מחזור 17 :אספניול מנצחת בקלדרון , ולנסיה עם תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/12/07.

1. Raulito Madridista

מחזור 17 -

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

מלבד הסופר-קלאסיקו הגדול של ספרד שלו ייפתח דיון נפרד בקרוב מאוד, ייערכו עוד תשעה משחקים במסגרת המחזור ה-17 בליגה הספרדית, כאשר במוקד העניינים יעמדו שניים.
    אתלטיקו מדריד שלא הצליחה לנצח ברקראטיבו ונמצאת במקום הרביעי המוליך לליגת האלופות, תארח בביתה את אספניול החמישית שניצחה במחזור האחרון את לבאנטה ורחוקה נקודה אחת בלבד מהצ'מפיונס-ליג.
    שתי המאכזבות הגדולות של העונה עד עכשיו, סראגוסה ווולנסיה ייפגשו למשחק מרתק ברומארדה.
    סראגוסה שלא ויקטור פרננדז רחוקה 3 נקודות בלבד מהקו האדום. בוולנסיה הבלאגן חוגג. קניזארס, אלבלדה ואנגולו סיימו את הסיפור, ויאה חושב על עתידו והמהפכה של קומאן עדיין לא נגמרה. אם זה לא מספיק, מוריינטס וויאה הפצועים ייעדרו.
    ויאריאל שהתרחקה מהמקום הראשון אחרי תוצאות רעות לאחרונה, אך ניצחה במחזור האחרון בחטאפה, תארח את רקראטיבו.
    במחזור צפויים קרבות תחתית. לבאנטה תארח את דפור ובטיס תתארח בויאדוליד.
    בנוסף - סביליה תארח את סנטאנדר, כאשר גם היא לא רחוקה מהקו האדום - 3 נקודות בלבד.
    שימו לב! הפער בין המקום ה-18(בטיס) למקום ה-9(סראגוסה) הוא מרחק ניצחון - 3 נקודות.

http://www.as.com/recorte/20071219dasdasftb_6/C280/Ies/Albelda_Canizares.Xxx

הלו"ז -

יום שבת -
    סראגוסה - וולנסיה(21:00);
    אלמרייה - חטאפה(21:00);
    סביליה - סנטאנדר(23:00);

יום ראשון-
    אתלטיקו מדריד - אספניול(18:00);
    לבאנטה - לה קורוניה(18:00);
    ויאדוליד - בטיס(18:00);
    אוססונה - מאיורקה(18:00);
    ויאריאל - רקראטיבו הואלבה(18:00);
    אתלטיק בילבאו - מורסיה(22:00);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שהמשבר בולנסיה ימשך עוד מחזור מול הקבוצה הלא יציבה סארגוסה שמתחברת לה אט אט.
    במיוחד לאור העובדה שהמשחק יתקיים ברומרדה אני לא משאיר סיכויים לולנסיה ולהוסיף לזה את ההשעיות המוזרות האלה של קומאן.

ויש לנו גם מיני סופר קאלסיקו במחזור הזה .... (אתלטיקו) מדריד - אספניול (ברצלונה) .
    רק שכאן זה לא בדיוק אוהבים את היריבים מאותה העיר , אתלטיקו יריבה שנואה של ריאל ואספניול שנואה של ברצלנוה .

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  3. RubberSoul Member

אני הייתי אומר שזה דווקא דרבי הפוך.
    אתלטי היא שונאת ר.מדריד,ואספניול היא בעדה.
    זה גם נחשב קלאסיקו.
    חייבים לשדר אותו.

4. Sergio Ramos Member

בצל הסופר קלאסיקו, יש עוד מפגש שאותי מאוד מעניין... סרגוסה - ולנסיה. מדובר במשחק מאוד מעניין על פי דעתי, של שתי חיות פצועות, ופגומות מבחינה מנטלית בצורה די קשה. סרגוסה, שמצבה יותר טוב מאשר של ולנסיה(למרות שולנסיה מעלה בטבלה, אבל זה לא משנה, ולנסיה במצב בלחץ גדול יותר, ומצבה עגום יותר), נמצאת במקום ה10 וברשותה 20 נקודות בלבד. אני חושב שאלו לא היו הציפיות מסרגוסה, וגם שם, האכזבה ממשיכה. אין פייבוריטית ברורה במשחק הזה, וזה מה שאני אוהב. משחק שיכול ללכת לכל כיוון. ועם כבר, הייתי מיחס יותר חשיבות לסרגוסה שתנצח את המשחק הזה. קשה לי להאמין שלאחר כל הפרשה של אלבלדה ושהעוזב במפתיעה ובצורה לא יפה מצד קומאן, ולנסיה תתחיל לשחק כדורגל. לא ממש נראה לי.
    כמו שאמרתי קשה לי להאמין שבין רגע ולנסיה תעשה שינוי(בעיקר לא עכשיו),אבל לא הייתי שולל ניצחון שלה. סרגסוה גם ידוע כאחת בעלת מנטליות חלשה, וולנסיה אולי יכולה לגנוב כאן ניצחון.

