מחזור 34: איזה בא(ר)סה , 3-4 מדהים לריאל ומקום 1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/5/07.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית – מחזור 34'

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

לאחר משחקי חצי גמר גביע המלך ולאחר שנקבעו העולות לגמר שישוחק בתאריך ה-23.6.07,
    חוזרת אלינו הליגה הספרדית למרכז הבמה, במסגרת המחזור ה-34 שיכול להיות מכריע. הקרב על האליפות ימשיך להיות בשיאו כמו הקרבות על מקום בליגת האלופות, בגביע אופ"א ובתחתית הבוערת.
    הכל רחוק מלהיות סגור כאשר נותרו עוד 15 נקודות בקופה. ריאל מדריד יכולה לעלות זמנית למקום הראשון.

קרב האליפות בשיאו. ריאל מדריד תשחק ראשונה מבין קבוצות הצמרת ובמקרה של ניצחון תוכל להעפיל זמנית למקום הראשון בטבלה. בפעמיים הקודמות שיכלה ריאל להעפיל לראשות הטבלה, דבר שלא קרה לה כבר שנה, היא הפסידה. הקבוצה של קאפלו עם שלושה נצחונות רצופים, תארח את אספניול שמתכוננת לגמר גביע אופ"א. ריאל מדריד בתקופה נהדרת וניצחה את סביליה במחזור שעבר. בשורות ריאל מדריד ייעדרו דיוויד בקהאם(צהוב חמישי) ורוביניו(כרטיס אדום נגד סביליה). גוטי והיגואין צפויים להחליף את השניים הללו. מבחינת אספניול, המאמן משאיר מחוץ לסגל את טאמודו ודלה-פנייה, כאשר גארסיה ופנדיאני ייפתחו כנראה בחוד.
    ברצלונה תרצה להחזיר לעצמה את הכבוד לאחר התבוסה הכואבת נגד חטאפה. היריבה תיהיה בטיס שנמצאת בכושר גרוע מאוד והיא עמוק במאבק התחתית. ברצלונה תשחק אחרי ריאל מדריד.
    סביליה שירדה למקום השלישי תארח את רקראטיבו שלא הצליחה למצוא את הרשת נגד בילבאו במחזור הקודם למרות לחץ מטורף. רקראטיבו רחוקה רק נקודה בלבד מאתלטיקו מדריד השישית. אתלטיקו תתארח אצל חטאפה הקבוצה החמה של ספרד שהביסה את הקטלונים 4-0 והעפילה לגמר הגביע. חטאפה יכולה לעבור את אתלטיקו אם תנצח את המשחק.

http://img508.imageshack.us/img508/6575/51854463mb5.Xxx
    ואן ניסטלרוי מעלה את מאזנו ל-20 שערי ליגה. הפיצ'יצ'י החדש של ספרד ייסחף את ריאל למקום הראשון לפחות זמנית?

הקרב המסקרן ביותר במחזור ישוחק באיצטדיון המאסטייה, כאשר וולנסיה הרביעית תארח את סראגוסה החמישית, שעדיין לא הרימה ידיים בקשר למאבק על מקום בליגת האלופות. סראגוסה קבוצת חוץ בינונית מאוד לעומת זאת וולנסיה קבוצה ביתית נהדרת.
    סלטה שממשיכה להפסיד, תארח את לבאנטה שעשתה את העבודה נגד נאסטיק בקרב התחתית, בילבאו תארח את לה קורוניה. קרב בין שתי האחרונות בטבלה ייערך בסאן סבסטיאן וסוסיאדד חייבת ניצחון על חימנאסטיק.

