מכבי חיפה - ראשל"צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏5/11/02.

1. יוגב אסולין Guest

היום בשעה 19:00 יערך משחק חשוב מאוד של העונה. מכבי חיפה תארח במגרשה הביתי את אחת מהפתעות העונה ראשון לציון.

המשחק הזה הוא משחק השלמה שלא שוחק בגלל השתתפות מכבי חיפה במסגרת האירופאית.

בעקבות התוצאה של אתמול (בין הפועל ת"א למכבי פ"ת) המשחק הזה מקבל משמעות חדשה. ניצחון פה יכול לפתוח פער של 3 נקודות בין חיפה ליתר הליגה.
    הפועל ת"א פיספסה את ההזדמנות שלה לעשות משהו בעקבות ההפסד של חיפה לבית"ר. ועכשיו תורה של חיפה לנצל תתיקו המאכזב של הפועל ת"א.
    חיפה תשחק ללא מספר שחקנים מרכזים שלה בינהם יעקובו איגביני וכניראה גם אג'פור ואלמושנינו.

ראשון לציון מבחינתה מגיעה למשחק הזה בהרכב הכי חזק שלה. ותנסה להפתיע את האלופה. ראשון יודעים שהסיכוי הוא ממש נמוך בעיקר בגלל הזעוזע שעברה בשבת מכבי חיפה. אם זאת ראשון תנסה לנצל תעייפות של חיפה ולשחק פתוח ולתקוף כי במשחק סגור לחיפה יש שחקנים יצרתיים מספיק שבמשך 90 דקות ימצאו יותר מפעם אחת תדרך לשער

2. חכם חנוכה Member

אני עוד שעה יוצא..... מי עוד בא...?

3. green-ape Member

ני בא עוד שבועיים לבלומפילד ובחופש חנוכה לב"ש.

4. Emil Member

אני כמובן מהמחנה הצהוב, מכבי ת"א...
    מקווה בכל מאודי לראות הפסד של מכבי חיפה והמשך של היכולת המבזה מול בית"ר. המאמן של ראשון צריך להראות לשחקניו את קלטת המשחק של בית"ר עם חיפה, להראות להם שרק ככה מנצחים, עם 100% נשמה והקרבה. אני לא יודע עד כמה נשמה כבר יש בראשון, אבל חיפה לא בשיא כרגע וזה הזמן לתפוס אותם ולגנוב נקודות.

במידה והחיפאים יאבדו נקודות (כלומר תיקו או הפסד) המצב בטבלה יהיה מאד מאד שמח...
    במידה וחיפה תפסיד היום לראשון יהיה לנו ראש חץ משולש, כשל3 הגדולות, מכבי, הפועל וחיפה, 15 נק' כ"א, בעוד שלב"ש יש 14 ונתניה עם 12...
    טבלה שכל אחד היה רוצה לראות 2 מחזורים לסוף עונה...

כמובן אם חיפה מנצחת היום היא תפתח פער של 3 נקודות על התל אביביות, אבל כבר ראינו שהם יכולים להפסיד, אז כלום אל סגור...

5. AFC Member

אמיל מראה את פרצופו הבוגדני...
    לפני שבועיים, בהפסד של בית"ר לב"ש, הוא שר "ירושלים לא תרד", והיום הוא אסיר תודה לנו על ההנחלת תבוסההנהדרת למכבי חיפה.

מה יהיה?

6. קופירוק Member

אני מקווה שנתאושש מההפסד לבית"ר ולדעתי אין הרבה סיכוי שראשון תנצח כי אני חושב שהמשחק בירושלים היה רק פנצ'ר כמו המשחק מול קריית גת בשנה שעברה שכבר אחרי משחק אחד התאוששנו וחזרנו לעצמנו...
    אני כנראה הולך למשחק.
    חנוכה מאיפה אתה בא?

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

פששש איזה הודעות חכמות

מכבי חיפה תבוא היום למשחק ונראה לי שהיא הספיקה להפיק לקחים(כמו למשל להביא שוער נורמלי) ותצליח יותר היום, עדיין ראשון זה לא בית"ר.
    והפסד של מכבי חיפה באמת יתן יותר עומק לליגה, מכבי ת"א אחרי פתיחה צולעת במקום123 וב"ש שדווקא הייתה בהתחלה ראשונה רק רביעית(מה הקשר? אין לי מושג).

8. Emil Member

ווידוקה (מצטער זה באינסטינקט)

אני לא אוהד בית"ר...אתם רק משרתים את האינטרסים שלי...

עקרונית אני שונא את הקבוצה הזאת שלך...
    מבחינתי, כל פעם שאתם מפסידים זה יום חג
    אבל אם ניצחון שלכם מרסק יריבה לצמרת, דהיינו מכבי חיפה, אז אני אשמח, כי עזרתם לי!

יש מבין?

9. יוגב אסולין Guest

מכבי חיפה ממישכה להציג משחק שלישי ברציפות משחק לא טוב בליגה. הפעם היא מנצחת 4-3 ממש בדקות הסיום את ראשון לציון. ניראה שחיפה בליגה עייפה מאוד ולא תוכל להמשיך עוד הרבה ככה... ושימו לב 3 משחקי ליגה אחורנים חיפה סופגת 10 (כובשת 6). זה לא הגנה של אלופה... להתעורר שמה

10. Ilan Member

לפי מה קבעת בדיוק שחיפה "לא שיחקה טוב"...??? הריי לא היית במשחק ואף אחד בפורום לא יכול לדעת איך חיפה שיחקה, אפילו לא דרך התקציר שיהיה בחדשות הספורט... מה שכן, זה שלוש נקודות, וחיפה חזרה למקומה הטביעי...
    אגב... זוכרים מה אמרתי? יעקובו יראה לראשון מזה... הבטחתי קיימתי... דקה 87 יעקובו עם 4-3... מלך... "החלוץ הגרוע והאגואיסט הזה על פי לירן בית"ר..."

11. יוגב אסולין Guest

ברגע שסוללת כוכבים כמו מכבי חיפה..צריכה לחכות עד 3 דקות לסוף כדי לנצח קבוצה כמו ראשון לציון. וברגע שקבוצה מקבלת 3 גולים. זה אומר שהחלק האחורי לא ממש תפקד... ככה זה בדר"כ

12. Fernando Cavenaghi Member

עכשיו כבר 4-3? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

13. the_secand Member

לא ממה שאני יודע 3-3

14. Fernando Cavenaghi Member

התוכנה של one הפסיקה לעדכן דקה 84 פשוט.

15. the_secand Member

נו אז כמה כמה?
    זה תקוע לי על דקה 77