מחזור 9 בליגת העל: בני יהודה לא עוצרת את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏10/11/05.

1. John Barnes Member

המחזור שלפנינו יפגיש את 2 הקבוצות הלוהטות של ליגת העל, מכבי חיפה ובני יהודה, למשחק העונה בבלומפילד. הגלאקטיקוס ינסו להתאושש מול נתניה. וגם הקלאסיקו של פ"ת . ליגת העל מעולם לא נראתה משעממת יותר.

לוח המשחקים המלא:

הפועל כפ"ס- בני סכנין
    נצרת עילית- הפ' ת"א
    הפועל פ"ת- מכבי פ"ת
    מ.ס אשדוד- בית"ר י-ם
    בני יהודה- מכבי חיפה
    מכבי ת"א-מכבי נתניה

פרויואים בהמשך.

2. נדב מיכאלי Member

במשחק העונה יש לבני יהודה צ'אנס להוכיח לכולם שהם לא במקרה במקום השני,הם חייבים תוצאה משכנעת נגד מכבי חיפה .
    בעונת 03-04 בני יהודה במשך כ-17 מחזורים הציגה פחות או יותר כדורגל כפי שהיא מציגה כיום אבל אז היא הפסידה לחיפה גם בסיבוב הראשון בשכונת התקווה וגם בסיבוב השני בקריית אליעזר ובעצם נגמרה האשליה.
    עכשיו בני יהודה ניראית טוב יותר ויכולה להוכיח יותר .
    נאחל לה בהצלחה !
    לגבי נצרת עילית הפועל תל אביב -נצרת עילית חייבת ניצחון אחרי ההשפלה בטדי בשבת ,הפועל תל אביב לעומת זאת חייבת ניצחון כדי להיות במקום השלישי (עד המשחק של בית"ר לפחות).
    דרבי פתח תקוואי -פעם זה היה הדרבי הכי חם בעיר ,היום זה מפגש בין 2 קבוצות שמחפשות את מקומן בליגה : מכבי פתח תקווה שלא מפסיקה לאבד נק' בעקבות ההעפלה לשלב הבתים בגביע אופ"א ,והפועל פתח תקווה עם ניר לוין בקדנציה רביעית ינסה לתת קצת שקט להפועל פתח תקווה אחרי השבוע הסוער שעבר עליהם .
    אשדוד -בית"ר ,אשדוד מאבדת השנה הרבה נק' לעומת זאת בית"ר בתנופה עם 3 משחקים (2 בליגה ואחד בגביע הטוטו) בהם היא רק מנצחת ,כובשת 7 שערים ולא סופגת אפילו גול אחד .
    קאנן יהיה בספסל וירצה 3 נק' לפרמיירה .
    מכבי ת"א -נתניה ,מכבי תל אביב אחרי 3 הפסדים רצופים (2 בליגה ואחד בגביע הטוטו) חייבת לנצח לקראת המשחק מול מכבי חיפה בעוד שבועיים .
    לעומת זאת נתניה תירצה לנצח כדי לחזור לרצף הנצחונות שהיה לה עד לא מזמן.

3. ReL Member

אני חותם על תיקו, למרות שנתניה קבוצה הרבה יותר טובה ממכבי תל אביב , אנחנו לא מסוגלים לנצח אותם

4. נדב מיכאלי Member

מסוגלים .
    מכבי נמצאת בתקופה לא טובה וכל גול שהיא תחטוף יכול לשבור אותה.
    נתניה צריכה לשחק נכון בהגנה (כי בכל זאת יש להם שחקנים מאד מסוכנים) ולשחק טוב בקישור .

5. EL Capitan Member

ReL (אני מאמין שתסתכל בחתימה שלי ותוכל לנחש מי אני), תראה מה אתה אומר: "למרות שנתניה קבוצה הרבה יותר טובה ממכבי ת"א, אנחנו לא מסוגלת לנצח אותם". נתניה עם משחק טוב של טל בנין באמצע, משחק טוב של מסודי ובלי לעשות טעויות, מסוגלת לנצח את מכבי ת"א. צריך לזכור, הלחץ אצל מכבי ת"א הוא גדול. כל הקבוצה שם בדכאון. אם נתניה תנצח, לא אהיה מופתע.

