מחזור 25: ריאל מדריד מארחת את סביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/3/10.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור ה-25

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

אחרי משחק מרענן של הסלקסיון באמצע השבוע, תשומת הלב שוב תוקדש לליגה הספרדית שהגיעה כבר למחזור ה-25. השבוע הזה כולל בתוכו גם חלק מהמשחקים של הקבוצות האירופיות ואין ספק שהוא יכול להיות שבוע קריטי. זה ללא ספק שבוע חשוב עבור ריאל מדריד, והיא מתחילה אותו במשחק בית קשה מול סביליה, שאומנם קרה לה פנצ'ר נגד בילבאו בפיחואן, אך היא נמצאת בכושר נהדר. ריאל מדריד תקווה שההתקפה הפורייה שלה תמשיך לעשות את העבודה. הפעם ברצלונה תשחק לפני ריאל מדריד, אחרי הניצחון המינימלי אך המוצדק לחלוטין נגד מאלגה, הקטלונים יוצאים למשחק חוץ באלמרייה, שניצחה בחוץ את סנטאנדר והיא בתקופה טובה. הצלע הנוספת בצמרת הגבוהה, וולנסיה, תקווה להתאושש מהתבוסה בויסנטה קאלדרון, כשתארח בביתה את סנטאנדר המגמגמת, במשחק שישוחק ביום שני. אתלטיקו מדריד מנגד תצא לסראגוסה במטרה לשמור על יציבות, אולם המארחת תגיע למשחק עם ביטחון אחרי שניצחה את חטאפה בחוץ. ויאריאל שהצליחה לעצור את כדור השלג עם ניצחון על דפורטיבו, תתמודד נגד אספניול שחזרה רק עם נקודה ממשחק החוץ שלה מחרז ומאיורקה של דודו אוואט, שהצליחה לנצח בחוץ בשבוע שעבר, כמה מפתיע, תקווה להמשיך מאיפה שעצרה לפני המשחק נגד סביליה - מאזן מושלם במשחקי הבית, כאשר מי שתנסה למנוע זאת ממנה זו ספורטינג גיחון. המשחק בין אוססונה לחטאפה לא היה זוכה להתייחסות מיוחדת, לולא העזרה שקיבלו הקבוצות - פרז בורול הושעה לשבוע ולא ישפוט, ובמקומו ינהל את המשחק מחוטו גונזאלס, שנקווה שהוא יותר טוב.

http://img519.imageshack.us/img519/1011/24122172.Xxx

יום שבת:
    דפורטיבו לה קורוניה - טנריפה(19:00);
    אלמרייה - ברצלונה(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    ריאל מדריד - סביליה(23:00, שידור ישיר בספורט5);

יום ראשון:
    אספניול - ויאריאל(18:00);
    מאיורקה - ספורטינג גיחון(18:00, שידור ישיר ב-5+ LIVE);
    מאלגה - חרז(18:00);
    אוססונה - חטאפה(18:00);
    אתלטיק בילבאו - ויאדוליד(20:00);
    סראגוסה - אתלטיקו מדריד(22:00);

יום שני:
    וולנסיה - ראסינג סנטאנדר(22:00, שידור ישיר ב-5+ LIVE);

סיקורים יעלו בהמשך :aaa21:

