מי תהיה אלופת העולם?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/10.

1. איגור .פ. Member

דווקא לא ידעתי אבל אני עדיין מאמין שהולנד תהיה המפתיעה במונדיאל הזה בגלל הסיבה שכתבתי.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפייבוריטית שלי היא איטליה. אולי אני מעט סובייקטיבי אבל אני בטוח שהאזורי יכולים לעשות זאת שוב. את הנבחרת מדריך מרצ'לו ליפי, שועל קרבות מוכח שלא יוותר כל כך מהר על זכייה שנייה רצופה עד כמה שזה קשה. ברוב הפעמים מזלזלים באיטלקים שמגיעים כאנדרדוג אך ברוב הפעמים מצליחים להגיע לשלבים המאוחרים ביותר. אני לא חושב שבאמת מזלזלים באיטליה אלא מקנאים בה בעזרת סטיגמות חסרות בסיס כגון "משחק הגנתי" או "נבחרת מבוגרת". משום כך אני כל כך רוצה שאיטליה תזכה ותמחק את כל הדעות הקדומות הללו מכיוון שהאזורי משחקים במערך די התקפי 4-3-3 כמו ברצלונה ומילאן.בולט בנבחרת חילופי הדורות שנעשו כאשר שחקנים ששיחקו במונדיאל הקודם כמו טוטי, טוני, גרוסו, דל פיירו, נסטה ואינזאגי פינו את מקומותיהם לטובת שחקנים צעירים מוכשרים ביותר למשל מרקיזיו, קרישיטו וקייליני. במונדיאל הנוכחי ינהיגו את הנבחרת דור הביניים בעל הניסיון מהמונדיאל הקודם כשמדובר על פירלו, גאטוזו, בופון ומעל הכל הקפיטאנו ושיאן ההופעות.

נקווה למונדיאל מהנה בעל כמה שפחות טעויות שיפוט ושבסופו קנאברו יניף את הגביע
    :aaa15: :aaa15: :aaa15: :aaa15: .

3. המבין Member

אני הולך על הולנד רק בגלל תחושת בטן והעונה הגדולה של רובן וסניידר. אני אוהד ברזיל, אבל אני לא חושב שהם יזכו השנה.

4. GiladG2 Member

הלב עם אנגליה, אבל הראש אומר שיגיע הפקששן התורן שהתקשורת תחסל עד אוקטובר. הפסד בפנדלים ברבע גמר.

ברזיל תזכה לפי דעתי. כמו שנאמר, הם מגיעים למונדיאל הנוכחי כאחת הפייבוריטיות, כרגיל, אבל הפעם לא בגלל האיכויות האינדיבידואליות שלהם בהתקפה, אלא בגלל משחק ההגנה החזק שלהם והמשחק הקבוצתי שדונגה בנה. מקווה שהם ייפגשו את ספרד בדרך, זה יהיה מפגש מרתק, מבחינה טקטית ומבחינה אישית.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קון ומסי.

6. alexshw Member

ספרד. כנראה דור הכדורגלנים הכי טוב בספרד מאז ומעולם.
    נבחרת בעלת פוטנציאל מפלצתי ומיותר בכלל להזכיר את השמות.
    יוביל אותה מאמן שקט ומצליח שיודע לעשות את העבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שקט זה נכון. שקט ופחדן.

8. Igi Member

ממשאלת הלב שלי התלבטתי בין אנגליה לארגנטינה ובחרתי בסופו של דבר למה שנראה לי יותר הגיוני - אנגליה(למרות שיש לי מין הרגשה שלארגנטינה יהיה מזל במונדיאל הזה,כמובן שהראש אומר אחרת).

בקיצור, ההיגיון ותחושת הבטן אומרים לי שברזיל תיקח, אבל הלב אומר אנגליה. 

