מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

נוכלים ברשיון

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי משחררים את טוואטחה בקיץ. אם היה לנו אופצייה נוספת אחרי סאן מנחם אז הייתי משחרר אותו כבר היום. מאז שחזר אלינו הבחור נראה לגמרי לא בעניינים. סאן מנחם לא בדיוק סופרסטאר, אבל טוואטחה מתאים היום יותר לקבוצת תחתית מאשר לקבוצה שרצה לאליפות. לבחור יש מנטליות מאד חלשה, מאד מאכזב לראות אותו ככה. ציפיתי ליותר.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם את גורפינקל, שחקן צעיר אחרי שנתיים וחצי מעולות בליגת העל. ההבאה של טוואטחה מסתמנת כנפילה, חבל. אני גם לא יודע מה אורך החוזה, אבל אני לא רואה אותו עוזב אתכם. הרי חלון אירופה שלו נגמר, ובארץ נראה שהגדולות לא יתקרבו אליו או יציעו לו שכר קרוב למה שחיפה חתמה איתו.

Sir Alex Ferguson ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  4. Butragueño מנהלים

אין לי בעיה שגורפינקל יהיה מגן שמאלי מחליף, אני לא חושב שהיו לו שנתיים וחצי מעולות. הוא היה בסדר. היו שערים באשמתו, היו לו חורים, הוא לא תוקף בצורה טובה. הוא מגן שמאלי נחמד. לא חושב שהוא יותר טוב משון גולדברג.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Clock End Stand
    לא עקבתי אחרי גורפינקל, אבל אם היו לו שנתיים וחצי מעולות אז הוא היה היום אצלנו מינימום מגן מחליף. לדעתי ממנו לא תבוא הישועה.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישועה למה? אף אחד לא דיבר על להחליף מגן נבחרת.
    סך הכל למכבי חיפה הייתה עמדה סגורה והבאת טוואטחה הייתה מיותרת.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחשבה הייתה נכונה. התקפית כשהוא בכושר הוא עולם אחר מסאן מנחם. הבעיה תמיד הייתה הגנתית והאופי הבעייתי שלו. חשבתי שאולי התקופה בגרמניה תפתח אותו ויחזור משם אחרת אבל מדובר באותו אדם/שחקן רק חלוד הרבה יותר ולכן פחות תורם התקפית ולא באמת רלוונטי בסיטואציה הזאת

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, וזו הבעיה. טוואטחה לא מתקרב ליכולת שלו. כרגע בכלל לא יזמינו אותו לנבחרת. מאז שחזר הוא בכלל לא תורם לקבוצה. מנטלית הבחור לדעתי לגמרי לא בעניינים. מבחינתי הוא אכזבה קשה.

סאן מנחם לא שחקן כזה טוב. לאחרונה זה נראה יותר טוב, אבל אני עדיין לא מתלהב ממנו. יש לנו שני מגינים מאד בינוניים, בשני הצדדים של ההגנה. בצד ימין המצב גם לא מעודד. צירוף מגן שמאלי היה רעיון טוב רק שמי שהגיע לגמרי לא נראה בעניינים...

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברתי על מנחם. תמיד ביקרתי אותו כאן, אבל ההתקדמות שהוא עשה בשנה שנתיים אחרונות, הוא שחקן הרכב מצויין לחיפה ושחקן סגל נבחרת לגיטימי. טוואטחה סיים את הסוס.

oranfu ו-G.B7 אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא ספק שסאן מנחם התקדם, אבל בעיניי אין היום בליגה הישראלית שחקני הגנה ברמה הרצויה. זו גם אחת הבעיות הקשות בנבחרת.

11. oranfu Member

סאן מנחם בסדר גמור.
    הוא סוגר סביר בהגנה, הוא מאוד מהיר, לא מפסיק לרוץ, משחק ראש טוב וגם מצטרף יפה להתקפה.
    לא אורה שיש לנו פה בעיה לעומת קבוצות אחרות בליגה, ממש לא.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מבין את הזילזול הזה, בחיי. אני לא חסיד של ענייני "מנטליות" אבל יש לא מעט אנשים , בספורט ומחוץ לא שמאמנים מנטליים עזרו להם. גם שאני שומע את איתן עזריה הוא מדבר הרבה שצריך קודם את המקצועיות - לדעת לשחק כדורסל, כדורגל, לדעת לתכנת, לדעת למכור, לדעת להיות כלכלן או מה שזה לא יהיה לפני שמדברים בכלל על מאמן מנטלי. אבל בכל הנושא של תפקוד תחת לחץ, להביא את עצמך למקסימום ברגע האמת (בהנחה ויש לך את הכלם המקצועיים) מאמן מנטלי יכול לעזור. בכל עבודה, ובטח בכדורגל. מאוד הגיוני שיהיו מאמנים מנטליים בקבוצות כדורגל. הם לא ההבדל בין אליפות לירידת ליגה אבל בעבודה מאוד חריגה עם פיקים סופר גבוהים של לחץ ומתח בהחלט זה לגיטמי. וכמו כל דבר אם זוכים באליפות הם ירצו קרדיט, ולמה לא? אם הם עשו 0.5 אחוז מהמאה אחוז הישג הזה? שיהיה. שיקחו קרדיט. אנשים כמו אופרה ווינפרי וביל קלינטון נעזרו במאמנים מנטליים (טוני רובינס) אז גם רחמנא ליצלן אולי מאמן כזה יכול לעזור לדולב חזיזה ועופרי ארד.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

אם היו מאמנים מנטליים במכבי ת"א כבר היינו מוצפים בטורים של יוספיון ודסקל על כמה זה אובייס בכל מועדון ספורט מקצועני ואיזה סטנדרטים חדשים בישראל זה מאמן מנטלי.

בכל מקרה אני גם חושב שזה דבר חשוב, סוג של פסיכולוג.

הם לא מזיקים זה בטוח.
    אבל הסיפור ההוא שסיפרו בבש עם הטור של דסקרל שנתנו לשחקנים לקרוא בשעת משבר היה די משעשע.

14. alexshw Member

לא מאמין בבולשיט הזה. מאמן מצליח גם פסיכולוג טוב.
    כל מאמן מנטלי יצליח אם מאמן ראשי ומצליח ויש חיבור טוב עם הסגל. זו רמאות.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצוע שהוא חרטא בעיני, תחליף זול ולא מקצועי לפסיכולוג.
    להגיד לספורטאי מה "צריך" לעשות כדי להצליח ולא לוותר ולתת משפטי מוטיבציה שאפשר למצוא בעמודים של מתבגרים באינסטגרם גם אני יכול לעשות בלי הטייטל של מאמן מנטלי. הטענות שלי הם לא לאיתן עזריה או דני ענבר שמצאו פייק מקצוע שאפשר להתפרנס ממנו אלא למי שמעסיק אותם.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.