הצמרת בספרד - ערב המחזור ה-34:

1. ברצלונה - 65 נקודות
    2. ריאל מדריד - 63 נקודות
    3. סביליה - 61 נקודות
    4. וולנסיה - 59 נקודות
    5. סראגוסה - 55 נקודות
    6. אתלטיקו מדריד - 51 נקודות

הדיון על מאבק האליפות בספרד

התחתית בספרד - ערב המחזור ה-34:

15. בטיס - 35 נקודות
    16. לבאנטה - 33 נקודות
    17. אתלטיק בילבאו - 33 נקודות
    18. סלטה ויגו - 30 נקודות
    19. ריאל סוסיאדד - 27 נקודות
    20. חימנאסטיק - 24 נקודות

דיון ההישרדות: מי תישאר ומי תרד

לוח המשחקים המלא:

יום שבת -

ריאל מדריד - אספניול; 21-00(שידור ישיר בספורט5)
    סביליה - רקראטיבו; 23-00 (שידור ישיר ב5 פלוס לייב)

יום ראשון -

ריאל סוסיאדד - חימנאסטיק; 18-00
    סלטה ויגו - לבאנטה; 18-00
    אתלטיק בילבאו - דפורטיבו לה קורוניה; 18-00
    סנטאנדר - מאיורקה; 18-00
    אוססונה - ויאריאל; 18-00
    חטאפה - אתלטיקו מדריד; 18-00
    ברצלונה - בטיס; 20-00(שידור ישיר בספורט5+)
    וולנסיה - סראגוסה; 22-00 (שידור ישיר ב5+ לייב)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/07
  2. Barcik Member

ריאל מדריד תנצח בקלות מופלגת, שילוב של מומנטום, ויריבה פותחת רגליים בהרכב חסר שמתכוננת למשחק חשוב. אני מודה שאני עדיין בהתקף הפסימיות והדכאון, אבל עם רמת הבטחון הנוכחית של ברצלונה אני לא רואה אותנו מנצחים את בטיס אחרי שריאל מדריד תעקוף אותנו. אם אין גול תוך חצי שעה, הקבוצה תחל להלחץ והיחיד שיוכל להשיע הוא מסי (בגלל שהוא פשוט אדיש לכל תנודת מצב רוח). אני מאוד פסימי.

ולנסיה אמורה לסגור את תמונת העולות לליגת האלופות. סביליה פשוט לא נועדה לנצחון של משחקי חוץ גדולים בחוץ, בטח לא מול קבוצה שבדרך כלל יודעת לעשות את העבודה.
    אתלטיקו בתקופה רעה, חטאפה בשוונג מנטלי. זה יגמר בנצחון ביתי שידרדר עוד את אתלטיקו, לקראת הוצאת העצבים האופיינית על ברצלונה בשבוע הבא.
    כאשר בילבאו הולכת לנצח (לפי דעתי), מדובר במשחק של עכשיו או לעולם לא עבור סלטה ויגו. יהיה מעניין.

3. Raulito Madridista

פאביו קאפלו פירסם את סגל השחקנים שהוא לוקח איתו למשחק הביתי נגד אספניול. פרננדו גאגו שנפצע אך למרות זאת היה אמור להיות כשיר, נותר מחוץ לסגל בייחד עם דיוויד בקהאם ורוביניו המושעים. ראול בראבו ואנטוניו קאסנו מרחיבים את רשימת הנעדרים. לעומת זאת רוברטו קרלוס חוזר לסגל אחרי הרבה מאוד זמן ובתקשורת יש הסוברים שהוא ייתחרה עם המגן הצעיר מיגל טורס על העמדה באגף שמאל.

הסגל המלא למשחק:

http://www.realmadrid.com/addon/img/a8a3e7fotoconvocatoria288p.Xxx

שוערים:איקר קסיאס, דייגו לופז;
    הגנה: מיצ'ל סאלגדו, סיסיניו, מיגל טורס, רוברטו קרלוס, מרסלו, פאקו פאבון, אלברו מחייה, איבן הלגרה, סרחיו ראמוס, פאביו קנבארו;
    קישור: אמרסון, דיארה, גוטי, רייס;
    התקפה: ראול גונזאלס, היגואין, רוד ואן ניסטלרוי;

אצל אספניול,
    פרט לאיבן דלה-פנייה וראול טאמודו הקפטן שמקבלים מנוחה לקראת המשחק החשוב, גמר גביע אופ"א נגד סביליה, משאיר המאמן ואלורדה גם את הקשר ריריירה שנמצא לאחרונה בתקופה טובה, מחוץ לסגל. ראול גארסיה ווולטר פנדיאני, מלך השערים של הקבוצה באירופה הם החלוצים היחידים שלוקח איתו המאמן למשחק בברנבאו.

