מכבי חיפה- לברקוזן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לילך, ‏28/9/02.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתי לב שעוד לא פתחתם על זה דיון.
    עוד 3 ימים מכבי חיפה שוב תעלה לשחק במגרשה הביתי בקפריסין, כשיא תשחק נגד לברקוזן.
    חיפה תבוא למשחק עם ביטחון רב אחרי הניצחון 3:0 על אולימפיאקוס, הקבוצה שלברזוקן חטפה ממנה בראש.
    למכבי חיפה יש סיכוי להוציא נקודות, לברקוזן במשבר וחיפה צריכה לנצל את זה, במקרה של ניצחון והפסד של אולימפיאקוס למנצ'סטר, מה שבטח יקרה, מכבי חיפה יכולה להתחיל לבנות על מקום שני בבית, אבל הכל עוד פתוח.

2. Pasquale Member

אנחנו לא נוציא את לברקוזן מהמשבר..... לברקוזן היא לא כמו מנצ'סטר יונייטד שנכנסה למשבר של 3 מחזורים... היא במשבר כבר איזה 9 מחזורים! היא ממש משחקת גרוע ואני לא אהיה מופתע עם נכניס להם...

3. שגיא Guest

לשתי הקבוצות עוד מצפים משחקים לפני המפגש בינהן:
    חיפה מול ת"א
    ולברקוזן מול באיירן
    יהיה יותר חכם לדבר אחרי שמשחקים אילו יערכו....הם יכולים להשפיע לא מעט....

לברקוזן, לה מצפה משחק קשה ביותר מול באיירן, משחק שלא תורם לכאב הראש של טופמולר.
    לברקוזן במשבר עמוק, למרות שראינו קצת השתפרות מול מנצ'סטר, נראה אם ההשתפרות הזאת תימשך מול באיירן או שנראה את לברקוזן ממשיכה להציג יכולת עלובה ולהפסיד.
    הפסד עלול לגרום לשחקני לברקוזן למבוא למפגש עם מכבי חיפה במוראל ירוד מאוד....

מנגד, מכבי חיפה, יוצאת לבלומפילד למשחק מול מכבי ת"א.
    שחקני חיפה היו בעננים לאחר הניצחון מדהים על אולימפיאקוס, ונראה האם שום הצליח להוריד אותם לקרקע לקראת המשחק הזה.
    אם מכבי חיפה תציג את אותה יכולת מול אולימפיאקוס לת"א לא יהיה הרבה סיכוי....
    עוד גורם שיכול להשפיע הוא העייפות, מכבי חיפה צריכה לדעת להתמודד על עומס המשחקים, ונראה איך זה ישפיע עליה....

טופמולר למד היטב את מכבי חיפה, הוא מכיר את השחקנים, את הכוכבים, את השיטה.
    הוא יודע הרבה מאוד על מכבי חיפה, הזכיר לא פעם את המשחק ההתקפי המצויין, והוא, בניגוד לאחרים, לוקח את המשחק הזה הרבה יותר ברצינות, משחק זה עשוי לגמור לו את העונה

יהיה משחק מעניין מאוד...

4. קופירוק Member

אני חושב שהרבה אוהדים של חיפה לא מעריכים נכון את לברקוזן כי אחרי הכל מדובר פה על קנבוצה הרבה יותר טובה ממכבי חיפה שהגיעה לגמר ליגת האלופות שנה שעברה אבל אני מאמין שאם חיפה תשחק נכון ותנצל את החולשות של לברקוזן אז סיכוי לא רע לנצח.........

יאללה מכבי!!!!

javascript:eek:pen_window('BigImage.asp?pic=Squad-2002-2003.Xxx','1','670','441')

5. ראול המלך Member

אנשים משלים את עצמם שחושבים שאפשר לנצח ככה את לבקוזן בגלל שהיא בתקופה אעה
    אז ככה הלוואי והיה אפשר לדבר על יחסים כאלה
    לברקוזן עדיין תבוא פיבוריטית וכל תוצאה מלבד נצחון ללברקוזן יחשב כהפתעה

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לברקוזן ניצחו 2:1 את באיירן, האם היא יצאה מהמשבר או שזה רק חד פעמי?
    מכבי חיפה ניצחו את מכבי ת"א 1:0 בעזרת דני קורן ה*@#%*@#%* ובנישתי חברו ה@#*%*@^$&@#, אבל זה כבר סיפור אחר.
    מכבי חיפה יגיעו עייפים למשחק, לברקוזן יקוו להמשיך את ה"מומנטום".
    צפוי משחק טוב, עכשיו נשאר רק לחכות ולראות.

