מחזור 24 בליגת העל: בית"ר מביסה את חיפה 4-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏9/3/07.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

עוד שבת של כדורגל...

במשחק שייפתח את המחזור, תארח הפועל ת"א את מ.ס. אשדוד. האדומים מגיעים מעודדים אחרי ניצחון 2-0 על נתניה בקופסא וירצו להמשיך את המומנטום. אשדוד מגיעה אחרי שהרשימה מול בית"ר בשבוע שעבר וכמעט ניצחה אותה.
    לאחר מכן, תארח הפועל פ"ת את בני יהודה. המלאבסים יצאו מאוכזבים משהו אחרי התיקו 2-2 שבוע שעבר עם מכבי ת"א, אחרי שהובילו פעמיים. בני יהודה נפרדה בתיקו 1-1 מכפ"ס שעדיין לא הרחיק אותה מהתחתית מרחק בטוח מספיק. הפועל כפ"ס תצא להרצליה במטרה להמשיך ולהתבסס במרכז הטבלה, הרצליה תגיע במטרה לסגור את הפער שנוצר בינה לבין הכח ר"ג.
    הכח ר"ג מארחת את מכבי פ"ת - הסגולים יגיעו למשחק עם מטרה הפוכהלזו של הרצליה, הגדלת הפער מהמקום ה-11. מכבי פ"ת תנסה להבטיח לעצמה מקום באירופה ע"י כיבוש המקום ה-5.
    ואז מגיע המשחק המרכזי של שבת: מכבי ת"א מארחת את מכבי נתניה. אחרי שהוזכרה המילה אליפות בקריית שלום, הקבוצה בקושי הצליחה לחלץ תיקו 2-2 מהפועל פ"ת, השבוע הם למדו לקח. היהלומים מנתניה יגיעו עם מטרה ברורה, שהיא כמובן לנצח את מכבי ולהתקרב אליה בטבלה (ואם אפשר גם להוריד אותה לקרקע ע"י עצירת רצף האי-הפסדים שלה).

והגענו למשחק המרכזי: מכבי חיפה עולה לירושלים, שם תחכה לה בית"ר. בשתי הקבוצות אין שקט: בבית"ר הבעלים מלחיץ, המאמן מכניס ללחץ והקבוצה לא מצליחה לדרוס את הליגה (אפילו את אשדוד הם לא מסוגלים לנצח). במכבי חיפה, מסודי נזרק אתמול מהקבוצה לפני המשחק בגביע אופ"א מול אספניול, ואחרי ההפסד להכח חלק מהזבל יצא החוצה.
    אני בטוח שיהיה מעניין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

לוח המשחקים:
    הפועל ת"א - מ.ס. אשדוד (שבת, 14:50) בלומפילד.
    הפועל פ"ת - בני יהודה (שבת, 17:05) האורווה, פ"ת.
    מכבי הרצליה - הפועל כפ"ס (שבת, 18:00) הרצליה.
    הכח עמידר ר"ג - מכבי פ"ת (שבת, 19:00) וינטר, ר"ג.
    מכבי ת"א - מכבי נתניה (שבת, 19:20) בלומפילד.
    בית"ר ירושלים - מכבי חיפה (ראשון, 20:50) טדי.

שיהיה לנו מחזור מהנה ומרתק, פריוויואים יעלו בהמשך... :aaa031:

2. ReL Member

אני חושב שצפוי לנו מחזור טוב מאוד , נקווה שהסיבוב השלישי ימשיך להיות התקפי כמו במחזור שעבר.

נתניה מגיעה למשחק מול מכבי ת"א עם פצועים ומורחקים , הרכב לא אידיאלי במיוחד כאשר סאנוגו מורחק ואופיר חיים ככל הנראה יפתח בהרכב. אני לא מאמין שנצליח לנצח מחר , אני מסתפק בתיקו כי הפסד ואנחנו הולכים להיכנס למשבר , מאז המשחק מול הרצליה אנחנו לא מרשימים במיוחד , חשוב מאוד לחזור ולהראות את היכולת ההתקפית של נתניה .
    אני יהיה כל כך שמח להרוס למכבי ת"א את רצף האי הפסדים שלהם , אבל לצערי זה יהיה נורא קשה והסיכויים לא ממש גבוהים לכך .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/07
  3. Hapoel Ashkelon Member