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגור פ., המבין, אני אוהב אתכם חבר'ה, אבל הולנד לא תהיה אלופת העולם. אין דבר שאני רוצה יותר בקיץ הזה, אבל להולנד אין את הקלאסה בהגנה. בסופו של דבר בכדורגל עדיף הגנה מאשר התקפה ולצערי זה המציאות. את חגיגות 1988 פספסתי כי גרתי אז בארץ ואף אחד במשפחה שלי לא ממש אוהב כמוני את המשחק הזה (הייתי אז רק בן 13 כך שלטוס לבד לא היתה אופצייה). האנשים פה כבר לאט לאט הפכו את הבית שלהם לצבע הכתום, אבל אני לא אופטימי.

הניחוש שלי פשוט: ברזיל.
    דונגה הפך את הנבחרת למכונה טקטית הגנתית שאפילו מוכנה לתת לדרום אפריקה וארה"ב לשלוט במרכז השדה. ראינו את זה לפני שנה ואנחנו לצערי נראה את זה שוב. ברגע שאתה תאבד את הכדור במקום קריטי ברזיל פשוט קטלנית ביותר. כמו הרב אני רוצה את ספרד, אבל הספרדים צריכים להוכיח שבמשחקים שלו הולך להם שמישהו עדיין מוכן לשים את השער המיוחל. בגביע הביניבשתי הם עפו בגלל ארה"ב ולא מן הנמנע שהם יעופו שוב ע"י נבחרת דומה. אם הם לוקחים את הכל אז אהיה מרוצה, אבל לי יש הרגשה שברזיל הרבה יותר יעילה.

נבחרות מסורתיות כמו איטליה וגרמניה תמיד יגיעו לשלבים האחרונים, כנראה גם אנגליה, אבל ברזיל היא המועמדת שלי לזכייה בטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  10. N כמוני Member

אני חושב שהפעם זה תור של אנגליה. בלי לחפור יותר מדי אני חושב שהפעם בזכות המאמן, בזכות זה שהיא סופסוף מגיעה לטורניר עם חלוץ שהוא מהטופ העולמי, בזכות קישור חזק ויציב והגנה מצוינת.
    גם הולנד נראית לי אפשרות סבירה בהחלט יחסית לטורנירים קודמים. אני מקבל את הרושם שואן מרוויק בהחלט מאמן מצויין והולנד נראו טוב במוקדמות, עם החלק ההגנתי שלהם לא יעשה פדיחות אז זה בהחלט אפשרי.

11. ManUtd Fan Member

איטליה.
    לא יודע איך, לא יודע כמה ולא יודע למה. אני אמרתי לחברים שלי שלדעתי איטליה תזכה עוד לפני שבכלל פירסמו את הסגל המורחב.
    מכאן ניתן להבין שההשערה שלי על זכייה של איטליה מבוססת על כלום, מלבד תחושת בטן טהורה.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בחרתי ספרד... אני כל כך מקווה שזה יהיה או ארגנטינה או ספרד...

העיקר לא ברזיל (והולנד)

13. Ryan Giggs11 Member

עם כל כמה שאני רוצה שזאת תהיה אנגליה זה נראה לא מציאותי.
    הכי קל לזרוק ישר את ספרד ולהגיד שהם משחקים הכי יפה והם יזכו אבל אני חושב שברזיל יקחו את המונדיאל בעזרת ההגנה הנהדרת שלהם.

14. נעם Member

רובן עם עונה אדירה, ואן דר וארט כמעט וחזר העונה לכושר מהמבורג, סניידר זוכה הטרבל ותוסיפו את היטינחה דה יונג קיוט באבל ואן פרסי ועוד צעירים מוכשרים וקיבלתם את הנבחרת ששחקניה בממונטום הכי טוב כרגע באירופה.

רק המנטליות יכולה להפיל אותם כרגע אבל עם מנהיג כמו ואן בומל זה יותר מאפשרי!

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלב אומר אנגליה, הראש אומר ברזיל... מאז שאני רואה כדורגל אלה היו דווקא הנבחרות הפחות נוצצות של הברזילאים שהביאו את הזכיות במונדיאלים.