מחזור 4 בליגת העל: מחזור של שוערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏29/9/05.

1. robson Member

מחזור מספר ארבע בליגת העל

בשבת זאת שתהיה השבת האחרונה לשנת תשס"ה ישוחק המחזור הרביעי בליגת העל..המשחק המרכזי יפגיש את האלופה והמוליכה מכבי חיפה עם הקבוצה השאפתנית של הפועל ת"א שתנסה להנחיל את ההפסד הראשון העונה לאלופה..עוד משחקים מענינים ייערכו בין העולות החדשות הפועל כ"ס ומכבי נתניה וגם המשחק של סכנין לאחר עידן זעפרן ומינויו של מיכאל {לופא} קדוש למאמן החדש בקבוצה, וכמובן משחקה של בית"ר באורווה נגד קבוצת הלוזונים..

אלה המשחקים הצפויים לנו השבת:
    בני יהודה – מ.ס אשדוד
    מכבי נתניה – הפועל כפר סבא
    בני סכנין – הפועל פתח תקווה
    מכבי תל אביב – הפועל נצרת עלית
    מכבי חיפה – הפועל תל אביב
    ומכבי פתח תקווה – בית"ר ירושלים

בני יהודה תל אביב – מ.ס אשדוד

שישי, 16:30, בלומפילד ישפוט במשחק איתן תבריזי..
    בני יהודה מגיעה למשחק אחרי תיקו חוץ נאה בנצרת עלית למרות שהיא שיחקה שם בחלק לא קטן מהמשחק עם עשרה שחקנים לאחר הרחקתו של משה ביטון בצהוב שני ובאדום..החידוש בקבוצה הוא החתמתו של הקשר נמוך הקומה ממכבי ת"א אלי ביטון שחתם לארבע שנים בקבוצה אחרי שייובש ארוכות על הספסל של הגלאקטיקוס..אבל הארוע שהכי העיב על הכנות הקבוצה השבוע היה העובדה ששמה של בני יהודה השתרבב לסחיטה ואיומים כביכול שהופנו כלפי שחקן הקבוצה לשעבר אלון מזרחי שעל פי החשד היה חייב לגורמים מסויימים כספים והם רצו שהוא יחזיר להם אותם דרך הקבוצה וכך הם יוכלו לשלוט בעניין, היו"ר חזי מגן הכחיש כל קשר לעיניין בדיוק כמו האווירון שטען שלא היו דברים מעולם..בקטע המקצועי למאמן ניצן שירזי תהיה בעיה עם הרחקתו של משה ביטון וכנראה מי שישחק בחוד הןא הצעיר אסי בלדוט שהתפקיד אינו זר לו ובו יתמוך מטה בטורינה הזר המצויין, בקבוצה מקווים לחזור למסלול הניצחונות כבר השבת ולצאת לפגרת הנבחרת הקצרצרה בראש שקט בלי מחשבות על מאבקי תחתית..
    אצל היריבה מעיר הנמל הדרומית העינינים לא פחות סוערים, למרות הניצחון היפה על הפועל פ"ת בשבת שעברה {למרות שהקבוצה איבדה יתרון של 4-1 בעדיפות מספרית} כל השבוע כל מי שקשור למועדון התעסק בסאגת רביבו ג'וניור..הבחור שהושעה בשבת שעברה על ידי המאמן יוסי מזרחי פתח את הפה ואיים לעזוב, כמובן גם האח הגדול חיים התערב בעיניין ואמר שיש אופציות מענינות לדויד רביבו {כנראה צ'לסי...} והוא שוקל בדעתו אם לעזוב מכיוון שלא ברור לו מה מעמדו בקבוצה..חוץ מזה המאמן יוסי מזרחי רתח על שחקניו על הזלזול שהפגינו בחצי שעה האחרונה מול פ"ת בשבת האחרונה וניסה לעורר את שחקניו כדי שמקרה כזה לא יישנה שוב..לקראת משחק החוץ החשוב מול בני יהודה מקווים בקבוצה לפחות לא להפסיד כדי לשמור על המקום שלהם בצמרת ליגת העל ואולי לנסות להפתיע ולנצח..

הרכבים:
    בני יהודה: אניימה, גפני, אברבנל, גמאן, אלול, לוקמן, קובאצ'ביץ', לוז, בטורינה, ששון, בלדוט..
    אשדוד: אדג'יי, דיקה דיקה, טובול, אלקריף, אלשמונינו, פרץ, אביידה, אובוקה, שריקי, הולצמן, אוחיון..
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/521827/03_wa.Xxx
    האם הולצמן ימשיך במסע בכיבושים שלו?..

