מכבי פ"ת - דיון רשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/6/05.

1. יוגב אסולין Guest

נכון אין פה הרבה אוהדי מכבי פ"ת בפורום.. אם בכלל יש.. אבל אני חושב לסגנית האלופה מגיע דיון משלה.
    ניראה איך הוא התפתח..

אז מה יש לנו לבנתיים.. תאמת ממש לא הרבה..
    פתח תקווה סיימה עונה מצויינת במקום השני כאשר היא ממשיכה את מגמת השיפור שלה מהשנים האחרונות. עכשיו היא עושה את ההכנות שלה לגביע אופ"א בתקווה להתקדם יותר מאשר בשנה שעברה.

מבחינת באו ועזבו.. עד כמה שידוע לי גל אלברמן אמור לעזוב את הקבוצה. וגם עם ישאר יפסיד את המשחקים הראשונים באופ"א בגלל הניתוח. מלבד זאת אין יותר מידי דברים..

----------
    אז מה איתכם מה ניראה לכם..? האם פ"ת עם בסיס ורמה כמו של שנה שעברה תצליח גם השנה?

2. robinio Member

גם תומר בן יוסף רוצה לעזוב את מכבי פתח תקווה,הלוזונים מבקשים 300,000 דולר!
    מכבי פתח תקוווה קבוצה טובה שמכלום הגיעה לסגנות,הלוזונים מנהלים אדירים.

3. יוגב אסולין Guest

זה שהם מנהלים אדירים לא אומר שהקבוצה שלהם תיהיה יותר טובה..

לפי דעתי מכבי פ"ת לא תיהיה טובה שנה הבאה.

פ"ת היא מבחינתי כמו מדד.. שהליגה טובה היא יכולה להיות מקום 5-6 אפילו היו שנים של 9.. פ"ת עצמה נשארה אותה קבוצה מבחינת רמה כבר שנים.. פשוט רמת הליגה ירדה והמדד של פ"ת אמר בשנה האחרונה שהיא מקום שני כי היתר ממש היו גרועות.

בשנה הקרובה תיהיה ליגה די טובה ואני רואה את פ"ת מחוץ ל5 הראשונות כרגע..

4. נדב מיכאלי Member

ההנהלה של מכבי פתח תקווה חזקה יותר מכולם.
    יותר מהקהל ,השחקנים ,מנהל האיצטדיון ויו"ר ההתאחדות.
    גם שנה הבאה מכבי פתח תקווה תיהיה מקום 2-4 בלי הרבה רכש,בלי הרבה שינויים מאסיבים בסגל.
    קבוצה נהדרת יש בפתח תקווה,חבל שאין להם את הקהל שיש ליריבה העירונית כי אז גם התארים היו מגיעים.

5. יוגב אסולין Guest

שוב אני יגיד את זה.. לפ"ת יש קבוצה טובה אבל עם מכבי חיפה בשנה טובה וגם בית"ר וגם מכבי ת"א.. וכו'.. היא יכולה לרדת. היכולת הגבוה שהיא הציגה השנה היתה הרבה בזכות הליגה המאוד חלשה.. לראייה באירופה יא נכשלה די מהר.

ובאשר ללוזונים מנהלים וכו'. עם משנה כזאתש הם סיימו מקום שני הם לא ידעו להביא אוהדים אז.. פה הבעיה שלהם. כי אוהדים זה דחיפה, עוצמה, כסף ותוצאות

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה תלוי אם הם יצליחו להשאיר את טועמה ויפגעו בזרים,אם הם יצליחו לעשות את זה
    הם ימשיכו להיות בצמרת.

7. idans Member

הקבוצה מספר 2 שלי אני מעריץ את האחים לוזון עושים שם עבודה גדולה
    ובקשר לקהל הם מנסים לעשות הכל עכשיו לקראת העונה הבאה הם יצאו במבצע שאם יהיו 1000 איש שהתחיבו לקנות מנוי אז המנויים יהיו במכיר של 200 שקל..

