מכבי חיפה בלברקוזן - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שגיא, ‏21/10/02.

1. שגיא Guest

ובכן בימי שלישי ורביעי חוזרת לנו, אחרי פגרה קצרה, ליגת האלופות (היום בערב, או מחר, יפתח גם דיון על שאר משחקי המחזור, אם אף אחד לא יעשה זאת לפניי)

ליגת האלופות חוזרת, ואיתה גם מכבי חיפה.
    חיפה תתארח באצטדיון ה"ביי-ארנה" בגרמניה, מול לברקוזן.

מכבי חיפה נחתה היום בצהרים בגרמניה.
    היום תקיים הקבוצה אימון בערב, ומחר תערוך את האימון המסכם.

הדבר שהכי מעסיק כרגע את האנשים, השחקנים, וכולם בעצם, בחיפה, זוהי מידת כשירותו של אלון חרזי.
    כזכור, חרז נפצע לפני מספר שבועות, והוא זה שאמור להלחליף את אריק אג'יפור הפצוע.
    היום עדיין לא ברור אם חרזי יוכל לשחק, ונעשים מאמצים גדולים מאוד להכשיכו למשחק, חרזי בעצמו אמר שהוא עדיין לא מרגיש כשיר במאת האחוזים.
    במידה וחרזי לא יוכל לשחק, מי שיוסט לעמדת הבלם הם ואליד באדיר או אייל אלמושנינו, כאשר גם קייסי הוא אפשרות, אבל אחרונה.

שתי הקבוצות מגיעות למשחק הזה אחרי ניצחון בליגה, אבל לא ביכולת משביע רצון.
    בחיפה מאמנים שאפשר לעשות משהו, למרות שהסיכויים לחזור משם עם נקודות, הם אפסיים.

אוקיי, כאן תכתבו הכל, בלי לפתוח עוד דיונים על המשחק.

2. יוגב אסולין Guest

מכבי חיפה נמצאת עכשיו בישורת האחרונה שלה בליגת האלופות. היא נמצאת בעמדת זינוק טובה יחסית לציפיות שהיו לה בפתיחתה עונה. מולה יש את לברקוזן יש לשתיהם אותו מספר נקוודת. עם חיפה תפסיד לברקוזן פותחת למעשה פער מסויים על מכבי חיפה שיהיה קשה מאוד לחפר עליו לאחר מכן. לכן חיפה צריכה לעשות הכל קודם כל על מנת לא לספוג. במשחק האחרון בין שתי הקבוצות האלה. היה ניראה שחיפה היו עייפים ובנוסף שלברקוזן סוגרת את יעקובו טוב ואת כל הג'וקרים של חיפה.. אולי זה הזמן של חיפה להפתיע ולתת את הבמה לישראלוביץ ולשנות קצת את סגנון המשחק על מנת להפתיע.

3. AFC AJAX Member

לא נראה לי ששום ייתן לישראלביץ' הזדמנות במשחק כה חשוב לירוקים באירופה אם הוא לא נתן לו עד היום הזדמנות.
    מכבי חיפה יכולה לעשות את זה בלברקוזן....זה לא משימה בלתי אפשרית....
    במשחק בקפריסין ראינו שאם חיפה הייתה משכילה להשוות בפנדל של אבישי ז'אנו המצב היה נראה אחרת באותו משחק.
    למכבי חיפה יש קישור ברמה אירופאית לכל דבר ג'ובאני רוסו שמתעלה על עצמו במשחקים אירופאים ננאד פראליה...ויעקובו איגביני בחוד.
    מכבי חיפה לא שיחקה במחזור האחרון באשדוד כדורגל "מזהיר" אבל אי אפשר להשוות את היריבה שהיא תמודד מולה הפעם.
    אשדוד גררה את הירוקים למשחק שבלוני ומרדים כפי שהיא רצתה.
    כאשר קבוצה עומדת מול אתגר כמו המשחק מול לברקוזן תמיד היא תתן מעצמה 120 אחוז.
    כך שאין להשוות בין היכולת בליגה לבין אירופה.
    מכבי חיפה יכולה לעשות זאת...אם היא תציג כדורגל עם ביטחון...כפי שהיא הראתה מול אולימפיאקוס ולפרקים מול לברקוזן בקפריסין היא מסוגלת.
    תלוי גם כמה מהר תיכנס הקבוצה למשחק...
    סיכויים:
    60%-40% ללברקוזן בגלל הביתיות.

4. Reyes Member

לא הגזמת קצת?
    רוסו מתעלה על עצמו באירופה?
    אז מה עם הוא כבש ובישל שער מול האוסטרים?

כולם ראו איזה חלש הוא היה מול לברקזון ומול יונייטד.
    אולי מול קבוצות ברמה של שטורם הוא משחק טוב...

5. AFC AJAX Member

תגיד אתה מבין כדורגל??

עד שמכבי חיפה היו במשחק ג'ובאני היה מצויין מול היונייטד....הוא התחיל את ההתקפה שהביאה לגול של קטן הוא התחיל את המהלך.

