מכבי תל אביב א ומכבי תל אביב ב..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏25/7/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי המחנות שיש למכבי בין השחקנים.
    מחנה נימני והצעירים והמחנה של בנין דגו ושאר שונאי נימני..
    לא ראיתי שיש דיון כזה אז תקנו אותי אם אני טועה..
    בכל מקרה מכבי השנה באמת מתחילה לא כל כך טוב עם אווירה מאוד רעה במחנה האימונים כשכל מה שהיה מתפוצץ ולאט לאט גוברות השמועות על עזיבת הקפטן אבי נימני.
    http://www.ynet.co.il/PicServer/01012003/243758/avi_a.Xxx

בינתיים קלינגר החליט לסיים את הקטע הזה של המחנות ומפעיל משמעת קשה במחנה.
    מה יקרה בסוף?קלינגר יעיף את נימני או שעוד פעם נימני וקלינגר ישלימו?
    http://www.ynet.co.il/PicServer/03072003/274681/91_a.Xxx
    מחנה אחד בצד ימין והשני בשמאל..קלינגר מראה לנו את מכבי.. :wink:

2. Jerson Member

אני מפעיל סטופר מעכשיו....עוד שבוע נימני מחוץ למכבי....

3. Ilan Member

איכס. מכבי ת"א קבוצה מגעילה. אני חושב הברוך דגו הזה תפס גבוה. ביינתים מי שהורס את המרקם הקבוצתי במכבי זה רק הברוך דגו הזה, תמשיך ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx .

כל הקטע, שזה מצחיק מידי בשביל שזה יהיה אמיתי! בטיול השנתי בכיתה ט' נראה לי כבר הפסיקו לעשות אצלנו שטויות ולהיכנס כמו מפגרים בלילה לחדרים של אחרים רק "כי זה אסור". אני לא מבין איך שחקנים מבוגרים מתנהגים כמו בוגרים, אבל לדעתי דריקס אמר משהו כ"כ נכון- שחקנים צעירים מאבדים את הצפון אחרי אליפות, וראינו את זה מצויין אחרי עונת ילדי הדאבל של הפועל ת"א, שחקנים צעירים לא יודעים להתמודד עם הצלחה. אנשים ניסו להגיד שצעירים זה מדיניות של מכבי, אבל זה שטויות, לא צריך יותר מידי צעירים כמו שלא צריך יותר מידי מבוגרים- צריך סגל מאוזן, כמו מכבי חיפה לדוגמא (ואין לזה קשר שאני אוהד אותה), שחקנים מבוגרים לצאת שחקנים צעירים- במכבי יש כ"כ הרבה שחקנים עם אגו נפוח כמו דגו (שמסתבר שלא רק הוא הורס תמרקם הקבוצתי במכבי, אלא גם האבא המאמץ שלו דוד תשובה ש... מתקשר להורים של שחקנים אחרים כדי שיעברו למחנה של ובנין ובנין (נגיע אליו בהמשך)) וגם לשחקנים כמו טל בן חיים, עובד וביטון יש יותר מידי אגו. כל שחקן שם בטוח שהוא מלך, ותוסיפו שחקנים כמו בנין- נימני- רייס שכל אחד רוצה תשומת לב של כוכב ותקבלו קבוצה מאוד לא מאוזנת בלי היררכיה, דבר מאוד לא בריא וטוב לקבוצה. הרי השטויות כיאלו המחנאות לא משפיעה על המגרש זה בולשיט, זה ברור שזה משפיע ואוהדי מכבי יראו את זה במשחקים הקרובים של מכבי.

