מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

משה אני שמח עבורך שאתה נהנה ומוצא עניין בעבודה של מוריניו.

2. DRORIKO Member

@Sir Alex Ferguson אני מסכים ולא מסכים איתך. מסכים שצבירת הנקודות שלכם היא טובה, מסכים שזה גם לא כשלון לפגר בהרבה אחרי סיטי שזאת הקבוצה הכי מפלצתית שראיתי בפרמייר ליג, בעונות אחרות הייתם מקום ראשון או לפחות צמודים אליו מלמטה. אני לא מסכים איתך שיש מה להתלהב מהעבודה של מוריניו. יונייטד היום נראתה כמו הקלישאה של עצמה. קבוצה סטטית למוות שמנצחת משחק, כמה מפתיע, מהגבהה לראש של שחקן גבוה, כאילו חזרנו 30 שנה אחרונה. גם התלות הזאת בפוגבה היא מביכה. פוגבה שחקן כביר,אבל עם הכלים שיש לכם אתם לא אמורים להיות כל כך תלותיים בו. גם ביובה פוגבה היה שחקן מאד חשוב, ועדיין ידענו לשמור על רמה גבוהה גם כשהוא היה בחוץ, ולנו יש הרבה פחות אמצעים כלכליים מלכם.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט הזיכרון שלי הוא לא קצר.
    זוכר איפה היינו בשלב הנוכחי בארבע העונות הקודמות ואיפה אנחנו היום.
    נכון הושקע הרבה כסף (חלק מהקטע כשאתה מאמן יונייטד) והציפיות הם גבוהות יותר, אבל אני חושב שהבסיס להצלחה קיים, שעדין ניתן להשתפר ולהגיע למקומות גבוהים יותר, וגם אם לא נצליח ונאלץ להיפרד ממוריניו מנסה להנות ממה שכן יש ולא להתמקד רק בדברים הפחות טובים.

4. k_700 Member

אוקי, איפה מחלקים לו כבר את המדליות ל9 נקודות?

השמועות אומרות שהחלוקה היא בדיוק באותו מקום שחולק הגביע לאלופת הפריימרליג לחודש אוגוסט.

כאמור ניתוק מוחלט של הראש מהגוף.

אין לי מושג אי אפשר לצאת מאושרים מ"הרצף" 4 משחקים האלה.
    אני בעיקר מרגיש שאנחנו חייבים את הבריאות שלנו לדה חאה אחרי המשחק מול ארסנל, שמרבית האוהדים הכי אופטימיים שלנו עדיין לא התאוששו מזוועות הדרבי הכי אומלל שזכינו לקחת בו חלק בבית ולקינוח קיבלו עוד משחק סטנגה אופייני לנו כמו היום.

חג המולד זה זמן נפלא, זה זמן נפלא להציג כבר לעולם את רפרטואר הבלופים שפיתחנו פה.
    חבל רק שכל אלה שרואים את כל הטוב שיש כאן ושנזכרים להדגיש לנו גם בכל שבוע כמה מאזן נקודות כזה ויכולת מופלאה כמו שאנחנו מציגים שווים בעצם מאבק אליפות עיקש בכל עונה אחרת, משאירים לעצמם גם פתח מילוט לקשקושים("כן יכול להיות שזה לא יצלח אם מוריניו ואז נאלץ להפרד ממנו"...) שלפחות יעבדו על פרצוף מופתע לכשזה יקרה.

מה צריך לקחת מהמשחק היוןם? בעיקר את הבעת הפרצוף של השחקנים.
    חלקם כבר הבין לאן העונה הזאת הולכת ובעיקר מה יביא הכדורגל הזה.
    קשה להאמין שסגל כזה יכול לסיים פחות מטופ 4 אבל גם לי קשה להאמין שאנחנו נסיים מקום 2 כל העונה(שגם זה לא הישג ד'אגב).

5. nwish Member

אתה מבין איפה הבעיה שלך?

אתה מעלה נקודות חשובות רוב הזמן, ואז בא וזורק איזה "זוועות הדרבי הכי אומלל בלה בלה בלה" כאילו לא עברו כולה 6 וחצי עונות מאז שקיבלנו שישייה בבית ממריו באלוטלי.

מאז ההערות של מוריניו על פסז' מוקדם יותר העונה אני רק מחכה שיעיפו לי אותו מהקבוצה, אבל פאק אחי, תירגע.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

להגיד לך את האמת?

הרגשתי פחות בושה ב6-1 ההוא לקבוצה של מאנצ'יני.

למה פחות? כי גם במשחק ההוא שיחקנו כדורגל ועוד לרגעים לא מעטים.
    המחצית הראשונה הייתה יחסית שוות כוחות בדרבי ההוא(גם ירדו ביתרון מינימאלי).
    קיבלת אדום של אוונס בפתיחת המחצית השנייה שדי שינתה את כל הצורה של המשחק לעד אותה דקה.