ההימור שלי:
    הפועל ת"א - מ.ס. אשדוד 1
    הפועל ת"א חייבת את 3 הנקודות כדי להצמד יותר לבית"ר ירושלים.
    הפועל פ"ת - בני יהודה 2
    בני יהודה חייבת נצחון ע"מ שיברחו קצת מהתחתית הלוהטת.
    מכבי הרצליה - הפועל כפ"ס 2
    כפ"ס מגיע אם סגל מלא וחזק,אין טעם שלא ינצחו והם זקוקים לנצחון כדי לברוח יותר ויותר לבני יהודה.
    הכח עמידר ר"ג - מכבי פ"ת 2
    מכבי פ"ת צריכה נצחון כדי לברוח למכבי חיפה ולהתקדם לצמרת.
    מכבי ת"א - מכבי נתניה X
    שתי הקבוצות ישחקן על נקודות כדי להתקדם לצמרת,יגמר בתיקו.
    בית"ר ירושלים - מכבי חיפה X
    בית"ר לא תנצח בטדי,מסיבה פשוטה,קבוצות באות לטדי כדי לצאת אם נקודות (תיקו או נצחון),יוסי מזרחי משחק בונקר וככה בית"ר לא מצליחה לנצח בטדי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/07
  4. burning soil Member

מכבי נתניה זו קבוצה שאני מאוד מעריך, ואם יש קבוצה שיכולה לסיים לנו את הרצף כרגע זה הם. למרות
    שהם יבואו בהרכב חסר כנראה וזה ישפיע עליהם אני מאמין, לא צריך לזלזל בהם אלא לשחק כדי לנצח.
    לבוא אך ורק כדי לנצח מחר... מי בא לבלומפילד ?

5. הרצליה Member

ללא דנין ופאפו וכנראה בן לוז.
    לא בדיוק סגל מלא.

6. Noffar Member

פצועים כבר אין כ"כ.
    אוקוצ'ה ישחק 99% ואני מאמינה שדלה יהיה בסגל ומאוד מקווה שגם בהרכב הפותח.

7. אלסנדרו דל פיירו Member

נקווה שהשבת בני יהודה ישחקו יותר טוב משבת שעברה

8. Raulito Madridista

הפועל ת"א חייבת לנצח את המשחק הביתי נגד אשדוד ולהעפיל למקום הראשון, השנה אנחנו קבוצה מיוחדת ואסור לנו לצאת מהעונה הזו ללא אליפות, למרות שבית"ר, קבוצה שאני מאוד מחזיק ממנה, ואני דיי פסימי בנוגע להפועל המון פעמים. לא חוויתי אליפות רצינית עם הפועל, שלקחנו דאבל לא הבנתי כמעט בכדורגל, כמו שרשמתי בדיון של הפועל, גביע זה חמוד, באמת, ההישג באופ"א היה מדהים, אבל אליפות זו אליפות ואם ניקח אותה מבית"ר, היריבה הגדולה וקבוצה של 100 מליון שקל, זה יהיה ענק, אני רוצה נקמה על עונת המכירה שנתנה את האליפות לירושלים, לפני כמעט עשור.
    חייבים לטפס למקום הראשון ולהלחיץ את בית"ר ואני מתפלל שחיפה תעשה טובה להפועל ותנצח את בית"ר או לפחות לא תפסיד לה.
    אשדוד הציגה יכולת מעולה נגד בית"ר, שהשיגה נקודה במזל, אני מאוד מודאג מהיכולת של אשדוד, שאחרי שאין להם סיכוי לאליפות, משחקים בשביל הכיף, הם קבוצה מצויינת, והם משחקים במערך חכם, סוגרים את האמצע עם שלושה קשרים שגוסו הוא המרכזי, ומשחקים עם שלושה חלוצים בעלי יכולת אישית מצויינת שיכולים להטריד כל הגנה, הם יוצאים להתקפה מהר מאוד. המפתח מבחינת הפועל, הוא לעלות עם באדיר ואבוטבול כמו שנראה לי שייקרה ולשלב את וולינגטון במידה ונוביל, אין מקום לאבוקסיס בגלל האיטיות. לא מרוצה משיתופו של ברדה שכבר חודש חלש מאוד ולא תורם, קבלת ההחלטות שלו עלובה והוא אגואיסט. אני בעד לעשות לו סידרת חינוך ולפתוח עם זיטו בלבד בשפיץ, הוא מציג יכולת טובה. שיפור גדול היה אצל דגו, ואני רוצה לראות גם את וורמוט בהרכב שהמשחק ייזרום מהר מאוד. אנטבי שנמצא בכושר מעולה חייב לעלות להתקפה. אני מאוד חושש מאשדוד ואהיה בדיכאון עם נפסיד. יש להם כלים לעקוץ אבל ההגנה שלנו התארגנה ונראית טוב יותר עם לוויון, ניצחנו שני משחקים קשים מאוד בחוץ והיינו יעילים במשחק הקודם בקופסא. אשדוד משחקת עם חמישה שחקני הגנה, שאחד מהם גם בא ללחוץ על הקו, ההגנה שלהם השתפרה מהשינוי של חזן וצריך לשחק יצירתי וחכם!
    אבל, זו הפועל ת"א, המשחק בבלומפילד וגם לאשדוד יש סיבות ואולי רבות יותר, לדאוג. אני מתפלל לניצחון שלנו, כל משחק מהשלב הזה זה 90 דקות של לחימה ולחץ בעקבות התואר.
    יאללה הפועל בעזרת השם!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/07
  9. Number 8 Member

