מחזור 19 בליגת העל: בית"ר מוחצת את חיפה 3-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏2/2/07.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

עוד שבת של כדורגל...

במשחק שייפתח את המחזור ה-19 בליגה ייפגשו בני יהודה המקרטעת ומכבי נתניה שתקווה להמשיך במגמת השיפור שבה הקבוצה נמצאת מאז שעטר נכנס לתפקיד. הכח עמידר ר"ג, שהצליחה להיות פאתטית יותר מהפועל פ"ת ולהפסיד לה, תארח את מכבי ת"א שהצליחה להציב את רצף המשחקים ללא הפסד על 13 משחקים לאחר התיקו בדרבי.
    מכבי הרצליה צריכה לרדת לקרקע אחרי התבוסה שהנחילה למכבי חיפה, ותארח במחזור הקרוב את הפועל פ"ת שהצליחה סוף סוף להשיג ניצחון בשבוע שעבר על הכח ר"ג. מ.ס. אשדוד שמאבדת קצת גובה בזמן האחרון, תתארח באורווה אצל מכבי פ"ת שגם לא בדיוק הכל מצליח לה בכמה מחזורים האחרונים. הפועל ת"א שהוציאה תיקו מהבונקר הצהוב, תארח את הפועל כפ"ס שהפסידה שבוע שעבר לבני יהודה.

וכמובן, המשחק המרכזי: האלופה היוצאת מול הטוענת לכתר, מכבי חיפה מארחת את בית"ר ירושלים. הירוקים נמצאים בתקופה זוועתית, שהשיא שלה היה בתבוסה שספגו בשבוע שעבר ממכבי הרצליה. בית"ר גם לא מרשימה במיוחד, אבל לפחות מצליחה לתרגם את היתרון שלה לנקודות (ניצחון 2-0 על אשדוד במחזור הקודם).
    שיהיה משחק יותר טוב מהדרבי בשבוע שעבר.

לוח המשחקים:

בני יהודה - מכבי נתניה (שבת, 15:00) בלומפילד.
    הכח עמידר ר"ג - מכבי ת"א (שבת, 17:20) וינטר, ר"ג.
    מכבי הרצליה - הפועל פ"ת (שבת, 18:30) הרצליה.
    מכבי פ"ת - מ.ס. אשדוד (שבת, 18:30) האורווה, פ"ת.
    הפועל ת"א - הפועל כפ"ס (שבת, 19:30) בלומפילד.
    מכבי חיפה - בית"ר ירושלים (ראשון, 20:50) קרית אליעזר.

שיהיה מחזור מהנה, פריוויואים יעלו בהמשך... :aaa031:

2. ירוק עד המוות Member

כמה מלים על המשחק של חיפה
    יש אנשים שחושבים שמכבי חיפה תתפוצץ על בית"ר אבל אני לא מאמין שזה יקרה
    יש לנו בעיה רצינית בהגנה
    דקל קינן חסר , אלמדון עושה שטויות ואני רוצה שניר דוידוביץ יחזור כבר
    רוני לוי מציב את מגרלשוילי על חשבון קייסי וזה הולך לעשות לנו רק בעיות
    בית"ר ירושלים ניצחה בשבוע שעבר
    הגיעה אליהם רכש חדש של ברזילאים
    אני ממש פסימי לקראת המשחק
    בית"ר הולכת לנצח

3. אלי מתחן Member

בית"ר לא תוקפת בכלל מצד ימין, בגלל שמירוסביץ' ההגנתי משחק שם, ככה ששהחסרונות של מרגלשוויילי בהגנה לא יורגשו.

4. Engel Del Madrid Member

ג'ו קול, אפשר לדעת מה המכוער הזה מצסק"א עושה אצלך בחתימה? ולמה דווקא אותו היית חייב לדחוף על חצי עמוד?

