מכבי ת"א הודחה על ידי ז'ילינה מהמשך דרכה בליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏29/7/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחילת המסע של מכבי לנסות לשחזר את ההישג של חיפה.
    מסוכה ראשונה:ז'ילנה הסלובקית
    המשחק הראשון יערך מחר ב-20:45 [שידור ישיר בערוץ 2] המשחק יערך בסלובקיה.

מכבי:קלינגר ינסה לפתוח עם אותו הרכב שפתח מול מינכן 1860 וניצח.
    גדי ברומר בספק גדול למשחק.קובי נכטיילר חתם אבל לא ברור אם הוא יוכל לשחק.
    אם ברומר לא יוכל לשחק יחליף אותו משה מישאלוף ששיחק לא רע בכלל מול מלאגה בגמר טורניר לך.

ז'ילנה-אני לא יודע למה..אבל בסלובקיה בטוחים שז'ילנה יותר טובה ממכבי והיא תנצח בקלות..ככה לפחות היה כתוב בעיתונים.
    ז'ילנה התחילה כבר את הליגה ונחלשה מהעונה שעברה,את משחקה האחרון סיימה בתיקו 2-2 שבו שתי הקבוצות שיחקו טוב אבל המאמן התאכזב מההגנה של ז'ילנה..

הימור:מכבי מנצחת 2-0 או 2-1.אחד הצעירים כובש או מצטיין.

http://www.sportline.co.il/photos/striker6486big.Xxx

2. Thierry Henry Member

חשבתי שמכבי ת"א לא יצליחו לעבור את ז'ילינה כי הם נחלשו בגלל התככים בקבוצה, אבל בסוף זה לא נכון..
    הימור שלי: 3-1 למכבי ת"א. לירן כהן יכבוש.
    * נ.ב.: כותבים משוכה.

3. ירוק בלב Member

מכבי בהחלט קבוצה מפתיע וראינו את זה במשחק מול מלאגה ומינכן.
    אבל, אל תזלזלו בז'ילינה.
    ז'ילינה היא בשנים האחרונות קבוצה מפתיע מאוד,
    והיא באה לכל משחק בשיא המוטיבציה.
    במיוחד שזה משחק אולי שווה כוחות.
    אני אישית יקווה לניצחון הסלובקים.

4. ליהי Member

ריינמן, תסביר לי בדיוק איפה מתבטא הביטחון של ז'ילינה שהיא כ"כ תנצח את מכבי. תן לי לשתף אותך בבוקר שהיה לי היום- אני קמה,פותחת אתעיתון הספורט ורואה ציטוט של מאמן ז'ילינה שאומר :"מתוך 10 משחקים, מכבי תנצח אותנו בטח 7 פעמים". פייי,חתיכת ביטחון. הם ממש שחצנים,הניצחון בידיים שלהם.
    אני קוראת קצת על הקבוצה ומבינה שאפילו הם בעצמם לא ממש מאמינים שהם ינצחו את מכבי ואני לא חושבת שיש פה מקום לספקות. מכבי עולה לסיבוב הבא, נגד צ'לסי.

5. שגיא Guest

מה עובר עלייך?
    מאיפה הכסף לנסוע לסלובקיה (משם הקבוצה, לא?), ולראות כל משחק שלהם ולדעת שהם באים בשיא המוטיבציה, אה?
    חוץ מזה, מה בדיוק ז'ילינה מפתיע? עוד בשנים האחרונות? על מה אתה מדבר, אה? אז הם זכו באליפות, העונה הזאת שלהם נפתחה לא בצורה הכי טובה, למקרה שלא ידעת. אל תגיד סתם דברים כדי למלא את ההודעה שלך, ואם אין לך מה להגיד, פשוט אל תגיד.

ואיזה משחק שווה כוחות? מכבי ת"א עולה על הסלובקים האלה, שבמיוחד השנה, נחלשו לעומת העונה הקודמת בה זכו באליפות. ז'ילינה בטח שלא פייבוריטית במשחקים האלה מול מכבי, וגם הם יודעים את זה טוב מאוד, אבל ינסו מן הסתם לעשות הכל כדי לנצח, המאמן שלהם נראה כאחד שחקר ויודע לא מעט על מכבי ת"א.

המשחק הזה יערך בחוץ, לכן אני חושב שמכבי תיקל מעט בקשיים, שלא יפריעו לה יותר מידי לנצחון מינמלי, משהו כמו 1-0, אולי 2-1, תוצאה שתהיה טובה מאוד לקראת משחק הבית (בתקווה שיחזירו כבר את הביתיות שלנו), שבו הוא צפוייה לנצח בלי הרבה בעיות.

לסיכום, קלינגר ידע להוציא את הקבוצה מהמצב הלא נעים שהייתה בו, בדיוק ברגע המתאים, ומכבי רוצים צ'לסי. קשה לי להאמין שמכבי לא יעברו את ז'ילינה, הם טובים יותר.