8. יוגב אסולין Guest

כן אבל הם לא הצליחו להשיג 1000 חתימות של אוהדים שיקנו מנוי במחיר הזה אז המחיר עלה ל300 שקל....

כמו שזה ניראה כרגע פ"ת די תישאר אותה קבוצה..

9. robson Member

לטעמי דיון מיותר... אלא אם כן מתכננים לפתוח אשכול לכל קבוצה בליגת העל.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בכל אופן עם ההתחזקות הצפויה של הצהובים מי"ם וכמובן מת"א וגם חיפה בתמונה אז ללוזונים צפויים חיים קשים מאוד על אחד משלושת המקומות הראשונים..
    לטעמי המקום הריאלי שלהם הוא 4/5 וגם על המקומות האלה צפויה להם תחרות קשה מצד בני יהודה וכ"ס שלטעמי תהיה הפתעת העונה הבאה..

דרך אגב, לבן יוסף נגמר החוזה ולכן הם לא יקבלו עליו כלום במקרה של מעבר שלו אלא רק ":דמי השבחה" שהם בד"כ מזעריים..

10. ozi Member

אבי לוזון טוען שסלים טועמה לא למכירה בשום מחיר לקבוצה מישראל. ככה שמי שמיהר לטעון שהוא חתם כבר בהפועל ת"א כניראה קצת ניסחף. הלוזונים לא פראיירים, ואני מאמין שאם הם לא ירצו לשחרר אותו- הוא לא ישוחרר.

11. robson Member

נכון, הלוזונים לא פראיירים אבל צריך לקחת את האמירה שלהם בקשר לטועמה בערבון מוגבל..
    גם ככה טועמה כמעט ולא היה שותף לעונה המצויינת שלהם והם גם יודעים על רצונו של טועמה לחזור להפועל לכן כל
    האמירות שלהם הם לטעמי אסטרטגיה למו"מ על מנת לשאוב מהאדומים כמה שיותר ירוקים...

12. ozi Member

הם מדברים על סלים טועמה כחיזוק הראשון שלהם העונה. גם השחקן רוצה לשחק בהפועל, אבל הם לא יסכימו לשחרר אותו, אלא תמורת סכומי עתק- הרבה יותר ממה שפורסם.
    בכל מיקרה- ראיון שפורסם היום עם עמוס לוזון במעריב: "אני עשיתי מכלום אימפריה, לוני עשה מאימפריה כלום"

13. John Barnes Member

לפ"ת אין אינטרס להשאיר את טועמה אצלם. הלוזונים יידעו טוב מאוד לנצל את החולשה של הפועל לסלים טועמה, ויוציאו ממוני הראל בסיבות המיליון שקל.

14. RAVID Member

מכבי פ"ת זאת קבוצה שבמשך השנים האחרונות החלה בבנית קבוצה שתתבסס על שחקנים צעירים,שחקני בית לרוב, ולא "תתפרע" מבחינת כספים (כמו שכיום קורה במכבי ת"א), צורת הניהול של הלוזונים הצליחה ובגדול, הקבוצה כבר שנה שניה ברציפות באירופה, ואילולא דוידוביץ בשנה שעברה הינו משחקים השנה בליגת האלופות במקום מכבי ת"א.
    מכיוון שבמכבי מסתמכים במיוחד על שחקני בית, גדלו לא מעט כשרונות, כדוגמת גל אלברמן,עומר גולן, תומר בן יוסף ורבים אחרים.
    זוהי לדעתי צורת ניהול נכונה אשר מוכיחה עצמה לשנים הבאות!

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/05
  15. TariboWest Member

הלוזונים לא מתכוונים לזה, כמו שרובסון אמר, זוהי דרך אסטרטגית להשיג יותר כסף. בזה הלוזונים מומחים. הם מקבלים סכומים אדירים על שחקנים בינונים ביותר. מהבחינה הזאת הם הכי טובים בארץ.