5. Gustavo Boccoli Member

בני יהודה - מכבי נתניה
    בני יהודה מארחת את נתניה. שתי קבוצות שבאות בתקופה דיי טובה, נתניה כמובן נראית יותר טוב (ואם תשאלו אותי הכי טוב בליגה), ואני לא חושב שהחברה של עטר יתרגשו יותר מדי מבלומפילד ויקחו את המשחק הזה. הם צריכים לנצח, הם קבוצה יותר טובה. 1-0 נתניה אני אומר.

הכח עמידר ר"ג - מכבי ת"א
    הכח באה עם קצת רכש חדש, מכבי כרגיל. נימני חוזר כן? הכח משחקים שבלוני ומשעמם, גם מכבי משהו כזה. אני לא צופה משחק עם יותר מדי רמה, 0-0 מגעיל.

מכבי הרצליה - הפועל פ"ת
    הרצליה, הקבוצה שעשתה את ההפתעה הגדולה של המחזור הקודם, אבל גם הפועל פ''ת הצליחה לנצח במחזור האחרון. הרצליה איך שנראיתה בשבוע שעבר, אין לה מה לחפש בתחתית, והפועל פ''ת לא קבוצה טובה. הם ינסו לצופף, להוריד קצת שחקנים ולצאת למתפרצות. החלוץ המהיר של הרצליה, קמאנן, הוא צריך לנצל את ההגנה הדיי חלשה של פ''ת, ואם הרצליה תשחק כמו בשבוע שעבר ותתקוף הרבה, היא תצליח להבקיע וגם תנצח. אני מהמר 2-0 הרצליה.

מכבי פ"ת - מ.ס. אשדוד
    אשדוד באה אחרי משחק גרוע מאוד בטדי, פ''ת אחרי ההפסד בנתניה. פ''ת היא קבוצה שיותר לוחמת, יותר נותנת את הנשמה, ובבית שלה אני חושב שהיא יכולה לקחת את ה3 נקודות משאדוד. אני לא הייתי ישר הולך על ניצחון, לדעתי יגמר 1-1.

הפועל ת"א - הפועל כפ"ס
    הפועל קבוצה יותר טובה והיא בבית, היא צריכה לנצח. כפ''ס באה אחרי הפסד לבני יהודה כאשר היא ממש קבוצת תחתית, ואני לא חושב שיהיה לה הרבה מה לעשות נגד הפועל, למרות כל העייפות מטורניר הערוץ הראשון. הפועל ת''א מנצחים 2-0.

מכבי חיפה - בית"ר ירושלים
    אני לא מצפה לשום דבר יותר. מחזור אחרון כתבתי פה שאני רוצה לראות את חיפה מתפוצצת על הרצליה, זה הזמן וכל זה, אבל אחרי מה שקרה אני לא מתכוון ללכת על תוצאה פה. חרזי וקטן, שני הקפטנים, אירגנו שיחת גיבוש עם השחקנים, ואני מקווה מאוד שהמשחק האחרון מאחוריהם וזה לא יפריע להם בכלל. בית''ר קבוצה טובה וחזקה, אבל צריך לזכור שהם בקרית אליעזר, ואסור לוותר. חיפה היא עדיין קבוצה עם סגל חזק, אני גם בטוח ששחר ורוני לוי דיברו לא מעט בשבוע האחרון ובחיפה רוצים לנצח. אני מקווה יותר שרוני העביר לשחקנים הרבה, ושהם יהיו במוטיבציה גבוהה, למרות היכולת החלשה, כי אם חיפה מתלהבת ויוזמת, גם בית''ר לא תצליח לעצור אותה. אבל אני לא ממש בטוח שזה יקרה, ככה שאני לא מהמר על שום דבר במשחק הזה ונראה מה יתפתח.

6. ReL Member

טוב אז אנחנו בתנופה ועם 2 נצחונות רצופים , אבל מגיעים לבלומפילד בו לא ניצחנו כבר 4 שנים וגם אז זה היה בנס.

