מנהגים מוזרים:

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Ilan, ‏15/4/03.

1. Ilan Member

כל בנאדם מביע את עצמו בצורה אחרת. יש אנשים שאומרים אני אתה כדי להסביר למישהו כמה הם אוהבים אותו, יש אנשים שסתם נכנסים לוואלה שמשעמם להם ומקשקשים בצד שמאל בפרסומת החדשה של פפסי, ויש אנשים שמזפזפים לערוץ האופנה שאין שום סרט כחול בטלוויזיה ועושים את מה שהם עושים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ומה אתם עושים? (למי שלא הבין, זה דיון הדברים המוזרים שאתם עושים 8) )

2. lirancool Member

הדבר המוזר שלי שתמיד אני מתחיל לראות סרט בלילה אני נרדם באמצע הסרט
    ובבוקר אני מתעורר עם טלויזיה פתוחה והשלט עליי...

3. Ilan Member

וואוו אחי, תזהר.. זה מוזר מידי.

---
    נזכרתי במנהג מוזר, ועכשיו גיליתי שזה גם אצל אנשים אחרים שאני לא אנקוב בשמם ולא רק אצלי...
    גם אתם תמיד מחפשים בדיגיטלי- סרטים-אירוטי- ומוצאים בכל ה-SAT האלה סרטים? חחח מי שמבין מבין...

4. juva Member

אחד הדברים המוזרים אצלי זה העובדה שאני מדבר עם אילן באיסיקיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

עכשיו נהייה רציניים, כשאני תמיד משחק כדורגל, משום מה תמיד יש לי דחף עז לאכול את החולצה שלי

5. reda Member

אחד הדברים המוזרים שקורים לי זה שאני קוצץ ת'אצבעות בכל משחק של הפועל ת"א/נבחרת ישראל גם אם זה מול ראשל"צ/מלטה..
    מממ אין עוד משהו...חוצמזה שתמיד במשחק רשמי אפילו אם זו נבחרת בצפר אני נכנס ללחץ ולא יכול לצאת ממנו...

6. reda Member

אחד הדברים המוזרים שקורים לי זה שאני קוצץ ת'אצבעות בכל משחק של הפועל ת"א/נבחרת ישראל גם אם זה מול ראשל"צ/מלטה..
    מממ אין עוד משהו...חוצמזה שתמיד במשחק רשמי אפילו אם זו נבחרת בצפר אני נכנס ללחץ ולא יכול לצאת ממנו...

7. ofer16 Member

זה שבלילה אני הופך ליצחק שום, לובש עליי חוטיני, ומתחיל להסתובב בת"א זה מוזר מספיק?

במנג'ר, בכל משחק, אני שם את העכבר על האות הראשונה של השם של הקבוצה שלי, ובמחצית השנייה על האות האחרונה שלה...

כשאני נכנס לאינטרנט, יש לי סבב קבוע של אתרים (כמו שאבא של ניצן כבר יודע...) שאליהם אני נכנס לפי הסדר.

עשיתי לעצמי מנהג להרביץ לאחי לפחות פעם ביום. כלומר, אם הוא כבר ישן בלילה, ועדיין לא הרבצתי לו היום, אני אתן לו סטירה כזאת שהוא יתעורר...

8. Emil Member

אם במנג'ר עסקנין...תמיד בקטעים לחוצים בסיומי משחק ויש התקפה של היריב אני "מקשקש" עם העכבר על הכתוביות (במנג'ר 4 זה קצת מאתגר בדו מימד :roll: )

אתה לא לבד (וזה לא מוזר)

9. ג'רי בית הלוי Member

חחחח עופר הוא שאל אותך את השאלה הזאת? לי הוא אמר שהוא מוריד אותה...

-אני במנג'ר תמיד צועק דברים לשחקנים שלי (נימני יא הומו רוץ לצד שני!!)..
    -אני פשוט מסרב לראות את המשחקים שלי, אני כמעט תמיד רואה רק את התקציר (מזל שבמנג'ר 4 אפשר לראות הילוך חוזר של השערים)
    -אמיל גם אתה מקשקש עם העכבר מעל הכתוביות? חחחח

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

במנג'ר 3 אני ופולדאש עושים איזה משהו.... עכשיו ב4 אי אפשר. תמיד צריך לשים את העכבר מתחת לשם של הקבוצה שלך, אבל מעל הכתוביות...

ובמנג'ר 97-98 הכדור (של העכבר) חייב להיות על הבונגול באף של תומפסון מימין.... לא יעזור.

חחחחח ועופר.... גם אני יצחק שום אבל לא רק בלילה!!

11. Ilan Member

יאוו אתם טיפשים, זה לא דיון של מנג'ר...

12. שגיא Guest

אפשר להפוך את זה לדיון מנהגים קבועים ולא רק מוזרים.

יעני, אם בבוקר אני לא קורא עיתון עם שוקו ביד, לא התחיל היום! ולא משנה אם אני קם בשמונה או בשתיים וחצי.

יש לי נטייה לאכול את השפה (העליונה והתחתונה). ומשום מה, משהו שכל הזמן קורה לי זה שאני נושך את הלחי מבפנים, בלי כוונה....מעצבן!

וכמובן, אי אפשר בלי לגרבץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

:wink:

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואללה קלייברט אני ממש כמוך! רק שאצלי זה עם חלב או קורנפלקס בחופש...

וגם אני כל הזמן נושך את השפה העליונה והתחתונה, ולפעמים נושך בתוך הפה את הבפנוכו של הלחי וזה כווווווווווווווואאאאאאאבבבב!!!!!
    חוץ מזה יש לי את הישיבה הזו שאני יושב אותה בכל מקום בכל שעה, תנסו גם אתם אותה אני אנסה להסביר:
    בעיקרון התחת עצמו יושב על רגל ימין שהיא מקופלת. רגל שמאל עצמה גם היא בעצם מקופלת כשכף הרגל על המושב והברך קרוב לסנטר ואז יש איפה להניח את הראש... זה מה זה נוח....

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואללה קלייברט אני ממש כמוך! רק שאצלי זה עם חלב או קורנפלקס בחופש...

וגם אני כל הזמן נושך את השפה העליונה והתחתונה, ולפעמים נושך בתוך הפה את הבפנוכו של הלחי וזה כווווווווווווווואאאאאאאבבבב!!!!!
    חוץ מזה יש לי את הישיבה הזו שאני יושב אותה בכל מקום בכל שעה, תנסו גם אתם אותה אני אנסה להסביר:
    בעיקרון התחת עצמו יושב על רגל ימין שהיא מקופלת. רגל שמאל עצמה גם היא בעצם מקופלת כשכף הרגל על המושב והברך קרוב לסנטר ואז יש איפה להניח את הראש... זה מה זה נוח....

15. ג'רי בית הלוי Member

לי יש את המנהג הכי מוזר בעולם:
    כל דבר שיש, אני קורא מהסוף להתחלה!
    נגיד את העיתון בבוקר, אני מתחיל מהעמוד האחרון. בשם המשחק אני קורא מהסוף להתחלה(אבל אם נגיד הכתבה היא על 4 עמודים אז אני מתחיל מתחילת הכתבה). זה משגע לי את השכל!!!