מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

"אצילי שלכם".
    מי ישמע ג'פרסון פרפאן.

2. alexshw Member

יקח מספר מתחת ל 16?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. Raulito Madridista

http://mhaifafc.com/pics/2020-2021/%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%98%D7%A2%20%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%90/WhatsApp%20Image%202021-01-10%20at%2012_04_03.Xxx

הקשר עומר אצילי, בן ה-27, חתם היום במכבי חיפה לשלוש וחצי שנים. לאחר שעבר אתמול את הבדיקות הרפואיות, אצילי מצטרף הבוקר לאימוני הקבוצה.
    נשיא המועדון, יעקב שחר, אמר: "לאחר לבטים ארוכים ובדיקת הנושא לעומקו ובפרספקטיבה של הזמן, קבלתי החלטה מושכלת לקלוט את השחקן עומר אצילי במכבי חיפה. במשך תקופה זו הנושא עלה שוב ושוב בתקשורת. גם אלי היו פניות נגד ובעד. ה'בעד' עלה משמעותית על ה'נגד'.
    השיקול העיקרי נגד היה המעשה הבלתי מוסרי. לעומתו, פסיקת החוקרים שאין עבירה פלילית. אין למנוע מאדם לעסוק במקצועו ולפרנס את משפחתו. לכל אחד מגיעה הזדמנות שניה. האמרה "האדם לפני השחקן" היא הקו המנחה את כל בעלי התפקידים במועדון שלנו, לנהוג ולחנך על פיה. זו דרך חינוכית שזכתה לאורך השנים בהישגים לא מבוטלים, הן בתרומה למען הקהילה והן בהצלת לא מעט חניכים מלהידרדר. אחת המעלות של האדם היא גם היכולת לסלוח. עומר אצילי מודע לנזק ולסבל שגרמה המעידה החד פעמית שלו. במסגרת המועדון שלנו ייקח עומר חלק בפעילות למען הקהילה ויעזור לנו להמשיך ולהצליח על המגרש".
    אצילי אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני מאד שמח ונרגש להגיע למכבי חיפה, מחכה כבר לרגע לעלות הדשא ולתת את כל כולי. אני מגיע למועדון ענק עם קהל מחבק שמעניק לי אהבה גדולה מהרגע הראשון. זה מרגש ולא מובן מאליו מבחינתי. אני מבין שיש מי שנפגע מהקריאות שנה שעברה, זה היה ברגע של אמוציות וללא כוונה לפגוע באף אחד ואני מתנצל על כך. אני רוצה במעמד זה להגיד תודה לאשתי ולמשפחה הקרובה שהולכים איתי כל הדרך, לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב, רועי רוזן ועידן כסיף, וכמובן לנשיא המועדון, יענקל’ה שחר. מרגע זה כל כולי מתרכז בכדורגל ובמחויבות לקהל ולמועדון שלי". בהמשך ציינו את מהלך הקריירה שלו בפסקה.

רכש שהיה משדרג את ה-11 משמעותית ומקנה עוד יציבות - ג'ראלדש, אבל מכבי חיפה שאני גדלתי עליה הייתה קבוצה של כדורגל התקפי. עם אצילי יש לה אינסוף אפשרויות בקישור ההתקפי וזה מטורף. חזיזה עלול לשלם מחיר, אולי שרי ישחק בעמדה אחורית, יכול להיות שבכר יזניח את שלושת הקשרים - לטעמי אפשר לוותר על חוסה רודריגס. בוא נגיד שלאצילי יש מזל שאין קהל במגרשים כרגע :) מקצועית בלבד זה רכש גדול, הייתה לו עונה מדהימה אשתקד מבחינת מספרים והוא מלפפון לוהט.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רכש אדיר שלנו. שיהיה בהצלחה !!

5. Butragueño מנהלים

אמרנו את זה על לא מעט רכישות של ינואר והתבדנו. כמו למשל ורמוט, שכטר ודמארי.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול אתה צודק,ההבדל פה שאצילי שחקן שמגיע אחרי שבוענה שעברה הציג דאבל דאבל,והעונה בקפריסין היה סביר.
    לעומת דמארי,ורמוט ושכטר שבאו אחרי פציעות ויבוש בחוץ להשתקם על חשבוננו.