כפ"ס וסכנין יפגשו מחר למפגש בוער בתחתית. אלישע לוי מפתיע ויעלה ככל הנראה עם 3 חלוצים בהרכב. סכנין תנסה להמשיך את ההתאוששות. אחרי המשחק נגד מכבי ת"א, היה נראה שסכנין עם מלחמה, והמשך הניסיונות לחזק את הקבוצה, תשרוד בסופו של דבר. אבל אתם יודעים איך זה- תוצאה אחת-שתיים לא טובות וכל המצב משתנה. פעם איש חכם אמר את זה, לופא קדוש שמו.

המשחק הכי מעניין במחזור הוא כמובן משחק העונה. למרות שסביר להניח, שמכבי חיפה תזכה באליפות, במשחק נתון בני יהודה החביבה יכולה לנצח את מכבי חיפה, שלדעתי שאננית עכשיו וזאת ההזדמנות של בני יהודה להפתיע. השחקנים של חיפה כבר מתחילים לחשוב על מה שיהיה אחרי חיפה, וכל חיפה, כמו כולם האמת (קשה להאשים אותם), חושבים שהיא תסיים כאלופה. זאת לפחות התחושה שלי, שיש סיכוי לשאננות וזאת ההזדמנות של בני יהודה להפתיע. אני אופטימי.

עוד במחזור- הדרבי של פ"ת- הלוזונים, ששקועים בתחתית, רוצים לחזור לעצמם בליגה, אחרי די אכזבה בינתיים במשחקים שלהם באירופה. הפועל פ"ת בלי גברי לוי ורפי כהן, תרצה לצאת לדרך חדשה ולנצח את מכבי פ"ת בדרבי, אחרי שמכבי שולטת בפ"ת בשנים האחרונות.

הפועל אחרי הדיבורים על קשטן והעונה הבאה, חייבים לזכור שהעונה רחוקה להסתיים. קשטן ידאג להבהיר את זה לשחקנים שלו, ואני מקווה, כאוהד הפועל, שהפועל תנסה להמשיך את הקו הקטן שהתחילה עם הכדורגל ההתקפי שהציגה נגד כפ"ס במחזור שעבר במחצית השניה.

בית"ר עם טום קאנן ועזורי (עדיין לא ידוע אם פרננדז יגיע או לא- לי בכל אופן, כבר נמאס לעכוב) נראת מצוין והיא במקום השלישי, אחרי בני יהודה ומכבי חיפה. בשבת היא מול אשדוד המאכזבת, שהעונה המצב רוח שלה נראה כמו הפנים של יוסי מזרחי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/05
  6. ReL Member

הופה חואקין =] מה שלום חולון ?

אנחנו לא מסוגלים לנצח אותם כי אנחנו מכבי נתניה פשוט מאוד , המון זמן לא ניצחנו קבוצה גדולה בחוץ , ושוב , למרות שאנחנו יותר טובים ממכבי תל אביב היום , הלוואי שאני טועה .

7. שגיא Guest

לא אגיד שאני לא חושש מבני יהודה. יש לה את הכלים ההתקפיים הכי טובים שחיפה התמודדה מולם עד כה, וכידוע לכולם, חיפה נותנת לקבוצות לתקוף אותה וגם סופגת שערים שטוטיים. אני חושש בעיקר מיתרון מוקדם שעשוי להרדים את הירוקים ובני יהודה כמובן יחזרו למשחק. חיפה חייבת את הנצחון הזה, כדי להרחיק ממנה את הליגה עוד יותר.

8. Melixon 15 Member

אל תיסחף, נתניה לא קבוצה יותר טובה מת"א
    אולי היא בכושר יותר טוב כרגע אבל לא יותר מזה, עטר לא בנה קבוצה גדולה
    כל הקבוצה על הכתפיים של מסודי, דרכו עובר כל שער והתקפה, ואני לא יודע בדיוק אבל אני בטוח שהוא גם מלך השערים של הקבוצה.
    ראזאק אולי עוד נקודת אור בקבוצה אבל חוץ מאלה אני לא רואה קבוצה חזקה בנתניה ואני לא אומר את זה בכוונה לזלזל(!).

9. ReL Member

אולי מבחינת שמות מכבי ת"א אמורה להיות הרבה יותר טובה מאיתנו , אבל מבחינת המשחקים ששתי הקבוצות שיחקו , מכבי נתניה נתנה כמה וכמה הצגות , ומכבי ת"א לא נתנה אפילו אחת , גם לא מול הפועל ת"א.