בקשר לבנין- אני לא מבין איך אפשר להיות כזה חרא של בנאדם, נימני, שאני ממש לא מת עליו, היה עם בנין בימים הכי קשים שלו ופתאום בנין שם עליו... זין. איזה חברות. יש מכבי, יש חברים, יש חברים יש מכבי? :twisted:

אני לא חושב שמכבי לקחה אליפות בגלל דגו, אין לי ספק בכלל שמכבי לא הייתה מדהימה, מה שעזר לה לקחת אליפות זה החולשה של הקבוצות האחרות, וגם מאמן ווינר ומצויין, שאם בהתחלה חשבתי שהוא לא רציני אז היום אני דיי בטוח שהוא מאמן מצויין, למרות שיש לו בעיות עם ההיררכיה בקבוצה שלו. עכשיו בא דגו, שהתקשורת עשתה ממנו כוכב, ובטוח שכל הליגה הספרדית ועוד האנגלית מתים שהוא ישחק אצלם, עושה לאוהדים של מכבי טובה שהוא משחק אצלם (שואלים אותו ברעיון אם הוא ישאר במכבי- הוא אומר, "אם אני אבריא בצורה טובה אז אני אבדוק שוב אופציות בספרד"), מי הוא בכלל? התקשורת בארץ אומרת כמה שהוא טוב כדי לחפש סיפורים חדשים, ואנשים פתאום מתחילים להגיד שהוא ענק, אז נכון הוא שחקן מוכשר, אבל לא יותר מזה, הוא ממש לא סקורר כמו בניון, אין לו בעיטות חופשיות כמו לרביבו, והוא לא יצירתי כמו ברקוביץ', אז מה יש לו? יכולת מעל הממוצעת בכמה תוכנות (בעיקר יכולות טכניות) ועשו ממנו סטאר. בנוסף לזה אם חשבנו שהוא שחקן טוב ושקט עכשיו מתגלים כל מיני סיפורים שהוא הורס תמרקם הקבוצתי, בקיצור- ברוך דגו? באמת אבל זה לא השחקן הבא בכדורגל הישראלי.

בקשר לנימני, אני בטוח שמכבי הייתה לוקחת אליפות גם בלי הסיפסול, אין קשר לזה שהם התחילו לשחק טוב ולסיפסולו של נימני, בנוסף- מכבי לא הייתה לוקחת אליפות בלי הפיניש של נימני, ושוב- ואני לא מת על נימני, חושב שהוא לפעמים אף מזיק לקבוצה, אבל אין ספק שהוא שחקן הרבה יותר טוב מדגו- פשוט מאוד. גם עובדה שהוא מבחינה קבוצתית לא הורס קבוצות ששם הוא נמצא. לדעתי הפיתרון הכי טוב זה לשחרר את דגו לאירופה, אם זה אפשרי כמובן- כי הוא אמר שעדיין יש עניין בו באירופה, מכבי תרוויח כסף וקבוצה בריאה מבחינה חברתית, מה שבטוח אי- אפשר שדגו ונימני ישחקו באותה קבוצה, זה יהיה קשה מאוד- ואני לא מדבר על המגרש- אני מדבר יותר על השיתוף הפעולה החברתי ביניהם. תראו את מכבי חיפה, שנה שעברה בזמן הזה מה היה? דאחכות וצחוקים, אז אולי יש אנשים שצחקו על זה ואמרו שזה הצגה- אבל לא היה בעיות משעמת, וגם אם היו- זה לא סיפור של מחנות, כל השחקנים אהבו אחד את השני, וראינו רק חיוכים- במכבי מישהו שמע על חיוכים? אני לא.

בקיצור, מכבי תמשיך ככה? על הצ'מפיונס ליג אפשר להמשיך לחלום, חוץ מזה יש לי הרגשה שמכבי תקבל בשלב הבא קבוצה ממש גדולה, ככה שזה עדיין בגדר חלום שרק מכבי חיפה הגשימה.

