מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. צ. שיף Member

מעל כולן: מכבי ת"א הכי מכניסה ביורוליג - ספורט 5

מכבי ת"א היקרה באירופה: השוואת מחירי הכרטיסים למשחקי היורוליג - ספורט 5

הקבוצה הכי מכניסה ביורוליג עם אחוז התפוסה הגבוה מכלל קיבולת האולם (אף שהוא כבר לא מהכי ענקיים מבין קבוצות היורוליג) וגם בעלת מחירי הכרטיסים הגבוהים בליגה (אולי אם היתה צריכה למלא אולם של 20,000 מקומות המחירים היו זולים יותר).

2. DRORIKO Member

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קטש? ברצינות? למועדון ששואף להגיע הכי רחוק שאפשר?
    איזו יריקה בפנים של בעלי המנויים.
    ההחלטות של ההנהלה במכבי מאז הפיטורים של היווני.. זה כאילו הם רוצים לבדוק מתי האוהדים יגידו להם שזהו זה כבר יותר מידי בישבילנו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

איפה מכבי ת''א? נחשפו תקציבי היורוליג - ספורט 5

אפשר לדבר מפה ועד מחר על הפאשלות במכבי ועל וויצ׳יץ׳, בסופו של יום צריך לדעת את מקומנו. מכבי תקציבית לא באיזור אפילו של הטופ. מקום 8 גם בתקציב וגם בשכר השחקנים, וגם זה כשמכלילים את השכר לישראלים הלא יוצלחים שנמצאים במכבי רק בגלל תעודת הזהות, מה שלא קיים באף קבוצה אחרת. אם נהיה ריאלים זה מועדון שאמור להיות באמצע טבלה ומדי פעם להשתחל לטופ 8, מה שהוא באמת עושה. הבעיה שמכבי בעצמם מפחדים להגיד את זה כי הם יודעים שזה יבריח מנויים. מי ירצה לקנות מנוי בשביל הפועל חיפה של היורוליג?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    בעיקר מדהים איך קבוצה כמו ברצלונה משתחלת ככה בצמרת כשרואים איזו בעיות כלכליות יש להן. הדבר הזה כל כך מכעיס אותי. בכל מקרה המספרים האלה גם מחזקים את מה שטענתי כבר לא פעם פה בדיון שלמכבי אין את הכסף להתמודד עם עשירות הליגה. ממה שאני זוכר @Roma ניסה איכשהו ליצור תמונה הרבה יותר ורודה. היא לא. הפערים מאד גדולים ועכשיו נראה מה יקרה אם ניק קלאת'ס ישוחרר ככל הנראה מברצלונה. אני באמת אהיה מופתע אם הוא ישחק במכבי ולא בפנרבחצ'ה...

בכל מקרה זה לא אומר שמכבי לא עושה הרבה טעויות. וויציץ ואבן היו צריכים בקיץ הזה להיות משוחררים. מכבי גם צריכה להבין שרב השחקנים הותיקים שקבוצות הצמרת משחררות לרב חבר'ה שלא יעזרו לנו. גאודלוק, או ווימס למשל. הסקאוטינג צריכה להשתפר משמעותית. אנחנו יכולים ללמוד מחולון, הרצליה וגלבוע גליל שבשנים האחרונות הצליחו עם תקציבים קטנים להביא שחקנים מאד טובים לליגה המקומית. ביורוליג מכבי היא (כבר לא) לא הפייבוריטית כי אין לה יותר את הכסף בשביל להתמודד מדי שנה בצמרת. שם אנחנו למעשה מאד דומים לחברים שלנו מהדרייב אין...אז כל עוד היא לא תביא איזה יהודי נחמד שישקיע מיליונים מכספו היא צריכה לשנות את הגישה שלה. זמנים השתנו...

6. Roma מנהלים

כי המספרים משקרים.

רוב הקבוצות מחזיקות סגלים של 12 שחקנים בכירים מה שמקפיץ את השכר השחקנים.
    רוב הקבוצות מחזיקות מאמנים בכירים, מכבי השנה עם קטש ללא תקרב לסכומים שמקבלים איטודיס, אטמאן ולאסו.
    רוב הקבוצות משקיעות כספים ולא רק בונות על הכנסות כמו מכבי.
    מכבי צריכה לשאוף להיות אולימפיאקוס ומונאקו ולא בהכרח ברצלונה ואנדולו.
    מכבי משחקת מול אולם מלא בימי חמישי בניגוד לרוב הקבוצות.

נ.ב. המספרים פשוט לא נכונים ומעוותים את המציאות. מיציץ' ולארקין זה 50% תקציב של אנדולו, התקציב של בולוניה ופרטיזן חשוד מאוד, כנראה הוכפל במהלך העונה בשביל להעפיל ליורוליג.