עוד פריוויואים בהמשך..

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/05
  2. robson Member

מכבי נתניה – הפועל כפר סבא

שבת, נתניה, 17:00 ישפוט במשחק מאיר לוי..
    המארחת המקומית אחרי שלושה הפסדי ליגה רצופים ואחרי שמפלס הלחץ עלה עד להתפקע במועדון ובעיר עומדת בפני משחק חשוב מאוד מבחינתה וכנראה גם מבחינת מאמנה ראובן עטר..הפסד במשחק הזה מול העולה החדשה השניה וכנראה שעטר יוכל לומר שלום יפה לכסא שלו ולהצטרף למאגר המובטלים ביחד עם אוחנה וזעפרן..כל העיניין הזה לא מוסיף כמובן לביטחון של שחקני הקבוצה שמצויים בלחץ עצום גם בכך שהם לא יודעים מה יקרה מבחינה מקצועית אבל גם מכך שהם לא יודעים מי שולט במועדון ומי מזיז עינינים, האם זה ויקטור סרוסי או אשר אלון או אולי הספונסר והפילנטרופ החדש איש העסקים צבי רכבי?..מה שבטוח שהבלגן חוגג וזה בטח לא סימן טוב לבאות..גם חסרונו של עופר טלקר לא יעשה טוב לעטר שייאלץ להסתדר בלעדיו למשך חודש לפחות ומי שיחליף אותו יהיה כנראה סרוסי ג'וניור..למרות כל זה מקווה עטר לנצח ולאת לדרך חדשה בליגה בתקווה לימים טובים יותר וגם אם הוא לא ינצח את הפועל כפר סבא את מי הוא בדיוק ינצח?..
    האורחת מגיעה למשחק במצב רוח מצויין ואחרי שמחצה את קבוצת הכוכבים של מכבי תל אביב בשבת האחרונה..למאמן אלישע לוי אין בעיות מיוחדות מלבד לנסות להוריד את שחקניו מהאולימפוס אחרי הניצחון ההרואי שלהם שכל המדינה דיברה עליו השבוע ולנסות להחזיר אותם לקרקע המציאות, זהו ללא ספק מבחן בגרות חשוב ביותר לחניכיו של לוי, אם הקבוצה לא תפסיד בו ואף למעלה מזה ניתן יהיה לומר בפה מלא שהפועל כפר סבא היא לא אפיזודה חולפת בליגה שלנו..לרשות לוי מבחינה מקצועית יעמוד סגל מלא חוץ מצ'קאנה שעבר השבוע לקרית שמונה ללא פצועים וללא מורחקים כך שהקבוצה מגיע הלמשחק עם מצב רוח טוב ובוטחת ביכולתה לנצח את היריבה מהשרון..
    הרכבים:
    נתניה: פרץ, סרוסי, לאצ'ץ', חרמון, קרופניק, עבדול ראזאק, מסודי, בנין, חסן, זביטי, קימוטו..
    כ"ס: איבגי, פאפו, חלפון, דה סילבה, משומר, תאודוריקה, אבינו, מנשה, קראבליו, ניסים, ראיוביץ'..
    http://images.one.co.il/images/d/gg86332.Xxx
    ראובן עטר, יהיה זה משחקו האחרון בתור מאמן בנתניה?..

