מכבי חיפה- מנצסט'ר יונייטד- משחק שני:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏28/10/02.

1. Ilan Member

אז הנה, כבר אוטוטו נגמרת ליגת האלופות, אבל חיפה לא מוותרת כ"כ מהר והיא תפגוש מחר את מנצסט'ר יונייטד באיצטדיון "הביתי" של חיפה- ה-G.S.P בקפריסין:

ביינתים חיפה ממוקמת במקום השלישי בבית שלה- עם מספר נקודות זהה כמו של אולימפיאקוס- שלוש נקודות.
    ללברקוזן שכבר לא כאלה לוזרים יש שש נקודות.

כנראה שמחר הסגל של חיפה יהיה מלא, בלי פצועים וכמובן בלי מורחקים- היחידי שקצת בספק הוא אריק איגפו'ר שכנראה שיחלים עד למחר.

לעומת זאת- מנצסט'ר יונייטד כבר הבטיחה את עלייתה לשלב השני במחזור הקודם והיא תשחק בהרכב חסר- כאשר היא נותנת לשחקנים לנוח, להחלים מפציעות ולתת היזדמנות לצעירים.
    פביאן בארטז, לורן בלאן, דייויד בקהאם, חואן סבסטיאן ורון, שמצטרפים לפצועים רוד ואן-ניסטלרוי, רוי קין, ריאן גיגס, ווס בראון וניקי באט= כל אלה לא ישחקו...

אז מי כן ישחק?
    כל החבר'ה הצעירים והמוכשרים- בראשות ריו פרדיננד בהגנה, ואולי סוף סוף נזכה לראות את דייגו פורלאן מנהיג את השדים האדומים?

---------------------------------

דעתי על המשחק:

חיפה חייבת לבוא הביתה עם נקודות, אני חושב שאם היא תנצח שם היא למעשה תבטיח את מקומה השלישי בבית ויהיה לה סיכוי לא רע לסיים מקום שני, אבל כמובן שאני לא חזיר ותיקו יהיה הישג מצויין, שיעזור מאוד בשביל המקום השלישי, ואז משחק אחרון באתונה על המקום השלישי... יהיה משחק אדיר...

לדעתי שום עשה בשכל שהוציא את פראליה, באדיר וזוט'ה לנוח במשחק נגד נתניה- ועכשיו הם יבואו הרבה יותר רעננים.
    לדעתי, רוסו הולך לתת את משחק חייו- כי בליגת האלופות הוא חייב לחיפה קצת מהיכולת שלו.

הימור שלי:
    3-3 : לחיפה יכבשו: גובא'ני רוסו צמד, וואליד באדיר אחד.

2. יוגב אסולין Guest

מכבי חיפה מגיעה לשמחק הזה. אין ספק שההרכב המשני של מנצ' צריך לנצח בקות את חיפה. אבל חיפה תבוא נחושה.. ותהייה חייבת להוציא אתה נקודות. עם חיפה מוציאה נקודה אחת היא כניראה מבטיחה את המקום השלישי.. בעוד שעם היא מנצחת.. היא יכולה אולי אולי אולי לחלום עדין על המקום השני.

חיפה תבוא נחותה בהרבה ממנצ' בזה אין ספק. אבל צריכה להיות מספיק עוקצנית לשחק פתוח ולא לתת יותר מידי כבוד

3. Julian Joachim Member

אני דווקא חושב שלאור האיך נגיד את זה בלי להעליב את חיפה יותר מדי... ה"פחד" של שחקני מנצ'סטר משחקני חיפה, והעובדה שהם יעלו בהרכב די משני, גורמת לסיכויים להיות שווים.

הרבה תלוי ביעקובו, שמול הנווילים צריך לעשות הרבה...

4. Kgt1 Member

מנצ'סטר מגיעה עם הרכב ראשון חזק מאוד (למעט קיירון ריצ'ארדסון הצעיר כולם כבר מוכרים ומנוסים) ועם הרבה כשרון על הספסל - עדיין קבוצה יותר טובה מחיפה.
    מה שלא ישנה את העובדה שחיפה תנצח 1-0 משער של ג'ובאני.

5. Julian Joachim Member

וכולם לשיר...

אני שדר מכור ושמי יורם ארבל...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

6. Reyes Member

במשחק הזה הוא אהד חיפה...

אם אני לא טועה הוא אוהד הפועל פ"ת...

7. Julian Joachim Member

אין לי בעייה שיהיה בעד חיפה... אבל כל הזמן להגיד "אנחנו" ולהתלהם כשלא צריך ולהגיד שהשופט נגדנו סתם...

הוא קצת מגזים...

8. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי יורם ארבל הוא אחד השדרנים היותר טובים שיש לנו בארץ. והוא גם מהיותר מעורכים ויוקרתים. יש לו חוכמה חיים שלא קשורה לכדורגל שמוסיפה הרבה מאוד. וכיף לשמוע אותו.

בקשר למשחק עצמו. אני מקווה שהצורך של חיפה יעלה על הרצונות של מנצ'.

חיפה מסוגלת עם כי זה מאוד קשה. היא צריכה לבוא בגישה שהיא לא באה לתת כבוד למנצ' יוניטד אלא במטרה לנצח אותה מהרגע הראשון.