חשוב לזכור שקבוצות שהתעשרו ברגע כמו בולוניה ופרטיזן משלמות פרימיום על מנת ששחקנים ישחקו אצלה.

וגם אם הכל נכון, אז שלא ישקרו לאוהדים. בדיוק כמו אצלנו, בתחילת העונה מצהירות מטרות ואז מגלים שאין את הכלים להשיג זאת. בניגוד אלינו לכם יש עיתון וערוץ שלם שיפמפם את התעמולה הזולה של ההנהלה.

7. DRORIKO Member

אני מאד בספק אם מונאקו תביא צרפתי רנדומלי שלא שווה כלום ביורוליג רק כי היא צריכה אותו לליגה, כל שחקן שהיא מביאה מיועד ליורוליג, להבדיל ממכבי שבערך חצי מהסגל שלה זה שחקנים לליגה בלבד, והחצי הזה לוקח נתח גדול בתקציב. עכשיו אני שומע שהיא רוצה להביא את רפי מנקו(!!!!) אז אתה מדבר איתי על אולימפיאקוס ומונאקו? אני בספק אם מנקו היה מתקבל להיות האפסנאי באולימפיאקוס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. zivmay Member

מכבי בונה על הכנסות ובעונות מסיומות גם על רווחים.
    ההנהלה לא רוצה להכניס שותפים, לכץ עשו את המוות. הם מאוד קנאים למקום שלהם בספורט הישראלי ולא מוכנים להשקיע שקל. תאמין לי שלא תהיה בעיה למצוא משקיע נוסף לקבוצה, שישקיע מהכיס כמה מיליונים טובים פר עונה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Bruno Fernandes Member

מכבי מביאה את קולסון .
    עוד פעם מביאים שחקן בתלוש מזון ומקווים שיהפוך לכוכב מכלום .
    האסטרטגיה הזו לא עובדת במכבי .יורוקאפ\צאמפיונס ליג זה לא יורוליג . גם הוא לא היה רמה מעל המפעל ,מספרים סבירים ולא מעבר
    דארון היליארד אחלה שחקן משלים הרשים אותי לפחות בתקופה בצסקא אם אתה בונה עליו כאלפה דוג בפוזשנים אתה תסיים 10 ומתחת.
    אחד כזה אתה שם ליד גאנר שאין למכבי בסגל . (בצסקא שיחק לצד גיימס והיה מחליף של הקאט )
    רפי מנקו זה אשפה. פויתרס גם לא מספיק בהצלחה לו ב5 לשמור על החיות של ה2.11 ומעלה בהתקפה הוא כן יתן אחוזים גבוההים אבל פלייאוף הוא יראה בטלוויזיה
    בקיצור איך אמרו כאן ? להכניס ספונסר דחוף

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/22
  10. Roma מנהלים

לפי מה שרשמת כנראה שאתה לא מכיר את השחקנים.

- דארון הילארד משחק כSG\SF הוא לא מחליף של האקט והוא הגאנר אם לא הבנת.
    - בונזי קולסון שחקן אדיר שנמצא בהתקדמות מתמדת מאז שהגיע לאירופה.
    - אלכס פויטרס יהיה בינגו. באחריות. לשמור על ה2.11? ראית אותו משחק בזניט בכלל או שראית שהוא נמוך (יחסית, הוא בכלל לא נמוך) ואז אתה עושה הסקת מסקנות מוטעה? מכיר את דאנסטון והיינס? בין הסנטרים הכי טובים הגנתית ביורוליג בעשור האחרון. תבדוק את הגובה שלהם.
    - מנקו מהישראלים הבכירים בעמדתו, זה מצב השוק. אתה יכול להישאר עם שחקן פחות טוב או להביא את הכי טוב שיש בשוק הישראלי.

הילארד ופויטרס שחקנים מוכחים שבוודאות היה עליהם מאבק משאר קבוצות היורוליג, בונזי רכש טוב.

8\3 זרים הגיעו, חשוב לציין שה-2 היקרים עדיין לא נחתו. צריך לחכות ולראות.

ממליץ לך להפסיק לראות חדשות הספורט כי נשמע ששמעת קצת את האוזמן ושאר הליצנים שלא רואים יורוליג אבל יודעים לקשקש.
    המלצה שנייה, תפסיק עם המשפטים המגוחכים שהיורוקאפ\צ'מפיונס זה לא יורוליג. מכיר את שחקן ההגנה של השנה? כנראה שלא. ג'ון בראון שמו, הוא הגיע מהיורוקאפ ועשה עונה אדירה בקאזאן עד שפוטין הרס להם.
    חתם במונאקו שגם הגיעו מהיורוקאפ ועשתה יופי של עונה עם ג'יימס וסגל יורוקאפ.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/22
  11. Bruno Fernandes Member

אתה על סמים?
    היליארד היה על המגרש כשהאקט על הספסל.
    האקט וג'יימס היו בחמישייה האקט היה מוביל כדור היליארד היה מחליף אותו ב1 ולא ב2 , אם היליארד גאנר יורוליג לשיטתך עם ממוצעים של מתחת ל10 למשחק אז שיבושם לך. גם לממלכת שימון-הפלייאוף מהטלוויזיה מחכה כמו שציינתי.
    בבאיירן יש לו ממוצע פח בנקודות .