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

רדליון, מכבי ת"א לא קבוצה מגעילה, היא פשוט רקובה מבפנים בגלל כמה שחקנים מפגרים.
    המחנות הם אשמת אבי נימני בעקיפין, כי למה יש מחנות? כי יש את קלינגר שהוא המאמן ואיתו הולכים השחקנים הוותיקים, ויש את נימני שאיתו הולכים כל השחקנים הצעירים שבדיוק כמו חלק מאוהדי מכבי ת"א גדלו על הדמות שלו וסוגדים לו, וככה הם מעדיפים להקשיב לו וללכלך על נימני ועל השחקנים הבוגרים ואפילו על קלינגר.
    עכשיו הבנתי שמנסים להעיף את נימני, לפי דעתי זה צעד מאוד טוב(ועכשיו כל מי שפה אוהד מכבי יקפוץ עליי) כי נימני פשוט הורס את הקבוצה. רק בגלל שנימני במכבי ת"א יש את המחנות, יש את הצעירים שסוגדים לו ומחפשים רק אותו על המגרש, רק בגללו כל פעם שהוא מושב על הספסל ישר האוהדים קוראים ביזיון וקלינגר תתפטר.

5. Thierry Henry Member

אני מקווה בשביל מכבי ת"א שנימני יעזוב.
    הוא מעמסה תקציבית ובכסף שלו אפשר להביא 2 ניגריםברזילאים או משהו אחר שיהיו יותר טובים!..
    הוא גורם להרבה בלאגן בקבוצה........ המחנות האלה הם בטוח בגללו..
    כמה שאוהדי מכבי ת"א יכעסו, הוא חייב לעזוב...
    והרציקוביץ' לא בדיוק "מסתיר" את זה.....
    ויש למכבי ת"א את ברוך דגו שהוא שחקן פי 3 יותר מוכשר מנימני.
    אה ובשבוע הקרוב אבי נימני בבית"ר ירושלים, בטוח.

6. אורן04 Member

חחח מצחיקים אותי אוהדי מכבי ת"א האלה. אתם לא מבינים שנמני במו ידיו הביא לכם את האליפות?? מה אתם שווים בלעדיו ובלי דגו? ממש לא הרבה.

7. שגיא Guest

קבוצה גדולה? את הקבוצה הכי חמה (ורוסית) באירופה - צ'לסי!
    כן כן, המליארדר הרוסי יפגוש את מכבי ת"א אם זו תעבור ז'ילינה. אז לצ'לסי יש אפשרות לנקום בתל אביב, הפעם בצבע הצהוב של העיר. אבל כפי שאילן אמר, אם כל הסיפורים האלה והמחנות האלה ימשיכו מכבי ת"א גם את ז'ילינה לא תעבור, כנראה שהאליפות עשתה שם משהו לחלק מהשחקנים, והמשהו הזה זה לא משהו טוב, זה בטוח.

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכית לראות מי הראשון שיקפוץ ויגיד את זה, וכמובן שיש טעות גדולה בידך.
    אבי נימני נתן 3 אולי 3 משחקים גדולים לאחר שברוך נפצע, אבל זה בערך כל מה שהוא נתן. תיקח את ברוך דגו מאז המשחק מול חיפה כשנימני סופסל, ברוך היה השחקן המצטיין של מכבי בכל התקופה והוא זה שבעצם החזיר אותה למאבק על האליפות לאחר שחיפה כבר ברחה. רק כשברוך נפצע נימני חזר ונתן 3 משחקים טובים נגד קבוצות כמו בני יהודה ופ"ת.
    אז אורן, לא רקר שאתה לא אוהד מכבי ת"א אתה גם מכתיר אותו כמביא האליפות כמו כל שאר העיוורים בצהוב? תפקח את העניים

9. ליהי Member

הבשורה שמכבי ת"א תפגוש את צ'לסי פשוט גורמת לי לאושר/סיפוק/אנדרנלין שלא ידעתי שקיימים אצלי בגוף. עכשיו לעוקץ כלפי מכבי ת"א נוכל להוסיף גם שאנחנו ניצחנו את צ'לסי ,והם קיבלו ממנה השפלה, כאשר אין להוציא מכלל אפשרות - השפלה דו ספרתית :twisted:

בכל מקרה, חזרה למחנות, מהפרספקטיבה שלי:

