מחזור 29:: שני משחקים גדולים,ריאל מגיעה לסוסידאד,דפור לקאמפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏10/4/03.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

סביליה - ויאריאל 20:00

ברצלונה - דפורטיבו לה קורוניה 22:30
    דפוק שרחוקה 6 נקודות ממקום ראשון חייבת לנצח ולקוות להפסד של ריאל כדי לצמצם ל3 בלבד,בארסה לעומתה רחוקה 24 נק' ממקום 1 אבל יותר חשוב לה המקום ה4 שהיא רחוקה ממנו 11 נקודות שבתשעת המחזורים שנותרו אפשר למחוק את הפער הזה עם יציבות עד סוף העונה ולא לשכוח עוד שבוע וחצי(20.4) ברצלונה מגיעה לסנטיאגו בירנבאו למשחק העונה וזה למרות שבארסה באמצע הטבלה וריאל ראשונה.

ראשון

רקראטיבו - אלאבס 13:00
    משחק תחתית בשעה מוזר ביותר 12 בצהריים שעון ספרד,אחת בצהריים שעונינו בארץ,משחק תחתית על 6 נקודות,רקראטיבו עם 27 , אלאבס עם 30 (יחד עם אוסאסונה 30 שמעל הקו האדום).

אתלטיקו מדריד - אספניול 18:00

מאיורקה - ראסינג סנטאנדר 18:00

סלטה ויגו - בטיס 19:00

מאלגה - ויאדוליד 19:00

ראיו ואייקנו - אתלטיק בילבאו 19:00

ריאל סוסידאד - ריאל מדריד 20:00 שידור ישיר בספורט 5+
    משחק העונה זה יחל להיות אם סוסידאד לא הייתה מאבדת גובה בחודשיים האחרונים,אבל סוסידאד יכולה לפתוח מחדש את מאבק האליפות,כי אם תנצח היא תוריד את ההפרש ל3 בלבד.

ולנסיה - אוסאסונה 21:30

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו המגרש הביתי החדש של בארסה לשני משחקי הליגה הקרובים (בבית)

http://www.as.com/diarioas/media/200304/07/futbol/20030407dasdasftb_8_I_SCO.Xxx

איצטדיונה של ליידה,שרחוק 200 קילומטר מהעיר ברצלונה.ליידה ממוקמת בליגה השלישית.
    המשחקים שישוחקו שם יהיו מול ריאל סיסדאד ב27 לאפריל,ושבוע אחר כך ב4 למאי מול ראיו ואייקנו.
    כל זה כמובן בגלל "אירועי פיגו".

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מקום יש באיצטדיוןם לקהל?

ואני מאמין שריאל יקחו את סוסיאדד בגלל שסוסיאדד פשוט לא בכושר לאחרונה וגם ריאל היא קבוצה מדהימה..שיש לה שחקנים מדהימים והיא נמצאת עכשיו בקו עלייה אחרי הניצחון המרשים מול היונייטד

4. שגיא Guest

אכן, ריאל תבטיח לעצמה במחזור הקרוב את האליפות, למי שעוד היו ספיקות.

סוסיאדד זו לא אותה סוסיאדד של לפני חודשיים, היא נחלשה משמעותית, היה ברור שהייא לא תוכל לעמוד בקצב. ריאל מגיעה לשיא כושרה בזמן הכי טוב מבחינתה, רגעי הסיום וההכרעה של העונה הספרדית והאירפואית, אחרי ניצחון ענק על השדים של פרגוסון סוסיאדד לא ממש פקטור עבורם, עוד מנה בדרך לדבר האמיתי.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש דווקא מן הרגשה שסוסידאד יכולה ומסוגלת להפתיע.

התכולה של האיצטדיון של ליידה לא כל כך משנה,אלה המגרש,אני בטוח שבמגרש של קבוצה מליגה השלישית השחקנים ברמה הזאת לא מסוגלים לשחק ואני לא אופתע אם יצא 0-0 בשני המשחקים או הפסד לראיו.
    אבל בכל מקרה, אני יברר בהמשך את תכולת האיצטדיון.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה השאלה פה בכלל? ריאל ינצחו בודאות, מכיוון שהם עולים על סוסיאדד בשתי דרגות בכל עמדה, ולדעתי ההצלחה עד עכשיו של סוסיאדד נבעה בעיקר ממזל טוב ולא מיכולת גדולה. הם קבוצה בינונית ביותר שמשחקת בסגנון גוטמני....
    אם כבר ריאל צריכים לחשוש הם צריכים לחשוש מדפורטיבו, מכיוון שהם יותר טובים מסוסיאדד והם גם חמים לאחרונה.
    אבל לדעתי אין להם מה לדאוג - נצחון באנואטה והם מבטיחים מעשית אליפות. הליגה הספרדית נהיית לאט-לאט מותחת כמו הליגה הנורבגית :cry:

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכה קשה קיבלה אתמול בארסה. לא לא בגלל ההפסד לדפור(4-2) אתמול בבית (שאגב השאיר את דפור במאבק על האליפות שכמעט הוכרעה) אלה בגלל הכרטיס האדום שקיבל חאבייר פדרו סאביולה (אם אני לא טועה זה גם האדום הראשון בקרירה שלו) אחרי שקיבל צהוב שני בגלל שהוריד ברחבה של דפור כדור עם היד,ויעדר בשבוע הבא מול ריאל מדריד.