הסגל המלא:

שוערים: גורקה, קאמני.
    הגנה: חארקה, טורחון, לקרוז, צ'יקה, ולאסקו, זבאלטה.
    קישור: קוסטה, ז'ונאטאס, מוייסס, אנחל, ז'וליאן, מוחה, רופטה.
    התקפה: לואיס גארסיה, פנדיאני.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/07
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ריאל היום חייבת לנצח נגד יריבה לא כלכך חזקה, ברצלונה תבוא למשחק נגד בטיס שבורה מהתבוסה שלהם נגד חטאפה ואני לא שולל את האפשרות שבארסה תפסיד, אז בגלל זה בשבוע הזה יש לריאל את ההזדמנות הגדולה לעקוף את בארסה ולעלות למקום הראשון (בפעם הראשונה העונה??).

שיהיה בהצלחה לריאל.

5. guyholl Member

ריאל מדריד יכולה לרשום עוד ניצחון לרצף,אספניול שמה את כל הביצים בסל למשחק מול סביליה ולמעשה נותנת לריאל מתנה.קשה לי לראות אותנו מנצחים את בטיס לאחר ההשפלה אתמול,במיוחד היכולת שהצגנו אתמול תבוא לידי ביטוי גם בראשון.אבל בכל מקרה,אם אנחנו לא מנצחים בראשון קשה לי לראות אותנו זוכים באליפות.

6. REAL MADRID Member

אתה מגזים, אם אתה ננצח מחר ואתם תפסידו בראש נהיה נקודה מעליכם, הכל יהיה פתוח עם יתרון לברצלונה עם לוח המשחקים.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שנגיע לקרב האליפות- מילה על סלטה ויגו-לבנטה: משחק תחתית ראש בראש, כשהמפסידה תמצא עצמה מסובכת בתחתית הרבה יותר ממה שהייתה ערב המחזור. בבלאידוס סלטה חייבת להתפוצץ ולהוכיח בעיקר לעצמה מדוע היא ראויה בכלל להישאר, שכן, אם תפסיד ליריבתה הישירה בבית, לא מגיע לה.

ועכשיו לצמרת:
    1. סביליה תארח את רקראטיבו ואני לא מבין את אלה כאן שטוענים שיש בכלל מצב שתאבד נקודות. אמנם היא ספגה מכה משמעותית בברנביאו, אבל א' יש עוד המון נקודות בקופה, ב' במאזן פנימי היא עוקפת את ריאל (וכמו שמגדיר בוריס, זו חצי נקודה יותר) ו-ג' אין בכלל קשר לכך שבביתה המבוצר היא תגבר ללא קושי על החבר'ה מהפרבר של מדריד, הנחותה ממנה משמעותית מבחינה מקצועית, למרות לחץ המשחקים החשובים בו היא מצויה, ובו המשחק הזה נמוך משמעותית בחשיבותו מאלה הסובבים אותו.