צריך להודות כאן, אבי נמני זה הדבר הטוב ביותר שיש למכבי. אבי נמני הביא למכבי את האליפות כמו שאמרו פה במו רגליו, אבי נמני זה השחקן עם הגדולה לא לדבר ולשמור על פרופיל נמוך כשספסלו אותו על לא עוול בכפו (ברצינות, לייבש שחקן כמו נמני כל העונה על הספסל? רק עניין של יחסי כוחות ולהראות לו מי הבוס, לא יותר מזה. קלינגר יצא בקטע הזה מלוכלך), אבי נמני הוא כן הסמל,הוא כן הנשמה והוא יקיר הדור אוהדים החדש וגם הישן, ולוני וקלינגר יודעים את זה טוב והם יכולים להמשיך לטעון אחרת עד מחר מצדי.
    עכשיו אני בטוחה שאני לא מחדשת כאן לאף אחד שחבורות יש בכל קבוצה במידה כזאת או אחרת, והחבורה של נמני-תמיר כהן-בן חיים ושות' היתה שם הרבה זמן, אין ממה להתרגש. אני חושבת שאת תפקיד הפצצה לקח על עצמו לא אחר מאשר טל בנין והחבורה שלו,שבדומה לנמני רצה גם חבורה משלו,ומה לעשות ששלו קרובה יותר לקלינגר. טל בנין הוא זה שעשה את ההודנא בין נמני לקלינגר,והוא גם זה שמבקש לפרק אותה עכשיו כשנמני חזר לזרקורים. אני יודעת שזה נשמע מופרך אבל אני מאשימה בהרבה מובנים את החבורה של בנין וגולדברג בקרע הזה שנוצר.

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגזימי, מכבי ת"א הם לא הפועל ב"ש :twisted:
    גם אם יצליחו איכשהו לעבור את ז'ילנה בטח הם יפסידו 2:0 בבית ו5:0, אבל גם הפועל ת"א ניצחה את כל העולם עם הסגל המצוין שלה, אז יכול להיות שמכבי ת"א גם תפתיע ותוציא תיקו.

11. ירוק בלב Member

מסכים איתך לגמרי,
    ואני מקווה מאוד שבעונה הבאה כבר נראה את התוצאות..

12. Ilan Member

טוב אני חייב להראות לכם משהו עם מדברים כבר על מכבי...
    היה לי הרגשה עצומה שמכבי יקבלו את צ'לסי, לא שסתם זרקתי שם של קבוצה שהם יקבלו. פשוט אמרתי והייתה לי הרגשה והייתי בטוח שמכבי יקבלו את צ'לסי- תראו אפילו מה כתבתי למישהו באיי סי קיו אתמול, בחמש בבוקר... לפני ההגרלה כמובן.

http://www22.brinkster.com/nargilyos/%E4%F8%E2%F9%E4.Xxx

13. AFC Member

אני מקווה שאתה טועה, ידידי האדום. נמני שחקן מצוין, אולי אחד הטובים בארץ, אבל אתם יודעים מה הכי טוב בבית"ר ירושלים של היום? שבקושי כותבים עליה בעיתון. אולי ידיעה קטנה מהצד על איזו הצהרה של פניג'ל, וזהו. אין הדלפות, אין קללות, אין לכלוכים, אין מכות... בדיוק מה שצריך. מה שהפיל את הקבוצה בעונה שעברה לא יפיל אותנו העונה, אוחנה העיף את זוהר, אדרי ושלא מרצון את קוביקה, שחקנים שמזיקים מאד מבחינה חברתית בקבוצה, ועכשיו האווירה מצוינת. מה אני צריך עכשיו את נמני שיבוא ויארגן לי מחנות ויסכסך בין כל הקבוצה?! שיישאר במכבי ויהרוס שם כל חלקה, כמה שהוא שחקן טוב, הוא פוגע בשחקנים שלידו, הוא מחזיק את הכדור יותר מכולם, הוא לא נותן לשחקנים הצעירים שלידו ביטוי, הוא הכל חוץ ממנהיג, והוא גם סכסכן רציני. אני לא רוצה אותו בבית"ר, רק בגלל שהשם שלו "אבי נמני".