בני סכנין – הפועל פתח תקווה

נצרת עלית, שבת, 18:00 ישפוט במשחק שי שטרית..
    המארחת סכנין שתארח שוב מחוץ לביתה והפעם בגלל שבאותו יום תהיה תהלוכה לזכר הרוגי ארועי אוקטובר לפני חמש שנים והמשטרה לא יכולה לאבטח גם בעצרת וגם במגרש, היו"ר גנאים ניסה לשנות את רוע הגזירה ולהעביר את המשחק ליום ראשון או להקדים אותו לשיש לא הצליח במשימתו..אבל מה שעניין השבוע את הרחוב הספורטיבי בסכנין הוא התפטרותו של מומי זעפרן המאמן {חודש מאוחר מידי אם תשאלו אותי} לאחר שלושת הפסדי הליגה של הקבוצה ולאחר שכל הקהל יצא נגדו..לזעפרן כבר נמצא מחליף בדמותו של מכאל{לופא} קדוש ובקבוצה מקווים לצאת לדרך חדשה עם המאמן הוותיק והסגל הקיים..מבחינה מקצועית אין הרבה זמן ללופא לשנות מערכים או טקטיקה{אם הייתה כזאת..} לקראת שבת והוא בטח ינסה להכניס מוטיבצית שיא בשחקניו ודרך זה לגרום להם לזכות בנקודות הליגה הראשונות שלהם העונה..סה"כ אין הרבה אפשרויות לשינוי ואולי סוף סוף הזרים החדשים יקבלו הזדמנות מתחילת המשחק ויביאו את הניצחון המיוחל כל כך למועדון ויתנו לו קצת שקט בפגרת הנבחרת..
    בהפועל פתח תקווה העינינים לא יותר טובים בהרבה, אומנם מעמדו של המאמן עדיין יציב בקבוצה אך ההפסד בשבת לאשדוד לא הוסיף לביטחון של רפי כהן ולא לביטחון של שחקניו, למרות שייאמר לזכותם שהם חזרו מפיגור של 4-1 עם עשרה שחקנים ועוד כמה דקות הם גם היו משווים..מי שצד את העין במשחק הוא הילד הניגרי/ישראלי בן ה17 וחצי טוטו תמוז שכבש שניים והטריד ללא הרף את הגנת אשדוד האנמית, על פי המאמן רפי כהן מדובר בכשרון ענק ואני חושב שהגיע הזמן לפתוח בקמפיין על מנת לתת לו הזדמנות מכיוון שבסה"כ הוא גדל בארץ מגיל שלוש ומכיר רק את המנטליות הישראלית..
    לקראת המשחק בשבת מגיעה הקבוצה ללא פציעות משמעותיות אבל תחסר את בלמה המצטיין זאב חיימוביץ' שהורחק באשדוד שיהווה מכה לא קטנה להגנת הקבוצה הרעועה ממילא אבל למרות הכל מאמינים במועדון שיוכלו לנצל את חוסר הבהירות בסכנין ואת הבלבול ואולי לצאת עם ניצחון ראשון העונה..
    הרכבים:
    סכנין: מאיר כהן, ברקאי, פיטו, זועבי, רבאח, סואן, חסארמה, בוגדאן, בינטוס, קונדפוני, אברג'יל..
    פ"ת: רפי כהן, אליסטר, טיינוביץ', היידמן, בונפיטו, ג'נאשווילי, שיבחון, בוקסנבוים, סמגין, חסן, תמוז..
    http://www.maariv.co.il/images/zsharon/zhs0406047.Xxx
    לופא קדוש, איך ייגמר הסיפתח שלו בסכנין?..

3. גל2 Member

ייאלה כפר-סבא ההימורים שלי הם בני יהודה-מ.ס. אשדוד 2-0 לאשדוד עם לא יותר
    מכבי נתניה-הפועל כפר-סבא 1-0 לכפר-סבא אני מקווה שיותר
    בני-סכנין הפועל פתח תקווה 2-1 סכנין
    מכבי תל-אביב הפועל נצאת עלית 2-2 והיו הרבה הזדמניות למכבי
    מכבי חיפה הפועל תל-אביב זה כבר קשה אבל הימור 3-2 הפועל
    מכבי פתח תיקווה- ביתר ירושלים הם גם שוות כח אבל ההימור שלי הוא 1-0 קטן לביתר
    אני רוצה לישמוע גם את ההימורים שלכם

תודה.

4. robson Member

זה לא דיון הימורים כאן, יש אחד כזה למטה בדף..
    אם אתם כבר מהמרים על תוצאה תרשמו גם למה אתם חושבים שזה ייגמר כך, כל הודעה אחרת תימחק!

5. גל2 Member

אה סליחה לא ידעתי אבל למה אתה מיתכוון שאתה אומר בדף למטה?

6. robson Member

בדף הראשי מעל לפורום של משחקי מחשב יש פורום טריוויה והימורים שם תוכל להמר על משחקים מבחרים מהליגה שלנו ומהעולם על נקודות..

אין לי בעיה שתרשום כאן תוצאות שלדעתך יהיו השבת בליגה אני רק מבקש שתסביר לי או יותר נכון לכל משתמשי הפורום למה אתה חושה ככה..
    בלי לזרוק כ"ס ינצחו 1-0 ולהעלם..