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ירוק בלב, אני בטוחה ב99% שבחיים שלך לא שמעת על ז'ילנה לפני שהיא הוגרלה לשחק מול מכבי ת"א, אז בוא נברר עובדות לפני שמדברים.
    ז'ילנה קבוצה אירופאית ממוצעת עם איזה 20 אוהדים, ולמכבי ת"א לא אמורה להיות בעיה לעבור אותה. בעיה היחידה שיכולה להיווצר היום במשחק היא שגדי ברומר הפצוע לא ישחק ואז יצתרכו לשתף את קובי נכטיילר הצעיר והחסר נסיון, למרות ששיחק לא רע מול מלאגה.
    הימור שלי, ניצחון או תיקו למכבי ת"א שישאיר אותה עם סיכויים טובים לעלות ממשחק ה"בית".

7. ליהי Member

אני איתך לילך

למרות שבקשר לתיקו
    אני לא חושבת שיש מצב
    זה פשוט עלייה בטוחה של מכבי ת"א
    עליה בטוחה לסיוט של חייהם
    : ))))))))!!!

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי, אני חושבת שאת סתם בקטע של ניחוס, אז די.
    והודעה משמחת(לאוהדי מכבי ת"א לפחות)- גדי ברומר כשיר למשחק והוא יפתח בהרכב.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי לא רשמתי שבזילנה בטוחים בניצחון[חוץ מזה שהמאמן שלה סתם מנסה לשחק בפסיכולוגיה בגרוש עם מכבי..]
    דבר שני רשמתי שזה העיתונים בז'ילנה ושאר התקשורת..

10. ליהי Member

ריינמן- אוקיי, התנצלות ממני.

ולילך- ממש לא. אני משוכנעת שמכבי ינצחו ובלי ושם ניחוס. נהפוכו, אני רוצה שהם יגיעו לסטאמפורד ברידג' ויקבלו 8 על הראש.

11. Ilan Member

לא יאמן כמה מכבי חלשים.
    חיפה של לפני שנה בזמן הזה הייתה נותנת לז'ילינה הזאת כבר שלוש חתיכות לפחות.
    מכבי כ"כ חלשה, ובכלל ברונו רייס פשוט מוכיח שוב כמה הוא שחקן בינוני.

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אי אי, די זה היה כל כך צפוי, למה זה תמיד צריך לקרות דווקא למכבי ת"א? משחקים טוב חצי ראשון(חוץ מברונו הייס, שילך לעזאזל) ובדקה האחרונה של המשחק חוטפים גול.
    זה פשוט טמטום מה שהלך בגול הזה, שחקנים צריכים לקלוט שגם אם יש נבדל לא עומדים ומרימים את היד, מנסים להרחיק את הכדור.
    פשוט חבל, היו הרב הזדמנויות בחצי הראשון שלא נוצלו.

13. AFC Member

את יודעת מה הכי אירוני? שבלי הברונו הייס הזה מכבי בכלל לא היתה מגיעה למעמד הזה.

אני דווקא הייתי מאשים את טל בנין ופרוחרננקובס - פשוט חמורים, עד היום אני לא מבין מה הם עושים בהרכב של קבוצה אלופה.

14. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    חחחח
    די
    אני לא מאמינה
    לרגע שכחתי שיש לי פה עסק עם מכבי ת"א
    רציתי שהם יחטפו תבוסה- אז חיכיתי בסבלנות לצ'לסי
    אבל אז נזכרתי שזאת מכבי ת"א
    ואפילו ז'ילנה שהכוכב שלה משתכר ב10 שקל לשעה יכולה לעשות בשביל הלונדונים את העבודה

15. Ilan Member

חחחחח מכבי שלנו מכבי ת"א...
    כמה צפוי.
    אמרתי מה שאמרתי במחצית, ועכשיו אני עוד יותר בטוח- ברונו רייס שחקן בינוני! תבינו את זה, וזה לא רק עפ"י המשחק הזה, גם בעונה שעברה אמרתי את זה- עשו ממנו סטאר פה, הרבה משום שהוא ברזילאי (כן כן...) אבל עם כל האגו שלו הוא פשוט אפס. לא עושה כלום, וגם היכולות הטכניות שלו לא מדהימות בכלל.

בקשר לפרוחה, פעם הייתי בטוח שתוך כמה שנים הוא יהיה משהו מדהים, אבל לאט לאט הוא מתברר כעוד שחקן שיודע לרוץ אבל לא להבקיע, פשוט שחקן עלוב שמצחיק לחשוב עליו, תשוו בינו ובין יעקובו ותבינו מה חלוץ צריך לעשות ומה פרוחה לא עושה. הגולים היחידים שלו זה גולים מטווח אפס נגד קבוצות כמו כפ"ס וראשון.

לא יודע אם מכבי תעוף או לא, מה שבטוח נגד צ'לסקי היא תקבל בראש. אין לה אפילו אופי שצריך להיות לקבוצה שרוצה לעשות סנצסיות, אופי שהיה להפועל ת"א ומכבי חיפה לדוגמא.