2. REAL MADRID Member

ריאל מדריד - סביליה

שבת, 23:00, הסנטיאגו ברנבאו, שידור ישיר בספורט5

כאשר ריאל מדריד צמצמה את הפער מברצלונה לשתי נקודות, הדיבורים על חשיבותו של הקלאסיקו שיערך בסנטיאגו ברנבאו עלו ומאז הם רק צוברים תאוצה. מבחינתה של ריאל מדריד, בפתח של שבוע קריטי כ"כ, לחשוב על ברצלונה יכול רק להזיק. ריאל מדריד תארח את סביליה, שכידוע גברה עליה במפגש הראשון בין הקבוצות העונה בפיחואן. "לנצח בשבת זה חיוני. ישנם עוד 14 משחקים ו-42 נקודות בקופה, אנחנו לא הולכים לוותר כל עוד קיימים סיכוי מתמטי" אמר מנואל פלגריני לקראת המשחק. משחקי הנבחרות שנערכו באמצע השבוע בוודאי שלא תרמו להכנה של פלגריני לקראת משחק כה חשוב, אך המאמן הצ'ילאני יכול להתנחם בכך שמשחקי הנבחרות חלפו ללא וירוס פיפ"א הטורדני ולרשותו יעמוד סגל כמעט מלא. קרים בנזמה, רויסטון דרנתה ופפה הפצועים נותרו מחוץ לסגל שזימן 19 שחקנים ביניהם גם הבלם הגרמני כריסטוף מצלדר וגוטי שחוזרים לאחר היעדרות ממושכת. חזרתו של גוטי חשובה מאוד, במיוחד לקראת משחק הגומלין בשמינית גמר ליגת האלופות ביום רביעי נגד ליון ממנו יעדר צ'אבי אלונסו המוצהב. למרות שהמשחק נגד ליון כבר מבצבץ, במדריד יודעים שקודם לכן צריך לעבור את המשוכה האנדלוסית, "אנחנו צריכים להתקדם צעד-צעד. המשחק בשבת חשוב מאוד. נגיע למשחק נגד ליון מלאי ביטחון עם ננצח את סביליה. אנחנו חדורי מוטיבציה בזכות האוהדים, ואני בטוח שנראה טוב בשני המשחקים" אמר גוטי שלפחות את המשחק מחר כנראה יתחיל מהספסל. תמונת ההרכב עדיין לא ברורה עד הסוף, אך ניתן להעריך כי פלגריני יתרגל את הרביעייה האחורית עמה עתיד לפתוח גם ביום רביעי - ראמוס, אלביול, גאראי וארבלואה, האחרון הוא האחד שעליו תופקד המשימה הקשה ביותר, לעצור את חסוס נאבס, הקיצוני הנהדר של סביליה שסחרר את הגנת ריאל מדריד בפיחואן וששמו נקשר לאחרונה לקראת מעבר אפשרי בקיץ לבלאנקוס. "נאבס הוא שחקן כשרוני ויהיה קשה לעצרו, אבל הוא אינו השחקן היחיד שצריך לשים עליו עין" אמר פלגריני שנשמע מאוד דרוך לקראת המשחק. ריאל מדריד שמרה עד כה על מאזן ביתי מושלם בליגה, התקפת הקבוצה שמצאה את הרשת בטנריפה חמש פעמים בשבוע שעבר כבשה לא פחות מ-22 שערים בששת משחקי הליגה האחרונים כשרק בצמד הניצחונות האחרונים על ויאריאל וטנריפה נכבשו לא פחות מ-11. החיבור בין היגוואין, קאקה ורונאלדו בהחלט נותן אותותיו והשלישייה הנ"ל מתוכה רק קאקה עלה בהרכב בפיחואן תצטרך להוכיח שריאל מדריד מודל 2009/10 יודעת להגיע גם למשחקים גדולים.

הרכב משוער: איקר קסיאס, סרחיו ראמוס, ראול אלביול, אזקיאל גאראי, אלברו ארבלואה, לאסנה דיארה(/מרסלו), צ'אבי אלונסו, אסטבן גראנרו, קאקה, כריסטיאנו רונאלדו וגונזלו היגוואין.