עוד משחק שמעלה בי עניין רב דווקא. הוא סביליה-סנטאנדר . סנטאדר העונה מן קבוצה שאוהבת להרוס. קבוצה שקשה מאוד לנצח, קבוצה מאוד נוקשת ובעיקר רכשה לעצמה מוניטין גבוהה בשנים האחרונות וידוע כקבוצה בעלת אופי מאוד חזק. סביליה משתפרת בזמן האחרון, אבל זה עדיין לא הזמן להגיד שזהו, היא יצאה מהמשבר שלה. סביליה במקום ה9 לעומת ראסנג שבמקום ה6, והקבוצה של חימנז תצטרך לצבור רצף גדול של ניצחונות משכנעים, ולחזור לפחות לפחות למקום הרביעי כדי להשיב לעצמה את הביטחון ולחזור ללהיות את אותה הקבוצה בעלת התשוקה, החשק הזחק והאופי לנצח.

5. Sergio Ramos Member

סרגוסה - ולנסיה

ויקטור פרננדס, מאמן סרגוסה, לא מצליח להוציא מקבוצתו העונה את היכולת שהוציא בעונה שעברה. דווקא העונה, שמטוזאלם שהגיע בשאחטר דונייצק, אולביירה שבא ממילאן ועוד כמה חיזוקים, דווקא שאלו הגיעו, סרגוסה מגלה יכולת מנטלית חלשה. איימאר ודאלסנדרו מנתדנדים ולא מצליחים לייצב את הקבוצה כמו שצריך. גם בהגנה, החור שהשאיר מיליטו נראה גדול מאוד. ואז'אלה, לא נראה ומצליח לחסות אותו. גם דיוגו מהמצטיינים בעמדתו בעוהנ שעברה, בעונה מאוד חלשה עד עכשיו. חואנפרן במשך הזמן, וגם המגן השמאלי חואנפרן ממשיך במגמת הירידה ביכולת שלו. סרגוסה של העונה מאוד לא יציבה, ומשדרת אי איזון ביכולת שלה. כלים יש לסרגוסה, אבל המנטליות שלה חלשה, והרבה מהאשמות מופנות למאמן פרננדס שלא מוציא מחובר השחקנים שלו את הטוב ביותר.
    בסרגוסה מקווים מתישהו לצאת מהמשבר ולהיתפס על איזון כלשהו. היא מאחרת את ולנסיה, החיה הפצועה, ותנסה להתרומם על חשבונה בזמן שהעטלפים רק ירמסו.

ההרכב המשוער : סזאר; חואנפרן, אז'אלה, סרחיו, דיוגו; אוסקר, סלאדס, זאפאטר, סרחיו גרסיה; מיליטו, ריקרדו אולביירה.

מבעד, ולנסיה, הקבוצה שמככבת בכותרות הכי הכי שליליות בספרד בשבוע האחרון. ובעיקר בשבוע האחרון, לאחר שדויד אלבלדה, שחקן נשמה, לוחם, קפטן הקבוצה הועפף מהקבוצה על ידיד רונאלד קומאן שקיבל גיבוי מלא מההנהלה לעשות את המהלך הנ"ל. לא רק אלבלדה המסכן האו קורבן למצבה של ולנסיה. אלה גם סנטי קאניזארס, ומיגל אנגולו, צפוים לעוף מהקבוצה. ללא ספק, אחד הזעזועים היותר חזקים שקומאן עשה בקבוצה, ורובנו אומרים- מוגזם. אז לאחר המהפכה שקומאן עשה, הוא יצטרך לחזק הקבוצה בינואר בצורה משמעותית ביותר. בינתיים, הפנים של כולם, למשחק החשוב מול סרגוסה.
    ולנסיה מגיע למשחק במצב רוח, אפילו הייתי אומר, יותר ירוד משהיה לה. לא ברור איך יקחו את העזיבה הזאת של אלבלדה וסנטי מהקבוצה. בסך הכל אלו שתי סמלים, ושחקני נשמה של המועדון. גם לאחר המהפכה צפוים עוד הרבה כותרות שליליות והרבה אמירות כזב במצד שחקני ולנסיה. וכבר, דויד וויאה, ה-כוכב של הקבוצה שוקל עזיבה בינואר, וגם סוכנו רמז זאת.
    אימו, השוער הגרמני פצוע וולנסיה הגיע כבר למצב שמורה, השוער השלישי הוא שיעמוד בין הקורות למשחק החוץ הקשה. קומאן ממשיך ב4-3-3 שכשל מול בארסה. שאריזמנדי בחוד, חואקין בימין וחואן מטה בשמאל. בקישור המרכזי, בארחה יפתח כקשר אחורי שלצידו סילבה שקומאן עושה לו עוול באיך שמציב אותו וסאני ישחק גם במרכז.

ההרכב המשוער: מורה; מיגל, קניירה, מרצ'אנה, מוראטי; סאני, באחרה, סילבה; חואקין, אריזמנדי, מטה.