אחרי זמנים שהיינו משחקים עם חלוץ אחד בסגל , פתאום יש תחרות גדולה בין שכטר ימפולסקי אוקוצ'ה סאנוגו ואופיר חיים . ימפולסקי נתן את המשחק של החיים שלו בשבוע שעבר ולדעתי זאת טעות לא להשאיר אותו בהרכב . שכטר חוזר אחרי הרחקה , ועטר ממשיך עם המערך המוצלח של 3 הקשרים האחוריים , לכן או ימפולסקי או אוקוצ'ה יצטרכו לרדת לספסל . מבחינתי העיקר שאופיר חיים לא ישחק , מאז שהוא לא שיחק ההתקפה פשוט נראית נפלא .

בני יהודה מגיעה למשחק בלי אסולין ונשארו לה כמה שחקנים מסוכנים כמו ראובן עובד , בלדוט (שהבנתי שיפתח כמגן) , ואלי ביטון . עם שמירה צמודה על עובד אפשרי לנצח במשחק הזה . ניצחון ייתן תנופה ענקית ואיום ממשי על הצמרת העליונה , הפסד ורק שלא נחזור אחורה.

7. MHFC Member

אליפות כנראה כבר לא ניקח, אבל לפחות להחזיר קצת את הכבוד נותר לעשות, הכבוד שהיה חסר כל-כך לקבוצה הזאת ביום שבת ובמשחקים שלפני כן (הכח, בני יהודה, הפועל ת"א וכו'). אולי הביזיון שהיה ביום שבת יעורר את השחקנים לקראת יום ראשון ונראה את מכבי חיפה אחרת, אבל הסיכוים שזה יקרה לא גדולים כלל. יש המון לחץ בקבוצה, יותר מדי לחץ אפשר לומר, אין לשחקנים ביטחון, לעומת זאת לבית"ר יש את כל זה, וזה יכול לבוא לידי ביטוי ביום ראשון. אבל איצטדיון מלא יתן הרבה מוטיבציה לשחקנים, ואולי גם ביטחון, ואולי זה מה שיוכל לגרום למכבי חיפה להיראות טוב. רוני לוי עושה טעות במידה והוא אכן מעלה את קולאוטי בהרכב ולא את שלומי. כאשר ביתר ניצבת מול מכבי חיפה, שלומי יכול לתת הרבה מעבר למשחק טוב, הוא יקבל מוטיבציה ענקית, בזה אני בטוח (הרי בית"ר היא האקסית שלו). הייתי רוצה לראות אולי את מליקסון משחק בימין, ואת רפאלוב בשמאל, כאשר קטן מאחורי שלומי שבחוד, ואת דירסאו ובוקולי בקישור האחורי. בהגנה כנראה מגרשווילי יפתח עקב כך שקייסי סוחב פציעה, לכן מגרשווילי כנראה יפתח. נקווה שמגרשווילי ימשיך במגמת ההשתפרות שלו בהתחשב ליכולתו מתחילת העונה, למרות שגם עכשיו יש לו עוד הרבה מה לשפר. חרזי הפעם יפתח בהגנה ועם כל הניסיון לו אני מאמין שהוא יתן משחק טוב. אולארה היה נוראי ול ספרטק ביום שני, אם הוא ישחזר את אותו משחק אנחנו נספוג לא שער ולא שתיים, אלא יותר מזה. רוני לוי לטעמי צריך להסביר למשומר לא להפקיר יותר מדי את ההגנה, כי משומר הוא מגן התקפי שפחות טוב בהגנה, מאשר בהתקפה שזה החלק החזק שלו. בשער אלמדון יחליף את דוידוביץ', במחצית השנייה מול הרצליה אלמדון היה מצוין, אם הוא ישחזר את אותה מחצית, אנחנו יכולים להיות מעט בטוחים. יהיה מעניין אם יהיו שריקות בוז לעבר זנדברג ובנאדו (למרות שזה מגיע להם חלקית). בכל אופן שיהיה בהצלחה וניצחון ירוק.

