מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש רכז. פייר ג'קסון חתם בקבוצה. שחקן מאוד התקפי ומלהיב - הגנתית הרבה פחות. יצטרך התאמה טובה לשאר הקבוצה. כלומר 2 שיודע לשמור ולהיות פיזי וגבוה. אני בעד ההחתמה - מעדיף בהרבה על רייס ועל שמות ממוחזרים.

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע עם רייס היה שמכבי היתה לוקחת סיכון ענק. הבחור הוביל את הקבוצה בעבר לזכייה ביורוליג וברור שכולם היו מצפים לאותו שחקן. ברור שרייס היה ונשאר שחקן מצוין, אבל קאמבק אפשרי גם היה יכול להיות אכזבה.

ראיתי כמה קליפים על פייר ג'קסון וגובהו יכול להיות בעיה בהגנה. בצד ההתקפי הוא יכול לעשות הרבה בלאגן עם כניסות ושחרור כדורים נהדרים. יהיה מעניין לראות אותו.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

על פניו נראית אחלה החתמה. שמתי לב שהוא ממעט לזרוק לשלוש, לפחות בקליפים שאני ראיתי וזה דווקא דבר לא רע בכלל. אחרי שהיו לנו מיידי אבנים בשלוש השנים האחרונות, דווקא שחקן עם יכולת קרוס נהדרת וחדירות חזקות לסל עדיף לנו. מישהו שייקח על עצמו משחק בשניות האחרונות ולא סתם ישחרר כדור מ-6 מ' בלי קשר לכלום. הגנתית עדיין לא ראיתי אותו, אבל כבר הסתדרנו בעבר עם רכז שהיה מצויין התקפית ולא ידע לשמור. עכשיו להוציא סנטר.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי עומדת להחתים את דשון תומאס ששיחק אשתקד בפילזן. מה שאותי לא מובן בכל העניין הזה שבשבת וואלה כותבת על זה שמכבי פנתה לשחקן, בראשון וואן כותב שירושלים במגעים עם הפורוורד ועכשיו אני קורא רק אצלם ש"מכבי גברה על ירושלים" בנוגע לאמריקאי. בשום מקום אחר הוזכר שאלופת ישראל בכלל התעניינה בתומאס. ואני שואל, האם וואן שאם אני לא טועה מזוהה עם הפועל ת"א מנסה סתם לבוא עם fake news?

לדעתי יש בעיקר תחרות בין שתי הקבוצות על הישראלים, אבל גם עם הזרים? כרגע זה לא נראה לי היות שמכבי משחקת ביורוליג מול היורוקאפ של ירושלים. היא גם עדיין נהנית מתקציב יותר גדול מקבוצתו של אורי אלון. לא ברור לי כל הנושא הזה.

5. Telkiyski Member

וואן מזוהה עם הפועל תל אביב? באמת?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואן זה דובי פיק. הוא די שנוא ע"י כולם ולא ברור את מי הוא אוהד. את מכבי הוא שונא וגם לא מסתיר את זה, אבל גם ירושלים והוא לא חברים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני זוכר היטב הם הפכו לפני איזה שנתיים למעין אתר הבית של הפועל ת"א בכדורגל, לא?

8. yakov_y YNWA

לכמה חודשים בודדים בגלל אייל ברקוביץ׳, מאז ממש לא.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקרה הם היחידים שעדיין דבקים בעניין שתומאס גם היה ברשימה של ירושלים. הרבה זה לא משנה יותר, דשון תומאס חתם לעונה במכבי עם אופצייה לעוד אחת.

מה שאותי משמח ששחקנים לא חותמים יותר על חוזים ארוכי טווח. כעיקרון אם השחקן בולט אז תוך שנה הוא כבר יעזוב לקבוצה יותר עשירה באירופה. קחו למשל את רייס.

10. Telkiyski Member

אתמול בשידור של וואן דובי פיק עלה לשידור ונתן שם מופע ליקוק יוצא דופן למכבי ברמת הגלדסטון, עד שגם אופירע וברקו כבר צחקו עליו ואמרו לו שהם קנו אותו.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דובי אידיוט. הוא גם די משדר שחצנות למרות שבפועל אין לו מושג ורמת הסקופים שלו זה ברמה של פרימו. ישבתי איתו פעם במסיבת עיתונאים משותפת, הבנאדם סתום אבל מחזיק מעצמו מינימום יתונאי שמסקר את היורוליג.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ג'ונה בולדן קרוב לסיכום. שחקן מאוד צעיר שיכול מצד אחד להתפוצץ (נראה מאוד כישרוני) אבל מצד שני אין מערכת בעולם לחוצה יותר מזו של מכבי, על אחת כמה וכמה לשחקן בן 21. אני מקווה שיחתימו אותו, אבל אי אפשר לבנות עליו כסנטר פותח, כנראה זה יהיה טיוס. בכל מקרה, כל עוד ספאחיה הוא זה שמחליט, אני שלם עם בניית הסגל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. zivmay Member

נראה כמו סגל מאוד בינוני. רכז אחד, ישראלים ללא נסיון, ללא אירופאים.
    אם לא יביאו סנטר וסמול רציניים הם יכולים לזרוק את העונה לפח מעכשיו.

ד"א בנוגע לישראלים, גדל דור מצויין בנבחרות הנוער, יהיה מאוד מעניין לראות את הקרבות של מכבי וירושלים על חלק מהשחקנים.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זיו, לפני שנה היה לנו סגל מרשים והסוף ידוע. הרבה יהיה תלוי בספאחייה. בסה"כ באירופה אני לא מצפה לשום דבר. אם נצליח להחזיר טיפה מהכבוד שלנו אני מאד אשמח. בארץ אנחנו צריכים להתמודד על האליפות.

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. שימי שי Member

כשכל קבוצות היורוליג חוטפות כל שחקן טוב שלא באן בי איי מכבי לוקחת פליטי קבוצות יורוקאפ במקרה הטוב בקיצור עוד נתגעגע לעונה שעברה אם כי לליגה זה יספיק