7. Raulito Madridista

עוצר אצילי עזב את ישראל כי לא הייתה לו ברירה וזה לא שהוא ראה בקפריסין שדרוג כלשהו, זה נכפה עליו, בניגוד לשחקנים אחרים. ואני מניח שזה השפיע עליו. מבחינת כדורגל אין שום ספק בנוגע לשחקנים האחרים שצויינו ברשימה. הכושר הטוב שלו לא היה כל כך מזמן. המבחן הגדול הוא מנטאלי ועד כמה יצליח לשים את הפרשה מאחוריו כולל זריקת הרימון שזה דבר שאני מגנה כמובן ועצוב ששוב שומעים על כדורגל-משטרה-פלילים. אצילי כובש הרבה ועם פס של מספר 10, הוא שחקן שמסוגל להיות אחראי על כמה 0:1ים מאוד-מאוד חשובים בעונה. אני בטוח שיש לא מעט אוהדי מכבי ת"א שמתוסכלים מכך כי הם לא מצאו פיתרון ממשי לעזיבתו. ברמה המקצועית כמובן אני מדבר כי האם היה נכון או לא נכון לשחרר אותו זה כבר היסטוריה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סומך על הלובי התקשורתי של שחר שעוד חודש אף אחד לא יזכור בכלל את פרשת הקטינות.

EsheD, alexshw ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

אגב הוולקאם זה פוטושופ

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p75x225/139297728_10224766806021651_8248979805960155507_n.Xxx?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=ksqFKNdTCUcAX_sNlg5&_nc_ht=scontent.fsdv2-1.fna&tp=6&oh=b7cb0190b21a3a4c1f4a621564ea09d3&oe=6023EFA1

Sturridge אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצועית אצילי יכול לעזור לקבוצה, זה ברור לכולם. הבעיה של השחקן זה העניין המוסרי ותדמיתי. שחר אומר שלכולם מגיע הזדמנות שנייה. מה אני אגיד, אני לא רוצה להכנס לוויכוח הזה כי המעשה של אצילי ומיכה היה לחלוטין פסול, אבל כדמות ציבורית הוא כבר יצטרך לחיות עם העניין הזה יום יום. אולי זה העונש הכי גדול בשביל הצמד. לגבי שחר, הבעלים לוקח סיכון מאד רציני, אבל הוא הולך עם זה.

11. Telkiyski Member

מה זה אומר "הזדמנות שניה"? כלומר הזדמנות נוספת אחרי הפעם הראשונה שבה תפסו אותו ואת חבר שלו מנסים לשכנע ילדות בנות 15 להשתכר כדי לקיים איתם יחסי מין?

12. alexshw Member

פרימו באופוזיציה -)
    https://pbs.twimg.com/media/Erm3hpcXcAIYTI7?format=Xxx&name=small

13. DRORIKO Member

ממתי הוא נהיה כזה חסיד של גולדהאר? מכה על חטא על כל השטויות שאמר בעבר על מכבי?

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך 6 אייטמים ראשיים בספורט5 על ההחתמה הזאת, זה האייטם היחיד עם מסר שלילי ביחס להחתמה ועדיין נבחרה לו כותרת מעודנת.

השאר:
    "להתחיל מחדש - הסיפור מאחורי ההחתמה הנוצצת של הירוקים".
    "מתנצל על הקריאות - עומר אצילי שבר שתיקה".
    "הצעד הצודק של מכבי חיפה - שחר עשה את המעשה הנכון בצירוף אצילי" (טור של אוהד)
    "הוא ירוק - עומר אצילי חתם במכבי חיפה"
    "שחר: לכל אחד מגיעה הזדמנות שניה, הבעד עלה משמעותית על הנגד".

איך קוראים לזה היום? סיקור אוהד או היענות חריגה?

Roma, Telkiyski ו-alexshw אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

אגב האוהד זה מהאוהדים הבזויים האלה שמנצלים את המועדון לטובות הנאה אישיות על ידי ליקוק תמידי להנהלה דרך מקורבים שהם מכירים.

אם שחר היה משדר באופן נחרץ שהוא נגד העסקה, אז האוהד היה מסביר עד כמה המועדון יצא ערכי ושאפשר להביא עוד שחקנים. בגלל זה אני שונא אנשים כאלה. מדובר בזונה תקשורתית לכל דבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.