ואגב ליודעים בוודאות. האם השערים ליציע ג' אכן נסגרים בשעה 8? אני צריך להיות בטוח.

8. TariboWest Member

זה המלך שגמר את אבוקסיס...

9. Riki Member

איזה להחזיר כבוד בחייכם, כולה ננסה להחזיר את הביצים מהסירוס הארוך שנכפה עלינו.
    את דעתי כבר אמרתי בין היתר בדיונים השונים פה בפורום. יום ראשון זה משחק על החיים ועל המוות. למה אתם שואלים ? תעשו טובה ותצאו מהבועה שלכם, מחר זה המשחק שיסמן את העונה שלנו לכאן או לכאן. , שלוש נקודות בלה בלה בלה, משחק בית בלה בלה בלה, פוש מוראלי בלה בלה בלה אבל בשורה התחתונה... מחר ננסה להיות הסינדרלה של המחזור. משחקים בבית כאנדרדוג וזה בעצם מסכם את חשיבות המשחק. אולי אחרי ניצחוון תבוא שוב נפילה ואולי יהיה רצף מרשים. אבל במשחק הזה, דוקא ביום הזה, שיעמדו כל הירוקים... השחקנים צריכים לבוא ולתת דם על המגרש, בשבילנו... האוהדים. לתת לנו את הרוח והנשמה שחסרה שלנו מתחילת העונה.

ובכל יום מודה לאל שבחיפה אין הפועל !!!!!!!!!!!!!!!!

ותבואו !!

10. Raulito Madridista

הפועל ת"א – הפועל כפר סבא

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574394hta.Xxx VS http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574191hks.Xxx

תאריך המשחק: יום שבת – 3.2.07
    שעת המשחק: 19-30
    איצטדיון: איצטדיון "בלומפילד", ביפו
    יישפוט: משה בוחבוט

משחק מעניין עם כדורגל התקפי צפוי לנו בין הפועל ת"א להפועל כפר סבא, שתי קבוצות שהיו רוצות להתמקם גבוה יותר בטבלה מאשר מיקומם. במחזור האחרון השיגו שתי הקבוצות תוצאות לא טובות, וניתן לראות שקשה להן לחבר רצף של משחקים טובים. הפועל סיימה בתיקו בדרבי במחזור הקודם וכפר סבא הפסידה לבני יהודה.

בהפועל ת"א היו מאוד מאוכזבים מיכולת הקבוצה בדרבי, וששוב הפער מבית"ר ירושלים גדל ל4 נקודות. בקבוצה הביעו אכזבה גם על חוסר ההצלחות במשחקי הצמרת, עם חמשת הקבוצות בחלק העליון של הטבלה, כאשר במשחקים נגדיהן, השיגה הקבוצה רק 8 נקודות מתוך 24 אפשריות. הקבוצה הפסידה בטורניר על המליון דולר, 3-1 לשחטיור כאשר שום לא לקח ברצינות את אותו משחק והעלה הרכב טלאים.

בימים האחרונים של חלון העברות, החתימה הקבוצה את הקשר האחורי הברזילאי וולינגטון. הברזילאי ייתחרה עם שי אבוטבול על מקום בהרכב בקישור האחורי לצידו של וואליד באדיר. הברזילאי היה אמור לשחק בטורניר על המיליון דולר במשחק השני אך הוא פיספס את המשחק. בזמן הקצר שהוא בהפועל הוא כפר הצהיר שהוא רוצה לזכות בדאבל ולהצליח באירופה כמה שאפשר. מי שעזב את הקבוצה הוא תומר חליבה, המגן הימני, הוא עזב לאשדוד, לאחר שלא הצליח לספק את היכולת הטובה שלו מהעבר.

