מחזור 16':בארסה מנצחת במדריגל.פער של 10נק' ממקום2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏19/12/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור ה-16

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

עוד מחזור בחודש המשחקים המטורף של קרבות הצמרת יוצא לדרך, וזו אולי ההזדמנות האחרונה של הליגה לעצור את ברצלונה שלפחות בינתיים לא סופרת אף אחת והיא עם שמונה נקודות פור. הקבוצה של גוארדיולה שניצחה עד עכשיו בכל משחקיה נגד הגדולות(עם מאזן מדהים של 9-0) ובמחזור האחרון ניצחה את ריאל מדריד, תתארח במדריגל אצל ויאריאל במשחק המרכזי של המחזור, שייערך ביום ראשון. המארחת מגיעה במצב-רוח רע לאחר הפסד בפיחואן לסביליה והיא תחסר את פרננדו ליורנטה שהורחק. בויאריאל לעומת זאת לא שוכחים את הדאבל שהשיגה הקבוצה על ברצלונה בשנה שעברה עם נצחונות באל-מדריגל בסיבוב הראשון ובקאמפ-נואו בסיבוב השני. המשחק ישודר גם בערוץ ספורט 5 HD. "הקבוצה המושלמת באיכות המושלמת", אומרת הפרסומת.

http://donlio.free.fr/WWW.MESSI.FR/Photos_Messi_Liga_0708/J8_Villareal-Barca/messi_vs_villareal_3.Xxx

משחק הצמרת שייערך קודם לכן ביום שבת, יפגיש את ריאל מדריד ווולנסיה. ריאל מגיעה למשחק כאשר בעקבות ההפסד בקלאסיקו היא הידרדרה למקום השישי ונמצאת כרגע בפיגור ענק של 12 נקודות מהמוליכה. אריאן רובן ישוב לסגל ריאל מדריד מהרחקה, כמוהו גם מרסלו. מנגד, יש מספר שחקנים שמצבם לקראת המשחק עדיין לא ברור. וולנסיה לעומתה מדורגת במקום השני בטבלה בפיגור 8 נקודות 'בלבד' מהמוליכה. בשבוע שעבר היא מחקה פיגור ביתי וניצחה 2-1 את אספניול. בגביע אופ"א לעומת זאת היא סיימה במקום השני בשלב הבתים לאחר תיקו בצרפת עם סנט אטיין.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0809/supercup_vuelta3.Xxx

המשחק בין מאיורקה לסביליה ימשוך גם הוא תשומת לב רבה. הנהלת מאיורקה החליטה לפטר את גרגורי מאנזאנו אחרי התוצאה הגרועות של הקבוצה מפתיחת העונה, שהובילו את מאיורקה מתחת לקו האדום. סביליה לעומת זאת בכושר טוב והיא ניצחה את ויאריאל בשבוע שעבר ולפני שבועיים את ריאל מדריד, ומדורגת שלישית בטבלה. אתלטיקו מדריד שרשמה שלושה נצחונות רצופים, רוצה להמשיך להיצמד לרביעייה הקדמית ולהקדים את היריבה העירונית – ריאל מדריד, והיא תתארח ביום שבת אצל אספניול שגם היא לא פוגעת לאחרונה והפסידה בשבוע שעבר לוולנסיה למרות שהובילה, בין השאר בגלל הרחקתו של רופטה. בנוסף – אוססונה של קמאצ'ו שנשדדה על ידי רקראטיבו במחזור האחרון ונמצאת במקום האחרון, תארח את חטאפה(תשיעית) החזקה שהביסה את מאיורקה.

משחקי המחזור:

יום שבת –
    ריאל מדריד - וולנסיה(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    אספניול - אתלטיקו מדריד(23:00);

יום ראשון -
    מאיורקה - סביליה(18:00);
    אוססונה - חטאפה(18:00);
    דפורטיבו לה קורוניה - נומנסיה(18:00);
    נומנסיה - ויאדוליד(18:00);
    ראסינג סנטאנדר - מאלגה(18:00);
    ספורטינג גיחון - אלמרייה(18:00);
    ויאריאל - ברצלונה(20:00, שידור ישיר בספורט 5 וגם ב-HD);
    בטיס - אתלטיקו בילבאו(22:00);

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/08
  2. Raulito Madridista

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0809/supercup_vuelta3.Xxx
    "אני מקווה לחזור על המשחק בסופר-קופה". גם אני מקווה...

