מח' 37: קנבארו נפרד מהברנבאו בטעם מר. הפסד לבארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/5/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 37

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

קודם כל, הטבלה המלאה לפניכם:

http://img32.imageshack.us/img32/5151/28670767.Xxx

העונה קרובה מאוד לסיומה וכאשר נותרו עוד שני מחזורים בלבד, החליטו בספרד לקיים את כל המשחקים ביום שבת בשעה אחידה(כאשר המאבקים בתחתית ועל הקרב באירופה נמצאים בשיאם ושום דבר עוד לא סגור), פרט למשחק של ריאל מדריד נגד מאיורקה שישוחק ביום ראשון, משום שלשתי הקבוצות לא נותר על מה לשחק.
    מה שכן, המשחק בין ריאל מדריד למאיורקה יהיה מיוחד מסיבה אחרת - פאביו קנבארו, שחתם השבוע ביובנטוס, יעלה לדשא בברנבאו בפעם האחרונה, ועל-פי התקשורת הוא ייקבל מהקבוצה פרידה ראויה, מן 'פאסיו' של כל השחקנים. גם הקהל סביר להניח מתכנן משהו. ריאל מדריד תרצה לסיים את העונה בטעם טוב לעיני הקהל ולהדחיק את שלושת ההפסדים הרצופים, ואילו מאיורקה כבר מזמן נשארה בליגה ובשבוע האחרון השיגה ניצחון שמראה על הרבה כבוד, כאשר ניצחה את ברצלונה בבית.
    האוהדים בקאמפ-נואו יוכלו להינות בפעם האחרונה העונה מקבוצתם, כאשר הדאבליסטית חושבת כבר על גמר ליגת האלופות, היא תפגוש את אוססונה שירדה מתחת לקו האדום בשבוע שעבר והיא נמצאת בתקופה איומה. בארסה מן הסתם צפויה לעלות בהרכב חסר מאוד.

http://img41.imageshack.us/img41/2300/27372215.Xxx
    קנבארו מוצג כשחקן ריאל. עכשיו הוא נפרד מהברנבאו

עברנו למשחקי הצמרת והמאבקים על ליגת האלופות וגביע אופ"א(הדיון - הקרב על אירופה)המשחק בין ויאריאל לוולנסיה במדריגל מגיע בעיתוי מושלם, כאשר השתיים נאבקות על הכרטיס לליגת האלופות. שתי הקבוצות נמצאות עם אותו מספר נקודות והמפגשים הפנימיים בין השתיים עשויים לשחק תפקיד. ויאריאל מגיעה במומנטום טוב אחרי שניצחה את ריאל מדריד והשיגה תיקו גם בקאמפ-נואו שבוע לפניכן, ואילו וולנסיה הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה, כאשר ביום ראשון היא נוצחה בקאלדרון. אתלטיקו מדריד שעלתה למקום הרביעי בעקבות אותו ניצחון, תצא לסאן ממס של אתלטיק בילבאו שגמרה את העונה אחרי שהפסידה בגביע המלך, ובשבוע שעבר היא הפסידה לאספניול. סביליה רוצה לנצח בבית את דפורטיבו לה קורוניה כדי להבטיח בוודאות את המקום השלישי שייאפשר לה להעפיל אוטומטית לשלב הבתים של ליגת האלופות, ואילו דפור עדיין פוזלת לעבר המקום השישי ממנו היא רחוקה שתי נקודות.

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_18/val_vil/8.Xxx

גם בתחתית חם ללא ספק(הדיון - מלחמת ההישארות). המשחק המרכזי של החלק התחתון של הטבלה - חטאפה תארח את נומנסיה. הקבוצה של מיצ'ל הוציאה נקודה בריאזור והיא עם נקודה מעל הקו האדום, ונומנסיה מנגד ניצחה את רקראטיבו בשבוע שעבר והיא במרחק שתי נקודות מחוף מבטחים. בטיס שניצחה את אלמרייה במחזור הקודם וברחה מעט, תרצה להתקרב עוד יותר להישארות בליגה, כאשר תתארח אצל מאלגה שהפסידה לספורטינג גיחון ותיאורטית איבדה את הסיכוי להגיע לאירופה העונה. ספורטינג גיחון שבמקום ה-17, יוצאת למשחק נגד ויאדוליד לה אין על מה לשחק. רקראטיבו הואלבה האחרונה בטבלה נמצאת במצב מאוד בעייתי. היא תארח את סנטאנדר בידיעה שגם ניצחון עשוי שלא להספיק לה, כאשר היא במרחק חמש נקודות מהישארות.