אליניב ברדה סובל ממתחיחה ויחמיץ את המשחק, והשחקן המצטיין של הפועל ת"א העונה יחמיץ בוודאות את המשחק ולא יהיה בסגל. איבזיטו אוגבונה שהיה חד באימונים האחרונים ייפתח בהרכב כחלוץ בודד ואיבן יוליץ שנשאר בקבוצה ולא הוקפא רק בגלל פציעת ניירה שגמר את העונה, ייפתח על הספסל. יוסי אבוקסיס שנפצע בטורניר על המיליון דולר נגד צסק"א מוסקבה והחמיץ את הדרבי, ימשיך להעדר ובמקומו ייפתח אבוטבול שהיה הטוב משחקני הפועל בדרבי. הבלם דואני שהציג יכולת טובה לאחרונה, ייפתח בהרכב לצד חאבייר פאאס שכנראה יאריך את חוזהו בהפועל. המאמן שום הדגיש את חשיבות המשחק בפניו חניכיו, והוא מקווה שבית"ר תאבד נקודות נגד חיפה. בנוסף, רוצים הפועל להכניס את בית"ר ללחץ במידה ויינצחו, כי הם משחקים לפני הירושלמים. שום הזהיר את שחקניו:"כפר סבא היא הכבשה השחורה שלנו וקשה לנו מאוד נגדם. חשוב לחזור למומנטום של נצחונות". השחקנים קיבלו גם דחיפה משמעון ציטרון מהנהלת הקבוצה, שעזב עקב שיקולים.

http://images.one.co.il/images/d/gg113100.Xxx
    ברדה במרכז חוגג את שערו נגד כפר סבא בסיבוב הקודם. הפעם הוא לא יישחק.

הפועל ת"א : שביט אלימלך; דני בונדר, חאבייר פאאס, רמי דואני, יגאל אנטבי; שי אבוטבול(וולינגטון), וואליד באדיר, ברוך דגו, גילי וורמוט, סלים טועמה; איבזיטו אוגבונה

הפועל כפר סבא של השנה היא פספוס. הקבוצה לא מצליחה לחבר רצף של תוצאות טובות, ולאחר שניצחה קבוצה כמו מכבי פ"ת שהיא מוקש גדול, חזרה הקבוצה לאכזב והפסידה לבני יהודה שנמצאת בעונה לא טובה, 2-1 במחזור האחרון. את הבעייה של כפר סבא לא קשה לזהות, ההגנה החדירה והאיטית שלה. כפר סבא נחלשה בסיבוב השני של העונה והשיגה 5 נקודות בלבד משבעה משחקים.
    הקבוצה ממוקמת שמינית בלבד, רחוקה חמש נקודות מהחלק העליון של הטבלה.

הירוקים של אוחנה ביצעו רכש חכם מאוד בחלון העברות שנסגר, כאשר החתימו את אלירן דנין, מגנה השמאלי הצעיר והמבטיח של בית"ר ירושלים. דנין צפוי לערוך הופעת בכורה בכפר סבא כבר מחר בשבת נגד האדומים. דנין מאוד התרגש לחזור לשחק תחת אלי אוחנה, המאמן שנתן לו צ'אנסים לפני שלוש שנים שאימן את בית"ר. באימון המסכם, הזהיר אוחנה את קבוצתו מהחלק ההתקפי של הפועל ת"א והראה להם קלטות מהדרבי כיצד צריכים לעצור אותם. המאמן הדגיש על ללחוץ ולשמור את ברדה. אוחנה יכול לשמוח שמלך השערים של הפועל לא ייטול חלק במשחק. אלי אוחנה ביקש משחקניו מתנה ליום הולדת -43 שלו. "אני לא מתרגש הרבה פעמים, לא מימי הולדת, אבל אם תנצחו בשבילי אני אהיה מאוד שמח", אמר אוחנה לחניכיו. אוחנה ציין בפני שחקניו שהם איבדו נקודות מיותרות מאוד במחזור הקודם ואם הם לא ייתקנו, הם ייסתבכו בתחתית.