http://img78.imageshack.us/img78/7918/1042575124mtapl9.Xxx מכבי ת"א - מכבי נתניה http://img54.imageshack.us/img54/5919/1042575383netanyasd9.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-10/03/2007
    שעה: .19:20
    שופט: אלי חכמון.
    אצטדיון: בלומפילד.

מכבי ת"א מארחת את מכבי נתניה למפגש צמרת. מצד אחד מכבי ת"א תנסה לחזור למסלול הנצחונות ולמאבק על האליפות אחרי התיקו בבית נגד הפועל פ"ת, ומצד שני מכבי נתניה תרצה להישאר כמה שיותר קרובה למקום המוביל לאירופה. שתי הקבוצות חייבות לנצח ויודעות שתיקו לא יספיק להם להתקרב למטרתם. האם נראה שוב את מכבי ת"א במשחק אפרורי, חלש, עם בונקר או האם אלי כהן ישחק לשם שינוי יותר התקפי כדי להתקרב לאליפות? האם נראה את מכבי נתניה באה להוציא תיקו מבלומפילד או מכבי נתניה שתילך על כל הקופה ותחזור עם שלוש נקודות? מה שבטוח, יהיה לנו משחק מעניין.

מכבי ת"א מגיעה למשחק לאחר שסיימה בתיקו 2:2 מול הפועל פ"ת וממוקמת במקום ה-3 עם 40 נקודות. הקבוצה של אלי כהן שוב לא שיחקה טוב אבל ברגע שפ"ת עלתה ליתרון, אלי כהן החליט ללכת על כל הקופה ושלח הרבה שחקנים קדימה. ההימור שלו צלח ומכבי הבקיעה את השיויון ורק חוסר מזל והחמצות בלי הפסקה מנעו ממכבי ת"א את הניצחון. מכבי רצה כבר עם 19 משחקים רצופים ללא הפסד אבל זה לא מה שמעניין את אלי כהן, אלא מה שמעניין אותו זה להישאר קרוב לצמרת. אם מכבי ת"א רוצה להשאיר לה סיכוי לזכות באליפות, היא חייבת לקחת שלוש נקודות.
    אלי כהן מקבל חזרה את כל הסגל שלו. מגנה הימני של הקבוצה, יובל שפונגין שהוא בורג חשוב בהרכב של מכבי הן מבחינת הגנה והן מבחינת התקפה, החלים וככל הנראה יפתח במשחק כשאר קובי מוסא יחזור לספסל. מרטינוביץ שהחמיץ את המשחק האחרון בגלל צהובים, יחזור לצידו של אבי יחיאל בהגנה ומישאלוב שלא נתן משחק טוב בהגנה, יחזור לקישור. הקפטן הצהוב, אבי נמני החלים מהפציעה ויפתח בהרכב. בנוסף, עומר פרץ, שירן ייני וליאור ז'אן חוזרים מפציעה ויהיו כשירים למשחק.

הרכב משוער: טברטקו קאלה, אורי שטרית, אבי יחיאל, מילאן מרטינוביץ, יובל שפונגין, אבי נמני, דיאן איליץ, משה מישאלוב, מילאן מרדיקוביץ ומשה ביטון.

http://img47.imageshack.us/img47/6541/imgy4hytrffm6.Xxx
    מילאן מרטינוביץ. יחזור לייצב את ההגנה לצידו של יחיאל.