2. ריאל מדריד תארח את אספניול (ובעניין זה רק אציין שלא הבנתי איך אנחנו מארחים פעמיים רצוף). מוכרת לי הסיטואציה שבה אנו מגיעים במומנטום מצוין ובעמדת מפתח לכבוש את ראשות הטבלה, וזאת נגד קבוצה חלשה מאלו שגברנו עליהן בשבועות האחרונים. בפעם הקודמת זה היה נגד ראסינג סנטנדר, ואז התרעתי וזעקתי שאנחנו הולכים למעוד. הפעם אני שקט יותר ויש לי על מה לבסס שלווה זו- נוסף על כך שהקבוצה בדחיפה מוראלית אדירה, נישאת על כנפי המהפך נגד האנדלוסים ביום ראשון, מגיעה מולנו יריבה שיש לה על הראש משימה הרבה יותר חשובה השבוע. שמישהו אחד כאן יגיד שאם הוא היה עומד במקום ולורדה, הוא לא היה מבקש משחקניו לשמור על הרגליים לקראת גמר אופ"א ביום רביעי. עם כל הכבוד, אספניול לא מתחרה על האליפות או מקום במוקדמות הצ'מפיונס-ליג, וגמר אופ"א הוא אפשרות לעשות הסטוריה. לכן כבר אנחנו רואים שחלק משחקני המפתח לא בסגל, וגם אלו שיהיו ישתדלו לא להכנס לתיקולים קשים עם אמרסון ודיארה, אשר עלולים למנוע מהם לשחק בגלאזגו נגד סביליה באמצע השבוע. גם ככה, ובואו נשים את הדברים על השולחן, אספניול לא הייתה מתאמצת יתר על המידה- 'האויב של אויבי הוא חברי', כך אומר הביטוי, ברצלונה כאן היא אויב משותף, ריאל ואספניול הן החברות לצורך העניין, וגמר אופ"א הוא תירוץ שטוב שיש כאן. עם זאת, חשוב לציין שהפסד מינימלי יתקבל באספניול, אך לא תבוסה שתפגע בהמשך השבוע.
    דיברתי הרבה על אספניול. באשר לריאל, אמנם בקהאם ורוביניו יחסרו מאוד בכנפיים, אבל הנה נחתה בפני גוטי הזדמנות ליצור המשכיות, ואולי אף לקנות את מקומו בהרכב לקראת המשך משחקי ההכרעה. יש בו את הפוטנציאל, את זה תמיד ידענו. עכשיו רק שייבנה יציבות של חודש וחצי, זה כל מה שהאוהדים מבקשים. לגבי היגואין שככל הנראה שוב יתקע, אוי למסכן, באגף ימין- אין לי הרבה ציפיות מתפקודו שם, אבל אולי הוא יבליח ויתרום משהו לשם שינוי, לפני שמישהו יבין שהוא בעצם חלוץ. ואם כבר חלוץ- רודי, תמשיך לעשות מה שאתה יודע לעשות הכי טוב.

3. ברצלונה תארח את בטיס לאחר המפלה מול חטאפה בגביע. היו כאן שאמרו שהתבוסה יכולה לפגוע מוראלית בברסה עד כדי כך שתאבד נקודות נגד בטיס. אני חושב שזו תקווה בדיונית. בטיס של השנים האחרונות הייתה מסוגלת לבוא, להלחם ולצאת עם נקודה מקאמפ נואו, אך לא בטיס של השנה- גם כאשר היא מסובכת בתחתית, גם כאשר ביריבתה נפערים סדקים של משבר יכולת והישגים, חוסר היכולת שלה לעשות דבר כלשהו לא רק יאפשר לברסה לנצח בסופו של דבר, אלא גם להשתיק לעת עתה את קולות הביקורת הנשמעים מאז אמש. אני רק אדגיש בנקודה זו שהביתיות חשובה כאן לברצלונה, כי יאמר לזכות הקהל הביתי שלה שהוא יודע להעניק לה את התמיכה הגדולה בבית גם לאחר תצוגות נפל כפי שראינו אתמול, ולהזניק אותה מחדש קדימה.
    תסריט בו ברצלונה מועדת ואפילו מסיימת בתיקו הוא חלומי ליריבותיה, מכיוון שאז יהפכו הסדקים למשבר של ממש, וכל זאת לפני משחק לא קל בכלל נגד אתלטיקו, וכשריאל צופה ממעל. אבל אני אישית לא רואה את זה קורה, למרות הלחץ שיופעל על הקטלונים במידה וריאל אכן תנצח בשבת ותעלה לראשות הטבלה.

מחזור פורה ו-Vamos Merengues!

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/07
  8. guyholl Member

אני יודע אבל אופי של הקבוצה(לפחות העונה) זה מה שלדעתי יפיל אותנו אם נפסיד בראשון אבל בכל מקרה יש לנו בשבוע הבא את אתלטיקו בחוץ ושם בטוח מפסידים.