בשלב הזה של העונה כאשר הפער מברצלונה אשר במקום הראשון עומד על 18 נקודות, אפשר לומר שבסביליה כבר השלימו עם העובדה שהמירוץ לאליפות ספרד הוא מירוץ דו ראשי בין ברצלונה לריאל מדריד. אך אין זה אומר שסביליה בעונה רעה, הקבוצה נמצאת בעמדה לא רעה בכלל לקראת גומלין שמינית גמר ליגת האלופות לאחר שסיימה בתיקו 1-1 במוסקבה ויותר מכך - האנדלוסים העפילו כידוע לגמר גביע המלך והם מקווים מאוד שאין זאת הנסיעה האחרונה שלהם לסנטיאגו ברנבאו שעתיד לארח גם את גמר הגביע הספרדי וגם את גמר ליגת האלופות בהמשך השנה. סביליה מגיעה למדריד ויש לה על מה לשחק, מאיורקה נושפת בעורפה מהמקום החמישי. סביליה אינה פייבוריטית לקראת המשחק אך מגיעה על מנת לנצח, מי שעבורו המשחק יהיה מעניין במיוחד הוא אלברו נגרדו שהגיע לסביליה מריאל מדריד בקיץ האחרון שעדיין מחזיקה בסעיף בחוזהו שיאפשר לה לרכוש אותו חזרה. "נשחק נגד אחת הקבוצות הטובות ביותר. באופן אישי, אני רוצה כמה שיותר טוב כיוון שמדובר כאן במשחק גדול". נגרדו הוסיף וציין לקראת המשחק שלמרות שכאקס ריאל מדריד אינו נלהב מהרעיון לעזור לברצלונה במירוץ לתואר אך הוא מחויב לסביליה ויעשה ככל שביכולתו על מנת למצוא את הרשת של איקר קסיאס. חזרתו של נגרדו לברנבאו עומדת בצל הגעתו של חסוס נאבס לאצטדיון, השחקן אמר לאחרונה שהשמועות על התעניינות מצד מדריד מחמיאות לו אך מנולו חימנז משוכנע שנאבס יידע איך למקסם את היכולת הטובה בה נמצא ולא להילחץ מהמעמד. "אני מכיר את נאבס טוב מאוד והוא לא יילחץ. תמיד אמרתי שיש לו אותה מוטיבציה כשהוא משחק נגד ריאל מדריד או כשהוא משחק נגד לוס פלאסיוס (קבוצה מהליגה הרביעית בספרד)". דידייה זוקורה ואלברו נגרדו שלא שיחקו בתיקו נטול השערים של הקבוצה בסן ממס בבילבאו בשבוע שעבר ישובו להרכב ממנו יעדרו הברזילאים רנאטו הפצוע ולואיס פביאנו שפצוע גם הוא ואף נמצא בברזיל וישוב לסביליה רק ביום ראשון, רומריק המורחק יחסר גם הוא. קאנוטה ייפתח בחוד ההתקפה לצידו של נגרדו בעוד שפרוטי (שגם שמו קושר לריאל מדריד לא פעם בשנה האחרונה) ייפתח באגף המקביל לנאבס.

הרכב משוער: פאלופ, סטנקביצ'יוס, פאציו, אסקודה(/דרגוטינוביץ'), אדריאנו, דושר, זוקורה, חסוס נאבס, דיאגו פרוטי, קאנוטה ואלברו נגרדו.

3. wayne-rooney Member

ממה שיצא לי לראות השנה, אלדו דושר לא לרמות האלו. מצטער, תם זמנו. אני מופתע מההרכב שהצגת פה, כי כפי שאני מכיר את סביליה הנוכחית במשחק חוץ ובייחוד במדריד, היא אמורה לעלות עם חלוץ בודד ועם ראנטו כ"קשר התקפי" מאוחריו חלוץ בודד.

נקודה נוספת היא סטקביצוס. המגן הליטאי שהגיע מאיטליה לא מרשים אך יחד עם זאת לא נראה זוועה כמו המגן הקודם שהגיע מאיטליה.

לגבי ריאל, אין הרבה מה להרחיב שכן מדובר בקבוצה דורסנית במלוא מובן המילה. השאלה הגורלית של המשחק מחר היא כיצד סביליה תגיע. הרבה תלוי באנדלוסים מכיוון שפוטנציאלית הם מסוגלים להוות יריב שקול גם באיצטדיון המפחיד הזה. יש להם הגנה טובה וכישרון בהתקפה. הקישור לדעתי זה עקב האכילס של הקבוצה הזאת בשנתיים האחרונות. אני זוכר את סביליה בתור קבוצה שיודעת להניע כדור בזכות שחקנים טכניים בקישור המרכזי. אבל חייבים להודות, חוץ לראנטו שנותן עונה סבירה, אין בקישור שלהם שום שחקן שפרט לטאטא\לגרזן ניחן במימד אחר. הבעיה אצל דושר היא שגם לגרזן הוא שכח.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/10
  4. REAL MADRID Member

רנאטו פצוע וכלל לא יצא עם הקבוצה למדריד.