מנגד, מכבי נתניה מגיעה למשחק לאחר שהפסידה בבית 2:0 להפועל ת"א וממוקמת במקום ה-4 עם 36 נקודות. נתניה הרגישה מקופחת לאחר המשחק בגלל שנשרק לטובתה פנדל ולאחר התיעצות עם הקוון, הפנדל בוטל ולאחר מכן סאנוגו הורחק שלא בצדק. בקבוצה האמינו שאפשר לזכות באליפות אבל ההפסד להפועל ת"א חיסל את הסיכויים להביא את האליפות לקופסא, לפחות העונה. מאז שראובן עטר הגיע לקבוצה, נתניה נמצאת בתקופה מצוינת אשר נתבטאת בתוצאות ובמיקומה בטבלה. ולמרות ההפסד במחזור שעבר, נתניה לא מתכוונת לעצור ומאמינה שאפשר לסיים בסוף העונה במקום שמוביל לאירופה.
    מבחינת הסגל, ראובן עטר יאלץ להסתדר בלי שני שחקנים. אמיר טגה שמשמש שחקן מרכזי בהרכב של הקבוצה, פצוע ואת מקומו יחליף אקס מכבי ת"א, תמיר כהן שיוכל להראות למועדון נעוריו ולמאמן שזרק אותו, מה באמת הוא שווה. מוסא סאנוגו שקיבל כרטיס אדום, יראה את המשחק מהיציע ואופיר חיים יפתח במקומו בחוד לצד אוקוצ'ה. לא פחות משישה שחקנים בסגל נתניה הינם אקסים מכבי ת"א. לירן שטראובר, תמיר כהן, אופיר חיים, אבי סטרול ואסף מנדס שיחקו במכבי ת"א בעונה החולפת.

הרכב משוער: לירן שטראובר, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן דיין, אורי אוזן, מזואה אנסמובו, מריוס בונדאה, תמיר כהן, איתי שכטר, אוקוצ'ה ואופיר חיים.

http://img47.imageshack.us/img47/3493/alb0015xep7.Xxx
    אמיר טגה. עטר יצטרך להסתדר בלי השחקן המרכזי שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/07
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://img137.imageshack.us/img137/303/1042574394htabb1.Xxx הפועל תל אביב- מ.ס. אשדוד http://img126.imageshack.us/img126/7679/1151084516msashr4.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-10/03/2007
    שעה: 14:50, אחר הצהריים.
    שופט: אסף קיינן
    אצטדיון: בלומפילד.

הפועל תל אביב תרצה לעשות צעד נוסף אל עבר האליפות, ומנגד אשדוד תנסה להמשיך את ההתאוששות שלה מהמחזורים האחרונים, ולנסות ולהשיג כרטיס לאירופה. במפגש הקודם בין שתי הקבוצות ניצחה הפועל 1:0 משער של סלים טועמה, ניצחון אשר היה אחד מהניצחונות הראשונים תחת הדרכתו של ניר לוין.

הפועל מדורגת במקום השני בטבלה כאשר במאזנה 42 נקודות, מרחק שתי נקודות בלבד מהמוליכה בית"ר. היא מגיעה לאחר ניצחון חוץ חשוב 2:0 על מכבי נתניה, ובסיום אותו משחק אמר מאמנה ניר לוין: "אין ספק שזה ניצחון יפה ומשכנע. הפעם אני מרשה לעצמי להגיד את זה. זה היה ניצחון של אופי, הצלחנו להוציא את העוקץ מנתניה, הבאנו בעיקר משחק הקרבה ורצון, האופי הזה נתן לנו את היתרון".
    זה היה ניצחונה הרביעי מחמשת משחקי הליגה האחרונים, ניצחון אשר נתן הרבה ביטחון לשחקנים לקראת ההמשך. לראשונה העונה יש לחניכיו של ניר לוין את ההזדמנות לעלות אל המקום הראשון בטבלה, לפחות זמנית עד משחקה של בית"ר ביום ראשון.