משחקי המחזור:

יום שבת -
    אתלטיק בילבאו - אתלטיקו מדריד(22:00);
    ברצלונה - אוססונה(22:00, שידור ישיר בספורט5+);
    סביליה - דפורטיבו לה קורוניה(22:00);
    ויאדוליד - ספורטינג גיחון(22:00);
    אלמרייה - אספניול(22:00);
    חטאפה - נומנסיה(22:00);
    ויאריאל - וולנסיה(22:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    מאלגה - בטיס(22:00);
    רקראטיבו הואלבה - ראסינג סנטאנדר(22:00);

יום ראשון -
    ריאל מדריד - מאיורקה(22:00, שידור ישיר בספורט5);

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  2. Raulito Madridista

ויאריאל - וולנסיה

http://img43.imageshack.us/img43/8452/1234j.Xxx

בחמשת המשחקים האחרונים בין ויאריאל לוולנסיה קיבלנו לא פחות מ18 שערים, כך שגם הפעם, מצפה לנו משחק מרתק כאשר השתיים יתמודדו ראש בראש על הכרטיס האחרון לליגת האלופות.
    הצוללת לא הפסידה לוולנסיה בארבעת המשחקים האחרונים והיא כמובן מעודדת מהתוצאות האחרונות שלה, שכללו בין השאר ארבע נקודות במשחקים קשים מול ברצלונה בחוץ ונגד ריאל מדריד בבית. היעדרותו של העוגן במרכז השדה, מרקוס סנה, הביאה לכך שהצוללת תשחק למעשה עם קשר אחורי אחד בלבד וויאריאל תמשיך במערך ההתקפי שלה משבוע שעבר ואין שום שינויים בהרכב. גם קאסורלה ייעדר כמובן.
    אוני אמארי יבצע שינוי אחד בהרכב, כאשר קרלוס מרצ'אנה שהתאושש מפציעה, יחליף את אדו בקישור האחורי והמערך יישאר 4-3-3. וולנסיה תמשיך להחסיר את דודו סילבה ומנואל פרננדס הפצועים, כאשר חואקין וויסנטה לא כשירים במאה אחוז(האחרון לא בסגל)והנה גם הספסל של וולנסיה הופך לקצר יחסית במשחק הספציפי הזה. וולנסיה הפסידה במשחק חשוב בקרב על ליגת האלופות ולא הצליחה לברוח לאתלטיקו, וגם במשחק החוץ לפניכן היא הפסידה ולא הבקיעה.

-------------------------------------

לגבי המשחק הזה - ויאריאל הצליחה להפתיע אותנו עם תוצאות טובות מאוד לאחרונה(למרות שהיא לא הייתה רחוקה גם מלהפסיד בשני המשחקים האחרונים, בעיקר במשחק נגד ברצלונה) והיא חזק במאבק על ליגת האלופות, אני לא אתפלא אם היא תנצח את וולנסיה שלא שיכנעה במחזור הקודם והיא מגיעה במצב לא טוב כפי שציינתי למעלה. הצוללת צריכה לנצח כדי להיות בליגת האלופות ואני צופה משחק התקפי ופתוח. מעניין כיצד ישפיע ההיתרון הגדול של וולנסיה במרכז השדה - שלושה קשרים אחוריים אל מול אחד בלבד בשורות ויאריאל(קשר אחורי טבעי אחד הכוונה). לא יכול להיות שהפציעה של סילבה תשבש את כל המשחק של וולנסיה. ויאה לא הבקיע כבר ארבעה משחקים ולדעתי הגיע הזמן.

בנוגע למשחק האחרון של ברצלונה בקאמפ-נואו - למרות ההרכב החסר, אני צופה שלישייה ללא מענה. אוססונה תתרוצץ על המגרש עם הרבה רצון, אבל בזמן האחרון היא בכושר איום ונורא(חמישה משחקים ללא ניצחון והיא גם מגיעה למשחק בלחץ גדול מהתחתית) ולמרות שבברצלונה חושבים על הגמר, השחקנים הצעירים של הקבוצה גם שווים משהו. אני רואה את המשחק הזה כהזדמנות מצויינת עבור אטו להחזיר לעצמו את הביטון עם אחוד ניצול מצבים גבוה יותר. יהיה מעניין גם לראות את חלב שצפוי לשחק בשלישייה במרכז השדה. קשה לי להאמין שהחגיגה תתקלקל.

בסיבוב הקודם הצליחה סביליה לנצח בריאזור בסיטואצייה כמעט בלתי-אפשרית. דפור עלתה כבר ליתרון ומארסקה הורחק. אבל סביליה ענתה בשלישייה. סביליה צריכה ניצחון כדי להבטיח סופית את המקום השלישי, ואני סבור שהיא תעשה את זה. דפור קבוצה פחות טובה ממנה, עם כל הכבוד לשאיפה שלה להגיע לגביע אופ"א(הכוונה היא שדפור בטח לא 'תפתח רגליים'), ולפי המארקה אפילו ההרכב של סביליה צפוי להיות אידיאלי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/09
  3. riquelme1 Member

עוד פעם אמארי עם ההרכבים המגוכחים שלו, ולנסיה שיחקה בשבוע שעבר 4-3-3 ולא הגיעה אפילו למצב אחד נורמאלי, ואיך הוא מעדיף קשר אחורי טיפוסי כמו אדו על על שחקן שהוא בלם בכלל כמו מרצ'נה? באמת שלא מובן המאמן הזה, קומאן שיחק בעונה שעברה עם 4-3-3 וולנסיה עברה את אחד העונות הגרועות שלה בהיסטוריה, לקבוצה הזאת ין סגל מתאים לשחק במערך הזה, רק ב4-4-2, באמת א מובן לי, כול פעם שולנסיה משחקת 4-4-2 היא נראת הרבה יותר טוב.

דווקא לי נירא שאוסאוסנה תנצח בקמאפ נאו, את ברצלונה המשחק הזה לא מעניין בכלל, היא כבר אלופה והיא חושבת על המשחק ביום רביעי, לעומת זאת אוסאסונה תלחם על החיים שלה במשחק שהיא חייבת חנצח כדאי להשאר בליגה, אני הולך עם אוסאסונה.

4. hai80 Member

צודק מאטה צד שמאל חואקין ימין סילבה חופשי וויה חלוץ :\

5. xavi6 Member

עצוב לי אם יתברר שבגללו גיחון תרד. דווקא במשחק הזה אני ארצה ניצחון יותר מהכל, על מנת לעזור לגיחון. חבל. נקווה שהיא תעשה את ההתקפה בחוץ.

6. RubberSoul Member

ניצחונות של ברצלונה,חטאפה,ראסינג וספורטינג גיחון,משמע אוססונה,נומאנסיה ורקראטיבו יורדות לליגה השנייה באותו מחזור.

היום מקבלים את הגביע,יהיה מגניב לראות תואר ראשון(ונקווה שלא אחרון) עם החלוצה החדשה.

הדרבי של מחוז ולנסיה יהיה חם,מי שתפסיד לא תשחק בליגת האלופות,וזה הולך להיות משחק מאוד מעניין.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה לתיקו וששתיהם לא ישחקו בליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ...

חייבים פשוט חייבים לעשות את שלנו היום ואחרי שני הפסדים ביתיים רצופים לבילבאו לנצח אותם ובמגרש הכל כך קשה וביתי שלהם... אסור למעוד, משחק חוץ אחרון העונה חיייייייייבים לקחת 3 נק' !

מה שמעצבן זה שאם ריאל הגועל נפש האלה לא היו מפסידים לויאריאל ולולנסיה כמו שכולם ציפו וחשבו עד לפני חודש אז כבר היינו בליגת האלופות...אבל למה שאיזושהי קבוצה תעזור לנו, חייבים לעשות את זה בדרך הקשה ועד השניה האחרונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx .

VAMOS ATLETI VAMOS A GANARRR !!!

8. REAL MADRID Member

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2009/05/23/futbol/1adivision/1243029221_extras_portada_1.Xxx

ליגת האלופות: ויאריאל, ולנסיה, סביליה, דפורטיבו.
    הליגה האירופאית: מאלגה.
    כנגד הירידה: בטיס, ויאדוליד, ספורטינג גיחון, אוססונה, חטאפה, נומנסיה, רקראטיבו, ראסינג סאנטנדר ואספניול.
    אין על מה לשחק: אתלטיק בילבאו, ברצלונה, אלמריה, ריאל מדריד, מאיורקה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחפש כבר שעה שלמה כל מיני דברים בקשר למשחק היום ופשוט לא מוצא , הכל מדובר על יום רביעי , על כשירותו של אינייסטה וכל מיני שטויות אבל על המשחק היום כלום , אפילו את הסגל של המשחק לא מצאתי (בטח חצי שעה לפני המשחק יהיה כבר) , הדבר היחיד שמצאתי על המשחק הוא שברצלנוה תשחק בתלבושת של העונה הבאה ובתחילת המשחק פויול יציג לאלפי האוהדים בקאמפ נואו את גביע האליפות ובנוסף על כך זומנו 5 שחקני נוער בינהם ילד בן 17 .

10. REAL MADRID Member

הראל, רק כתבת וההרכב של ברצלונה פורסם.

פינטו, סילביניו, ויקטור סאנצ'ז, קסארס, אבידאל, גודיונסן, צ'אבי טורס, חלב, פדריטו, בוז'אן ואטו.

ספסל: ולדאס, בוטיה, אברהם, קייטה, ג'פרן, בוסקטס ומסי.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, הרכב בשביל אטו משחק בשביל אטו רק שהוא יכבוש לפחות שניים ויברח לפורלאן שצפוי לכבוש היום.

12. Raulito Madridista

הפתעה חיובית בהרכב וולנסיה לקראת המשחק הערב - חואקין ערך מבחן כשירות לפני המשחק והוא ייפתח בהרכב על חשבונו של דוד אלבלדה. לפי המערך המסתמן, מאטה צפוי לשחק כחלוץ והרננדז יזוז שמאלה.
    אצל ויאריאל לעומת זאת הכל היה גלוי וצפוי. אותם אחד עשר כמו נגד ריאל מדריד.
    וולנסיה: סזאר; מיגל, אלכסיס, מהדורו, אלביול; מרצ'אנה, בראחה, חואקין, פאולו הרננדז; מאטה וויאה
    ויאריאל: דייגו לופז; חאבי ונטה, גונזאלו רודריגז, גודין, קאפדוויליה; אגורן, קאני, פירס, איבאגאזה; רוסי ויורנטה.
    * המאזן של וולנסיה עם השופט אודיאנו מאיינקו הוא פשוט נוראי: 4 נצחונות, 3 תוצאות תיקו ו8 הפסדים.

הרכבים נוספים של קבוצות הצמרת:
    אתלטיקו תשחק נגד בילבאו בסאן ממס. השינוי העיקרי הוא העדפתו של פאבלו כבלם על חשבונו של פראה, במטרה שזה יתמודד עם הפיזיות והגובה של פרננדו יורנטה. בנוסף, אויפאלושי חוזר למרכז ההגנה למרות שהיה לא רע בכלל בעמדת המגן הימני בשבוע שעבר. הפעם הייטינחה מגן ימני. הנה ההרכב שלה:
    לאו פראנקן; הייטינחה, אויפאלושי, פאבלו, פרנייה; ראול גארסיה, אסונסאו, מקסי רודריגז, סימאו; אגווארו ופורלהאן

סביליה תשחק נגד דפורטיבו לה קורוניה בפיחואן. הרביעייה הקדמית האידיאלית מבחינת סביליה משחקת היום. והנה ההרכב שלה:
    פאלופ; נאבארו, סקילאצ'י, אסקודה, אדריאנו; דושר, רנאטו, נאבאס, קאפל; פביאנו וקאנוטה

אני מרוצה מאוד מההרכבים ומאמין שיהיה כדורגל טוב במחזור הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  13. איגור .פ. Member

הכי חבל הצד הישראלי שאסולין לא יכול לשחק גם ,היה אפשר לראות עד כמה הוא משתלב בברצלונה.מאמין שעונה הבאה הוא יהיה בקבוצה של פפ גרדיולה.

14. hai80 Member

אמיר אם אתה רואה פה את התגובה שלי בבקשה תענה לי
    יש לך שידור למשחק של אתלטיקו היום באינטרנט ? יש לי 2 קישורים למדיה אבל אחד נתקע כל שניה והשני בכלל לא עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסולין זר , לא יכול להכלל הסגל של ברצלונה.