9. REAL MADRID Member

שמע אני יכול להיכנס איתך עכשיו לדיון של שעות למה רוב הסיכויים הם נגד ריאל ולא להפך, אבל חבל.
    רק בשביל לאזן את המצב אז תזכור שלריאל יש את דפורטיבו בבית ואת סארגוסה בחוץ..

10. Raulito Madridista

אני מאוד מקווה שמחר נדע לעשות את המוטב עליינו ולהעפיל לראשונה אחרי המחזור ה-7 בדרבי נגד אתלטיקו מדריד אשתקד, למקום הראשון בליגה הספרדית. אני לא חושב שנזכה באליפות, שוב, אבל לפחות שנוביל את הטבלה כמה שעות ואולי, אולי, נצליח להלחיץ את ברצלונה איכשהו והם ימשיכו את המומנטום השלילי כמו התבוסה אתמול. יש לזכור שגם המקום השני הוא דבר שחייבים להשיג וזה לא שאם לא זכינו באליפות העונה תמה לה.

החסרון של רוביניו גדול יותר לטעמי מהחיסרון של דיוויד בקהאם ואני חושב שהיגואין יישחק כקשר ימני כמו במשחק נגד סנטאנדר ובמשחק נגד וולנסיה עד לכניסתו של דיוויד בקהאם. אני חושב שהסיכוי שנראה משהו שדומה למשחק של גוטי נגד סביליה עם מסירות האומן הוא קלוש, הוא לא מצליח לתרום יותר מדיי שהוא בהרכב ובטח שלא לשמור על אותה רמה. בכל אופן, אם הוא ייפתח, שיתופקד בעמדה קדמית מאוד, אולי צריך לוותר אפילו על ראול בשביל לשתף אותו. אין טעם שגוטי יתבזבז בהגנה, אני נותן צ'אנס לדיארה ואמרסון, למרות שאספניול נותנת לנו את האפשרות להתגבר עלייה ביותר קלות שהם משחקים ללא דלה-פנייה וזה ישפיע מאוד. גם לחסרון של הקפטן יש משמעות.

לא אכפת לי אם לא ניתן הצגה ואני קונה 1-0 בינוני מאוד, פשוט חייבים לעשות את זה. אני שוב מודאג שנראה משחק תקוע מאוד, למרות שנגד סביליה גם לפני הכניסה של גוטי היינו לא רעים והיריבות כאן לא באותה רמה ללא ספק. מי שאני סומך עליו בעיניים עצומות הוא רוד ואן ניסטלרוי, הפיצ'יצ'י של הליגה שנותן עונה נהדרת עם 28 כיבושים בכל המסגרות. אני בטוח שכאשר המצב יגיע אליו אנחנו נכבוש. במשחקי הבית האחרונים נראינו טוב ויצרנו רצף והפסקנו לאבד נקודות ולהשיג את הניצחון העשירי שלנו העונה בברנבאו.

אם אנחנו לא מנצחים הניצחון המעולה על סביליה לא היה שווה כלום.

11. Raulito Madridista

שאר משחקי המחזור...