7. גל2 Member

טוב תודה אני שוב מיצטער

8. John Barnes Member

מכבי ת"א- נצרת עילית:

המארחת הפעם לא ניסתה להעביר את המשחק לאיצט' גדול יותר, ואולי אפשר להבין למה אחרי מה שקרה בשבוע האחרון בקבוצה.
    ההפסד המביש לכפ"ס העיר את הצהובים והזכיר להם שכוכבים לא תמיד יביאו נק', כמו שקרה בדרבי ובטדי. במהלך השבוע שוחררו הצהרות שונות מפי המאמן ואיל ברקוביץ' שלא פוסלות רוטציות בהרכב , גם על חשבון אחד הכוכבים. הראשון שישלם את המחיר הוא בלסינג קאקו, שלא מצדיק אף סופרלטיב שהודבק לו לפני תחילת העונה. שורה של משחקים נוראיים (והמשחק בכפ"ס בראשם)יעשו את שלהם והניגרי לא יפתח בשבת, אמנם הסיבה הרשמית היא פציעה, אך נראה שגם אם הניגרי היה כשיר הוא לא היה משחק. טריקה או מישאלוב יחליפו אותו בהרכב.
    עוד אחד שעמד במרכז העניינים השבוע הוא ג'ובאני רוסו, שגם שיחק בצורה נרפית בכפ"ס והיה חלש. שורה של עיתונאים ניסו ליצור פרובוקציה ומילאו את התקשורת בידיעות האומרות שרוסו עם רגל וחצי מחוץ למכבי ת"א. דברים שהוכחשו ע"י שני הצדדים. ג'ובאני עצמו התרכז פחות בלהיות הליצן הקבוצתי השבוע והתאמן חזק, אך מקומו בהרכב אינו בטוח כבעבר. הוא יודע שקלינגר לא יהסס לספסל אותו, בעיקר בגלל שעל הספסל מחכה לירן כהן הצעיר והמוכשר.
    את מסדר הפצועים שוב מוביל דוארטה שמחלים מהניתוח שעבר והוא צפוי לחזור לכושר מלא רק בסביבות המחזור החמישי. לעומתו, אבי נמני שנפצע בשבוע שעבר החלים לגמרי והוא יפתח בשבת. רועי דיין ימשיך לקבל את הקרדיט (הלא מוצדק כ"כ) מקלינגר, ויפתח כחלוץ בודד. אופיר חיים ימשיך לחכות להזדמנות על הספסל.
    http://www.nrg.co.il/images/archive/gallery/324/084.Xxx
    הרבה תלוי בהם- נמני וברקוביץ'.

הרכב צפוי: שטראובר; יחיאל, אבו סיאם, גונסאלס , סטרול; טריקה ( מישאלוב), תמיר כהן, נמני, רוסו (ל.כהן) ברקוביץ'; דיין

בנצרת עילית כרגיל הכל על מי מנוחות. הקבוצה פתחה לא רע את העונה והשיגה 5 נק', והיא עדיין בלתי מנוצחת. אך עדיין לא פגשה אף יריבה רצינית. הקבוצה החביבה עברה מהפך בקיץ כאשר כוכביה הגדולים עזבו אותה. ובנצרת רוצים להפוך ל"ילדים הרעים" של הליגה. לשם כך מוטי איווניר עבר למשחק הרבה יותר הגנתי. ובנצרת זנחו את הכדורגל היפה, ועברו לשיטת "דם, יזע, ודמעות" (לראיה, הקבוצה כבשה רק שני שערים , וגם הם מפנדלים). הקבוצה תחסר את חיים בנון ואת מיכה פיטאמץ הפצועים. אושרי לוי, שהיה בספק, כשיר וייפתח בשער.

http://images.one.co.il/images/d/gg65497.Xxx
    ז'אנו - ינסה לעזור לקבוצתו לשמור על שער נקי גם השבת.
    הרכב צפוי: לוי; סולימן, פדלון, אלקיים, אזולאי; ז'אנו, דרור, ישראלביץ', סשלר, סימנטוב; קרגולן.