ונגד לברקוזן ג'ובאני גרם לפנדל תגיד על מה אתה מדבר?

אני מבין שאתה אוהד בית"ר...אבל אתה צריך לפרגן אחי

סתם שתדע אני אוהד הפועל חיפה.
    אבל ג'ובאני שחקן גדול אין מה להגיד.
    ובאירופה הוא מוכיח את זה.

6. Reyes Member

וואלה יופי...
    הוא התחיל התקפה... נגע בכדור...
    לא שמת לב שהוא בכלל לא הורגש חוץ מבפתיחה...?

וואלה יופי (2) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    רוסו גרם לפנדל...
    רוסו (...) נפל ברחבה אחרי שלוסיו לא נגע בו בכלל..
    אני מניח שראית את המשחק ואתה לא זוכר, אבל לוסיו לא נגע בו.
    הוא עשה הצגה והשופט קנה אותה...

רוסו אולי שחקן טוב לליגה שלנו אבל ברמות הגבוהות הוא הוא לא מתעלה על עצמו.
    ואז מה עם אני שונא את הבוגדני הזה?
    אני יודע לפרגן ושצריך אני עושה את זה, אבל פה, אין מקום.

7. AFC AJAX Member

אני חולק על הדעה שלך הפעם....אני חושב שרוסו מתעלה ברמות הגבוהות..הוא מציג את זה עם מכבי חיפה...וגם עם הפועל חיפה שיחק אצלנו.

8. יוגב אסולין Guest

טוב נחלק תתגובה ל2..
    1. חיפה
    חיפה בהחלט יכולה להפתיע במשחק הזה. בקשר לזה שאמרתי שיראלוביץ צריך לשחק למרות שעד עכשיו הוא לא שותף זה כי הוא שחקן בעל יכולות טכניות מאוד גבוהות. ויכול להיות ג'וקר במשחק של חיפה.

במשחק הקודם נגד לברקוזן הגרמנים פשוט סגרו את חיפה בצורה מצויינת ולמדו אותם היטב ובגלל זה, זה היה המשחק החלש ביותר של חיפה.

בכל מיקרה חיפה עכשיו חוזרת מהפגרה של ליגת האלופות אין עייפות אין לחץ. השחקנים כבר פחות מתרגשים ליקראת הסיבוב השני והבינו שהשד לא נורא כ"כ. המשימה בהחלט אפשרית ואם חיפה תאמין ותשקיע קצת יותר בכל משחק היא בהחלט יכולה לסיים במקום השלישי או השני.

2. רוסו.
    גם אני חושב שרוסו לא שחקן שנותן מעצמו כל המשחק. ויש הרבה חלקים שהוא נעלם נירדם לא מורגש לא רץ וכל מיני כאלה. אבל הגדולה של רוסו זה שהוא שחקן של הברקות. מספיקה הברקה אחת שלו מבצע אחד טוב מסירה גאונית ויש לך מזה שער. היכולת הזאת של רוסו היא זאת שהופכת אותו לשחקן גדול ואהוב בכל קבוצה שהוא נמצא (למעט בית"ר)

9. AFC AJAX Member

לדעתי לברקוזן לא למדו כ"כ את מכבי חיפה במשחק שעבר כמו שמכבי חיפה הייתה עם מורל ירוד אסביר את דבריי...

לברקוזן אולי למדה את המשחק של הירוקים אבל...אם אבישי ז'אנו היה מבקיע את שער השיווין 1-1 הכל היה נראה אחרת.
    מכבי חיפה הייתה אחרי הפנדל מתוסכלת לברקוזן ניצלה זאת וכבשה את השני.
    זה לא היה משחק כ"כ גרוע של מכבי חיפה כמו שהם היו עם מוראל נמוך אחרי הפנדל ועם תיסכול שהקבוצה היריבה זיהתה והבקיע את השני...כ-"גניבת גול".
    לברקוזן לא כזאת קבוצה גדולה לדעתי מכבי חיפה יכולה לעשות את זה רק עם קצת אמונה....

נאחל להם בהצלחה הערב.

10. יוגב אסולין Guest

חיפה פתחו תמשחק לא טוב בניגוד למשחקים אחרים. הפנדל היה באמצע המשחק ועד אז חיפה לא היתה גם ככה.

בכל מיקרה בהחלט לברקוזן של השנה היא בלי הכוכבים של שנה שעברה ולא כזאת מאיימת על מישהו. מכבי חיפה צריכה לפתוח את המשחק בצורה אגרסיבית ולנסות לשלוט במרכז השדה כבר מהפתיחה.

הבעיה הגדולה של חיפה השנה זה הרמות מהצדדים לכיוון האמצע שמה יש לקבוצה בלאגן בין בנאדו לאג'פור בדרך כלל וככה היו כמה שערים.
    במשחק הזה צריך לשים דגש על העניין של משחק ההגנה באגפים

11. AFC Member

או יותר נכון - אתה תיאחל להם בהצלחה. אני לא.
    אישית, כמו שכולם יודעים, אני מאחל למכבי חיפה להצטייד במטריות לקראת מבול של שערים. אני חולם בלילה על דמעותיו של רוסו כשהוא יודע שהוא לא יקבל פרמיה, ומרגיש באקסטזה לאחר כרטיס אדום של יעקובו.

