מחזור 23 בליגת העל: בית"ר מנצחת את מכבי חיפה 0-2; תיקו דרמטי למ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/2/20.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1413683.Xxx

לאחר שבוע עמוס בכדורגל ישראלי הקצב נמשך עם מחזור חורפי במיוחד היום ובתחילת השבוע.

בשבת, הפועל ת"א ש"חזרה לעצמה" עם הפסדים מאכזבים לשתי החיפאיות כולל תבוסה כואבת 5-0 בסמי עופר למכבי חיפה תנסה להתאושש דרך משחק ביתי מול האקס קובי רפואה ועירוני ק"ש שנלחמת על חייה בליגה.
    מאוחר יותר בדרבי השרון הקטן, הפועל רעננה שמתחת לקו האדום תארח את מכבי נתניה שתנסה להתקרב למקום השישי שמוביל לפלייאוף העליון. מאוחר יותר, הפועל חדרה תפגוש את הפועל כפ"ס כאשר שתי הקבוצות מגיעות לאחר שבוע חלומי בו צברו 6 מ-6. והמשחק שיסגור את השבת יתקיים בסמי עופר, הפועל חיפה תנסה לשפר עמדות במאבק על הפלייאוף העליון מול המוליכה מכבי ת"א שעדיין לא הפסידה עונה.

בראשון, אלופי עונות 10/11 ו-11/12 אלישע לוי ורן בן-שמעון יפגשו על הקווים באצטדיון הי"א במשחק בין מ.ס. אשדוד לבני יהודה, שתי הקבוצות חושקות במקום השישי אבל עדיין צריכות להסתכל לעבר התחתית. במשחק המאוחר של הערב הפועל ב"ש שסיימה את ינואר עם 4 שחקני רכש חדשים תפגוש בטרנר את סקציה נס-ציונה האחרונה שמגיעה ללא מאמן והפתיעה את הקבוצה מבירת הנגב בסיבוב הקודם.

במשחק המרכזי של המחזור, בית"ר ירושלים השלישית תפגוש בטדי את מכבי חיפה השניה.
    אם לפני שבוע עוד חשבו בירושלים שיש להם סיכוי מסויים להשתחל למירוץ האליפות אז כל החלומות התנפצו לאחר 2 הפסדים מביכים לבני יהודה והפועל כפ"ס וכרגע מלבד הגביע הירושלמים יצטרכו להתרכז בשמירה על המקום השלישי שמוביל לאירופה.
    במכבי חיפה גם פתחו את השבוע הקודם עם הפסד מפתיע להפועל כפ"ס אך ההתאוששות המרשימה בניצחון הגדול 0-5 על הפועל ת"א הוכיחה כי הירוקים עדיין בתמונת האליפות ועוד מוקדם להספיד אותם, ניצחון בטדי בשני הקרוב יכול להבטיח במידה מסוימת את המקום השני ולתת בוסט למוראל של הירוקים לקראת המשך העונה.

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81702207_2668980936490351_4307746326944153600_o.Xxx?_nc_cat=100&_nc_ohc=bYYGewU918MAX_zoWZO&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=2dd06783cec5f870c2261b6362f8b39d&oe=5EC61780

Jakur אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

חלוקה מרתקת של משחקי הליגה במחזור הנוכחי מבחינת השיבוץ, ארבעה משחקים בשבת כשהמוקד הוא של שתי התל-אביביות, משחק ענק ביום שני כמובן אבל אם באר שבע למשל הייתה משחקת גם בשבת זה היה יוצר מחזור יפה, המשחק הזה ביום ראשון די מיותר לדעתי. בגדול מקצה השיפורים שעשו רוב הקבוצות לא מניח את הדעת לטעמי בהתחשב במה שהיה אלא אם כן מדברים על קבוצות כמו אשדוד או נס ציונה.

משחק מאוד קשה להפועל שמגיעה עם הראש באדמה אחרי התבוסה הגדולה למכבי חיפה ובהבנה שהפלייאוף העליון מתרחק, ובמשחק כזה היא כבר לא אנדרדוג, עדיין יש ציפיות, קריית שמונה לא תעשה לנו חיים קלים. אני מצפה לראות את קלינגר משלב בין הרצון לשפר את ההתקפה לבין נוכחות הגנתית סבירה ובלי דגני אנחנו כמובן נספוג. הייתי הולך עם אולהה, אלטמן ובוזגלו מקדימה, מאור ראוי לצ'אנס, הוא היחיד שלא קיבל אותו, ואלטמן לא באמת '9'. עדיין לא צריך להספיד את אולהה. אין לנו ממש משחק אגפים, גם שניצחנו זה לא היה בזכות זה אלא בזכות אמצע חזק. אייזן ובואטנג שישחקו מאחורה וספירובסקי קצת יותר מקדימה, זה ההרכב שלי.

הפועל כפר סבא מגיעה על הגל למשחק הנוכחי, יש הרבה שקט אחרי שהתרחקה מהתחתית, אופיר חיים קיבל בונוס על הרבה משחקים שחמקו מהידיים ברגע האחרון. ודווקא בגלל זה אני הייתי הולך על הפועל חדרה כי זו הליגה הנוכחית, אין חוקים. מבחינת מכבי נתניה קריאה אחרונה לפלייאוף העליון נגד הפועל רעננה למעשה.

