מחזור 30:: במוקד,'הסופר קלאסיקו' של אירופה,ריאל-בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏16/4/03.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דפורטיבו -סביליה ראשון , 19:00

אספניול -אתלטיק בילבאו ראשון 19:00

אוסאסונה -סלטה ויגו ראשון 19:00

ריאל סוסיאדד -ראיו ואיקאנו ראשון 21:30

ויאריאל -מאיורקה ראשון 19:00

בטיס -אתלטיקו מדריד ראשון 20:00

ויאדוליד -ולנסיה ,שבת,19:30

סנטאנדר -הואלבה ראשון 19:00

אלאבס -מלאגה , ראשון 18:00

ריאל מדריד - ברצלונה,שבת,22:30,שידור ישיר בספורט5

פלורנטינו פרז כבר מתחיל לחמם את האוירה וטוען שהעירעור שבארסה שלחה עקב הכרטיס האדום שקיבל סאביולה שבוע שעבר התקבל והוא ישחק נגד קבוצתו.
    "ההתאחדות פועלת נגדנו" אומר אדון פרז שכנראה שכח כבר כמה שופטים אותה התאחדות שלכה לקבוצתו שתתן לה את המשחק,עוד אומר פרז "ברצלונה לא מטרידה אותנו"
    http://www.sport.es/media/articles/000000063000/000000063105000000071646.Xxx
    בארסה טוענת שהצהוב הראשון עבור סאביולה לא מוצדק ואת העירעור ששלחה נוספה קלטת המשחק.

בינתיים בקבוצות לפני המשחק,בריאל מדריד מנצחים את קבוצת גליסייה(הבנוייה מכוכבי סלטה ודפור) 3-0 (מקמנמן ומורינטס2) ובבארסה , עצבניים, אוברמארס שלח מרפק תוך כדי תיקול ללואיס אנריקה שלא התאפק והגיב בכמה מכות לעבר אוברמארס שידע מה הולך לקרות ולא הגיב. גאברי ופויול הלכו להפריד את המהומה. ואחרי כל הבלאגן הזה אנריקה מועמד לפתוח במקומו של אוברמארס
    http://www.marca.com/fotos03/barcelona03/rifirafe030415.Xxx

2. Reyes Member

אווו...איזה משחק!! מה שטוב, שהוא בברנבאו...

אני אתחיל לעדכן מחר בערב.

בוא נגיד שזה משחק קריטי עבור ריאל, היא חייבת לנצח, אם לא, מאבק האליפות ממש פתוח....ועבור 3 קבוצות.

המשחק הזה חשוב גם כדי לבוא לאולד טרפורד בהרגשה טובה ואחרי ניצחון על בארסה השנואה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלחץ של פלורנטינו פרז עבד,העירעור של בארסה על הרחקת סאביולה נדחה.
    ברצלונה גם סירבה לשלוח עירעור נוסף על ההרחקה הזאת כנראה מכיוון שמעדיפה את סאביולה עם מנוחה ארוכה עד ליום שלישי למשחק החשוב באמת מול יובנטוס.

4. the_secand Member

א-מ-ו-נ-ה
    בארסה חייבים להאמין שהם יכולים לנצח!!!!!!!
    כי הם יוכלים
    במיוחד שכולם חושבים שאין סיכוי
    איייי איך אני מחכה למשחק הזה.....
    ותקנו אותי אם אני טועה אבל ראול לא ישחק לא?

5. zizou Member

רק מדבר אחד אני מפחד וזה חסרונו של ראול. ריאל מדריד היא קבוצה שונה בלי המנהיג הבלתי מעורער שלה. הוא נותן לה את האקסטרה תנופה שחסרה לכל קבוצה אחרת. אם ריאל תשחק את המשחק שלה בשקט וברוגע, פיגו וזידאן יהיו סבירים, ורונלדו לא ילך לבד כל המשחק אז המשחק סגור.......

6. Reyes Member

זיזו, אל תהיה כ"כ בטוח שראול לא ישחק...במארקה כתוב שאו הוא או גוטי יפתחו....ככה שקיים סיכוי שהוא יפתח.