יכול להיות שהוא מבין יותר ממך. העובדה שרוסו, בעוד צעד מלוכלך ומגעיל שמאפיין את כל הקריירה שלו, פתאום צנח ברחבה והתחיל לזעוק מכאבים, להתפתל על הייסורים הרבים שהוא עובר ולבכות במחזה כואב ביותר, ולאחר השריקה לפנדל קם כאילו לא היו דברים מעולם, לא הופכים אותו לשחקן אירופאי לכל דבר, תסלח לי.

"ותבוא הממלכה הירוקה מהכרמל ללברקוזן ונחלו שם מפלה גדולה והוכו ויובסו בלברקוזן והארץ שקטה וכוחות האופל נחלשו.
    "

12. AFC AJAX Member

וידוקה אני מבין את התיסכול שלך.
    רוב הקבוצות שבהם שיחק ג'ובאני נהנו ממנו...כמו הפועל ב"ש..הפועל חיפה(הקבוצה שלי) ומכבי חיפה בהווה.
    אבל מה לעשות שהמנת משכל של האוהדים החכמים שלכם שואפת לאפס...שאין לכם טיפת שימחת חיים במועדון שאתם מתוסכלים כל החיים הייתם ותישארו מתוסכלים אוהדי בית"ר למה תשאל את עצמך?

כי אתם אוהדים שלא יכולים לקבל אפילו ניצחון של 1-0...
    אלי גוטמן הוביל איתכם את הטבלה ניצחתם כל שבת...היו משחקים ש 1-0 וזה היה רק מחזורי פתיחה.
    אבל אתם הרגתם אותו ואת ג'ובאני...אז מצטער להגיד לכם שאתם אנשים מתוסכלים עם לחץ שהורסים לכם את ההצלחה שלכם עצמכם.

בגלל זה אתה אומר שפיגו הגדול מכולם מבין יותר כי אתם לא יודעתם להינות מג'ובאני....בתור שחקן אדיר ובתור בנאדם.

אותה יודע שאוהדים שלכם המנת משכל שלכם שואפת לאפס(אני מדבר על יציע המזרחי)

13. Reyes Member

א. עוד פעם זה מתחיל...
    רמת המשכל של אוהדי חיפה לא יותר נמוכה מאשר רמת המשכל של אוהדי בית"ר ולא מעניינים אותי שום סקרים.
    ב. נכון.
    אנחנו לא אוהבים לראות קבוצה שמנצחת 1-0 כל משחק וכובשת גול דקה 80.
    לא אוהבים...
    ג. פששש... הרגנו את ג'ובאני...
    אז איך הוא עדיין חי?
    הוא וגוטמן באו אלינו ופשוט הרסו את בית"ר.
    מה לעשות, רוסו וגוטמן לא מתאימים לבית"ר...

14. AFC Member

מה לעשות, אנחנו לא כמו אוהדי הפועל חיפה, שיושבים באותו יציע, אותו צד ואותה שורה ומגיעים למשחק על אותו קטנוע. לא. אנחנו לא זן נכחד כמוכם. אנחנו לא ניתן לשקרן מטונף, עלוב נפש מלוכלך, אדיוט מתועב ושוב - שקרן להניח את ידיו המטונפות על בית"ר שלנו.
    אלי גוטמן אימן בהפועל חיפה עם אותם יחסי אנוש מצמררים, שקרנות במצח נחושה, אי-אנושיות וטפשות, אבל בקבוצה גדולה ומתוקשרת כמו בית"ר זה בחיים לא יעבוד. לא לא, אנחנו לא ניתן לאדם להגיד ליניב אברג'יל שאיתן מזרחי עוזב, להגיד למזרחי שאברג'יל עוזב ולאחר הסכסוך הם משווים גרסאות.
    בקשר לרוסו, התסכול היחיד שלי כלפיו היא אותה עונה מקוללת, שבו הוא זכה ללבוש את המדים שלנו. אני פשוט לא יכול לישון בלילה, ולא יכול להסתכל לגוטמן וזאבי בעיניים על שהביאו את רוסו לבית"ר ונתנו לו ללבוש את המדים שהוא כל כך לא ראוי להם.

אבל הדיון הזה הוא לא על בית"ר. אני לא אתייחס לאמירה המטומטמת והמטופשת שלך על מנת המשכל של אוהדי בית"ר, אבל אני יכול להגיד לך שאתה יכול למצוא בפורום של בית"ר המון אנשים חכמים ומשכילים, שלא לדבר על מנהלי האתר הרשמי של בית"ר.

15. AFC AJAX Member

אימרה מטופשת???

זה אימרה נכונה ביותר...אז מה אם יש לכם כמה יוצאים מהכלל.....שיש להם קצת מנת מישכל....רוב האוהדים שלכם חסרי הבנה מינימלית!

ואני לא ירחיב כי הדיון הזה לא על בית"ר.