5. wayne-rooney Member

פאשלה שלי. פעם הבאה אקרא את הפרייויו לפני.

6. REAL MADRID Member

לא יזיק, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. riquelme1 Member

מה שאומר שבלי רנאטו, לסביליה אין שום פונקציה מהאמצע נגד ריאל, בקיצר, בונקר, ולנסות לגנוב איזה גול.

לסביליה חוץ מרנאטו אין שחקן שיכול לתמוך בפן ההתקפי, זה עצוב מאוד שהקבוצה הזאת לא הגיעה קשר נורמאלי באמצע אחרי שמכרה בצורה כל כך טיפשית את מרסקה הפנטסטי בלי להביא לו שום מחליף, עם כל הכבוד לנגר זוקרה.

אגב, המתאגרף רומריץ' לא ישחק אחרי האדום המגעיל בשבוע שעבר, אחד השחקנים הכי מוזרים וגרועים שיצא לי לראות בספרד.

8. Raulito Madridista

http://img710.imageshack.us/img710/9246/portadag060310.Xxx

"משחק של שערים"

באס מתייחסים לכך שב-17 המשחקים בין ריאל מדריד לסביליה בעשור הנוכחי, מאז האנדלוסים חזרו לליגה הבכירה(עונת 03\2002) - נכבשו לא פחות מ-70 שערים(המפגש הכי פורה בספרד, בקיצור), והשיא היה בגומלין הסופר-קופה בקיץ 2007, אז נכבשו שמונה שערים וסביליה ניצחה 5-3 בברנבאו. בשנות ה-90 המפגשים הכי פוריים היו בין ברצלונה לאתלטיקו מדריד(81 שערים) ובשנות ה-80 היו הקלאסיקו בין ריאל לברצלונה והמשחקים בין ריאל מדריד לבטיס הכי פוריים, עם 70 גולים. המפגש הכי פורה בספרד במשך עשור מסוים היה בשנות ה-40, אז במשחקים בין אספניול לאתלטיקו נפלו 106 שערים.
    עוד כותבים שם - המשחק של ריאל מדריד נגד ליון יושפע ממה שהקבוצה תעשה היום נגד סביליה. במדריד חושבים רק על הצגה.

במארקה מתרכזים בעיקר בגוטי שחוזר לסגל אך ייפתח על הספסל, יחד עם מרסלו; פלגריני רוצה דקות של הקרבה ונחישות לקראת ליון; צוין שם גם כי אלונסו בספק קטן למשחק עקב פציעה.

ציטוטים אחרונים לקראת המשחק:
    חסוס נאבאס:"קסיאס הוא חבר טוב שלי, אבל היום זה סיפור אחר ואשמח להכניע אותו".
    מרסלו:"אעשה כמיטב יכולתי כדי לעצור את נאבאס וזה לא יהיה פשוט". (לפי שער המארקה הבוקר, הוא לא בהרכב).
    היגואין:"אנחנו חייבים לנצח הערב את סביליה, כל תוצאה אחרת פשוט לא באה בחשבון".
    נגרדו:"אנחנו עשויים להיות שופטים במשחק בין ברצלונה לריאל מדריד. אנחנו יכולים לקבוע את זהות האלופה".

* ריאל מדריד חוגגת בידיוק היום 108 שנים להיווסדה!