9. green-ape Member

אם במשחק הראשון הצלחנו לשים באולד טראפולד 2 גולים בלי יעקובו ומנצ'סטר שיחקה עם הרכב מלא אז יש סיכוי שמנצ'סטר בהרכב חסר ומכבי חיפה עם יעקובו תכפיל את כמות השערים ואולי גם לא תספוג כל כך הרבה.
    תנו לי נקודה אחת ואני מאושר.

10. chaos Member

נבקיע שני שערים ויהיה טוב

11. green-ape Member

כאוס אני מקווה שיום רביעי אתה תכין חתימה כזאת רק הפעם שתיהיה עם מנצ'סטר יונייטד.

12. שגיא Guest

הרגשתי צורך להעלות את הדיון הזה, שעתיים לפני המשחק.

אתייחס לכל זה ש"יונייטד עם שחקנים צעירים, לא מנוסים" ושאר השטויות.
    אז ככה, בשער יעמוד לו שוער שעד לא מזמן נמנה על סגל נבחרת ספרד, ריקרדו.
    בהגנה ישחקו פרדיננד, אין צורך להוסיף
    אושיי, בלם שכבר שיחק לא מעט ביונייטד והוא משחק גם במשחקים שהם קצת יותק קובעים....
    נוויל, אולי לא מהמגנים המבריקים באירופה, אבל ניסיון יש לו, והרבה. ישמש כקפטן הערב.
    סילבסטרה, עוד מגן טוב, שחקן נבחרת צרפת, שחקן הרכב ביונייטד.

זו הייתה ההגנה שאין ספק שהיא מצויינת, ובטח ובטח לא "חסרת ניסיון"

הקישור:
    אז נכון, גיגס, בקהאם לא יהיו, אבל יש להם מספיק שחקנים מצויינים:
    פיל נוויל, אולי לא העמדה הכי טבעית שלו, אבל כבר שיחק שם, כמו אחיו, הוא לא מהשחקנים הבולטים בקבוצה, אבל גם לא לו חסר ניסיון, והוא ינהיג את היונייטד במרכז השדה.
    פול סקולס, מהיותר טובים של היונייטד, נסיון רב, יכולת מצויינת, הרבה יהיה תלוי בו במשחק.
    פורצ'ון, מהשחקנים שלא מקבלים הרבה דקות ביונייטד, אבל הוא לא עלה אתמול מהאקדמיה לנוער, זה כבר שנתיים או שלוש (לא?) שהוא משחק שם, או יותר נכון, מתאמן שם, אבל הוא לא הגיע לשם סתם, ואתם יודעים מה? עצם זה ששחקנים מתאמנים, רק מתאמנים עם הטובים ביותר, הופך אותם ליותר מקצוענים, ליותר טובים.
    ריצ'רדסון, הוא מהלא מוכרים הערב, שחקן צעיר, רק בן 18, היה ברור שהם יתנו לשחקן או שניים הזדמנות ראשונה, היא מגיעה ההזדמנות של ריצ'רדסון.
    דייגו פורלאן, מקבל המון קרדיט מסר אלכס, במחזור האחרון כבש מול אסטון וילה, שער שדה ראשון ביונייטד.
    סולשיאר, אין צורך להוסיף, עושה את שלו כל הזמן.

אז הנה, ראינו שמלבד ריצ'רדסון, כולם מוכרים ואת כולם ראינו משחקים.
    אין אפשר להגיד שההרכב הזה לא מנוסה, או לא טוב, זה הרכב מצויין, למרות שחסרים בו 5 שחקני מפתח.
    אולי "חוסר הנסיון" נמצא בספסל, מדס טים, דני פיו, אלה שחקנים שגם יחקו להזדמנות שלהם....

המשחק הזה הרבה יותר תלוי ברצינות ובנחישות של היונייטד מאשר היכולת של יעקובו וחבריו.
    שום אמר לא פעם שהוא יפתח במטרה לתקוף ולכבוש, פה אני בהחלט מסכים איתו, אין טעם להתגונן סתם...ואז להילחץ ולספוג, לחיפה אין מה להפסיד.

שום ימשיך בהרכב הדי קבוע שלו, כאשר קטן יפתח במקום זנדברג, לצד יעקובו.
    הרבה במכבי חיפה יהיה תלוי ביכולת של החלוץ הניגרי, מול פרדיננד יהיה קשה, אבל מול אושיי והנויילים, אפשר להסתדר.

בהצלחה לירוקים!

13. המכור Member

ועוד פעם חיפה מובילה על מנצ'סטר ושוב קטן
    חי-דקה 44 1-0 לחיפה (קטן)
    קטן מפיץ מאיזה 20 מטר לחיבורים!!!!

1-0 !!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

תום

14. Rossoneri Member

קצת הגזמת, זה לא היה חיבורים. השוער לא הגיע לכדור כי הוא היה בתנועה לצד שני (טעות שלו, ולא חוכמה של קטן) 1-0 קטן, לא צריך לפרגן יותר מדי.

15. Julian Joachim Member

שער יפה מאוד. בדיוק מה שחלוץ גדול צריך לדעת לעשות, שער מכלום. ליצור את המצב לבד זה משהו קשה מאוד, במיוחד כשפרדיננד ואושי (טוב רק פרדיננד) לוחצים אותך כל הזמן.

כל הכבוד קטן.