מחזור 29 בלאומית: עכו וב"ש מפשלות אבל עולות ליגה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/5/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד שבוע חלף, ומחר יצא לדרך המחזור ה-29 בליגה הלאומית, הסוף כבר כאן.
    אחרי שבשבוע שעבר הפועל באר שבע והפועל עכו יכלו להבטיח עלייה ולא עשו זאת, ינסו 2 הקבוצות לעשות זאת שוב כאשר יצאו למשחקי חוץ. הפועל באר שבע תצא ללוד, ביציעים אומנם לא יהיו אלפים, אך יהיו מאות שינסו לדחוף את הקבוצה להבטחת העלייה. בני לוד מגיעה לאחר שעקפה את רמת השרון ועלתה למקום ה-10 בזכות העובדה שהפועל חיפה שיטפה לא כחוק את גליל בן שאנן וזכתה בהפסד טכני, בני לוד ללא ספק נהנית מההפקר וזכתה ב-3 נקודות סופר קריטיות עבורה. רמת השרון שהוציאה תיקו בווסרמיל ודחתה את החגיגות הרשמיות באדום היא הסובלת העיקרית מהמחדל של הפועל חיפה, רמת השרון כרגע במקום ה-11 ונקודה פחות מלוד, מהמקום ה-11 כזכור מגיעים למבחנים מול קבוצה מהליגה הארצית וברמת השרון מאוד זועמים מהלך הדברים ומאיימים לא להופיע מחר למשחק, איום שבספק גדול אם יתממש. השבוע רמת השרון לא תשחק לעיניי 12,000 צופים והיא תצטרך לשאוב את המוטיבציה שלה ממקום אחר, הפסד בבית לעכו שרוצה כאמור להבטיח עליה והיא בהחלט תהיה במצב לא קל. אחי נצרת ואלי מחפוד נמצאים בתקופה טובה מאוד אחרי 2 ניצחונות רצופים על רעננה והפועל ר"ג. אחי נצרת יצרה לעצמה מחדש יתרון לא קטן מהמקום השביעי והתקרבה עד כדי 5 נקודות מרעננה שבמקום החמישי, בנצרת צריכים להמשיך את המומנטום כאשר תארח את קרית אתא שככל הנראה הרימה ידיים. מכבי הרצליה היא צלע נוספת בתחתית וגם הם לא שמחו לשמוע את הבשורות אודות הניצחון הטכני של בני לוד, הרצליה רק 2 נקודות מעל רמת השרון והיא תארח את המוליכה מחיפה שיצרה את הבעיות בקרב קבוצות התחתית.

משחקי המחזור:

בני לוד- הפועל באר שבע- שישי, 16:00
    עירוני רמת השרון- הפועל עכו- שישי, 16:00
    הפועל ירושלים- הפועל רמת גן- שישי, 16:00
    הפועל כפר סבא- הפועל רעננה- שבת, 18:30
    מכבי הרצליה- הפועל חיפה- שני, 17:00
    מכבי אחי נצרת- מ.ע. קרית אתא- שני, 18:30

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדון אבו סובחי לא מעריך בכלל את היכולות של אוהדי הפועל באר-שבע.
    למשחק עצמו הפיץ יו"ר בני לוד 1000 כרטיסים בלבד שמתוכם שלח אתמול לבאר שבע 560 כרטיסים שכבר נחטפו ואזלו. אבו סובחי עלה לשידור ברדיו דרום אתמול ואמר שגם אם יגמרו כל האלף כרטיסים שהפיץ ועדיין יהיו אוהדים בחוץ הם יכנסו בחינם.

בכל מקרה למשחק עצמו , הולכים לגמור את הסיפור היום בלוד ולעלות לפחות זמנית למקום הראשון ובתקווה שנסיים שם גם בתום העונה. גם היום תיהיה אוירה של עלייה בלוד כאשר ייהיו לפחות אלף אדומים ביציעי לוד שידחפו את הקבוצה והפעם נקווה שכמו בטדי השחקנים יביאו לנו את הניצחון ונעלה רישמית.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תוצאות מחצית:
    הפועל ירושלים 0:0 הפועל רמת גן
    עירוני רמה"ש 2:0 הפועל עכו ; צמד של שחר סימנטוב בדקות 11 ו16.
    בני לוד 1:1 הפועל באר שבע ; אופיר חיים הבקיע לזכות הבאר שבעיים בדקה 27, אך לוד הגיבה מהר והישוותה כעבור 3 דקות משער של יובלדיו.
    בהמשך גם נפסל שער חוקי למהדרין של אוהד קדוסי, בטענה לנבדל, שכלל וכלל לא היה ... באר שבע בהחלט יכולה להרגיש מקופחת.

4. Love Is Red Member

עכו ובאר שבע יאלצו לחכות עד יום שני או עד לשבוע הבא, אם הן רוצות לעלות...
    תוצאות סופיות:
    הפועל עכו 3 - רמת השרון 3

הפועל באר שבע 1 - בני לוד 1...