אני לא רואה את ברצלונה מפשלת נגד בטיס, גם אם ריאל תנצח את אספניול ותעלה זמנית למקום הראשון. אני לא רואה את ברצלונה מספקת עוד תצוגת נפל, אני חושב שהם יקומו מהקשרים והם באים כחייה פצועה. בנוסף בטיס בכושר איום ונורא והייתה חלשה מאוד במשחק ההפסד האחרון שלה לחטאפה, פרט לשתי בעיטות מסוכנות בטיס שיחקה חלש מאוד, אולי העובדה שעונש הרדיוס עדיין היה בעורפה, השפיע. המשחק בקאמפ-נואו כך שבכלל לברצלונה יש היתרון ובנוסף היריבה בהזמנה מה שנקרא. הם יילחמו בטיס, זה לא יספיק. אני חושב שבניגוד לרוב המשחקים העונה, נראה גם את שחקני ברצלונה מזיעים. מסי בוודאי יחזור להרכב והוא תוספת כח משמעותית. רונאלדיניו עדיין לא יצא מהאדישות ומהיכולת הפושרת ואטו שאחרי הפציעה הוא מחמיצן כרוני.
    סביליה תצליח לעשות את העבודה נגד רקראטיבו לטעמי. רקראטיבו תחפש את הנקודות בקרב על גביע אופ"א במקום אחר, ולא במגרש שברצלונה, ריאל מדריד ווולנסיה הפסידו שם. אני לא יודע עדיין אם אדריאנו יישחק, זה יכול להשפיע בסביליה בצורה ניכרת. אולי ראמוס גם ייתן לחלק משחקני המפתח לנוח כי העדיפות של סביליה העונה לפי הרושם הוא גביע אופ"א. בכל מקרה נאבאס חוזר להרכב ואולי אדריאנו ייקבל מספר דקות או שלא יפריעו לו במנוחה לקראת גמר גביע אופ"א.
    אני חושב שאתלטיקו מדריד תצליח לחלץ נקודה בחטאפה שלוהטת אחרי הרביעייה לרשת של ברצלונה. יש גבול לפתאטיות וללוזריות ואתלטיקו לא מפסידה מחר לטעמי. אם אתלטיקו תמשיך בכושר הגרוע שלה כמו שהפסידה נגד אספניול, היא יכולה לומר שלום לגביע אופ"א.
    וולנסיה תצליח לגבור על סראגוסה שלא מספיק יציבה, אין לה ניסיון והתוצאות שלה במשחקי החוץ לא מרשימות, גם זה המאסטייה ורוב הקבוצות שבאות לשם חוזרות בידיים ריקות. במשחק הקודם מורו לא שיחק וזה לא מובן לי מבחינת וולנסיה. סראגוסה תבוא לשחק התקפי כרגיל, השאלה אם היא תנצל את המצבים ואיך יהיה איימאר. מיליטו בתקופה לא טובה.
    אני בהחלט רואה את המשחק של סלטה כקריטי. לדפור אין מה למכור בחוץ היא קבוצה מאוד בינונית ובילבאו הולכת לנצח לטעמי. סלטה הובסה בחוץ על ידי מאיורקה במשחק הביתי האחרון, אבל יש שיפור ביכולת שלה לפי מה שראיתי תחת סטוייצ'קוב, הקבוצה מגיעה למספר מצבים לא רע לקבוצת תחתית אך ההגנה עדיין רכה וההתקפה חורקת. בכל אופן, ישנו עוד קרב תחת בין סוסיאדד לחימנאסטיק, כאשר השנייה מארחת. יהיה חם במחזור הזה.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שאיבוד המקום הראשון ליממה אחת לא ישפיע על השחקנים כי לפי הדיבורים של שניים מהם (פויול ואטו) זה נראה שהולכים להתפוצץ על בטיס .

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070511a/samuel0.Xxx

"אם הייתי יכול להתחפר בדשא, הייתי עושה זאת. אני מרגיש בושה, ומבין את הרגשת האוהדים". הקמרוני גם ביקש מהקהל "לפוצץ את הקאמפ נואו ביום ראשון" במה שהוא מגדיר "התשובה לכל המפקפקים ביכולת של בארסה". "הייתי רוצה שהמשחק יהיה כבר מחר כדי שאוכל להדגים למה אני מתכוון".

פויול אמר : "אנחנו נתן את הכל ונוכיח שזו הייתה מעידה חד פעמית"

13. Spanish Weapon Member

הראל , זה לא פלא שהשחקנים כאלו להוטים להתפוצץ על הדשא , רק שעם כל ההצהרות והמיני יהירות שלהם לגבי בטיס, לואיס פרננדז לא ייצא גדול ביום ראשון.

השחקנים צריכים להילחם בשביל הסמל , המועדון והאוהדים ביום ראשון ולתת 150 אחוז מעצמם.
    הביזיון נגד חטאפה לא יישכח הרבה זמן , לפחות עד וכאשר בארסה תזכה באליפות.