בהפועל לא צפויים להיות שינויים בהרכב ביחס להרכב שניצח את נתניה בשבוע שעבר. דני בונדר אמנם ערך אימון מלא, אך הוא עדיין סובל מכאבים ואם לא יהיה כשיר טל חן יחליף אותו בעמדת המגן הימני. שי אבוטבול ימשיך לקבל את הקרדיט מלוין, כמו גם אליניב ברדה, שהועמד באמצע השבוע לוועדת משמעת פנימית בעקבות מחאותיו האגרסיביות כשהוחלף בנתניה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/932933/IMG_5747-(Small)_wa.Xxx
    אליניב ברדה. יצדיק את הכללתו בכל זאת בהרכב?

הרכב משוער: שביט אלימלך, דני בונדר (טל חן), חאבייר פאאס, רמי דואני, יגאל אנטבי, שי אבוטבול, וואליד באדיר, ברוך דגו, סלים טועמה, אליניב ברדה, זיטו אוגבונה.

מנגד, אשדוד מדורגת במקום החמישי בטבלה כאשר במאזנה 35 נקודות. היא מגיעה לאחר תיקו 1:1 מול מוליכת הטבלה, בית"ר. בסיום המשחק אמר מאמנה אלון חזן: אני לא שחצן, אבל זה פספוס ענק. אני מאוכזב מאוד. אני מסתכל על המשחק, והשחקנים שלי שיחקו פשוט מצוין. כדורגל אטרקטיבי, מהיר, חזק, הכל. אני מאוד גאה בבחורים שלי, אני מאמן צעיר מאוד מבחינת הזמן ואני גאה שנפלה לי הזכות לאמן אותם". הקבוצה של חזן מתחילה לחזור ולהראות את הכדורגל שאפיין אותה בתחילת העונה, לאחר הניצחון על הכוח והתיקו מול הירושלמים היא תנסה לנצח גם את הפועל תל אביב.

מהסגל ימשיכו להיעדר הפצועים תומר חליבה (מתיחה בשריר), דוד רביבו (קרע קטן במפשעה) ועידן מליחי סדק בקרסול. חזן מתכוון להמשיך במערך של 5-3-2 שהצליח להפיק כדורגל איכותי בתיקו מול חניכיו של יוסי מזרחי. שלישיית ההתקפה הכוללת את יניב עזרן, עידן שריקי ושי הולצמן ימשיכו לאייש את העמדות כרגיל וינסו להכניע את שביט אלימלך.
    הבלם גורה טל צבר חמישה צהובים ולא ישחק. אייל אלמושנינו יחליף אותו בעמדת הבלם, ויוסי אופיר ייכנס להרכב בקישור האחורי.

http://img383.imageshack.us/img383/9158/3450x250sq6.Xxx
    יניב עזרן. יכבוש גם מול הפועל תל אביב?

הרכב משוער: סמי אג'יי, אמיר אלקריף, אייל אלמושנינו, כריסטיאן גונזאלס, אדיר טובול, רחמים צ'וקול, ז'אן ז'אק גוסו גוסו, יניב עזרן, עידן שריקי, שי הולצמן.

11. הרצליה Member

אין לי כוח לשבור את הראש עם הודעה ארוכה ומפורטת לקראת מחר.
    רק כמה פרטים חשובים:
    הפסד שלנו ונקודה לפחות של הכח והסיפור הזה גמור ואפשר לשלוח את כולם במטוס למקום ממנו הם באו.
    דייהו דיוויס לא משחק ובלעדיו אנחנו לא בדיוק קבוצה שמכבדת את עצמה.
    שלומי טולדו שלא מתאים כבר לליגה ג' מחוז ג'לג'וליה שוב פותח בהרכב ולדעתי זה כבר גובל בטיפשות,טמטום או אי שפיות של פרדי דוד.

המצב עגום, כפר סבא פותחת עם שני מגנים שלא מתאימים לשום דבר ואנחנו פותחים עם אדון טולדו בשפיץ, אוי ואבוי.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רגע אמת ראשון העונה להפועל ת"א בליגה... אומנם בית"ר תהיה עם משחק חסר אבל לראשונה אחרי הרבה מאוד זמן (לא יודע בדיוק כמה) הפועל ת"א יכולה להעפיל למקום הראשון... מה שבטוח במידה שהפועל תנצח את אשדוד זה ילחיץ בטירוף את בית"ר ויוסי מזרחי ואז לחיפה יהיה הרבה יותר קל להפתיע מה שבכלל יהפוך את סיום העונה המתקרב למעניין עוד יותר.
    להפועל ת"א לא יהיה פשוט, אשדוד באה אחרי שהרשימה את כולנו אבל השאלה כמובן האם אשדוד מסוגלת לשחזר את היכולת מהמשחק נגד בית"ר. אם היא תצליח היא יכולה לנצח אבל לי קשה להאמין שדבר כזה יקרה. בלומפילד היא מלא באוהדי הפועל שמאושרים מהמצב, האדומים ידחפו את הקבוצה ואני לא מאמין (ומקווה) שהפועל לא תפשל. מבחן גדול לניר לוין.