הפועל ירושלים 0 - הפועל רמת גן 1

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אולי קופחנו מבחינת השיפוט, כי נבדל ברור שלא היה, לא ראיתי את האירוע בטלוויזיה, אבל עמדתי בדיוק מול הקוון ובאחריות אני אומר שלא היה נבדל, אבל זה לא משנה, הטענות צריכות להיות מופנות לשחקנים, ששיחקו היום נרפה ביותר, גיא לוי בחילופים מגוחכים לא ניסה בכלל לנצח.

ועוד פרק בהיסטוריה של האוהדים של באר שבע.. עוד משחק, עוד אכזבה, עוד יריקה של הקבוצה כלפי האוהדים... אבל אנחנו רגילים, עוד שבוע נקום גם מזה כאילו לא קרה כלום.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי במשחק של עכו (היה לי הזמנות) ואני יכול להגיד שהם פשוט קבוצה נאיבית ופראיירית.

שחר סימן טוב במשחק מצוין עם שני גולים מדהימים.

השוער השני גם היה מצוין למרות שחטף שלישייה שדי הופקרה על ידי ההגנה.

7. קטלוני Member

ב"ש ועכו מה יהיה?פשוט מתעקשים להישאר ליגה.

חג פועלים שמח.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר שבוע הבא שוב יגיעו 12 אלף לוסרמיל ויחגגו עליה עם עוד תיקו.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו , שאני בספק אם 5 אלף אוהדי ההצלחות שהיו בשבוע שעבר יחזרו לוסרמיל שבוע לעוד משחק עלייה מתוך מי יודע כמה. במיוחד לאור היכולת הזוועתית היום של השחקנים בלי לחימה ובלי כלום. שבוע הבא מקסימום 6 אלף צופים בוסרמיל.

ורק בישראל , בתוך איצטדיון כדורגל נמצא לו עץ נחמד.

http://img11.imageshack.us/img11/4234/278nnj.Xxx

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהקהל של הפועל באר שבע קלקל את כל הרושם הטוב שצבר בשבועות האחרונים עם הקללות הלא מוצדקות לגיא לוי. אמנם זה לא היה משחק גדול של הפועל באר שבע, אבל זה יהיה משחק שאלמלא טעות שופט היה יכול להסתיים לגמרי אחרת.

שחר סימן-טוב עם שני שערים פצצה. הוא ורמי אבו-לאבן חייבים לשחק קבוע בליגת העל רק בגלל הבעיטות שלהם. אין דברים כאלה בכדורגל שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/09
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו לאבן נראה לי פרש כבר.

לגבי עניין גיא לוי , אל תטעו עדיין יש כמה אוהדי הפועל ב"ש שלא ממש אוהבים אותו ומקללים אותו בכל משחק , היום רובם והגיעו ואליהם הצטרפו עוד כמה מושפעים.
    אבל האמירה שלו בסיום המשחק כל כך מרגיזה , זכותנו לצעוק לשחקנים שלנו אין לכם כבוד כשהקבוצה בכלל לא נלחמת ולא עושה שום דבר במשך 90 דקות , שלא לדבר על ניהול המשחק הכושל שלו שהכל לא זז ותקוע החילופים שלו באים לקראת הסיום שלא יכולים להשפיע כל כך על המשחק.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם אני לא טועה, שחר סימנטוב פתח את העונה במדי הפועל פ"ת אך לא שותף הרבה ועזב בינואר להפועל עכו, תקנו אותי אם אני טועה.
    הקלף החזק שלו זה הבעיטות, אין ספק, כמו גם לערן לוי מהפועל חיפה, אני מאמין שהפועל עכו ישאירו אותו גם לעונה הבאה, האמת מגיע לו.

13. Ariel Member

תומר תייר אבאל'ה

14. ENGLAND Member

חזרתי מהמשחק של רמת גן בטדי.
    פעם ראשונה שאני בטדי- איצטדיון מבחוץ נראה מדהים , גם מבפנים לא חסר לו יופי.
    אז המשחק- חצי ראשון עם שליטה מוחלטת של ירשלים ,רוב המהלכים נעשו על מגן שמאל של רמת גן שהיה חלש , שי חדד שיחק מגן במקום בן עמי המוצהב. ירושלים הגיע למצב מצויין בדקה הראשונה ורפי כהן עם שתי הצלות מצוינות מנעו יתרון מוקדם.
    מחצית שניה- רמת גן עולים ותוקפים דרך שליחת כדורים לקובי מוסא ששיחק בכנף ולמור גולן, מה שהביא לגול של רמת גן שליחה לגולן והוא משחרר רוחב לחסן וגול.

עוד 4 נקודות ורמת גן בליגת על.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הוא, אבל התכוונתי לרמי אבו-לאבן. שחקן גבוה וקרח עם בעיטות פצצה. נראה לי שהוא העביר כמה שנים בהפועל נצרת עילית.