רייקארד חייב לעלות עם ההרכב הכי חזק שלו , טוראם ומסי צריכים לשוט להרכב ולא ללכת.
    נמאסו כבר כל הרוטציות המשונות והמשוגעות של רייקארד ,הגיע הזמן שיפסיק להתפלצף וייתן להרכב החזק לשחק , להתבטא ולנצח.

בנוגע לשאר היריבות שלנו ,כנראה שריאל מדריד תעלה היום למקום הראשון באופן זמני , בכושר הנוכחי שלהם יהיה לאספניול מאוד מאוד קשה להוציא משהו מהברנבאו.
    סביליה לא אמורה להתקשות בפיחואן נגד הואלבה , כל איבוד נקודות שלה מסיים לדעתי את מאבק האליפות של הקבוצה מאנדלוסיה.
    ולנסיה וסראגוסה במפגש מעניין מאוד , תיקו ישרת את בארסה,ריאל וסביליה, למרות שהתחושה שלי אומרת שולנסיה לוקחת את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/07
  14. Dimitar Berbatov Member

http://liga.co.il/leaguespic/1041966847sevilia.Xxxסביליה - רקראטיבו הואלבהhttp://liga.co.il/leaguespic/1041966789recr.Xxx

תאריך: 12/5
    שעה: 23:00
    איצטדיון: ראמון סאנצ'ז פיחואן
    שידור: ספורט 5 לייב

קצת אחרי המשחק בברנבאו תנסה סביליה להצמד בחזרה לריאל ובארסה ואולי גם להלחיץ את האחרונה שתשחק מחר. כולנו זוכרים איך נגמר המשחק האחרון של סביליה בליגה, אכזבה אחת גדולה. ההפסד ההוא לריאל מדריד ריחק את סביליה עד מרחק 4 נקודות מבארסה וגרועה עוד יותר, הוריד אותה למקום ה-3. אבל למרות זאת סביליה תגיע למשחק מעודדת. אחרי ביום רביעי נצחה את דפורטיבו 2-0 ובסיכום שני המשחקים 5-0 והעפילה לגמר הגביע הספרדי, אבל מה שבאמת עודד את חואנדה ראמוס וחניכיו היה ההדחה של ברצלונה מהגביע על-ידי חטאפה. פתאום סביליה מרגישה שהיא יכולה לעשות את זה, שהשד לא כזה גדול ושלמרות שהפער הוא 4 נקודות ושריאל במקום ה-2 ולא היא, האנדלוסים מרגישים שעדיין הם יכולים לקחת את התואר הנכסף, ונצחון היום על רקרה יחזיר אותה חזק, חזק לתמונה.
    חואנדה ראמוס יאלץ להסתדר הערב ללא אדריאנו, הקיצוני הברזילאי, שעדיין עם אותן בעיות בברך שמשביתות אותו לתקופה ארוכה. גם חאבי נבארו, הבלם הנהדר, יעדר מהמשחק הערב עקב פציעה שהשביתה אותו גם מהמשחק בברנבאו. גם שאנבטון והינקל מחוץ לסגל של חואנדה ראמוס.
    לחואנדה ראמוס יש בעיקר שתי התלבטויות לקראת ההרכב הפותח הערב. בעקבות הפציעה של אדרינו גם דודה וגם פוארטה יאבקו על עמדת הקיצוני השמאלי. למרות השער של דודה נגד דפורטיבו, רוב הסיכויים שפוארטה יפתח בהרכב. וגם בעמדת החלוץ מתלבט ראמוס האם לפתוח עם לואיס פביאנו או קארז'קוב, ומי שצפוי לקבל את הקרדיט ולפתוח בהרכב הוא הברזילאי.

http://es.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UEFACup/420643_MEDIUMSQUARE.Xxx
    חואנדה ראמוס, עדיין מאמין שאפשר לקחת את האליפות