פויתרס יאנס בצבע עם כל מכבי ביחד.
    מדבר על היינס ודאנסטון כאילו זה דוגמא למשהו .
    פויתרס אם היה ברמה הזאת מזמן נחטף על ידי הטורקיות או הספרדיות בחוזה הרבה יותר גדול מ1.1 העלוב שהוא קיבל
    אתה מדבר עם אחד שרואה יורוליג מהתקופה ששארס היה בלונדיני.

מונאקו עם מייק גיימס.. חחחח
    טוב אחי. לא אמרת כלום .

שורה תחתונה מכבי מביאה יצורים מהיורוקאפ סטייל כריס גונס.
    וריגקטים מהנבא סטייל דורסי,קלויארו ושות
    זה שחקנים שבחיים לא יובילו אותה לכלום .
    יש לך סטנדרט נמוך אם אתה קורא לפחון הזה קולסון שחקן אדיר.
    אבל זה בסדר אתה אוהד הפועל בכדורסל .

12. Roma מנהלים

הילארד לרוב פתח עם האקט בצסקא וג'יימס עלה מהספסל. בכל מקרה ג'יימס והאקט הובילו את הכדור.
    אפשר לראות יורוליג וגם לא להבין, עושה רושם שזה מה שאתה עושה. דרך אגב, אם כנראה היית רואה יורוקאפ\ליגת האלופות היית מבין שיש עוד שחקנים מעולים באירופה.
    דורסי עשה עונה מצוינת ופיינל פור עם אולימפיאקוס.
    היינס ודאנסטון זאת דוגמא לשחקני הגנה מצוינים ברמת היורוליג שהם לא 2.11 כמו שטענת שיאנסו את פויט.
    סיימתי להגיב ל"אוהד" שמגיע לדיון פעם בשנתיים לבכות על כך שמכבי לא מחתימים את מייק ג'יימס, מריו הזוניה ו-וולטר טאבראז.

עריכה:

ידעתי שמה שאתה רושם לא מבוסס אבל החלטתי לבדוק.
    הילארד מספר 13 העונה ביורוליג בממוצע נקודות למשחק וזה בלי להתחשב בשני המשחקים שהוא נפצע שפגעו בממוצע.
    13.7 שהיה צריך להיות הרבה יותר.
    נעזוב שהוא שיחק בבאיירן מינכן של טרינקיירי ההגנתית, במכבי הוא יכול לשפץ את המספרים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/22
  13. DRORIKO Member

@Roma

לפי מה שאני שומע הבונזי הזה הוא חתיכת חור הגנתי. לא יודע מי שאר הזרים שמכבי תביא אבל הם יצטרכו ״להחביא״ אותו כמו שפיני עשה עם שאראס. לזכותו יאמר שהוא כן מנסה לעשות הגנה ולא איזה פרימדונה. בכלל לפי מה שאני שומע הוא לא השחקן הכי חכם בעולם, אבל כן יש לו איכויות, בעיקר במשחק מעבר(שזה תכלס מתאים לכדורסל של עודד לא?)

מה ההתרשמות שלך בנושא?

14. Roma מנהלים

בונזי קולסון מגיע אל מכבי תל אביב: ניתוח שחקן החיזוק - וואלה! ספורט
    ניתוח מעולה, בסוף הטור לגבי הבחור.

שוב, אם הוא מגיע להיות הזר השביעי אז זה בינגו רציני. אני מעריך שהוא מגיע על תקן הקולויארו התורן ואם זאת הסיטואציה אז מדובר בחיזוק.
    אחרי שראו במכבי את ההגנה את רוב הזרים בשנה שעברה אז קולסון הוא חצי PJ טאקר, בלי קשר הקבוצות של קטש לא ידועות במשחק הגנה משובח.

החיסרון המרכזי שלו שהוא כבד מידי לSF וכנראה קטן מידי לFF ברמת היורוליג. מצד שני כבר ראינו שחקנים שהם אנדרסייז בעמדות מסוימות ביורוליג מצליחים.

15. DRORIKO Member

אחד ה-PF הגדולים בהיסטוריה היה אנדרסייז. אני מדבר על בארקלי. אני חושב גם שבכדורסל של היום שאין כבר ״עמדות מוגדרות״ גם המונח ״אנדרסייז״ מתחיל להתפוגג.

Roma אוהב/ת את זה.