מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

רוקביצה וקהת.

2. Telkiyski Member

כן? הצעתם לרוקאביצה ולקהת יותר ממכבי?

3. Butragueño מנהלים

קהת לדעתי כן, יתקנו אותי אם לא. לרוקביצה הוצע אותו חוזה אבל מכבי תל-אביב קבלה רגליים קרות בגלל האזרחות

4. oranfu Member

מכבי ת"א לא הציעה הצעה על רוקאביצה. לא ניצחנו מאבק ולא כלום.

אני חושב שאצילי מקצועית שחקן מצוין, ולדעתי אנחנו יכולים להיעזר בשחקן כזה (גם אם לא העמדה הכי נדרשת).
    אבל כמה זמן כבר זה בתקשורת ואנחנו מחכים? למה בדיוק, שקבוצה אחרת תיכנס לעניינים ותנסה לשכנע אותו?
    זה שחר. פעם, לפני הרבה שנים, הוא היה עושה מחטפים למועדונים אחרים. אבל שחר מנמנם כבר עשור לפחות.
    אצילי, או כל שחקן אחר, יהיה בחיפה רק אם לא תהיה עליו תחרות.

יתרה מכך, אנחנו מסוגלים להגיע להסכם עם שחקן, להבין שאין לו הצעות טובות יותר ואז לתת לו הצעה נמוכה יותר רק בשביל להישאר עם הזין ביד.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. סמואל אטו Member

אני חושב שיש קונצנזוס שחיפה צריכה שחקנים בעמדות אחרות בעדיפות גבוהה יותר מהחתמת אצילי, אבל זה חתיכת מכה אם הוא ילך לקבוצה אחרת אחרי שכבר חודש מספרים לנו כמה הוא סגור אצלם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאבק על קהת היה איתנו ולא עם מכבי, אז כמובן שניצחתם.
    מכבי לא באמת רצתה את רוקאביצה בגלל הנושא של האזרחות.
    ברגע שמכבי רצתה את ז'ארלדש העניין נסגר.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. italiano Member

קורא שבחיפה חוששים שאצילי יגיע לבית״ר בסופו של דבר.
    אם חיפה מפסידה לבית״ר במאבק על אצילי זה כישלון אדיר של שחר.
    החלון הזה ללא ספק יכריע מי תהיה אלופה. אם מכבי חיפה תסתפק באיזה ״חיזוק״ לא רלוונטי היא יכולה לשכוח מאליפות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

למה חוששים? הרי כבר איזה חודש מבלבלים במח בתקשורת שרוצים אותו אבל מחכים ומחכים ומחכים.
    אז מה החשש שפתאום יגיע מועדון אחר?

כרגיל, במכבי חיפה עסוקים בעיקר בתדרוכים לתקשורת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. Butragueño מנהלים

מה יש לחשוש? או שרוצים אותו או לא. אם שחר היה רוצה אותו והיה רוצה להשקיע במועדון אצילי היה חותם.

אני אוסיף נימה אישית, אחרי חודש הייתי אדיש ואמרתי שיכול להיות אחלה אם יחתום, כל הסחבת הזו עולה לי על העצבים, יאללה שבית"ר תקח אותו.

10. itzik.miro Member

שחקן משלים הכנסה

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

11. ירוק ירוק Member

כמה שזה ישמע נוראי, הסגר הזה טוב למכבי חיפה (במידה וימשך שבועיים) כי זה נותן להרכב חזק שרץ יחד זמן לנוח. בשונה מהצהבת שהם עדיין קבוצה בבניה

12. Raulito Madridista

- גם במכבי חיפה פלטו איזה משהו שהסגר לא כזה נורא (תראו בידיעה בספורט1), שחקנים יוכלו לנוח ולהתאושש מפציעה. בכל מקרה וילדסחוט חברו הטוב של עמיחי שפיגלר חזר (לא מתייחס לשער הפוקסי נגד באר שבע אלא יותר לזה שהוא בריא), גם עם טאלב אפשר לרענן ועם צ'רון שרי בעמדה קצת יותר אחורי כמו אשתקד ואז לתת מנוחה לאבו פאני וכאלה. שינוי אחד לא אמור להוציא את מכבי חיפה מהכלים והיא כבר כן מנצחת על אוטומט למרות שהיא לא מביסה. אגב, קראתי שעוואד מועמד, הוא עשה הכל כדי לברוח בקיץ, מה הוא חשב שכל אחד יכול לעשות שון וייסמן? אני פרנצ'יפ לא הייתי מחתים אותו.