גם רקראטיבו חייבת את הנצחון כדי להגיע לגביע אופ"א. הקבוצה הקטנה מברצלונה רחוקה רק נקודה מאתלטיקו מדריד שבמקום ה-6 המוליך לגביע אופ"א.
    עונה מצוינת עוברת על הקבוצה. אחרי שכולם ניבאו לעולה החדשה, חזרה מהירה לליגה השנייה בספרד השתיקה רקראטיבו את כל מבקריה והיא עוברת עונה מדהימה. כרגע היא במקום ה-7 (!) מקום שמוביל לאירופה, ובמקרה שסביליה תזכה בגביע הספרדי גם מוביל לגביע אופ"א ואין ספק שזאת העונה הטובה בהיסטוריה של המועדון הזה.
    ואם נחזור לעניינו, רקראטיבו מגיע למשחק אחרי תיקו מאופס נגד בילבאו, תיקו שאיכזב מעט את הקבוצה כי זאת היתה ההזדמנות שלהם לעבור את אתלטי שהפסידה אגב שאותו מחזור לאספניול.
    אבל רקראטיבו עם הראש למעלה, למשחק הערב בפיחואן. ותהיו בטוחים שתיקו לא יספק את הקבוצה הקטאלונית, אותה לא מעניין הקבוצה, האצטדיון היא בא כדי לנצח והיא יכולה לעשות את זה.
    רקרה תחסר לקראת המשחק הערב נגד סביליה את השוער הראשון שלה, לופז וייחו, ומי שיחיליפו יהיה לקוואיט (או איך שלא קוראים לו), שוערה השני של הקבוצה, שתהיה לו משימה קשה הערב.
    שחקן שכדאי לשים לב עליו ברקראטיבו הוא סינמה פונגול. חלוץ צרפתי מוכשר מאוד, שמושאל לקבוצה מליברפול הגדולה, ועד כה הוא כבש 10 שערים ב-26 משחקים אין ספק מאזן נהדר והגנת סביליה תצטרך להזהר ממנו.

http://estaticos02.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/envivos/fichas/imagenes/00400/426_140x170_extras_fichas_jugador_0.Xxx
    לופז וייחו, השוער יחסר בשער הקבוצה.

הרכבים משוערים:

סביליה- פאלופ, דניאל אלבס, אייטור אוסיו, אסקודה, דויד, מארטי, פאולסן, חסוס נאבס, פוארטה, לואיס פביאנו וקאנוטה.
    רקראטיבו- לקוואיט, מרינו, פאבלו אמו, מאריו, פולי, חואמה, חסוס ואסקז, בארבר, קאזורלה, אוצ'ה וסינמה פונגול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/07
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארסה צריכה להסתכל היום ולקוות לאיבוד נקודות של סביליה וולנסה (את ריאל אני לא סופר מול שחקנים שיפתחו מולם רגליים) .איבוד נק' שלסביליה יעיף סופית את הקבוצה ממירוץ אליפוות.

ובנוגע לולנסיה אני לא דואג בכלל מהם שהם יכולים להיות יריב לאליפות אבל במידה והם מפסידים לסארגוסה הפער יעמוד על נקודה אחת (בין ולנסיה לסארגוסה) על הקרב בצ'מפיונס וזה טוב כי במחזור מס' 37 תארח סארגוסה את ריאל ובמידה והסיכוי לצ'מפיונס יתאפשר לה אז לריאל לא יהיו חיים קלים בכלל .

לגבי הסגל של בארסה למשחק מחר , רייקארד בעקיפין מראה לג'ולי וסילביניו שהוא מאוד מאוד התאכזב מהם במשחק מול חטאפה בזה שמנפה אותם מהסגל.

ואלדס, ז'ורקרה;
    בלטי, פויול, תוראם, אולגר, זמברוטה, ג'יו;
    אדמילסון, צ'אבי, דקו, אינייסטה;
    מסי, אטו, רונלדיניו, סביולה, אזקרו, גודיונסן.

דקו חוזר מהפציעה כמה ימים מוקדם מהצפוי , נקווה שזה לא טעות מצד הרופאים.