מחזור 37 - האם תהיה אלופה חדשה בסיומו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שגיא, ‏12/6/03.

1. שגיא Guest

אז חזרנו מפגרת הנבחרת, והליגה הספרדית גם צריכה להתסיים מתישהו...

מחזור 37, המשחקים:

אוסאסונה - אלאבס

ויאדוליד - ראיו ויאקאנו

אתלטיק בילבאו - דפור'

אספניול - ויאריאל

ולנסיה - ברצולנה

מלאגה - סביליה

הואלבה - מיורקה

בטיס - סנטאנדר

אתלטיקו מדריד - ריאל מדריד

סלטה ויגו - ריאל סוסיאדד

--------------

אז בסיטואציה מסויימת, יכול להיות שאחרי המחזור הזה כבר נראה אלופה חדשה.
    מאבקי התחתית כבר נגמרו, וכל הפנים מופנים למאבק על האליפות (וגם על מקום בליגת האלופות).

במדריד יש דרבי, ודרבי זה דרבי, הכל הכל יכול לקרות בו, וסוסיאדד יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד בבלאידוס, מול סלטה שעדיין נאבקת על המקום הרביעי, שמוליך לליגת האלופות.

משחק מעניין נוסף (לפחות מבחינתי), ולנסיה מול בארסה. ולנסיה רוצה ליגת האלופות, ובארסה, עם כל הסיפורים עם המועמדים לנשיאות, בכל זאת רוצה להשתתף בגביע אופ"א שנה הבאה. הגיע הזמן להוכיח את היכולת מול קבוצה טובה, ביחוד שמחזור האחרון מצפה לברצלונה סלטה ויגו, קבוצה לא פחות קשה.

אז מה אתם אומרים? תהיה לנו אלופה בסיום המחזור? או שכנראה נאלץ לחכות עוד מחזור אחד כדי להכריע את גורל האליפות?

2. Feyenoord Member

אוסאסונה - אלאבס 1

ויאדוליד - ראיו ויאקאנו 1

אתלטיק בילבאו - דפור' 2/X

אספניול - ויאריאל 2

ולנסיה - ברצולנה 2

מלאגה - סביליה 2

הואלבה - מיורקה 2

בטיס - סנטאנדר 1

אתלטיקו מדריד - ריאל מדריד X

סלטה ויגו - ריאל סוסיאדד X

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הלוואי שנראה את סוסיאדד צוהלת בתום המחזור אבל בואו נהיה עכשיו ריאליים.

אני לא רואה את סוסיאדד מנצחת בבלאידוס. בשביל סלטה זה גם משחק על החיים ועל המוות ואני בטוח שהם לא יפסידו את המשחק. בדרבי של מדריד אבל אותו דבר. אני אומר שריאל לא ינצחו, אתלטיקו יבואו על מנת להרוס לריאל ויעשו הכל כדי שהיריבה השנואה לא תיקח אליפות.

4. Reyes Member

בקשר לדרבי המדרידאי, זה ידוע שאתלטיקו מאוד רוצה להרוס לריאל, ועם תמיכה של האוהדים שלה, זה לא יהיה קשה. ריאל תגיע לחוצה, תדע שעם הרכב חלומות כמו שלה היא חייבת לזכות באליפות, ולמעשה, אם סוסיאדד לא תזכה זאת תהיה אומנם אכזבה מבחינתם אבל בסה"כ זאת תהיה עונה מוצלחת בשבילם. לעומת זאת, אם ריאל לא תזכה באליפות זאת תהיה אכזבה גדולה מבחינתם ואולי סוף סוף יבין פלורינטו פרז שהוא צריך לקנות גם שחקן הגנה. ההימור שלי הוא שריאל לא תצליח לנצח בויסנטה קלדרון וכמעט סופית תאבד את האליפות. משחק סופר קשה.
    האיצטדיון יהיה מלא ב53,700 אוהדי אתלטיקו, לאוהדי ריאל נמכרו רק 1,300 כרטיסים.
    http://www.as.com/diarioas/media/200306/13/futbol/20030613dasdasftb_1_I_LCO.Xxx

גם לסוסיאדד יש משחק קשה בבלאידוס. לפחות לא דרבי. סוסיאדד כבר השיגה העונה מספר נצחונות חוץ שהפתיעו את כולנו, לפחות בתחילת העונה. סלטה רוצה אלופות ואם היא תנצח היא תעשה צעד משמעותי בדרך לליגת האלופות. סוסיאדד יתנו מלחמה, גם סלטה שלה יהיה יתרון בגלל הקהל ולדעתי הכל תלוי בתחילת המשחק, 20 דקות ראשונות.