בעניין מכבי - האבסורד הכי גדול הוא שקלינגר, דריקס והשאר לא עושים כלום. אני במקומם נותן קנס לכל השחקנים שמעורבים במחנות, מזמין אותם לארוחה או לאיזו פעילות חברתית ומארגן התפייסות. ואם צריך, מעיף ממחנה האימונים או בכלל מהקבוצה שחקנים שפוגעים במרקם החברתי. תארו לכם שמול ז'ילינה הכדור יהיה אצל נמני ודגו יהיה במצב מצוין, אבל נמני לא ירצה למסור לו בגלל שהוא שונא אותו...

הניהול של כל המצב הזה פשוט איום ונורא. כנראה שלמכבי ת"א לא אכפת ממש מזה, או שהם לא רוצים להרגיז את הכוכבים (למרות שזאת הזדמנות מצוינת להיפטר מבנין העצלן והיקר). לא הצעירים איבדו את הראש בגלל האליפות (תראו איזו דוגמא נותנים להם השחקנים הבוגרים) אלא זהו הצוות המקצועי של מכבי.

14. ליהי Member

פחח, דווקא נימני הוא הפרה הקדושה בכל הפרשה הזאת,ועם היד על הלב- אם הבחור לא היה צהוב בנשמה הייתי מתה לראות אותו רץ עם "פלסטיק" על הגב.

צריך להבין שנמני לא ניסה לעשות פה שום סצינה ולא רצה להרכיב שום "מחנה" שיזיק לקלינגר,זה קרה בגלל הקנאה שיש לותיקים ולקלינגר בו. כל העונה כולם קרעו ת'תחת ו4 מחזורים לקראת הסיום נמני מביא למכבי את האליפות ושומר על סטטוס האגדה,מעצבן לא? רצוי לציין שהוא חוזר לשחק בגלל "סולחה" שעושה בנין לנמני וקלינגר ואחרי 7 שנות בצורת כשלוקחים אליפות יותר בוער לתקשורת החיבוק של נמני וקלינגר מאשר הגביע אליפות עצמו.

עכשיו נמני שקט,הוא לא מדבר ולא מסכסך ובטח שלא מנסה "לפתות" שחקנים להיות במחנה שלו. עוד מתחילת העונה כולם ידעו שטל בן חיים הוא הצל של נמני, הולך אחריו לכל מקום, ושתמיר כהן מעריץ אותו והולך איתו גם. המחנה של נמני לא חדש לאף אחד במכבי,הוא עכשיו פשוט תופס כותרות. מישהו מהמחנה של נמני בכלל הוציא פיפס במחנה אימונים? בן חיים? כהן? נמני? אף אחד לא הוציא פיפס חוץ מראובן עובד שהוא,בניגוד למה שהיה כתוב, נמנה עם הנייטרלים(בתחילת העונה הוא היה עם נמני,היום הוא מפחד מקלינגר כמו משד). אלה שעשו בעיות היו דווקא מחנה בנין.

אז זהו,בשורה התחתונה- לא אשמתו של נמני. נמני הוא הסמל הנשמה ואיך שאני רואה את זה היום אחוז לא קטן ממכבי עצמה. הוא מפיל מאמנים (שרף), מקבל את המשכורת במזומן כל חודש לבקשתו ומה לעשות שזה הופך כמה אנשים במכבי לירוקים. הוא לא אשם בכלום.

15. Thierry Henry Member

צודק ב-100%. נימני בלאגניסט גדול. אבל הוא גם שחקן גדול...
    עם כל הרעש התקשורתי בית"ר הצליחה, ועם שקט תקשורתי בית"ר לא מצליחה.
    אולי אין קשר בין השניים.
    אבל אני מקווה לבית"ר (שפיתחתי אליה חיבה, עד עכשיו שנאתי אותה) שתחתים את נימני אבל שגם ידעו איך לטפל בו.
    אל תשכח, שהוא גם בא לא על תקן כוכב וקוטל קנים. זו כבר לא מכבי ת"א. זה כבר לא הבית. זוהי בית"ר ירושלים עם הקהל העויין בליגה והוא לא יעשה בלאגן עם קהל כזה..!