בשני משחקי העונה הקודמים הפסדנו, אבל קצת קשה לי להאשים את השחקנים, בטח בהפסד האחרון, והשופט אשם יותר מהם בהפסד לסביליה. הפעם, כל דבר חוץ מניצחון יהיה אכזבה עצומה, אני כבר לא מדבר על אליפות אלא על המאבק על המקום הרביעי. וולנסיה השנה קבוצה יציבה יותר מאשר בשנה שעברה, אבל גם לה יש נקודת תורפה כמו החלק האחורי הרעוע, ומנגד אריאן רובן חוזר להרכב כך שהציפיות שלי עלו. במפגש הקודם נגד וולנסיה הוא עשה הכל על המגרש אבל לא בישל או הבקיע, כמו נגד סביליה למעשה, הפעם אני רוצה לראות אותו מעורב בשערים. הוא לא יעמוד מול מוראטי המושעה, אבל גם מול דל-הורנו אני מצפה ממנו להרבה והוא איש המפתח שלי. "אני מקווה לחזור על המשחק בסופר-קופה", אומר רובן לקראת המשחק. גם אני מקווה... מה שכן, משחק ההגנה שלנו יחזור לפשל מחר, משום שהקבוצה תלך בכל הכוח על התקפה וכתוצאה מכך תיחשף מאחור. סאלגדו יעלה הרבה להתקפה ולא יספיק לחזור, מרסלו אותו דבר, וגם מצלדר מתקשה כשבאים מולו במהירות של התקפות מתפרצות. החיסרון של ראמוס מאוד משמעותי אבל אין ברירה, היה צפוי שהוא יספוג צהוב בקלאסיקו כאשר הוא שומר על מסי. לוולנסיה יש שחקנים נהדרים בהתקפה, ויאה הוא אחד החלוצים הטובים בעולם, מאטה נמצא בעונה נהדרת גם הוא ואין לי ספק שהוא יבקיע נגד האקסית, וגם חואקין השנה משתפר. המטרה היא למנוע מהשניים הראשונים לקבל בכלל את הכדור, כמו שברצלונה הצליחה לעשות לפני שבועיים. אם גאגו יישחזר את היכולת מהקלאסיקו וסניידר ייפתח בהרכב, אולי זה אפשרי. וולנסיה מציגה שלישיית קישור מעובה וזה טוב מצד אחד כי מוריינטס המסוכן על הספסל, מצד שני אני חושש שהקבוצה תתקשה עם הצפיפות באמצע. הגיע הזמן שגוטי יספק כדור עומק מעניין, העונה שלו מאוד חלשה עד עכשיו ואולי מגיע לואן דר וארט מקום בהרכב. הייתי רוצה לראות את חואנדה ראמוס מנסה מערך של 4-4-2 אמיתי, כאשר פלאנקה שהפתיע לטובה בקלאסיקו, פותח על חשבונו של דרנטה. ראול הבקיע ארבעה שערים בשנתיים האחרונות נגד וולנסיה, אשתקד במשחק הליגה בברנבאו הוא היה כל-כך קרוב לשלושער, אני מקווה שהוא ימשיך בקצב הכיבושים נגדם. השער האכזרי של אריזמנדי אחרי טעות של איקר(חזר לעצמו בקלאסיקו ורק שימשיך ככה), עדיין מהדהד בראשי. זה אולי המשחק הכי חשוב שלנו העונה. האללה מדריד!!!

המשחק מחר בין ויאריאל לברצלונה זוהי אולי ההזדמנות האחרונה של הליגה לעצור את בארסה שדוהרת לאליפות. נגד ריאל מדריד היא ממש לא הרשימה אבל הצליחה לנצח למרות שהחמיצה פנדל ואני כבר חשבתי שהשחקנים הרימו ידיים, אבל בארסה של השנה קבוצה עם אופי ענק. ויאריאל בכושרה הנוכחי לא יכולה להפריע לברצלונה יותר מידי ותיקו יהיה הפתעה לפי דעתי. הקבוצה סופגת המון שערים(היא תתקשה מאוד מול מסי ואטו)ומשהו במשחק שלה תקוע מאוד. הקישור הפך להיות פרוץ וכל הקבוצה חסרת ביטחון. אני מקווה שפלגריני ישחק עם שני חלוצים ולא במערך של 4-5-1 שכולל את איבאגזה. ליורנטה אולי מושעה וזה מאכזב, אבל רוסי שחקן מסוכן מאוד והוא וניהאט הם צמד נהדר שהוכיח את עצמו בשנה שעברה. אם התורכי עדיין לא כשיר(אם זה בגלל שפעת או פציעות שתוקפות אותו כל הזמן), אז אפשר לתת קרדיט לג'יזרמו פראנקו ולהתפלל לנס. המערך של קישור מעובה לא הוכיח את עצמו בשני המשחקים נגד מנצ'סטר יונייטד וויאריאל פוגשת מחר קבוצה לא פחות טובה, אפילו טובה יותר. ויאריאל בדר"כ מצליחה נגד ברצלונה בבית(חמישה נצחונות יש לצוללת על בארסה במדריגל בעשור האחרון) ולי נותר רק להתפלל שההיסטוריה תימשך.