השער השלישי של דפור ממש במקרה,לואיס אנריקה ניסה לבעוט לשער הכדור נבלם,והרחקה(מסירה) של אחד המגנים של דפור השאירו את רוי מקאיי לבד מול בונאנו שיש לו חצי מגרש לרוץ.

ריאל בעוד כ45 דקות תתארח בסוסידאד,ניצחון של ריאל הקטנה (סוסידאד למי שלא מבין) ישאיר אותה 3 נקודות יחד עם דפור רחוקה מריאל ואולי אולי אולי פותחים לנו את המאבק לאליפות.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו פתיחה ! !
    אחרי 2 דקות יש שער,1-0 סוסידאד,אראנזאבאל המגן עובר בקלילות את היירו מוציא רוחב וקובאצ'ביץ עושה לנו הללויה...

אבל דקה 5 כדור חופשי,רגע אנחנו נשאיר את זה בשידור ישיר....רוברטו קרלוס בועטטטטטטט לידיים של וסטרולד.

9. Reyes Member

2-0 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    עוד אחד של הדרק

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אז אני יודיע על השער הבא....

3-0!!

ניהאט מדהים את ריאל!!

לא מאמין!!!!!!

בעוד שאני כותב כאן רונאלדו עושה 3-1!! דקה 33

משחק מטורף יש לנו!!

4-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא מאמין!! טוב זהו אני לא כותב יותר.........

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתם מה קרה לנדב יעקובי?????

הראו את ההילוך החוזר של השער של רונאלדו והוא חשב שנפל עוד שער אז הוא צעק כמו מטורף- עוד אחד!! ואז הבין שזה הילוך חוזר של השער ואמר- שיגעו אותי...

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן זה היה מצחיק מאוד הוא הבהיל גם אותי כי לא הסתכלתי על המסך לשנייה אחת והוא צועק "עוד אחדדדד"

איזה מחצית אדיר , חמישה שערים במחצית אחת !
    3 גולים ב3 דקות,וכמעט שזידאן עשה 4 גולים ב4 דקות עם הקורה שפגש.

"שלא יגמר לעולם.."

נ.ב
    הלוואי ופיגו יקבל צהוב ! ככה שהוא לא יוכל לשחק שבוע הבא

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נגד ברצלונה מי שלא יודע...

14. שגיא Guest

טוב, זה היה מדהים. פשוט ענק.

1-0, אפשר להבין, 2-0 גם אפשר, רק תחילת משחק היה והרבה זמן עוד נותר.

כמה דקות אחרי השער הלכתי לדקה וחצי (!!!), חזרתי, ובדיוק אני רואה שער, זה היה ה4-1 לסוסיאדד, 2 דקות ושלושה שערים, מדהים מדהים מדהים! אני הרבה מאוד זמן לא ראיתי דבר כזה, ועוד שזה קורה לריאל מדריד, בכלל זה מרגש כפליים.

מכאן היה צפוי שהמשחק ירגע, מה שלא היה צפוי הוא שריאל תמשיך באותה יכולת ירודה מאוד. אני ציפיתי שריאל יעלו כמו חיות למחצית השניה על מנת לכבוש שער מהיר שיותיר להם סיכוי מסויים לצאת אולי עם תיקו ממשחק העונה הזה. אבל לא, לא ראינו שינוי, ריאל המשיכה לשחק גרוע, ובפעמים שסיכנה את השער היה שם וסטרבלד המצויין, סוסיאדד גם לא הייתה רחוקה מעוד שער, חמישי במספר.

דל בוסקה התחיל לזרוק כל מה שיש לו על הספסל, גוטי, פורטיו, כולם.
    בסופו של דבר פורטיו המשיך במנהג שלו, להיכנס ולכבוש, אבל זה היה מאוחר, התוצאה הסופית ענקית - 4-2 מדהים וגדול לריאל סוסיאדד.

רק בגלל המשחק הזה מגיע להם לזכות באליפות!!!

15. Reyes Member

איזו תבוסה...אין לי מה להגיד

פורטיו אדיר, איך שכל משחק הוא קם מהספסל בסביבות הדקה ה80-85 ולפעמים גם 90 וכובש...זה לא יאומן...