עמנואל פאפו שהיה אמור לעבור לשחק כמגן ימני בעקות בואו של דנין, פצוע ובספק גדול מאוד למשחק, אם פאפו לא יהיה כשיר, טלקר ימשיך להחליף אותו. לירן זרקו שבדרך כלל משחק כקשר, יישחק כבלם לצד דגלאס דה סילבה, הצלע החזקה בהגנת כפר סבא. אלון חלפון איבד את מקומו בהרכב לזרקו בגלל יכולת חלשה בתקופה האחרונה ובעיקר במשחק האחרון של כפר סבא, משחק ההפסד לבני יהודה. אוחנה ימשיך במערך ההתקפי שלו עם שני שחקנים בכנפיים.

http://images.one.co.il/images/d/gg115450.Xxx
    דגלאס דה סילבה. הצלע החזק בהגנת כפר סבא.

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה; עופר טלקר, דגלאס דה סילבה, לירון זרקו, אלירן דנין; יעוזה אבובקרי, אביחי ידין, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ'; ז'וזה דוארטה, סמואל יבואה.

בסיבוב הקודם במסגרת המחזור השביעי נפגשו שתי הקבוצות בכפר סבא. הפועל ת"א ניצחה 1-0 במשחק חלש מאוד שלה, משער של אליניב ברדה בדקה הרביעית, אחרי שהחלוץ המוכשר עבר את כל הגנת כפר סבא ומול אושרי לוי דייק ובעט פנימה. כפר סבא שלטה יותר בכדור והייתה עדיפה מהבחינה הזו, אך לא סיכנה את הפועל יותר מדיי, אחד המשחקים הבודדים השנה שהפועל שיחקה הגנה טוב. פאאס הורחק באותו משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/07
  11. Patrick Vieira Member

אני אוהד של מכבי ת"א, ואני בטוח שבית"ר תנצח.
    זה לא שחיפה לא טובה, אלא שבית"ר טובה מדי.
    חיפה לא עשתה אף רכש בחלון ההעברות, ואילו בית"ר החתימה שלושה ברזילאים מצויינים - רמאליו, שוונק וטוטו.
    נדבר במספרים, 85% שבית"ר לוקחת, וממשיכה בדהירה, ורק 15% לחיפה(לדעתי לפחות).

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכח עמידר רמת גן- מכבי תל אביב
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1042900960hakoah.Xxx- http://www.liga.co.il/leaguespic/1042575124mta.Xxx

שבת, 17:15
    שופט: איתן תבריזי

אחרי הדרבי, כנראה עדיין ללא אבי נימני תגיע מכבי ת"א לוינטר להתמוד מול הכח ר"ג. בשביל 2 הקבוצות מדובר במשחק של חובה לנצח, מכבי ת"א מאבדת גובה עם התוצאות תיקו המגוחכות שלה שבוע אחר שבוע, והכח ר"ג אומנם הייתה בתקופה טובה אבל לצערה מכבי הרצליה הייתה בתקופה סופר טובה כך שהכח עדיין מוצאת את עצמה במצב לא טוב עם 2 נקודות מתחת להרצליה מתחת לקו האדום כמובן. 2 הקבוצות צפויות לשחק על ניצחון מה שאמור להבטיח לנו משחק מעניין, אבל כבר למדנו שמתי שמכבי ת"א מעורבת... אין מה לפתח ציפיות יותר מדי, את אלי כהן מעניין לא להפסיד בשביל הרצף הנהדר שלו יותר מאשר לנצח וזאת הבעיה הגדולה של מכבי העונה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/930990/IMG_5196-(Small)_wa.Xxx
    אדריאן גמאן במשחק הקודם מול ג'אן, הרבה תלוי בו ובהגנה של הכח