טוב, אנחנו נכנסים לשבוע הגורלי של העונה ואין מקום לטעויות. כפי שכתבתי באתר - זה הזמן של רונאלדו וקאקא בעיקר, ורצוי שגם היגואין יהיה שם(את האמת, אני עדיין לא בוטח בו במאה אחוז שהוא מסוגל לתת את גול הניצחון נגד ליון, בצ'מפיונס פשוט לא הולך לו). הפעם לא ניתקל בעוד יריבה מצחיקה שאחרי שהשחקנים שלנו יעבירו הילוך לחמש דקות - ייבהלו. סביליה תבוא לכסח, להרביץ ולצאת למתפרצות מהירות כפי שהיא יודעת, ותסמכו על נגרדו שהוא יצטיין במשחק, ואסור לשכוח את חסוס נאבאס הנהדר(מזל שמרסלו לא ישחק וארבלואה עולה במקומו, ורק שלא יהיו הפתעות ברגע האחרון). אני בהחלט מסכים עם מה שרונאלדו אומר לקראת המשחק - סביליה זה אולי משחק הבית הקשה ביותר פרט לקלאסיקו ואם ננצח היום זה צעד מסויים. זה אשכרה משחק הבית הראשון נגד יריבה קשה וזה מסקרן מצד אחד ומפחיד מצד שני, כי ראינו כבר נגד ליון(לטעמי סביליה נופלת ממנה הגנתית[או שליון פשוט נתנה תצוגה הגנתית נפלאה וזה היה חד פעמי], אבל בהתקפה היא פנטסטית), כמה הליגה החלשה משפיעה על הקבוצה באירופה, ושהשחקנים נדרשו להעביר הילוך נגד קבוצה רצינית - זה לא בא.
    היום אני מקבל יותר בחיוב את הצבתו של גראנרו בהרכב, נניח שהוא גורם לעוד איזון, אבל הוא יצטרך לתת קצת יותר הגנה וגם יותר עזרה בהתקפה מאשר בדרך-כלל. או.קיי, הוא מוסר בצורה אלגנטית, אבל זה התפקיד של אלונסו למסור ימינה ושמאלה. אני גם מייחל לכך שלא נראה את לאס כחצי ימין אל במרכז, ושרונאלדו יברח ימינה כל הזמן. האמת, אני זוכר רק משחק אחד טוב של ראמוס נגד סביליה(עם קאפלו ב-2007), אבל אני מאמין שהוא יהיה בסדר היום. מרכז ההגנה מטריד אותי. אלביול עשה במכנסיים בפיחואן נגד נגרדו וגאראי נחמד אבל זה לא מספיק.
    קרוב לוודאי שרובכם יודעים על ההיסטוריה המעניינת של גוטי במשחקיו נגד סביליה בברנבאו - בישולים פנטסטים בכל משחק ומשחק וגם אחד עם העקב, אפילו הוא כבש גול אחד - אבל בואו נקווה שבמידה ויעלה לדשא - זה לא יהיה בכדי להציל את המולדת, אלא רק כדי לתת סטנדינג אוביישן להיגואין נניח או לכל שחקן אחר. הכל צריך לדפוק כמו שעון היום, אני קונה גם ניצחון של 1-0 ולא אכפת לי מהצגה, לא היום. שיהיה בהצלחה - לשמור על מאזן הבית המושלם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/10
  9. REAL MADRID Member

ה'אס' מדווח שתמונת ההרכב של פלגריני הושלמה. צ'אבי אלונסו עבר מבחן כשירות ויעלה בהרכב כמו גם מרסלו שיעשה זאת כקשר על חשבון גראנרו.

ההרכב המלא: קסיאס, ראמוס, אלביול, גאראי, ארבלואה, לאס, אלונסו, מרסלו, קאקה, רונאלדו והיגוואין.

דור יכול לאשר לכם שחזיתי את זה מראש. כתבתי לו במסנג'ר שאני מאמין שנראה את מרסלו עולה בקישור במקום גראנרו.

10. wayne-rooney Member

חבל לי על אסטבן. עד למשחק החוץ בליון הוא היה נפלא במשך תקופה לא קצרה. אבל המשחק הזה פשוט גמק אותו ומאז הוא אכל יותר מידי ביקורות ערסיות מהתקשורת הספרדית ומהאוהדים. אבל יש לומר שכמעט כול השחקנים בריאל היו חושך מצריים במשחק הזה בליון.