*אין הפרש שערים בספרד, אם איכשהו ריאל מדריד וריאל סוסיאדד יסיימו עם אותן מספר נקודות, סוסיאדד תהיה האלופה בגלל שלה מאזן טוב יותר מריאל במשחקים בינהם (0-0 בברנבאו ו4-1 לסוסיאדד באנואטה).

בקשר למשחק של ולנסיה - ברצלונה שהוא קצת בצל המשחקים של ריאל וסוסיאדד, יהיה משחק פתוח לדעתי, הרבה התקפות והזדמנויות.
    לא נראה לי שהמשחק יותר מדי מעניין את ברצלונה, היא רוצה מקום באופ"א אבל ההכנות לבחירות הן הדבר המרכזי בבארסה עכשיו.

קצת חדשות:
    לפי ה'אס' מנצ'סטר וריאל מנהלות מו"מ בנוגע לבקהאם. אני הבנתי שריאל הציעה 31 מליון אירו.
    גוטי אמר היום שסאגת בקהאם מפריעה לריאל לבמאבק האליפות.

לאוראדו, אחד המעומדים לנשיאות בארסה, רוצה להביא לבארסה את שוער ריאל, איקר קסיאס (אין סיכוי!!!).
    בינתיים לפי 'ספורט' לאפורטה הוא המעומד המוביל.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030613a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20030613_Y13PORTP.Xxx.Xxx
    כך נראה האלמונדו דפורטיבו היום.

רונאלדו רוצה את בקהאם ורונאלדינו אצל ריאל, הוא אמר למארקה שהוא היה רוצה לשחק לצד שניהם.

לעוד חדשות:
    http://www.planetfootball.com/league.asp?cpid=23

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיגו סליחה,אבל על מה לעזאזל אתה מדבר?
    הבנו אתה אוהד ריאל,אבל אתה לחלוטיין טועה?
    אי זכייה באליפות תהיה אכזבה הרבה יותר גדולה לריאל מאשר לסוסיאדד?
    אתה בסדר? נתעלם לרגע מהעובדה שסוסיאדד הובילה כל השנה את הטבלה,אבל אי אפשר להתעלם שסוסיאדד קבוצה הרבה יותר קטנה מריאל,ולזכותה הרבה פחות אליפויות מריאל,בעוד לריאל מספר שיא של 28 אליפויות,בניגוד אליה ואל כל האליפויות שלה, האליפות האחרונה של סוסיאדד הייתה ב82,לפני 21שנה!
    אתה יודע מה זה אליפות בשביל אוהדי סוסיאדד.
    עם סוסיאדד יאבדו את האליפות,האכזבה תהיה הרבה יותר גדולה.

6. Reyes Member

משה, הבאת דוגמה נכונה.
    אבל גם לריאל תהיה אכזבה גדולה אם היא לא תיזכה באליפות, אחרי כמות הכסף העצומה שהשקיעה על קניית שחקנים.
    באה לך קבוצה כמו סוסיאדד, לא קבוצת פאר עד העונה, ולוקחת לך את האליפות אחרי שאתה משקיע אינסוף כסף, לא תהיה מאוכזב?
    אתה יודע מה? גם לסוסיאדד תהיה אכזבה גדולה במידה והיא לא תיזכה באליפות, כי היא נתנה עונה גדולה, והיו לה איזה 20 משחקים ברציפות שהיא לא הפסידה.

אתה יכול להחליף את האכזבה הגדולה מצד ריאל אם היא לא תזכה, לכישלון.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מחצית ..סלטה מובילה 1-0 על סוסיאדד בעוד שריאל מביבה במחצית 3-0!! את אתלטיקו
    האליפות בדרך למדריד...סעמק.. :x

8. Reyes Member

אני מאושר, איזה משחק גדול הבאנו בדרבי.
    אתלטיקו, אולי רצתה, אבל לא יכלה. היה ברור לי מההתחלה שריאל תתן הצגה, שהיא רוצה, היא יכולה ומשחקי חוץ קשים בשבילה זה לא סוף העולם, ראינו את זה גם נגד מנצ'סטר איך שהיא הגיעה משוחררת ולא נבהלה, ועלתה לחצי הגמר אחרי המשחק, ולמרות שהפסידה, נתנה הצגה ויכלה לנצח.

זידאן, למרות שלא היה מעורב מספיק במשחק ההתקפה בישל 2 גולים עד שיצא, וזאת הגדולה שלו.

ראול שתמיד מתעלה במשחקים החשובים עם צמד, ורונאלדו גם הוא עם צמד (הוא יכל לצאת מהמשחק הזה עם עשרייה!!!).
    פיגו היה לא רע בצד ימין ובישל את השער הראשון של ראול וכל יתר השחקנים נתנו משחק מעולה וניצלו את זה שסוסיאדד הפסידה (תודה לך סלטה!!!).

עכשיו הכל בידיים של מדריד.