הכח ר"ג מגיעה אחרי הפסד מאכזב מאוד מול הפועל פ"ת, הכח ניצחה את בית"ר לפני כן והיה נראה שניצחון על הפועל פ"ת זה השלב הבא, אבל הסגולים לא עמדו במטרה וסיבכו את עצמם שוב וכאילו לא עשו שום דבר בניצחון היפה על בית"ר. הכח גם כמובן לא לקחה בחשבון את הניצחון הגדול של הרצליה בחיפה מה שלמעשה הוריד את הכח אל מתחת לקו האדום והנתון הזה הכניס למערכת הרבה הרבה מאוד לחץ. היו השבוע פרסומים על כך שמעמדו של מלמיליאן מעורער משהו אבל בהכח מיהרו כמובן להכחיש, אני בטוח שאף אחד לא באמת חושב על לפטר את מלמיליאן, אף מאמן אחר לא יעשה עם הקבוצה הזאת יותר ממה שמלמיליאן עושה ויעשה, הכח לא עד כדי כך טיפשים.
    בהכח כמובן חושבים רק על ניצחון ואורי צפוי לפתוח עם מערך התקפי שיכלול 3 חלוצים- מור גולן שני החלוצים החדשים בקבוצה, פפי קימוטו וחלוץ החיזוק מקונגו, הונורה קאבונגו. מלמיליאן יחסר את יוסי רוזן וליאור ראובן המורחקים. את מקומו של ראובן בהגנה צפוי לתפוס איתי סלע שכבש את שער הניצחון הדרמטי על מכבי הרצליה.

http://images.one.co.il/images/d/gg120777.Xxx
    אלי כהן כנראה יצטרך להסתדר שוב ללא המושיע שלו

במכבי ת"א התחזקו השבוע בקשר האחורי דיאן איליץ', שחקן שאלי כהן רצה מאוד ואמור לעזור לנימני לסדר את העיניינים במרכז המגרש. בינתיים איליץ' יפתח אבל נימני צפוי לקבל מנוחה ולא לשחק גם מחר. שירן ייני שקיבל קרדיט גדול במשחקים האחרונים צפוי לחזור לספסל.
    במכבי יודעים שרק ניצחון בא בחשבון וכל תוצאה אחרת תפגע משמעותית בקבוצה גם אם זה לא במצב בטבלה אז במצב המנטלי. מכבי ממעטת מאוד לנצח וכך יהיה קשה למכבי לתפוס מקום באירופה, אלי כהן חייב לקחת סיכונים כי עדיף בארבעה משחקים לנצח פעמיים ולהפסיד פעמיים מאשר לסיים 4 פעמים בתיקו. באופן טבעי הנקודה החזקה של מכבי העונה היא ההגנה שיחד עם נתניה ספגה הכי מעט שערים העונה, 14. לדעתי אלי כהן היה חייב להביא כחיזוק שחקן הצקפי כדי לשפר את הטכניקה הירודה בקבוצה אבל כהן החליט ללכת על קשר אחורי ונראה במה זה יעזור לקבוצה. מרדיקוביץ' ימשיך לשבת על הספסל אחרי שגם השבוע לא התאמן באופן סדיר בגלל פציעה מה שאומר שמשה ביטון ימשיך לפתוח בשפיץ.

הרכבים משוערים:
    הכח עמידר ר"ג: מרשל אודה, איתי סלע, סבטי ליפנייה, איציק כהן, שוקי נגר, אדריאן גמאן, דן רומן, אבי תקווה, הונורה קאבונגו (אושרי גיטה), מור גולן ופפי קימוטו
    מכבי ת"א: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', אבי יחיאל, אורי שטרית, דיאן איליץ', ג'ובאני רוסו, יוסי שבחון, מושיקו מישאלוף, משה ביטון ועומר פרץ.

13. אלי מתחן Member

על פי מה אתה קובע שהם מצויינים בדיוק?

14. Patrick Vieira Member

אלו שחקנים מוכרים בעלי שם גדול.
    ובלי קשר, מותר לי לכתוב את דעתי מבלי שכל אחד יזלזל או יחשוב שאני סתם כותב.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא שאל אותך שאלה פשוטה.. אף אחד לא זילזל.

מוכרים בעלי שם גדול? זה מה שקובע? גם פינטו היה מוכר בעל שם גדול. חוצמזה מאיפה הבאת את זה שהם מוכרים בעלי שם גדול?