7. ראול המלך Member

לטעמי התוצאות הנ"ל לא ישפיעו על ההתמודדות
    הכל תלוי איך לברקוזן תתנהג
    אם היא תזלזל אז יש סיכוי שהם יחטפו אבל אם הם יקחו את המשחק רציני אז אין לחיפה הרבה סיכוי

8. שגיא Guest

לברקוזן נראית הכי רצינית מכל שלוש הקבוצות בבית של מכבי חיפה, כפי שכתבתי כבר הודעה הקודמת שלי בדיון הזה.

עכשיו לברקוזן יגיעו הרבה יותר נחושים, חדורי מוטיבציה, ובמוראל הרבה יותר גבוה.
    ניצחון נהדר על באיירן המצויינת....

בהתחלה הבעייה הייתה שבאלאק עזב את הקבוצה, אבל עכשיו לברקוזן בלי באלאק, מנצחת את באיירן עם באלאק.

חיפה תטוס מחר לקפריסין להתחיל בהכנות לקראת המשחק ביום שלישי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אף קבוצה לא מנצחת סתם את באירן מינכן, אז לברקוזן מאותתת שהיא בכיוון יציאה מהמשבר והיא תבוא למשחק נגד חיפה עם הרבה מאוד מוטיבציה והתלהבות אבל אין להספיד את חיפה שמסוגלת לנצח.

לדעתי אם חיפה תציג את היכולת שהציגה מול אולימפיאקוס אז זה יספיק לה והיא תיצא עם 3 נקודות מהמפגש עם הגרמנים.

10. RE-QL Member

אני מפחד מאוד מהמשחק הזה חיפה באופוריה (קשה להיות לא באופוריה אבל עדיין) ולברקוזן קבוצה גרמנית שתמיד מוכנה להכל ואני מפחד שחיפה יקבלו בראש...

11. AFC Member

אתם זוכרים מה קרה בפעם האחרונה שקבוצה גרמנית פגשה קבוצה ישראלית, ובאחת הקבוצות השוער והמגן השמאלי היו ירוקים?

אני זוכר טוב מאד.

שביעיה משפילה לרשתו של השוער המשפיל. ההבדל בין קבוצה ישראלית לגרמנית זה שאחרי גול אחד ישראלי מתחיל להתייאש ולהילחץ, הגרמני רק מקבל עוד מוטיבציה וממשיך באותו משחק. והוא בסוף מנצח.

12. קופירוק Member

אז איך אתה מסביר את הנצחון של חיפה שלוש אפס אל אולימפיקוס?

13. AFC Member

:shock:

פשוט מדהים.
    לא כל יום אפשר לדבר עם מישהו כל כך חכם.
    אני מדבר על שחקנים גרמנים מול ישראלים, ואתה מוכיח לי שזה לא נכון, כי בכלל הישראלים ניצחו את היוונים...
    הבנת הנקרא שלך פשוט נהדרת.

ודיברתי מה קרוה לישראלי אחרי שקבוצתו סופגת גול. מכבי חיפה ספגה גול בקפריסין?

14. קופירוק Member

טוב אז כנראה לא הבנתי אותך נכון
    אבל מה שאני כן מבין עכשיו זה איך אתה מצליח להיכנס לעימותים כמעט עם כל אחד בפורום הזה!!!
    אתה יודע שאתה יכול לענות נורמלי פשוט תכתוב:
    כנראה לא הבנת נכון התכוונתי ש...........
    אז פעם הבאה בבקשה כי אין לי כוח להיכנס איתך לעימותים.

15. Julian Joachim Member

באמת וידוקה, אם אתה רוצה להתעמת, אתה יודע איפה יש פורום עימותים!

:twisted: