מחזור14: תיקו אחת בדרבי של ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/11/07.

1. Raulito Madridista

מחזור 14'

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

המחזור ה-14 בליגה הספרדית ייפתח עם משחקה של ריאל מדריד נגד סנטאנדר, בברנבאו.
    ריאל בתקופה איומה, הפסידה באמצע השבוע בליגת האלופות ותחסר את גוטי המושעה.
    ראסינג במומנטום טוב ונראה שהיא בהחלט מסוגלת להציק ללבנים.
    עד עתה ניצחה ריאל מדריד בכל משחקי הבית שלה.

http://www.marca.com/elementosPortada/fotosPortada/2007/11/28/madrid4.Xxx

אבל, המשחק המרכזי הוא המשחק שייחל בשעה 23:00, הדרבי של קטלוניה. אספניול שחירבה אשתקד לברצלונה את האליפות, תארח את הקבוצה של רייקארד שלא מתגאה במאזן חוץ מדהים במיוחד.
    הנרי וסילביניו ייראו את הדרבי בטלוויזיה.
    הדרבי יהיה 145 במספר כאשר המאזן בבירור לטובת הקטלונים שניצחו 83 פעמים, 32 פעמים ניצחה אספניול ו29 הסתיימו בתיקו.
    מצד שני, המאזן במונז'ואיק פחות טוב מן הסתם. 26 ניצחונות לברצלונה ו25 לאספניול.

http://blogs.reuters.com/wp-content/uploads/2007/06/RTR1QN21.Xxx

סביליה שנתנה בראש לארסנל בליגת האלופות תתארח באלמרייה ותקווה להתקרב לצמרת.
    ויאריאל שפיספסה הזדמנות בשבוע שעבר לעלות למקום הראשון, תתארח בויאדוליד שהייתה שותפה למשחק מדהים בויסנטה קאלדרון.
    וולנסיה של קומאן שגמרה את הסיפור בליגת האלופות והפסידה בסרדינרו במחזור שעבר, תקווה להתאושש בביתה נגד בילבאו.
    אתלטיקו שרחוקה נקודה בלבד מהצ'מפיונס-ליג, תתארח אצל בטיס החלשה.
    בנוסף: מאיורקה שהפתיעה בפיחואן מארחת את מורסיה, רקראטיבו - סראגוסה;

הלו"ז המלא

יום שבת -
    ריאל מדריד - ראסינג סנטאנדר(21:00, שידור ישיר בספורט5+);
    אלמרייה - סביליה(21:00);
    אספניול - ברצלונה(23:00, שידור ישיר בספורט5);

יום ראשון -
    מאיורקה - מורסיה(18:00);
    חטאפה - לבאנטה(18:00);
    רקראטיבו הואלבה - סראגוסה(18:00);
    ויאדוליד - ויאריאל(18:00);
    דפורטיבו לה קורוניה - אוססונה(18:00);
    בטיס - אתלטיקו מדריד(20:00, שידור ישיר בספורט5+);
    וולנסיה - אתלטיק בילבאו(22:00);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים - בהמשך :aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/07
  2. Spanish Weapon Member

עד כמה שאני מקווה שננקום באספניול על הגול הארור ההוא של טאמודו בעונה שעברה, קשה לי להאמין
    שנשבור את מנחוס משחקי החוץ דווקא מחרתיים.

בארסה מגיעה בלי הנרי, ולמרות שהקבוצה נראיתה נהדר במשחק מול ליון(ואם הוא היה בעל משמעות
    יתרה אף הייתה מנצחת אותו) אני עדיין סבור שאספניול תעשה לנו חיים קשים קשים.
    אני מקווה שרייקארד הבין את הטעות שלו מהמשחק בצרפת ולא יעלה עם גודיונסן שוב בהרכב,עדיף
    לתת לבוז'אן הצעיר והרעב את הבמה וללטש אותו.
    בנוגע למשחק ביום שבת אני קצר אמונה אבל זה ברור שעוד הפסד, והפעם בדרבי, לא יתקבל ב"ברכה"
    בהנהלת בארסה ומבחינת המאבק על האליפות.

3. beitar4ever Member

אני חושב שריאל תהיה חייבת להתאושש במשחק מול רסינג, במידה והיא לא תנצח אני מתחיל לחשוב אפילו על פיטורים של שוסטר, שבנתיים רק מבטיח הבטחות אבל אנחנו רואים רק ניצחונות דחוקים או הפסדים, אין לריאל שיטה שבה היא משחקת, שוסטר כל פעם משנה את ההגנה , משנה את הקישור פשוט בלגן גדול בריאל . עכשיו נחזור למשחק בשבת אנחנו צריכים להחזיר את פאביו כמובן להרכב במקום פפה שיש לו עוד הרבה זמן להיות בספסל , עד שהוא ישתפר , יש לי התלבטות גדולה לגבי מרסלו , אני חושב שעדיף שמרסלו ימשיך, אני מעדיף שהוא יישאר בהרכב, למרות המון טעויות שהוא עושה בהגנה.
    בקישור הייתי רוצה לראות את רובן במקום גוטי המורחק, ואיתו שישחקו בקישור דיארה גאגו ורוביניו. בשבועות האחרונים אני רק מאוכזב מריאל, אבל נקווה שהשבת ניראה ריאל שמחה ,שתשחק יפה וכמובן תנצח.
    האלה מדריד!

4. ofir_ka Member

ריאל חייבת ניצחון מול ראסינג שאולי יעלה את מוראל הקבוצה ואת הבטחון לקראת לאציו ביום שלישי.

אם ריאל תפסיד אני אמין שדבר ראשון היא תרד מהמקום הראשון ודבר שני היא תתקשה מול לאציו מאוד.

גוטי קיבל אדום טיפשי שהרחיק אותו למשחק חשוב בשביל הקבוצה.
    מי ששמע או ראה רצו להרחיק את גוטי לשתי משחקים בעקבות מילים שאמר לשופט הרביעי אך לבסוף ויתרו לו

5. REAL MADRID Member

המשחק של ריאל נגד לאציו הוא לא בשלישי הקרוב לאחר המשחק נגד ראסינג, המשחק של ריאל נגד לאציו יהיה ב11.12 לאחר המשחק של ריאל נגד בילבאו במחזרו ה-15.

6. REAL MADRID Member

היינצה ערך בדיקה להערכת מצבו. במידה והותצאות תיהיינה טובות הבלם הארגנטינאי צפוי לחזור היישר להרכבו של שוסטר לקראת המשחק נגד ראסינג סנטאנדר, במידה והתוצאות שליליות היינצה ישאר מחוץ לסגל גם הפעם. הבלם השני איתו מקווה לפתוח שוסטר, פאביו קנאברו, החלים כמעט לחלוטין מהפציעה שהורידה אותו לספסל נגד ברמן ממש ברגע האחרון והוא צפוי לפתוח בהרכב נגד סנטאנדר.
    רויסטון דרנתה ורוברטו סולדאדו הבריאו לחלוטין ושוסטר יוכל לזמן אום למשחק הקרוב במידה וירצה.

7. Bensh Member

אלוהים כמה שאנחנו צריכים את הנקמה הזאת...

8. RubberSoul Member

כמה שאנחנו צריכים את הנקמה הזו:
    משחק חוץ
    תחילת דצמבר
    החודש האחרון של הסיבוב
    איכספניול
    דרבי
    כבוד לאוהדים.

ואני כבר צופה שלבאנטה תנצח את חטאפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. Sergio Ramos Member

דרבי מאוד מעניין הולך להיות. מענין לאן יתפתח המשחק הזה, לאחר שאספניול אפשר לומר הייתה פקטור לא קטן מהפסד האליפות של ברצלונה בעונה שעברה. אספניול מן סוג של כיבשה שחורה עבור ברסה. היא לא תעשה לה חיים קלים, זה בטוח, בטוח לגמרי. בארסה צריכה לבוא חזק למשחק הזה, אני לא יודע האם רונלדיניו יחזור, או שרייקארד ימישך לזעזע אותו. אבל האמת? רונלדיניו רק תוקע את המשחק של בארסה ממה שראיתי. שאינייסטה משחק המשחק יותר חופשי, יותר יצירתי ואטרקטיבי של בארסה. רונלדיניו כמעט לא זז. שתי קבוצות יבואו חזק למשחק ראש בראש, אספניול מסוכנת מאוד וכישרונית ביותר. קבוצה שקשה לשחק מולה. אותנו היא ניצחה וגרמה לנו להיראות עם המכנסיים למטה ששיחקנו לידיים שלהם. אני חושב שבארסה כמו שאמרתי, תבוא חזק למשחק הזה, בניגוד להרבה משחקים חזקים שלה העונה, ה'דרבי' הזה והמשחקים מבין בארסה-אספניול הופכים לחמים ביותר.(בעיקר לאור התקריות בעונה שעברה) ולדרבי כמו דרבי יש חוקים משלו. אנחנו הולכים לראות לדעתי משחק התקפי, מהנה ואטרקטיבי. הסיכוים של בארסה כמו תמיד גבוהים לניצחון, אבל לא ניתן לדעת,המשחק יכול ללכת לכל כיוון שהו, אספניול מסוכנת מתמיד והיא יכולה לעשות זאת ביום חזק שלה ויום חלש של בארסה.

ולנסיה לדעתי חייבת, אבל חייבת, לנצח את המשחק שלה מול בילבאו. בילבאו מראה שהיא עדיין קבוצה אפורה, שנשארה בליגה הראשונה כדי לחזור בחזרה ללמאבקי תחתית. ולנסיה עולה עליה בהרבה בחומר השחקנים זה ברור. עדיף לקומאן לחסוך מעצמו בושות. לאחר שהיא הודחה מליגת האלופות, שזה בושה בפני עצמה, עכשיו הפנים צריכות להיות בליגה. קומאן חייב לשקם את הקבוצה, בינתיים לפי מה שאני רואה הוא רק עושה טעויות(אנגולו על פני חואקין, מה נגיד ומה נהיה)ושום דבר לא ישתפר. זה המן של קומאן, זה רגע האמת, הוא הודח מהצ'מפיונס, עכשיו אין לו שום סיבה אחרת, שיתרכז בליגה נטו ויתחיל להריץ עיניינים, כמה שיותר מהר. מהר מהר מהר!!! לפני שהליגה תכף בורחת.

10. Bensh Member

יותר מכל זה... איך אומרים בפרסומת של ערוץ הספורט? "להפסיד אליפות בדקה התשעים בגלל היריבה העירונית, זה בלתי נסלח"

11. Raulito Madridista

מה שיהיה מוזר בדרבי הזה של קטלוניה, היא העובדה שדלה-פנייה לא בתוכניות של אספניול, גם במידה והיה כשיר(פצוע).
    אספניול הצליחה העונה לייצר קבוצה שרצה טוב מאוד גם בלעדיו, וגם ללא רופטה.
    מערך של 4-4-2 עם שני שחקני אגף ושני קשרים הגנתיים במרכז, לא היה דיי הרבה זמן.
    ריירה בעונה פנטסטית וגם ואלדו שהגיע מאוססונה והרבה מזלזלים בשחקן הזה, מספק את הסחורה.
    אספניול לאחרונה קצת מדשדשת, אבל בבירור רואים שהיא יכולה לנצח כל קבוצה, בוודאי בבית, בוודאי עם מאזן חוץ איום ונורא כמו שיש לברצלונה.
    אספניול יוצאת במהירות הבזק קדימה, היא לא קבוצה שיוזמת בעצמה, כך אני התרשמתי.
    מרכז ההגנה חזק, אבל המגנים בינוניים ומסי יוכל לעשות צרות, כמו שהוא עושה לכל מגן.
    בוז'אן ייבחן במשחק הזה, בייחד עם רונאלדיניו.
    משחק שקשה להימור, אבל מבטיח הרבה.
    אספניול ציינה שלא תרחיק את הכדור החוצה במידה ושחקן שוכב, מעניין איך העניין יהיה שם,
    והאם נקבל משחק שרץ, יותר מהרגיל.

12. Mr.Eko Member

אויי כמה בארסה צריכה את הניצחון הזה,אי אפשר לשכוח את הגול הארור ההוא של תמודו בעונה שעברה,עדיין כואב... בארסה תעלה לנצח גם בשביל הנקמה באספניול וגם בשביל להמשיך להתברג חזק בצמרת ולנסות לקחת את המקום הראשון. כמובן אי אפשר להתעלם מאספניול,קבוצה חזקה מאוד,צפוי לנו לדעתי קרב גדול בהר היהודים.

אני מאמין שרייקארד ילך על ההרכב הזה:
    ואלדז,פויול,מארקז\מיליטו,זאמברוטה,אבידל,יאיא,צ'אבי,אינייסטה,רונלדיניו,מסי,בוז'אן.

ואמוס בארסה :aaa031:

13. beitar4ever Member

ברסה תגיע ממש רצינית עם קצת חששות למשחק מול אספניול. לאחר שבעונה שעברה אספניול ניצחה את ברסה עם הגול המתוק ההוא של ראול טמודו, ברסה תבוא מוכנה למשחק הזה לפחות עפ"י הנתון שאספניול היא הכיבשה השחורה של ברסה לפחות בעונה שעברה בליגה.
    אני חושב שאספניול אולי לא נמצאת בכושר הכי טוב לאחרונה, אך אנו יודעים שכשברסה מגיעה למונז'ואיק , אספניול מתעלה על היכולת הגרועה שלה ומשחקת פתאום את הכדורגל הכי יפה בעולם.
    כפי שאמר דור, עוד מבחן רציני לילד ,בוז'אן זה המשחק הזה הדרבי.
    אצל אספניול, לעומת זאת ימשיכו לפתוח צמד הבלמים הטובים שלה טורחון וחארקה , שהאחרון הוא אחד השחקנים שבונים עליו לעתיד הקבוצה. בקישור יפתח "השחקן " בתקופה האחרונה , אלברטו ריירה שנמצא בכושר שיא, ואף זומן לסלקסיון וכבש שם.
    בחוד ימשיכו לפתוח צמד החלוצים המפחידים ,טמודו וגרסיה .
    תיראו אי אפשר להמר על דרבי כזה, אך אני יכול להבטיח לכם משעמם לא יהיה שמה.

14. Bensh Member

מעניין מה יהיה שם? מאוד מעניין... מה נראה לך שיהיה? הם יבעטו במסי, בוז'אן ואינייסטה וימשיכו לשחק כרגיל, העיקר שאחרי המשחק הם יוכלו לתרץ את זה

15. REAL MADRID Member

ברנד שוסטר פירסם את הסגל למשחק נגד ראסינג

לאט לאט כל הפצועים מחלימים. ברנד שוסטר קיבל חזרה וכניס לסגל הכולל 18 שחקנים את פאביו קנאברו ו-ווסלי סניידר השבים מפציעה.

היינצה נשאר הפצוע היחיד בקבוצה ונותר מחוץ לסגל המשחק נגד סנטאנדר מחר. הבלם-מגן שמאלי הארגנטינאי נפצע בברך הימנית במהלך אימונים עם נבחרת ארגנטינה בפגרה האחרונה, מאז שנפצע הוא עובד בחדר הכושר במטרה להחלים, עד כה הוא נעדר כבר מ-2 משחקים (מורסיה וברמן). בריאל מדריד מקווים לראות שהיינצה יהיה כשיר למשחק נגד אתלטיק בילבאו במחזור ה-15.

מלבדו של היינצה ישנם עוד 6 שחקנים שנשארו מחוץ לסגל. גוטי שהורחק בכרטיס אדום בתיקו עם מורסיה, באלבואה שפצוע בברכו השמאלית, סולדאדו, דרנתה, קודינה וסלגאדו שנשארים בחוץ עקב החלטות מקצועיות של שוסטר.

הסגל למשחק:
    קסיאס, דודק.
    פפה, ראמוס, קנאברו, מרסלו, מצלדר, טורס.
    דיארה, גאגו, באפטיסטה, סניידר, רובן.
    היגוואין, סביולה, רוביניו, ואן ניסטלרוי וראול.

הרכב משוער: קסיאס, ראמוס, קנבארו, פפה, מרסלו, דיארה, גאגו(היגואין), סניידר, רוביניו, ראול וואן ניסטלרוי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/07