הרכבים צפויים:
    Real Madrid: Casillas; Michel Salgado, Hierro, Helguera, Roberto Carlos; Flavio, Makelele; Figo, Raul o Guti, Zidane; y Ronaldo.
    Barcelona: Bonano; Reiziger, Puyol, Frank de Boer, Sorin; Motta, Xavi, Overmars, Mendieta o Gabri; Luis Enrique y Kluivert.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראול כפי שחלקכם אמרתם בספק למשחק,אבל אל תשכחו שזה הסופר קלאסיקו שזה המשחק הגדדול ביותר באירופה וכל שחקן לא ירצה להחמיץ אותו גם אם הוא פצוע.

דייגו טריסטן יעדר חודש ובכך הוא גמר את העונה,טריסטן נפצע במשחק נבחרת גאליסיה שהתקיים באמצע השבוע באיצטדיון סנטיאגו בירנבאו(כזכור 3-0 לריאל).מכה קשה לדפור שדווקא השבוע חזרה למאבק האליפות ברצינות רבה.

8. שגיא Guest

אתם יודעים מה מפחיד אותי לקראת המשחק הזה?
    קסיאס, סלגדו (בעצם הוא לא), היירו (כבר איטי וזקן, גם הוא לא), הלגרה, רוברטו קאלרוס, מקללה, פיגו, ראול, גוטי, פורטיו, מוריינטס (אם ישחק), זידאן, אלה מפחידים אותי...

ריאל תתאושש על חשבון בארסה בלי רחמים, וזה הכי מפחיד.
    הם לא יפסידו שני משחקים ברציפות, זה לא יכול לקרות. בארסה לא מחוברת, בארסה של הליגה שונה מבארסה של ליגת האלופות, אין בה התלהבות בכלל. אולי השם ריאל מדריד יעשה להם משהו, אחרת אין דרך חזרה.

אפשר להשוות בכלל?!
    מי זה רייזיכר לעומת הלגרה או סלגדו?
    מי זה מוטה לעומת זידאן?
    מי זה מנדייטה לעומת מקללה?
    מי זה בונאנו לעומת קסיאס?

ועוד אפשר להמשיך הרבה.

וואי וואי, איזה פחד, רק שלא יעשו בושות, בארסה...

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפחד שלי מתחיל בבונאנו,הוא שוער גרוע הוא לא עומד על קו השער הוא עומד על קו ה-5 ושם הוא מקבל גולים זה קרה בשער הרביעי של דפור בשבוע שעבר ובשער השיוויון ל2-2 של מקאיי בשבוע שעבר שהוא נגח לו לפינה הרחוקה,השוער הזה משחק כחצי בלם אחורי ואם יתנו לזידאן מטר להיות חופשי ובמצב של בעיטה הוא יסובב לפינה כך שבונאנו לא יוכל להגיע.
    ואחרי בונאנו דאגותיי למגן הימני שלנו גאברי,לחשוב שהוא יהיה בצד של רוברטו קרלוס וימנע ממנו התקפות,זה חלום בלהות.
    בקיצור טוב אני לא רואה שיהיה לנו במשחק הזה,אבל אלוהים גדולץ

כל שעוני ספרד היום מכוונים לשעה 21:30 אצלנו אנחנו מכוונים ל22:30,וכל מדריד(למעט אוהדי אתלטיקו) מחזיקה אצבעות שבשעה 22:30 מספר 7 בלבן (שלא התאמן אתמול,אבל נכלל בסגל למשחק) יהיה על כר הדשא.
    http://www.as.com/diarioas/media/200304/18/futbol/20030418dasdasftb_6_I_LCO.Xxx

בינתיים לואיס אנריקה (שיפתח בוודאות בהרכב,"אני יפתח אם אנריקה לצידו של קלייברט" אמר אנטיץ') מחמם את האווירה קצת, "אני אדאג לתסכל אותם. שיסבלו. ניצחון במדריד הוא הרבה יותר מסתם ניצחון"
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030419a/lucho.Xxx
    אנחנו רוצים לראות את התנועה הזאת לפחות פעמיים

ההרכבים הצפויים וכל מיני שטויות : (כנראה שהדאגה שלי לגבי גאברי נעלמת)
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030419a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20030418_YBA01M1.Xxx.Xxx

וזה הרגע שבגללו ראול בספק למשחק
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030419a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20030418_YBA01M22.Xxx.Xxx

10. the_secand Member

תשמעו אני מבין את הפחד שלכם אבל אל תשחכו שזה משחק אחד!!!
    ריא. אןלי יבאו שאננים ויחשבו שהשאלה היחידה של המשחק הזה הוא כמה הם ינצחו וזה לא ככה בכלל
    בארסה היא אימפריה ולא יעזור לאף אחד!!!
    נכון השנה בליגה זה פשוט לא זה
    אבל כמו שמישהו פה אמר
    אני בטוח שהשם של ריא יעשה משהו לשחקנים של בארסה וזה הצאנס שלהם להוכיח לעולם שהמרחק בין שני הקבוצות לא כל כך גדול

11. AFC Member

השני... אני באמת לא רוצה לכתוב משהו בוטה על ההודעה שלך.