הייתי רוצה לראות את איביץ' מגוון פעם אחת ומשחק עם אילון אלמוג בשפיץ, אבל אני יכול להבין למה הוא לא רוצה כל כך הרבה פנטזיסטים עם הכדור כביכול. כרגע מיכה בכושר ממש חלש ואין לו מקום ב-11. מכבי תל אביב תנצח בכל מקרה עם כל הכבוד לנקודות של הפועל חיפה.

לגבי המשחק המרכזי, חיפה הגיבה בענק להפסד המפתיע שלה, המשחק בטדי ובית"ר צירפה שחקנים חדשים אבל אני אופתע אם יהיה כאן יותר מתיקו. מה שכן, בלבול יצטרך קצת יותר להתאמץ הגנתית כדי לעצור את בית"ר, וברור שזה משחק שונה לחלוטין מהפועל ת"א. משחק שעלול להרחיק אותה מהאליפות.

3. alexshw Member

משחק גדול מהעבר

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

קריית שמונה בושה לענף. מדהים שרפואה מתפרנס מהענף

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/20
  5. Raulito Madridista

מחצית בבלומפילד, בעיטה למשקוף של אלטמן בדקה השנייה אבל גם ככה היה נבדל ומאז - נאדה. קבוצה שעדיין בטראומה מהחמישייה נגד מכבי חיפה וגם הקהל הצביע ברגליים (פחות מ-6000). זה הזמן של מורשת קרב של קלינגר בהפסקה, גם היריבה חסרת ביטחון, גם חילוף התקפי יכול לעזור. זה זמן בוזגלו, אבו-עביד די בודד שם בכנף ימין. ספירובסקי ממשיך בכושר החלש שלו וחבל. רז כהן כמו אינייסטה - מסתובב מדהים על מטר אבל חוץ מזה אנטי כדורגל. חייבים לנצח פה, עזבו פלייאוף עליון - כדי לצאת מהמשבר, יש מולנו יריבה חלשה. עם דגני ההגנה קצת סבירה יותר. עדיין לא החלטתי אם אולהה גרוע וסתם דורס שחקנים או שהוא סובל מקישור לא מספיק טוב. גם ברשצקי לא מצדיק את מקומו ב-11.

6. Melikson24 Member

מה עם קארצב? לא מספיק טוב כדי לפתוח בקרית שמונה?
    לא אופתע אם ינסה לברוח מקרית שלום בקיץ. הקריירה שלו הולכת לכיוון לא טוב במיוחד.

7. alexshw Member

יש לאולהה טכניקה של גוויה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. Butragueño מנהלים

כן? אם יש עבירה מחוץ לרחבה סמוך לקו זה פנדל?

9. קשר שמאלי Member

סקאוטים של באיירן מינכן באו לראות את קריית שמונה, קיבלו המלצות חמות על רפואה

10. DRORIKO Member

לא יודע אם הפועל תעשה פליאוף עליון(מהמר שכן) מה שאני כן יודע זה שהיא כרגע פאקינג 16 נקודות מעל הקו האדום. לפני חודשיים משפט כזה היה על תקן מדע בדיוני.

11. Jefecito Member

הפועל תעשה פלייאוף עליון אבל זה נתון שקרי לחלוטין. קבוצה שנהנית (כמו עוד קבוצות) מליגה מאוד חלשה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. Mahranlala Member

הפועל של קלינגר לא יותר טובה או רעה מהמתחרות שלה על הכרטיס על אף התבוסות

13. Jefecito Member

מסכים איתך, בגלל זה אמרתי שיש עוד קבוצות כאלה. פשוט הדיון היה על הפועל.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

14. DRORIKO Member

בסדר אבל עובדה שעד שקלינגר הגיע היא לא "נהנתה מהליגה החלשה", היא היתה אחת הפיבוריטיות לירידה. צריך לתת לקלינגר קרדיט על זה ששדרג את הקבוצה.

15. Raulito Madridista

המשוואה היא בחיים לא קהל של קבוצה א' נגד קבוצה ב' ולדעתי יש לנו את ההנהלה הכי גרועה בעולם, אבל על כל קבוצה אני יכול להגיד את אותו הדבר לגבי הפלייאוף העליון ממקום רביעי ומטה. הפועל חדרה אולי יוצאת דופן. הפועל חיפה הייתה נראית שבועות שלמים כמו קבוצה מתה, איטית, לא אגרסיבית. מכבי נתניה גם כן בעונה חלשה, בני יהודה לא בעטה לשער במשחקים שלמים. כואב לי שדווקא אנחנו היינו חתומים על הכבוד המפוקפק לספוג חמישייה וגם ההפסד למכבי נתניה לא נמחקים לגמרי מהארכיון אבל הפועל כקבוצה ועזבו שמשהו שם עקום - לא ממש נחותה מאחרות. כמו הרבה קבוצות בליגה יש לנו 3-4 שחקנים נורמליים והשאר בינוניים.

לגבי היום - בליגה הזו כשאתה לא טועה אתה מנצח, כבר אמרתי את זה. שמח שההגנה נראתה לא רע ולדגני יש חלק מכך. אלטמן סחט פנדל כמו גדול בהתחלה ובהמשך זה היה כבר הגיבור הטראגי צעדון. לטעמי זה צמד ראשון שלו בקריירה. ועצוב כמה דמארי לא מסוגל לתת גול גם כשיש לו מאה שנה וזה לא משנה שהשופט שרק לנבדל. כן הייתי רוצה לראות את מאור בוזגלו בהרכב ולא את מוטי ברשצקי. היה חשוב לנצח ולא חשוב איך. יש לנו משחקים גדולים על הפרק, לא להתבזות.