כמו שאמרת מכבי נתניה בכושר הרבה יותר טוב , מה שהופך אותה לקבוצה יותר טובה , נכון לעכשיו .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/11/05
  10. M_T_A Member

מחזור 4 מול נצרת עילית ו6 מול הפועל פ"ת היו בהחלט הצגות

11. ReL Member

תעשה לי טובה, כשיש לך שחקנים כמו ברקוביץ' נימני רוסו ודוארטה , אתה מצפה לבאמת הצגה , מספיק לראות את המשחק מול סכנין כדי להבין כמה מכבי חלשה

12. John Barnes Member

הפועל כפ"ס-בני סכנין (שישי, 15:30, איצטדיון לוויטה)

משחק העונה הראשון של התחתית, יפגיש את בני סכנין והפועל כפ"ס, שתי קבוצות שניצחו פעם אחת בלבד (את אותה קבוצה) ונמצאות עמוק עמוק בבוץ של התחתית, ומימשו את התחזית של פתיחת העונה.

"אנחנו לא חושבים על דבר פרט לניצחון"- הציטוט הזה שייך,כמובן, לאלישע לוי, שועל קרבות תחתית ותיק, שכבר רגיל למעמדים כאלה. גם הוא יודע שכל תוצאה פרט לניצחון תחשב לכישלון. במיוחד שהניצחון האחרון שלך היה במחזור הרביעי, ואתה אחרי 2 הפסדים רצופים. אך יש אור בקצה המנהרה, אותו אור הופיע לאחר הניצחון הנאה על מכבי חיפה באמצע השבוע במסגרת גביע הטוטו, ניצחון שנתן הרבה תקווה לירוקים מהשרון, בעיקר עקב היכולת המצויינת שהפגין ג'ואל טצ'מי החלוץ הקמרוני שכבש את אחד השערים. לוי היה מאוד מרוצה מיכולתו של החלוץ והוא ייפתח בהרכב היום, לצד ניסים וראיוביץ' בחוד. זהו בעצם השינוי היחיד שיערוך אלישע לוי בהרכב.

http://images.one.co.il/images/d/gg69946.Xxx
    טצ'מי- נשאר בקבוצה,ופותח היום בהרכב

הרכב משוער אבגי ; משומר, פאפו, דה-סילבה, חלפון ; זרקו, קרבאליו, מנשה, טצ'אמי ; ראיוביץ', ניסים

הרבה ביטחון צברו בסכנין לאחר הניצחון הראשון שלהם העונה, על הצהובים מת"א. שלוש הנק' נתנו קצת אוויר לנשימה לצוות המקצועי ולשחקנים, והם בטוחים שביכולת הזו לקבוצה יש סיכוי לשרוד בליגת העל. כשהיא רוכבת על מומנטום מסויים של 2 משחקים ללא הפסד, תנסה סכנין לגנוב נק' גם בכפ"ס. עבאס סואן, הקפטן והמנהיג הבלתי מעורער, עדיין פצוע ולא ישחק גם הפעם. נידאל חויג'רת ואדריאן פיטו גם הם פצועים, וכנראה לא ייקחו חלק במשחק היום.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/587222/2_wa.Xxx
    סכנין מחפשת עוד ניצחון

הרכב משוער: כהן; רבאח, ברקאי, בוגדן, גנאים; קסום, חלאיילה, חסארמה, קונדופוני; אברג'יל, ג'וקיץ'

13. city Member

25 דקות משחק בכפ"ס - פשוט גועל נפש.
    שחקנים שלא יודעים לתת פס, לא יודעים לעצור כדור, לא עושים תנועה..
    שלמה שרף משתגע ובצדק !

14. שגיא Guest

מחצית בכפר סבא. 0-0, וזה בדיוק מה ששווה המשחק הזה, אפס אחד גדול. משחק מחפיר של שתי הקבוצות. הזדמנות טובה אחת (של סכנין) ו0 בעיטות למסגרת זה מה ששתי הקבוצות האלה סיפקו לנו במחצית אחת, אולי החלשה ביותר מפתיחת העונה.

15. M_T_A Member

זה המשחק שמוכיח סופית שכל אחד פה בפורום עם קצת אימונים יכול להיות שחקן בליגת העל שלנו...