- אני לא חושב שחלון ההעברות יכריע את זהות האלופה, הפער של מכבי חיפה גדול, היא יכולה לנצח את מכבי תל אביב סוף סוף וראינו שאמנם מכבי החליפה מאמן אבל יש גבול להוקוס-פוקוס - היא חלשה מאוד ולחוצה. ואם עומר אצילי יגיע לבית"ר ירושלים, אז מה, היא תיקח אליפות? זה מרגיש טוב להביא שחקן בכיר ואצילי שחקן בכיר ובמוני הליגה ויהיה מבאס אם הוא לא יגיע אבל זהו. עוד משהו לגבי אצילי - אני קראתי שבבית"ר הציעו לו חוזה לשלוש וחצי שנים וזה לגיטימי כי הוא לא מבוגר ויכול לתת עוד כמה שנים, וגם שכר גבוה יותר, משהו בסגנון "ניתן לך כל מה שתבקש" שזה קצת פאתטי ולא הסגנון של מכבי חיפה. ואם ישפרו את ההצעה מהצד הירוק? נראה לי אצילי חוגג על הסיטואציה ומותר לו וזה היה צפוי שזה יקרה. לגבי ג'ראלדש אני מסכים עם כל אמירה רעה שתגידו.

- לגבי מה שהיה בעבר, אני חושב שבינגו גדול היה בזרים: יעקובו, פראליה, ז'וטאוטאס, מדבר בעיקר על תחילת שנות ה-2000 וכאלה. לקחת שחקנים מהפועל פ"ת זה לא חוכמה גדולה, או להחתים את אליניב ברדה מהפועל באר שבע של אז וכנ"ל יוסי בניון קודם לכן. כאילו מכבי חיפה כן שלטה והיה לה דרייב מטורף אבל מכבי ת"א ובית"ר ירושלים תמיד היו יודעות להשיג שחקנים, נניח רוסו שהגיע לבית"ר ב-2000 למרות שהפועל רדפה אחריו בלי סוף.

13. alexshw Member

בארץ תמיד מחפשים לנוח. הסגר הוא נורא ואי אפשר לתפקד ככה כשבכל יום אפשר להפסיק את הליגה שוב.
    לגבי הלנוח זה לא רק בכדורגל. כולם מחפשים כסף קל מהמדינה במקום לעבוד - שכירים ובעלי עסקים. לקבוצות בכלל אין אינטרס שהקהל יחזור העונה.
    מה עם להרוויח בעצמך?

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האוהדים התלוננו איך בכר לא חושב שצריך עוד חלוץ ומיד יצאו כתבות של בן דור ושאר הדוברים של שחר בסגנון "בכר והצוות המקצועי מקבל כל מי שהוא רוצה".
    היום כנראה שסוף סוף יצא האמת. " הצוות המקצועי במכבי חיפה רוצה להתחזק בשחקן התקפה נוסף, אבל בקבוצה יבדקו האם זה יתאפשר בשקלול התקציב בו צריך לעמוד כחלק מדרישות משרד האוצר כתנאי לקבלת כספי רשת הביטחון הכלכלית. הסכום שאמורה הקבוצה לקבל ממשרד האוצר מוערך בלמעלה מ-10 מיליון שקל."

לא שזה מפתיע משהו, אבל אם בכר יצליח לקחת אליפות עם חלוץ אחד בסגל... כנראה שהוא באמת קוסם.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אצילי שלכם. אחרי סאגה הכי ממושכת בהיסטוריה.

לא יודע מה הייתי מרגיש אם הייתי אוהד מכבי חיפה היום.

מצב נושא:
הנושא נעול.