*ולנסיה בעונה שעברה גברה פעמיים על סרגוסה- 2-0 ו1-0 . לפני שנתיים, שתי הקבוצות בשתי המפגשים, סיימו בתיקו 2-2.

6. Joaquin Member

אוי קומאן קומאן,ויתרת על קאניזארס ותראה מה מורה מעולל לך בשער.
    קומאן אוכל תלב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07
  7. jinga Member

דווקא אחרי מכה קשה ולנסיה מראה אופי וחוזרת מ2-0 אראגוני של מיליטו (פ) וסרחיו גארסיה. זיגיץ', המרוויח הגדול מהפציעות של מורו וויאה צימצם בדקה ה76 ונתן לסילבה את האפשרות להשוות בדקה ה82.

8. Joaquin Member

מחצית שנייה יותר טובה של ולנסיה,כל הכבוד שהם הצליחו לחזור ואפילו הייתה הזמדנות לניצחון אם בדקה האחרונה אריזמנדי לא היה בועט לקורה.
    קומאן וויתר על קאניזארס ואיבד נקודות בגלל השוער המחליף - מורה שנתן משחק זוועתי.
    בנוסף,קומאן גם הורחק.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שתי משחקים ששוחקו היום , חטאפה הפתיעה כשניצחה בחוץ את אלמריקה 2-0.

סביליה חגגה במשחק נפלא 1-4 על סנטאנדר ,כשגאראי מרסינג הורחק בשלהי המחצית השנייה.
    ותראו את הנתון המדהים הזה של סביליה , 22 בעיטות לשער - 19 מהם למסגרת !

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07
  10. Mehmet Member

כמה שהתגעגעתי לסביליה הזאת, זו שדורסת...

החילוף של צ'באנטון הסתבר בסופו של דבר כחילוף מנצח, וזה למרות שהוא בקושי משחק. אבל אין ספק שהאדום של גאראי גמר את המשחק.

11. Sergio Ramos Member

בכמה דקות מהמשחק ולנסהי שיחקב במוטיבציה די גבוהה, ביחס למה שראינו ממה בתקופה האחרונה הגרועה שלה. האי עדיין אותה קבוצה חלש, לא צריך להתלהב. היה השינוי קטן מאוד בחשק שדי הפתיע אבל זה רחוק מלהיות מספק.
    זיגיץ' כבש לולנסיה את השער הראשון בגול די יפה, ואויל זה יחזיר את הסרבי לעיניינים. סילבה גם עשה כמה דברים, אחד מהם זה השיוויון בגול יפה מאוד. ההגנה עדיין חשלה וחדירה מאוד, חוסר סדר ואירגון, מיגל ממשיך בכושר חלש- הרבה זמן לא יצא לי לראות מגן כל כך טוב, משחק ככה. חבל, אני קמווה שהוא יחזור לעיניינים כי חבל את שחקן כזה.

סביליה, פשוט הזכירה לנו את הסביליה שהייתה חסרה כל כך לליגה. אתמול, קאסינג הייתה פשוט חסרת אונים להתקפה הכל כך מחודדת של סביליה. מהדקה הראשונה, השחקנים חיפשו את השער, יציאה להתקפות בצורה מאוד מהירה, דחיקה של ראסניג לאחור ומצבים ללא הגבלה. אני כבר לא יכול לספור את כמות המצבים אליהם הגיע סביליה, מרוב שהייתה גדולה כל- כך. זה יכל להיגמר איפלו ב6-0 או7-0.
    אלבס הזכיר את אלבס של פעם. נראה כאילו האנדרנלין חזר לו. הוא רץ הרבה, היה אחראי, ובעיקר תרם להתקפה בצורה שכולם מכירים אותו.
    ראסינג לא ידע מאיפה זה בא לה. סביליה שיחקה את ה-משחק שלה, עם החשק, האופי, המוטיביציה היוצאת דופן, באה חזק מאוד מאוד למשחק ושיתקה את ראסינג.
    משחק נהדר !

12. RubberSoul Member

פאשלה,כמו שאומר רן מלובלבלבלבלבלני.
    פאשלה של הקוון מבטל שער חוקי של קורו,עדיין 0-0 אתלטיקו אספניול.
    אבל מצד שני,קון אמר לעצמו:משחקים קודמים לא הלך לי,אז השבוע כן.
    סימאו העלה את אתלטי ל1-0 שנמצאת בעשרה שחקנים,אחרי שאגורו,מי אם לא,מורחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/12/07
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה אומרת החוקה? המסירה הייתה לנבדל, הכדור פגע בשחקן אטלטיקו בדרך.
    וההרחקה כרגיל לא מוצדקת. קון רק ניסה להשתחרר מטורחון שגם נתלה עליו וגם שם לו רגל.

14. guyholl Member

הכדור לא פגע בשחקן אתלטיקו,שחקן אתלטיקו מסר לשוער מה שמבטל את הנבדל.

15. RubberSoul Member

כמו ה"שער" של בני יהודה מול בית"ר.סוג של.