זה שחקן שאני מאוד אוהב והייתי שמח לראות אותו מצליח בריאל. הייתי בטוח שהוא יעשה קפיצת מדרגה שתהפוך אותו לשחקן מבוקש ברחבי היבשת ולפוטנציאל ממשי לנבחרת. זה לא קרה וחבל.

11. REAL MADRID Member

אני לא חושב שהשתנה משהו משמעותי בגראנרו אחרי המשחק נגד ליון, גם לא ראיתי שהתקשורת הספרדית קטלה אותו יותר מידי. הוא שחקן משלים טוב מאוד, אך ישנם קבוצות נגדן הוא פשוט אינו יעיל - ליון היא אחת מהן.

אני לא חושב שתמצאו בפורום מישהו שמאמין בשחקן הזה יותר ממני, ולמרות זאת אני מקבל בהבנה את ההחלטה לספסל אותו. הוא הפך לאחרונה לשחקן הרכב קבוע ולצערי הוא "התרגל" לזה ומשחק בפחות התלהבות לאחרונה. קצת ספסל יעשה לו רק טוב.

גם הנבחרת עוד תגיע, האמנתי בפתיחת השנה שזה יקרה כבר במונדיאל הקרוב ולצערי זה כנראה לא ייצא לפועל. הוא צריך להמשיך להשתפר והכל פתוח בפניו.

12. Raulito Madridista

מסכים שיש פחות התלהבות במשחקו של גראנרו בזמן האחרון. הבעייה איתו שהוא לא בידיוק שחקן אגף, אך גם קשה להחשיב אותו כקשר מרכזי. לאס ואלונסו עושים את העבודה כמו שצריך לבד והם לא כל-כך זקוקים לו ברוב המשחקים(אלא אם כן מדובר במשחק נגד ברצלונה למשל או קבוצה אחרת שמחזיקה בכדור בחלק ניכר מהזמן), כך שהוא נראה מיותר באמצע, וכשהוא הולך לאגף הוא מתקשה מול המגנים כי הוא לא מהיר מידי ולא מתוחכם מידי. גראנרו היה נהדר במשחקי ההכנה ואני מעדיף שיישאר כגיבוי מהספסל(למרות שאם נודה באמת - גם ואן דר וארט לא מרשים מידי). להגיד שהוא 'לא שחקן הרכב ברמה של ריאל מדריד' זה קצת קשה, כי אין קבוצה שמשחקים בה באמת 11 כוכבים, וגם הגנה אידיאלית למשל לא תכלול את אלביול או גאראי, אבל אין ספק שחסר לגראנרו משהו. זימון לנבחרת זו בטח מטרה ריאלית מבחינתו - אבל זה יהיה מאוד קשה לממש זאת. גם משום שאין לו עמדה מוגדרת, ובטח שגם משום שבמידה ונחשיב אותו לקשר מרכזי - יש לנבחרת יותר מידי כאלו. אם אלונסו שהוא שחקן ברמה גבוהה מאוד, לעיתים כלל לא משתלב במשחק - זה מסביר הכל. לדעתי נאבאס שחקן הרבה יותר מגוון מגראנרו, ולגבי פאבלו, מאטה, ריירה וקאסורלה - עוד אפשר להתווכח על כך והכל תלוי במומנטום מסויים.

13. riquelme1 Member

אי אפשר להשוות ממש בין גרנארו לנאבאס, מכיוון שגראנרו הוא לא ממש קיצוני קלאסי, בטח לא כמו נאבאס.

אני לא חסיד שלו, אבל אני מעריך אותו בתור כשרון לא רע בכלל, עקבתי אחריו בחטאפה והוא הרשים מאוד, אבל ההבדל בין חטאפה לריאל גדול. סולדאדו שאין לו מקום כיום בסגל של ריאל, מפציץ שם בלי ערף.