9. robson Member

המשחק המרכזי

מכבי חיפה – הפועל תל אביב

קרית אליעזר, ראשון, 20:50 ישפוט במשחק אלון יפת..
    המארחת האלופה שהיא כבר נמצאת במקום שהיא מכירה כל כך טוב מגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות יפים ובמורל גבוה..בסה"כ הבעיות היחידות בקבוצה בשלב זה של העונה הם מירמורם של שחקני הספסל כמו דקל קינן וקלמי סבן על מיעוט דקות המשחק שלהם העונה אבל לא נראה שהם יקבלו יותר דקות על רקע העובדה שהקבוצה משחקת רק במסגרת אחת ואין שום סיבה נראית לעין לערוך רוטציה..מכבי מגיעה למשחק ללא הרחקות אבל עם פציעה משמעותית אחת של מלך השערים בעונה שעברה רוברטו קולאוטי הארגנטיני אבל דווקא בעמדה שלו יש אולי את השחקן הבטוח ביותר שיכול לעלות מהספסל, שחקן נבחרת ישראל שלומי ארביטמן..חוץ מזה לאחר הטראומה הקלה שהקבוצה והשחקנים עברו לאחר המשחק בטדי מקווים במועדון שביום ראשון גם בזכות היריבה האטרקטיבית שמגיעה לקריה האיצטדיון יהיה מלא בפעם הראשונה העונה מה שייתן אווירה טובה בשאיפה למשחק טוב של שני הצדדים..המאמן רוני לוי מאמין ביכולתם של שחקניו ובטוח שהם יכולים לנצח את המשחק ולצאת לפגרה הקצרה של הנבחרת עם מלוא הנקודות האפשריות שיש בקופה..למען האמת כל תוצאה מלבד ניצחון חיפני לא יתקבל בברכה במועדון..
    אצל היריבה הפועל ת"א גולת הכותרת היא חזרתם של שני שחקני מכבי חיפה בעבר..אילו אצל באדיר אין לו על מה להתלונן על השנים היפות שהיו לו בחיפה לאליניב ברדה יש הרבה מה להוכיח בעיקר למאמן שייבש אותו כל כך הרבה זמן על הספסל הירוק והוא חדור מוטיבציה להראות את מה שהוא יודע כבר בשבת במשחק הכל כך חשוב מבחינת המועדון ביום ראשון..המאמן דרור קשטן בוודאי יעלה עם אותו מערך קבוע שלו בתקופה האחרונה שכוללת את לאקיץ' ובאדיר באמצע.. אותו לאקיץ' היה בספק אולם הוא התאמן ביום רביעי בצורה מלאה וישחק ללא ספק ביום ראשון למרות שלא בטוח שאלה חדשות טובות בעיקר על רקע העובדה שהוא לא שיחק טוב עד עתה בליגה..קשטן ינסה בוודאי לשחק סגור בתחלה, להוציא את העוקץ מהפתיחה הרצחנית של מכבי בדרך כלל בבית לנסות להתיש אותה לגרום לקהל להתמרמר ואז לנסות לעקוץ באיזה כדור נייח כמיטב המסורת האדומה ויש לו על מה לבנות על פי ההסטוריה במשחקים בין שני המועדונים בעשור האחרון, למרות שהפועל לא ניצחה בחיפה מ1997 ולא ניצחה את חיפה בכלל כבר שלוש שנים..חוץ מזה כולם בריאים ואין מושעים בקרב שחקני הקבוצה והכל פתוח לקראת המשחק החשוב הזה שהפעם מקווים בהפועל לא לחטוף שער עצמי אומלל כבר בדקה השנייה..
    הרכבים:
    מכבי חיפה: דבידוביץ', חרזי, אולארה, בנאדו, קייסי, דרסאו, טל, זנדברג, בוקולי, קטן, ארביטמן..
    הפועל ת"א: אלימלך, חליס, גרשון, דומב, אנטבי, פנסטיל, באדיר, לאקיץ', דגו, אוגבונה/פרץ, ברדה..
    http://wmh.walla.co.il/archive/144754-4.Xxx http://images.one.co.il/images/d/gg49861.Xxx
    אליניב ברדה וואליד באדיר חוזרים לקרית אליעזר..

10. Apu Member

הימורים שלי:
    מכבי-נצרת, מכבי יותר טובים, הם הולכים לנצח, אלה אם כן הם יתפסו יום גרוע כמו מול כפ"ס.
    בני יהודה-אשדוד, אשדוד באים עם מומנטום, נראה לי שהם ינצחו.
    נתניה-כפ"ס, אם לשפוט לפי העונה שעברה אז כפ"ס ינצחו, אבל דוגרי למי אכפת.
    סכנין-הפועל פ"ת, פ"ת ינצחו בגלל שהם פחות גרועים..
    הפועל-חיפה, חיפה תנצח, זה בטוח, אני רק מתפלל שלא נספוג איזה ארבעה שערים..