3 שערים קיבלת בפחות מ-6 דקות אחרונות כי שיחקת בחוסר אחריות וניסית להשוות בכל מחיר כששחקנים עולים למעלה ומפעילים לחץ על השער של סיטי(אני זוכר פלטשר למשל מפקיר לגמרי את כל החלק האחורי וכאילו הוא לא השחקן שאמור להשאר כתובת אחרונה כששחקני הגנה עולים למעלה).

שילמת מחיר מול קבוצה שידעה להעניש אבל ראבאק שיחקת כדורגל ועשית את הדבר שהביא לך כל כך הרבה תארים, כבוד ובעיקר יצר אופי- הלא לוותר, הלדעת להלחם עם מה שיש ולנסות לעשות את גם מה שלא אפשרי.
    אבלללללל- דרך כדורגל, מכל כיוון, עם קהל שדוחף כי הוא מאמין שיש פה קבוצה שיכולה לחזור מהכל.
    לא עם חלוץ שנמצא ברחבת ה-5 שלך ועסוק חצי משחק בלהרחיק כדורים לקומאפני, השחקן שדה האחרון במגרש.

מצטער, אבל דרבי שמן ההתחלה זה 11 מול 11 ואתה פאקינג 87 דקות מהמשחק מחזיק אשכרה 21 אחוז החזקה בכדור, בבית.
    כובש שער מקרי לחלוטין מכדור ארוך שמטייל בין שלושה שחקני הגנה של סיטי, זה בעיקר מראה לא על פערי האיכות בין הסגלים אלא על פערי האיכות באימון.
    וכן מבחינתי זה הדרבי הכי מבייש שיצא לנו לקחת בו חלק בבית.

אני זוכר אותנו מפסידים בשנות ה90 ותחילת שנות ה2000 דרבים לקבוצות של סיטי שספק אם הן שוות מקום בפריימרליג, אני זוכר אותנו מפסידים להם אליפות.
    אני מעולם לא זוכר אותנו נראים כל כך חסרי סיכוי ועלובים כאילו מדובר בקבוצת כדורגל טופ אירופאי מול הפועל חדרה.

הדבר הכי ברור שבערך99.9999999% אחוז מקרב האוהדים שלנו שהם לא משה אוחיון הסכימו עליו אחרי הדרבי האחרון זה שהדבר המשותף היחידי לנו ולסיטי זה שאנחנו משחקים באותה עיר.
    לא באותה ליגה ולא באותה רמה, זה נראה ממש כאילו אולדהאם אתלטיק עלתה לשחק מול סיטי, לא קבוצה שהשקיעה סכומים זהים וSO CALLED התיימרה להאבק על אליפות העונה.

WellNeverDie, avdz7, Roma ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. אדום של פעם Member

תרסיס, מסכים עם כל מילה.
    אובייקטיביות ומודעות עצמית זה דבר חשוב. לא יודע מה אתכם, כמה שבאתי פסימי לדרבי הזה, וידעתי שרוב הסיכויים שנפסיד, התאכזבתי בעיקר מהאין דרך ומהיכולת (אפשר לקרוא לזה יכולת?). לא יודע איך יש אוהדים שלא התאכזבו מהמשחק הזה ומאיך שהקבוצה שיחקה, או שאתם מנותקים, או שאתם באמת לא מודעים למצב שלנו. למצב של המאמן שלנו, שלא מבין שהוא מאמן את מנצ'סטר יונייטד ולא את הפועל מרמוק של אייל גולן.

8. alexshw Member

9. alexshw Member

10. alexshw Member

היום לפני 30 שנה מנצ'סטר יונייטד החתימה את בלמה של נוריץ' סיטי סטיב ברוס תמורת 825 אלף פאונד.
    ברוס למעשה היה הרכש השני שיהיה חלק מהקבוצה הגדולה הראשונה של פרגי אחרי מקלייר שחתם חצי שנה לפני כן.
    414 הופעות ביונייטד, 51 שערים. שניים מהשערים כמובן באותו משחק מפורסם מול שפילד וונסדיי.
    ב 1992 מונה לקפטן לצד רובסון והחזיק בסרט עד יומו האחרון במועדון ב 1996. במהלך התקופה הקבוצה זכתה בשני דאבלים ועוד אליפות אחת. הוא כמובן גם זכה בגביע המחזיקות(ספארקי שתה לו גול בגמר) ובגביע הראשון של פרגי.

ברוס כמובן הכי מזוהה עם יונייטד אבל הקריירה שלו נמשכה 20 שנה (1979 - 1999) במהלכה כבש 113 שערים ב - 926 משחקים אך לא זכה ללבוש את מדי נבחרת אנגליה.
    אגב שני הגברים בתמונה חולקים אותו יום הולדת בהפרש של 19 שנים.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171217/476fb1c200b9bb2f0ed8eff9880a6b2a.Xxx

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/17
    סולשאאאר ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

...