כמו שאמרו פה, גראנרו יכול להיות שחקן משלים טוב, לא יותר מיזה כרגע, אין לו מקום ב11 של מדריד. ודור, ואן דאר וארט הרבה, יותר מרשים מגראנרו, ברבע שעה הוא עשה יותר מימה שגראנרו עשה שבוע שעבר נגד טנריפה, וזה בלי קשר גם למשחק הזה.

14. Raulito Madridista

בהמבורג ראיתי את ואן דר-וארט מנצח משחקים גדולים - פעמיים הוא עשה את המוות לבאיירן מינכן, הוא הבקיע שער אדיר נגד ארסנל בליגת האלופות ועוד. במדי ריאל מדריד, פרט לפתיחת היוצאת מן-הכלל שלו בשנה שעברה - הוא בינוני במקרה הטוב ובמקרה הרע - רע. חואנדה ראמוס לא ראה בו כשחקן מפתח(ובכל-זאת קיבל הזדמנויות גם ממנו), אולם שוסטר נתן לואן דר-וארט הרבה מאוד צ'אנסים. גם העונה, ואן דר-וארט לא הראה יותר מידי ורוב משחקיו היו אפורים. כנראה שהוא לא יכול להיות אחד שעולה מהספסל ודוחף את הקבוצה קדימה - הוא צריך שכל הקבוצה תיהיה בנויה עליו - אבל בריאל מדריד זה לא יהיה המצב. יש לבחור בעיטה טובה מאוד מרחוק והייתי רוצה לראות אותו מנסה זאת יותר, יש לו גם ראיית משחק טוב - אבל משהו תקוע. אני אישית דיי מחבב אותו אבל לא באמת חושב שהוא יכניס שינוי בקבוצה כשהוא עולה מהספסל, אני כבר לא מצפה ממנו ליותר מידי. ואן דר וארט אמור להיות דרגה אחת מעל גראנרו ובינתיים בריאל מדריד אני לא רואה את זה. אני קורא לשלב את ההולנדי(וכשגוטי כשיר - שניהם לספסל), רק משום שדרוש ריענון. שלושה שערים ושלושה בישולים יש לגראנרו ב-1283 דקות, ולהולנדי יש ב-496 דקות שני גולים ובישול אחד. זו סתם סטט' כדי להמחיש את מה שאני אומר.

לא התכוונתי שגראנרו קיצוני מהסוג של נאבאס, השוואה לסילבה היא יותר נכונה. בכל-מקרה - גם אם מדובר על קיצוני שהוא במקור שחקן אמצע(אינייסטה) וגם אם דל-בוסקה יבחר בקשר שיותר מדרבל על הקו(נאבאס\פאבלו\מאטה) - לגראנרו אין מקום בנבחרת ויש יותר משחקן אחד בכל עמדה שעדיף עליו. ואין סיכוי שהוא ישחק באמצע על חשבון אחד הצ'אבים\אינייסטה.

ובינתיים בברצלונה - פדרו פותח בהרכב על חשבון הנרי. הצרפתי ממש בסוף הקריירה.
    שאלה נוספת - האם נראה היום משהו מזלאטן?;
    וואלדז; אלבס, פיקה, פויול, אבידאל; טורה, צ'אבי, אינייסטה; פדרו, מסי ואיברהימוביץ.

15. riquelme1 Member

הסטיסטיקה שהבאת רק ממחיישה כמה אתה טועה, ואן דאר וארט שיחק פחות מחצי מהזמן שגראנרו שיחק, והסטיסטיקה שלו פחות טובה משל הספרדי בשער אחד ו2 בישולים, זה פשוט כלום.

אין לי מושג למה אתה מזכיר את השנים הקודמות של ואן דאר וארט ואת התקופה שלו בהמבורג, היא ממש לא קשורה כרגע. העונה ואן דארט וארט בכל פעם ששיחק היה מעולה בריאל, ועם אתה לא רואה שהוא עדיף על גראנרו זה כבר בעיה אחרת..