישלון לקבוצה שלי. לא בהפועל ת"א של קורצקי\דומב או ייצורים אחרים וגם לא בריאל מדריד שגם שם היו מאמנים לא ראויים, כאלה שמעולם לא היו גדולים והתגלגלו איכשהו למשרה - אחד מוכר לכם(רמז: היה עוזר של פרגוסון). לא בקטע של הטפה אלא דווקא שאלה אחרת: השאלה היא האם ההדחה הזו תשפיע כמו שאתם מצפים, אני משוכנע שלא. אנשים בתוך ההנהלה עיוורים לגביו. מוריניו תמיד יוצא מזה איכשהו, האריכו לו חוזה בשלב מאוד מוקדם השנה ולהיפטר ממנו זה הרבה-הרבה-הרבה כסף. אני לא בטוח שתהיה יד מכוונת אמיתית ובקיץ לא נראה שוב השתוללות ודחיקה של צעירים וטובים החוצה. אין מאמן על אחד פנוי, ביונייטד יעדיפו להיתקע עם מה שיש.
    דווקא רציתי לכתוב שמוריניו חד לגבי הציטוט עם פראנק דה-בור, זה אותו רעל בתדירות ובעוצמה של פעם, אבל הבנתי שהוא גם טעה בנתונים.

סקרן מאוד לראות, תיאורטית, את פוצ'טינו על הקווים של מנצ'סטר יונייטד. אגב, זה כבר דיון אחר, אבל שימשיכו לפמפם לנו על 'הליגה הטובה בעולם' ו-'שש קבוצות רצות לאליפות'. הליגה האנגלית מתקדמת רק ברמת הכסף הלא נגמר של המועדונים. ולא שריאל מדריד וברצלונה עניות, אבל אני מדבר על היתר. בואו נראה את יונייטד עם התקציב של סביליה ובעיקר להיפך..

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמן שבמשחק הכי חשוב שלו העונה באירופה, ואולי בכל המסגרות לאור העובדה שיש לנו פער נוח מהמקום החמישי בליגה, במשחק בית, עם האיכויות שיש לנו שעולות על היריבה בכל עמדה, שמשחק קודם כל כדי לא לספוג, מגיע לו לספוג ולעוף מליגת האלופות. וגם מגיע לו ששעון החול שלו במועדון יתחיל לספור את הזמן למועד העזיבה.
    ככה לא משחקים במועדון כמו שלנו, עם הסגל האיכותי שלנו, בטח ובטח מול סביליה הנוכחית באולד טראפורד.
    כישלון גדול של מוריניו.

12. owen11111 Member

מאד מתקשה להאמין שיונייטד יפטרו את מוריניו בגלל ההדחה הזו.
    הכדורגל אכן מזעזע, באמת שבלתי ניתן לצפייה לפעמים, אבל במבחן התוצאה: הקבוצה תסיים במקום השני, חל שיפור בתוצאות בהשוואה לשנה שעברה, ויהיה למוריניו מאד קל למכור את סיפור ״קיבלתי קבוצה שבורה, לא סיימנו במקום השני כבר 5 שנים, אנחנו בדרך הנכונה״.
    בקיץ הוא יקבל עוד 200 מיליון לרכש וימשיך להתלונן שאין לו מספיק משאבים.

יש 2 תסריטים שמוריניו לא יהיה המאמן בקיץ הבא:
    1) למוריניו נשבר הזין והוא הולך לפרוייקט הקליל בפסז׳.
    2) לשחקנים נשבר הזין ממוריניו.

13. קשר שמאלי Member

רק אחרי הפסדים אתה מבקר את מוריניו? אתה אוהד של תוצאות? נראתם היום כמו שאתם נראים רוב העונה.

yakov_y, oranfu, WellNeverDie ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

פוגבה עושה לו סבוטאז' לדעתי.

אז יפטרו אותו אחרי שהתסריט השני יקרה ואוי ואבוי ליונייטד כי זה צ'לסי 2015 ולך תדע איזה מאמן פנוי יהיה בשוק וזה אומר גם שהעונה תלך לפח.
    שוב מאוד מתבקש להפרד בקיץ ולמנות את אחד מפוצ'טינו או אלגרי. אני מאמין בכל ליבי שזה אפשרי.
    מוריניו בעל הפרעות אישיות קשות. הוא פשוט מונע בכוונה מקבוצתו לשחק. לא ראיתי דבר כזה.

לגבי תסריט 1 משחק כזה בדיוק אמור להוריד התעניינות של פריז. הרי הוא מודח בצורה מביכה עם סגל סופר יקר מאלופות. וזה מה שבפריז בדיוק לא רוצים שיקרה. בשביל זה אפשר להמשיך עם אמרי.

המשחק הזה אמור לנפץ סופית את כל האגדות על מוריניו שציני כי הוא רוצה להשיג תוצאה.
    שום תוצאה הוא שוב לא השיג. כל פעם כדורגל כזה מסבך את יונייטד. רק בשבת האחרונה הייתה הוכחה לכך שוב.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/18
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יופי, אז שיעלו שניהם על טיל.

מצב נושא:
הנושא נעול.