13. לויטה Member

אמר וצדק.

אנחנו מגיעים עם סיכוי קלוש לנצח, ההגנה שלנו פשוט חלשה מדי, טלקר ושום בהרכב זו פשוט התאבדות אבל זה מה יש והולכים לקרב עם מה שיש. בן לוז גם יחסר וזה חבל כי הוא בפורמה טובה.
    אמנם זו הרצליה אז קצת קשה לי להגיד את זה אבל אני יקנה פה תיקו (בלי לזלזל חס וחלילה בהרצליה).

14. ManUtd Fan Member

מחזור מצוין, או לפחות אמור להיות היום. הפועל ת"א תארח את מ.ס אשדוד, זאת לאחר שאחרונה הוציאה תיקו נגד בית"ר, והציגה כדורגל איכותי ויפה מאוד, ובהחלט היה מגיע לה לנצח את החניכים של יוסי מזרחי. אני מאמין שאם הם יציגו את אותה היכולת כמו שהציגו נגד בית"ר, זה יספיק למלוא הנקודות נגד הפועל. כמובן, שזה לא יהיה קל, הפועל קבוצה מאוד מאוד טובה, היא גם מאוד יעילה, וזו הסיבה מדוע איני בטוח לגבי תוצאת המשחק. בכל אופן, אני מקווה מאוד שזה יהיה משחק מותח, מעניין וכמובן מקווה שתהיה תצגות כדורגל מרהיבה, ולא כמו שהורגלנו העונה מליגת טוטו.

משחק אחר מאוד מעניין יארחו החניכים של ראובן עטר את מכבי ת"א. האחרונה באה לאחר שלא הפסידה כבר 19 משחקים רצופים, אבל כולנו יודעים שתצוגת הכדורגל שהקבוצה של אלי כהן מציגה מגעילה מאוד, ועם זה אני בטוח שכולם יסכימו איתי. קבוצה יעילה מאוד, וזה מה שהופך אותה לעוד קבוצה שרצה על האליפות. לעומת זאת, מגיעה מכבי נתניה שלא מציגה את אותה היכולת מאז המשחק נגד מכבי הרצליה, מכבי נתניה לא מציגה את אותה התפוקה שהציגו עם המינוי של ראובן עטר למאמן. גם העובדה שסאנוגו לא יפתח בהרכב לא תורמת לכך, וגם ככל הנראה המחליף שלו יהיה אופיר חיים, וכולנו יודעים שהוא לא החלוץ הכי טוב בלשון המעטה.

מקווה שנראה מחזור מהנה, ושהכודרגל המשעמם יסתלק כבר.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574317hpt.Xxx הפועל פתח תקווה - בני יהודה http://www.liga.co.il/leaguespic/1042573750bnei.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-10/03/2007.
    שעה: 17:05, אחר הצהריים.
    אצטדיון: 'האורווה', פתח תקווה.

משחק מעוד מעניין מחכה לנו במפגש בין שתי הקבוצות הללו. מצד אחד, ישנה קבוצה נורא צעירה שמשחקת כדורגל טוב, אך לא מצליחה לקחת נקודות. מצד שני, קיימת קבוצה חסרת יומרות, שככל הנראה תבוא לשחק פתוח.
    המפגש ביניהם בסיבוב הראשון סיפק לנו את השער שעד כה הוא שער העונה, הבומבה של ראובן עובד, שהייתה חלק מנצחון 3:1 של הכתומים על החולים. במפגש השני ביניהם, אף קבוצה לא הצליחה לעלות על לוח התוצאות.
    אז מי אמורה לנצח את המשחק הזה? קשה לנחש. בני יהודה היא קבוצה מאוד לא יציבה, שמשנה את פניה ממשחק למשחק. למרות חוסר היציבות ועל אף שהקבוצה שתשחק מולה היא קבוצה שהמיקום שלה משקר ואינו תואם את יכולתה, בני יהודה אמורה לנצח את המשחק הזה, בעיקר בשביל לתת לקהל טעם של עוד לעונה הבאה.