11. שגיא Guest

מפגשים מאוד מעניינים יש.

נתניה וכפר סבא יפגשו בקרב העולות. כפר סבא תנסה להמשיך במומנטום מהמשחק מול מכבי תל אביב, בעוד נתניה תנסה לחזור למסלול עם נצחון ראשון, על היריבה השרונית.

סכנין והפועל פתח תקווה יפגשו במפגש המרוסקות. שתי קבוצות שעשו הכי מעט הקיץ, מתבססים על כוכבים מקומיים (סואן מסכנין ושבחון מנגד). בהפועל פתח תקווה צומח ילד פלא. טוטו תמוז. במשחק הקודם הוא כבש פעמיים והוא עדיין לא בן 18. טמוז ימשיך לקבל את הקרדיט ואחרי הופעה בכורה חלומית - השמיים הם הגבול. לילד הזה יש כדוגרגל ברגליים.

על מכבי חיפה והפועל תל אביב לא צריך להוסיף יותר מידי. ברדה ובאדיר ירצו להוכיח למכבי חיפה שהם מצליחים גם בקבוצות אחרות. הבעיה היחידה במכבי חיפה היא חסרונו הצפוי של רוברטו קולאוטי. בהיעדרו יפתח ארבייטמן בהרכב וינסה לשגע את ההגנה האדומה. בתקווה שגם אחרי המשחק הזה יהיו לחיפה 100 אחוזי הצלחה.

משחק גורלי יש למכבי תל אביב אחרי ההפסד המביש לכפר סבא, היא מגיע למפגש מול הקבוצה הנמרצת של איווניר. אם החלוצים שלה ישכילו לכבוש, וישראלביץ יפיק מעצמו יותר משליטה נאה ברגליים, הרי שמכבי תל אביב, או אולי ניר קלינגר, עשויים למצוא את עצמם בצרות אחרי המשחק.

12. burning soil Member

אולי נצרת עילית לא כובשים הרבה שערים העונה,והם עוד לא כ"כ מחוברים,אבל הם בטח
    לא פראיירים. למכבי יהיה משחק לא פשוט.

אם כפ"ס ינצחו את נתניה וימשיכו את המומנטום משבוע שעבר אני אקרא לזה הישג.
    ידוע שקבוצות קטנות נופלות אחרי משחקים גדולים,נתניה רוצים להשיג נקודות,ואחרי 3
    הפסדים הגיע הזמן שהם יעשו את זה.

13. robson Member

טוב, אז הנה ההימורים שלי{עם הסברים...} למשחקי המחזור..
    מכבי ת"א תנצח את נצרת עלית 2-1 אחרי מאבק מר וממושך, נצרת עלית לא פרייארים ויבואו להלחם אבל זה לא יספיק להם..
    נתניה נראה לי שיפסידו לכ"ס 3-0 משלושער של ראיוביץ' שאני ממש אוהב את הבחור מה שיגרום לפיטוריו של עטר ולמינויו של חיים בר וגדי מכנס למאמני חירום בקבוצה...
    בני יהודה ייפרדו בתיקו 0 כמיטב המסורת של משחקי שישי שמשודרים בערוץ הספורט..
    מכבי פ"ת יבואו הלומי שיכרון מהניצחון המדהים שלהם על הסרבים ובית"ר ינצלו את זה לניצחון של 2-1..
    על מכבי שלי אני לא מהמר אבל כמובן אני מקווה לניצחון..

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שעדיין לא כל כך הבנתי למה העיפו אותו כל כך מהר מאשדוד במיוחד לאור זה שנראה לי שעדיין הם לא החתימו עוד זר והם רוצים להעיף את אטצ'י
    ממה שראיתי במשחק הראשון נגד דומז'לה הוא היה היחיד שהיה נורמאלי והוא נראה חלוץ לא רע בכלל
    שמתאים לליגת העל,

ועוד משהו בקשר למשחק,חבל על עטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    אני מקווה שנתניה ינצחו 2-1 וראיוביץ יכבוש לכפ"ס.

דרך אגב מה עם אלכסיס וישאן של כפ"ס הוא חוזר בקרוב?

15. גל2 Member

אלכסיס יחזור בקרוב ניראה לי שבסביבות החודש או 3שבועות הוא כבר יהיה על המיגרש!