מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

ורמוט ודמארי הם לא שחקנים בכירים, הם שני פנסיונרים

oranfu, hbs7, de Middenweg ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/17
  3. קשר שמאלי Member

היה צריך לפרוש לפני 3 שנים

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Drama2 הסמל מעל הכל

כמה הייטקיסטים שנפלטו מהמערכת הלכו להיות מנקים ?
    משומר רגיל לרמת שכר מסויימת וקשה לו לקבל את זה שהוא הולך לרדת דרסטית ברמת ההכנסה. למצבים כאלו קיים הביטוח הלאומי ולשכת התעסוקה. הרי תפקידו של משרד העבודה להכשיר עובדים לקריירה שנייה (ואז-אם-מה אם לא מדובר באדם בן 50)

דר"א, מישהו כאן שילם מיסים כפי ששילם משומר ?
    גם אם אתם יותר צעירים, תלכו על התרחיש הכי אופטימי בחיים - ועדיין כותש היונים מעל רובנו (אם לא כולנו).
    מגיע לו באהבה, ואת זה אני אומר בתור אחד שיודע על איזה סכום הוא וויתר אצלנו. (וזה לא אלפיים דולר חודשית כפי שמוגדר השכר הממוצע במשק)

5. DRORIKO Member

ההבדל הוא שההייטקסיטים האלה פשוט לא מצאו עבודה בהייטק. משומר,לפחות לפי הכתבה, היה אמור לשחק במכבי פ"ת. ואפילו אם לא פ"ת אני בטוח שיש לא מעט קבוצות בשתי הליגות הראשונות שהוא היה יכול לשחק בהן. זה שהוא הגיע למצב שהוא חותם אבטלה זה נטו טיפשות שלו.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

גם ארכיטקט תוכנה יכול ללכת לעבוד בQA אבל רובם בוחרים לחתום בלשכה.

כן הצענו לו חוזה.
    סכום מכובד לאדם הממוצע ברחוב,
    סכום נמוך לאייל משומר ורמה ההכנסה אליה הוא רגיל.

עשה את בחירתו, וולקאם. אין מה לשפוט, בעצם יש לשפוט דבר אחד - מי לעזאזל הדליף את זה לתקשורת ? אנשים ביזיון.

7. DRORIKO Member

כמו שאמרתי בהודעה הראשונה,הוא יצא טמבל. איך לימדו אותנו כשהיינו ילדי-עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ.

אתה באמת שואל? :)

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/17
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה צודק מאוד, אבל אנשים בדרגות שכר גבוהות מחזיקים אגו רב, ולכן היגיון אחר.

אני מכיר מספר אנשים מוכשרים ומעוטרים אשר יושבים בבית, רק מפני שהם מחכים למשרת מנכ"ל בכיר/ראש דיר' שתתפנה. אני מסכים איתך שזה לא נכון, אבל ברגע שאתה "יורד ברמה" קשה עד בלתי אפשרי לחזור למעלה.
    ובחזרה לעולם הכדורגל - כמה סיפורי מליקסון אנחנו מכירים ?

9. סמואל אטו Member

זה לא קצת מוגזם כשמדובר בשחקן כדורגל? אם אין לו ביקוש עכשיו, אז זה לא ישתנה אחרי שנה בחוץ.
    במכבי פ״ת יש לו הזדמנות להחזיר את עצמו לעניינים(עד כמה שאפשר).

10. DRORIKO Member

יש הבדל. מנכ"ל שפוטר לא ילך לעבוד בתור חפ"ש כי הוא יחכה שחברה אחרת תציע לו להיות מנכ"ל אצלה. לגיטימי בהחלט. אייל משומר לא יקבל עוד שנה הצעה ממכבי תל אביב, מכבי פ"ת זה התקרה שלו כרגע(לדעתי הוא לא לרמה של ליגת העל,אבל זה משהו אחר). אם הוא ישב בבית זה לא יועיל לו בכלום, מה גם שהתוקף של כדורגלן פג מהר ואתה חייב לעשות כמה שיותר כסף בזמן שנשאר לך(ולאחד בגילו של משומר לא נשאר הרבה).

11. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא מכיר את אייל משומר באופן אישי, אך רבים הצליחו בשוק הפרטי מעבר להצלחתם על הדשא.
    לא כולם צריכים להתדרדר לליגות הנמוכות כמו רפי כהן ואחרים. אפשר גם לפרוש בכבוד רב, כמו קלמי סבן, ולהרוויח סכומים יפים מאוד בתור שכיר.

12. Butragueño מנהלים

אז אחרי אתמול. ורמוט עזב את האצטדיון ברגע שגילה שהוא לא בסגל, אזולאי יעדר 6 שבועות.
    בנוגע לראשון, כן, יכול להיות שהיה כדאי לשים אותו על הספסל, גם אם יש כאלה כאן שלא אוהבים אותו. עובדה שברגע שאזולאי יצאה לא נשאר בסגל שחקן אחד שיודע לתת פס. אז מהצד שלו, אני לא מבין את החוסר מקצועיות הזו. הוא לא השחקן הראשון, או לפחות "הבכיר" הראשון שמוצא את עצמו מחוץ לסגל של המועדון שלו, שאגב בחיפה זה לא בושה (הקשר בין סגל השחקנים לבין המשחק הוא מקרי לחלוטין)*.

אזולאי יעדר 6 שבועות, שבמונחים של מכבי חיפה זה אומר בערך חודשיים, מה שאומר שיש סיכוי שיהיה כשיר לפליאוף (אחד מהם).

* העיקר לפני ראש השנה שאלו את לוזון איך יסדר את השחקנים, ובסוג של שחצנות טען - "אני כבר יודע עם מי אני יוצא למשחק הזה". אז מעניין שרק שעה לפני המשחק החליט שורמוט מחוץ ל-11 (וזה אחרי שרק באותו היום נודע לו שקהת לא ישחק בגלל וירוס).

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוד לא ברור כמה זמן אזולאי יעדר, מניחים שזה קרע במפשעה ואז זה תלוי בחומרת הפציעה. אם זה אכן קרע במפשעה, זמן החלמה של 6 שבועות זה המקרה האופטימי ביותר שיכול להיות. המקרה הנורמלי יהיה לפחות חודשיים-שלושה בחוץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורמוט ודמארי יכולים לחזור בינואר להפועל ת"א. גמרו את הסוס.

הדבר שבעיניי מדהים זה שאין לנו אז קשר התקפי נורמלי אחד בסגל. ברגע שמכבי ת"א נשארה בעשרה שחקנים הדבר היה בולט לעין. הקישור שלנו בנוי לבונקרים של לוזון, אבל לא לכיבוש שערים. שוב הוכח ששחר בנה סגל לא נכון.

עכשיו אנחנו עלולים להדרדר לכיוון למטה ומהר. אין לנו את הכלים לשבור חומות וקבוצות פשוט יודעות את זה. עם טיפה מהירות בצד השני אנחנו נהיה בבעיה רצינית. מקסימום יהיה 0-0.

אנחנו בבעיה קשה.

15. Telkiyski Member

הייתי בכיף לוקח את דמארי בינואר.
    הבעיה שהוא מושאל לחיפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.