הפועל פתח תקווה - מוטי קקון פצוע ולא יפתח בהרכב.
    הפועל פתח תקווה תגיע למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-12 ובמאזנה ישנן 13 נקודות ליגה. במחזור הקודם סיימה הקבוצה בשוויון 2:2 מול מכבי תל אביב של אלי כהן. הקבוצה לא רק רוצה לנצח, הקבוצה צריכה לנצח, אם היא רוצה עדיין להשאיר לעצמה סיכוי להישאר בליגת העל. הפועל פתח תקווה משחקת כדורגל יפה, עם המון כשרון של השחקנים הצעירים שלה, אבל כדי להישאר בליגה, היא תצטרך למצוא את הנוסחא לתרגם את הכדורגל היפה שלה לנקודות.
    מספר שינויים יערכו בהרכבה של הפועל פתח תקווה וזה לא יהיה אותו הרכב שסיים בשוויון בשבוע שעבר עם מכבי תל אביב: מוטי קקון, 'העיט', נפצע במשחק מול מכבי תל אביב ומאז לא החלים מהפציעה. הוא אינו צפוי לפתוח בהרכב, אך הוא כן יהיה בסגל, על מנת שהקבוצה תוכל לעזר בשירותיו, במידה ויהיה בכך צורך. סעיד מקאסי, חלוץ הרכש המצוין של הקבוצה, יעדר מהמשחק בשל פציעה שהוא סוחב והוא לא צפוי להיכלל בסגל. כמוהו, גם צ'ק גדיאגה ישאר מחוץ לסגל, מאותה הסיבה. ברק ויסוקר, שוער הקבוצה, ישוב לסגל, איך רפי כהן ימשיך לפתוח בין הקורות.

הרכב משוער: רפי כהן; עמרי קנדה, זאב חיימוביץ', הרצל לוי, מהארן אבו ריא; רמי עמר, שגיב כהן, יניב לוזון, מאור בוזגלו; שמעון אבו חצירא, אלנתן סלמי.

http://mad.walla.co.il/archive/323526-5.Xxx
    יכנס למשחק, העיט, וידרוס את בני יהודה? מוטי קקון.

בני יהודה - רוצים לתת חותם סופי על ההישארות בליגה.
    בני יהודה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-9 ובמאזנה ישנן 26 נקודות ליגה. במחזור הקודם סיימה הקבוצה בשוויון 1:1 על הפועל כפר סבא של אלי אוחנה. הקבוצה הכתומה רוצה מאוד לנצח את המשחק הזה, גם כדי להבטיח סופית את ההישארות בליגה ואולי אפילו להתחיל לראות את הצמרת עם משקפת, אבל גם, ובעיקר, בשביל הקהל. האוהדים הזהובים משכונת התקווה מרגישים העונה שאין להם בשביל מה לבוא: הקבוצה לא נאבקת בצמרת, אך ככל הנראה לא תרד ליגה, רוב הזמן משחקת רע ויש תחושה שהשחקנים יצאו לפגרת הקיץ כבר במעמקי החורף. על מנת לתקן את מערכת היחסים בין השחקנים לקהל, שקצת התקלקלה בשבועות האחרונים, חייבת הקבוצה הכתומה לחזור עם נצחון לשכונת התקווה.
    מספר שינויים יערכו בהרכבה של בני יהודה וזה לא יהיה אותו ההרכב שסיים בשוויון עם הפועל כפר סבא: אלי אברבאנל ואיציק עזוז, שבשבועות האחרונים היו מחוץ לסגל עקב פציעות, ישובו לסגל, אך הם אינם צפויים לפתוח בהרכב. השינוי היחידי שצפוי בהרכב הפותח הוא חזרתו להרכב של אימורו לוקמן על חשבונו של הרוויה קובאצ'ביץ' הפצוע.

הרכב משוער: וינסנט אניימה; אסי דומב, יאיר אזולי, יאשה ורדיאן, סאלם אבו סיאם; אימורו לוקמן, קובי דג'אני, אסי בלדוט, ראובן עובד, מטה בטורינה; ליאור אסולין.

http://mad.walla.co.il/archive/253373-5.Xxx
    חוזר למרכז השדה של הקבוצה משכונת התקווה. אימורו לוקמן.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/07