ריאל מדריד באים לכל משחק שאננים. וזה לא מפריע להם. בבירנבאו תאמין לי שהדבר היחיד שרייזיחר ודה-בור יכולים לעשות הוא רק להסתכל על שחקני ריאל מחוררים את הרשת של בונאנו... ואם מתייחסים לבונאנו, לכולם ברור שהוא שוער איום ונורא, חוטף גולים מטומטמים ויש לו מיקום קטסטרופי.

גם אם השם של ריאל יעשה לשחקני בארסה משהו (ולדעתי זה יעשה להם המון פחד), נראה לך שזה יעזור?? רגע רגע... תחשוב שוב... נראה לך שזידאן, פיגו, מקללה, רוברטו קרלוס, הלגרה וראול לא יצליחו לנצח את מוטה, צ'אבי, גברי, דה-בור, בונאנו, רייזיחר ומנדייטה?? חשבת שהמשחק הזה חשוב לא פחות לריאל, שהוא מתקיים בבירנבאו, שריאל כבר בעצם הבטיחו את האליפות (נראה לכם שמישהו יעצור אותם?) ושבארסה רחוקה 6 נקודות מהקו האדום?

הניצחון היחידי שבארסה מסוגלת להשיג במשחק הזה הוא הפסד בהפרש של שני שערים, למרות ההתחכמויות של אנטיץ'.

12. zizou Member

זה לא עניין של שאננות. ריאל מדריד יודעים טוב מאוד נגד מי הם משחקים ויודעים היטב מה משמעות המשחק הזה הן בהמשך הליגה והמאבק על האליפות, והן על היוקרה של להרוס ולמחוץ את ברסה ככה שתהיי קרובה רק 3 נקודות מהקו האדום..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

אני חושב שברגע נתון שבו ריאל משחקת את הכדורגל שלה, שום קבוצה, שום שום שום שום שום קבוצה (אפילו לא יצחק שום) לא יכולה עליי!

13. zizou Member

עוד משהו קצת מפגר לא נורא:

למשחק קוראים בספרד ה'סופר קלאסיקו' ....... אז מה זה הקלאסיקו???

14. שגיא Guest

בני, אני מבקש ממך לא להזכיר את צ'אבי בתוך חבורת הליצנים האחרים, כגון רייזיכר, בונאנו וגאברי.

צ'אבי הוא נקודת אור בבארסה...אבל לבד הוא יכול....

בכל אופן, כל מה שנותר לי הוא לקוות לטוב.

15. the_secand Member

מה אמרתי לכם????????
    כולכם צחקתם עלי זילזלתם בבארסה
    עכשיו כולם אבל כולם תאכלו תכובע שלכםםם
    משחק ענק של בארסה
    הם יצאו בזול!
    שער חוקי וכשר למהדרין ולפסח ומה שאתם לא רוצים של מנדייטה נפסל(שנה 2 ברציפות שפוסלים שער חוקי של בארסה במדריד)
    כולם כולם שיחקו נהדרררררר
    אפילו בונאנו שמישהו פה חחש שהוא יהרוס הוא הציל אותנו 2 ובמיוחד נגד רודף הבצע!!!!
    אנריקה הבטיח וקיים!!!!
    שאבי ניהל בצורה נהדרת את מרכז המרגש
    מוטה בקישור האחורי שיתק אותם פשוט
    מנדייטה היה מצוין
    פשוט כולם
    למעט אולי קלייברט ופה אפשר רק להצתער על הרחקה המטופשת של סביולה
    אבל אני לא חזיר ותיקו מספק אותי
    ועכשיו אני מקווה שכולם מבינים שבארסה זה א-י-מ-פ-ר-י-ה!!!!!!!!!!!!