12. k_700 Member

ואז נזכרים קצת איך שיחקנו מול ריאל מדריד, ליברפול, ארסנל,סיטי, בורנמות', בנפיקה(פעמיים), ברייטון, צ'לסי, האדרספילד, סאותהמפטון, פאקינג מחצית שלמה מול אברטון בתקופה שגם הצל של קספר היה מנצח אותם, סטוק סיטי בחוץץץ(בררר פחד אימים, זה בעצם אולי "הישג"(?)).
    ***ואני לא בונה יותר מדי על הזכרון שלי ב1 וחצי בלילה, בדוק שכחתי עוד כמה משחקים מתים כמו המשחקים שצוינו להלן.

בטוח שזה יותר ממחצית מהמשחקים ששיחקנו בהם העונה ואלה המשחקים שהשאירו צלקות גם לתומכים הכי גדולים של מוריניו פה שהם לא משה אוחיון, כלומר לא מנסים לעוות לנו פה את המציאות דרך סטטיסטיקות שנופחות יפה מ4-5 מחזורים בתחילת עונה ועם לוח משחקים קל.

אם יש משהו שדי יציב בגרף אצלנו זה שאנחנו משחקים רע וכמו שלא מפסיקים ספר באמצע בטח שלא מתחילים להמציא לי פה שאנחנו בעצם לא פחות אטרקטיביים מברצלונה כי כבשנו שער אחד פחות מהם בפאקינג אמצע דצמבר.
    העבודה האיומה שאנחנו כבר יותר מחודשיים חוזים בה בעקביות על המרקע כמעט מדי מחזור תתבטא יפה מאוד גם במרחק גדול מהסביר מכל הדבוקה הזאת בסוף העונה.

בסופו של יום אי אפשר לשקר לאורך זמן.
    כמו שבשנה שעברה סיפרו לנו פה סיפורים ומעשיות על דרך חדשה, תהליך, עבודת אימון ובמאי קיבלנו לפרצוף נתון סטטיסטי מייצג מאוד של פחות שערי הבקעה בבית מקבוצה שירדה ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/17
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטקסט. אלוהים.

14. סולשאאאר Member

אתה יודע, יש כזה דבר לנצח משחק בהפרש של שניים, שלושה, אפילו ארבעה שערים תוך כדי שאתה משחק כדורגל משעמם לצפייה, או שהיריבה עדיפה עליך במשך חלקים נרחבים של המשחק, אפילו שזה לא משתקף בלוח התוצאות.

אני רואה את המשפט הזה די הרבה ברד-קאפה: "פאקינג הבקענו 4 שערים ואנשים מעיזים להתלונן על איכות הכדורגל ההתקפי שלנו".

ובכן, כן. מצב כזה בהחלט אפשרי. אתה יכול לנצח 4-0 מארבע התקפות מעבר או סתם גולים מעפנים, כשבכל שאר המשחק אתה נראה כמו קבוצה נכה התקפית. דוגמא לזה הוא הניצחון 0-4 שלנו על פאלאס בבית.

אתה בהחלט יכול לנצח בהפרש גבוה שאיננו משקף את היכולת שלך, ואתה יכול להפסיד כשהיית הקבוצה הטובה במגרש. זה קונספט של רבה אוהדים שלנו יש ממש בעיה איתו, ולי הוא נראה פשוט ביותר.

מבחינתי המשחק אולי הכי טוב שלנו השנה היה הניצחון 0-2 על לסטר במחזור השלישי. נראינו שם הרבה יותר טוב מאשר כל המשחקים שבהם הבקענו רביעיות השנה.

כל המשחק כמעט התנהל בחצי שלהם. ישבנו להם על הרחבה. כדורים שרקו להם על רחבת החמש... ככה יונייטד צריכה להיראות מול קבוצות בעלות סגל נחות משלה.

15. k_700 Member

גם ה4-0 מול אברטון היה דומה מאוד למשחק מול פאלאס עם קצת יותר דקות של כדורגל טוב במחצית השנייה(בכלל עצם זה שעוד לא טופל הקטע הזה של ההפכים המוחלטים בין המחצית הראשונה והשנייה שלנו זו תעודת עניות אחת גדולה וכאילו הבן אדם לא פה כבר שנה וחצי).

היום הרגנו את המשחק מוקדם, בשני שערים מצוינים, לא הברקנו אבל אני לא מעז לדרוש הברקות בתקופה הזאת.
    נצחנו יריבה שליברפול לא צלחה רק במחזור הקודם אבל קשה להיות אופטימי.
    ליברפול במוד של שחיטה וגם צ'לסי על הגדר.

הולך להיות לנו כריסמיס טיים לא קל בכלל וזה יהיה מבחן טוב מאוד בשבילנו לטענה של הקבוצה השנייה הטובה בליגה.
    הסגל הזה הכי עמוק מכל המתחרות כדי לצלוח בהצלחה לוח משחקים עמוס, השאלה היא באיכות של מה שמפיקים ממנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.