מכירות משחקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י now and forever, ‏19/11/05.

1. now and forever Member

שלום לכולם

אני חדש בפורום ורציתי לברר עם למישהו יש מידע שהוא יכול לחלוק איתי בנוגע למכירות משחקים שנערכו בארץ לצורך עבודה אקדמית שאני עורך.
    בעיקר אודה למי שיש לו מידע אודות פרשת ויקטור מגליניץ' בשנת 93-94
    אך כל קישור לפרשות כמו ישראל כהן, משחק השרוכים ,שופטים באדום ושחיתיות שאתם מכירים במקרה מהליגות הנמוכות יותר יתקבל בברכה, כמו גם תיאורים ופרשנות שלכם בנושאים הנ"ל

בתודה מראש

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/05
  2. יוגב אסולין Guest

פרשת ויקטור מגליניץ':

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל הטיל עונשים חמורים על הפרשה ל6 שחקנים מקובצות שונות שהיו מעורבים במכירת משחקים בליגה הארצית.
    ה4.10. הגישה פרקליטות מחוז ת"א כתב אישום כנגד 6 שחקנים בראשם הכדורגל הזר של הכח ויקטור מגליניץ' שסיים בכך את הקריירה שלו בישראל. ב1.11 עשתה הפרקליטות עסקת טיעון עם העד הראשי ציון מכלוף מהכח. בית הדין גזר עליו קנס של 10000 ש"ח ושנת מאסר על תנאי.
    ב3.12 פירסם בית הדין את יתר גזרי הדין.
    הפסקת פעילות לאלתר להכח.
    12 נקודות הופחתו ממאזנה של חדרה.
    6 ממאזן דלאת אל כרמל (5 אחרי עירור).
    2 נקודות ממאזן הפועל ר"ג (הפכו על תנאי אחרי הערעור). שירדה לליגה א'
    מכבי יבנה זוכתה מאשמה בשל חוסר ראיות.

הדיינים חיים אלחדיף ודוד לב הודיעו שהעונשים הוחלטו בשלב זה על עונת 93\94 כדי לא לפגוע בעונה שהסתיימה זה עתה 92\93. העונשים יחלו בעונה זאת. ולהכח אין זכות קיום כרגע בספורט הישראלי.

ב27.12 קיבל בית הדין את הערעור של הכח והחליט (בעיקר בשל הזיכוי מול יבנה) על הפחתת 14 נקודות ממאזנה במקום הפסקת פעילות
    ------------------------------------------------------------------------

לגבי מכירות משחקים נוספות. אני לא זוכר משהו שהיה מוכח

3. Melixon 15 Member

4. d3fton3s Member

האמת ציפיתי שאיזה אוהד הפועל ת"א יבוא עם לינק לסיפור הזה, חבר שלי שהוא אוהד הפועל ת"א מחזיק ספר שלם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

5. יוגב אסולין Guest

עד היום לא הוכח שאכן היה מכירה במשחק הזה. למרות שאיתן טייב ציין לפני מספר שנים שהם נתנו את המשחק במתכוון. בכל מיקרה אין ספק זה המשחק בעל המחלוקת הכי גדולה שהיתה בכדורגל הישראלי מאז ומעולם.

6. Melixon 15 Member

והצלחת נשארת בארון.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. אלי מתחן Member

גם אם בית שאן נתנו, בית"ר לא קנו שום דבר מהם.