המשחק בין מאיורקה לסביליה מפגיש שתי קבוצות שבורות. מאיורקה פתחה את העונה בצורה קטסטרופלית והידרדרה מתחת לקו האדום, נראה שגרגורי מאנזאנו בסכנת פיטורים אדירה, המצב הנוכחי עבור מאיורקה לא יכול להימשך. ברור שהיא נחלשה בקיץ, אבל אף אחד לא ציפה שהיא תיהיה מתחת לקו האדום(היא לא ניצחה כבר שישה מחזורים). מאנזאנו כבר איבד את האמונה בחלק מהשחקנים וכל פעם אנחנו רואים הרכב שונה בקבוצה. סביליה דווקא השיגה תוצאות יפות בליגה כאשר ניצחה בברנבאו ואחר-כך עשתה את העבודה מול ויאריאל בבית, אבל ביום חמישי היא הפסידה באיטליה לסמפדוריה והודחה מגביע אופ"א. סביליה השנה כן מגיעה להרבה מצבים אבל לא כובשת, פביאנו וקאנוטה עדיין לא מאופסים. מי שכן נמצא בכושר טוב זהו הברזילאי רנאטו – שני שערי ניצחון בליגה בשבועיים האחרונים, ואני מאמין שחימנז ימשיך במערך שכולל חלוץ אחד בלבד. סביליה נראית כרגע הרבה יותר משכנעת ואני מאמין שהיא תמשיך לנצח.

קשה לי להסביר למה, אבל אני צופה הפתעה מסויימת במשחק בין אספניול לאתלטיקו, לדעתי המשחק ייגמר בתיקו. אספניול שיחקה לא רע בכלל במאסטייה בשבוע שעבר ורק האדום המטופש של רופטה הפריע לה להשיג נקודות. אחרי שהוחלף המאמן יש מגמת שיפור ביכולת, אבל נקודות עדיין לא. אספניול יודעת לצאת מהר מאוד קדימה והיא נראית יותר טוב נגד קבוצות שיוזמות מולה וכך היא יכולה לצאת מהר קדימה כשהעורף של היריבה חשוף. דווקא משום שאספניול בהרכב חסר אני חושב שאתלטיקו תעלה שאננה למשחק ולא תנצח, למרות שהיא בתקופה נהדרת.

--------------------------------------------------

הסגל של אתלטיקו לקראת אספניול:

סייטיארידיס ואופאלושי הפצועים מחוץ לסגל למשחק.

שוערים: גרגורי קופה, לאו פראנקו;
    הגנה: ג'ון הייטינחה, פאבלו, פראה, אנטוניו לופז, פרנייה;
    קישור: מרקוס אסונסאו, נאנו קמאצ'ו, אבר באנגה, ראול גארסיה, מאניש, מקסי רודריגז, סימאו סרברוסה, לואיס גארסיה;
    התקפה: קון אגווארו, דייגו פורלהאן, סינמה פונגול;

http://i.esmas.com/image/0/000/005/818/maxi-rodriguez-370x270.Xxx

* מקסי רודריגז יערוך את הופעת הליגה ה-200 שלו. מאזנו עד עכשיו: סה"כ - 199 הופעות ו54 שערים.
    אספניול - 111 הופעות ו26 שערים. באתלטיקו מדריד - 88 הופעות ו28 שערים.
    80 נצחונות, 48 תוצאות תיקו ו71 הפסדים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/08
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

להבא תציין רק מתי סייטרידיס כשיר.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאו פראנקו-פראה,פאבלו,הייטינחה,פרנייה-מאניש,אסונסאו,מקסי,סימאו-פורלאן,אגווארו.

פורסם ההרכב למשחק הלילה...

ואני מאוד מודאג מהמשחק הלילה כי אנחנו פוגשים את אספניול בזמן הכי גרוע מבחינתו שאפשר לפגוש אותם אבל עדיין אנחנו מציגים כדורגל נפלא וצריכים להמשיך עם זה.

5. REAL MADRID Member

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/realmadrid.Xxx ריאל מדריד - ולנסיה http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/valencia.Xxx

שבת, 21:00, סנטיאגו ברנבאו

בריאל מדריד דאגו השבוע הכריז שהאליפות עוד לא הוכרעה ושההפסד לברצלוה בבשבוע שעבר לא גמר לקבוצה את העונה. ספק אם הם באמת מאמינים בזה אבל שחקני הקבוצה העריפו השבוע מחמאות על חואנדה ראמוס ונראה שהם מאמינים בו שיעשה את השינוי. השינוי המרכזי שאנחנו שמים לב אליו לקראת המשחק הערב נגד ולנסיה הוא המעבר למערך עם שני שחקנים באגף, לא עוד המערך האי סימטרי של ברנרד שוסטר. בריאל מדריד יודעים שאי אפשר להפסיד השבוע, למעשה אפשר רק לנצח. איבוד נקודות בבית נגד ולנסיה שנמצאת בכושר טוב מאוד ישאיר את ריאל מדיד רק עם ליגת האלופות, וכאשר כל העונה של ריאל תהיה תלויה בצמד משחקים נגד ליברפול - אין הרבה סיבות לאופטימיות. חואנדה ראמוס לא אהב את ההגרלה כנגד ליברפול אבל כרגע זה ממש לא מעניין אותו, המטרה היחידה היא לנצח את ולנסיה ולצאת אל הפגרה בשקט. בריאל מדריד כבר מחכים לפגרה שלאחריה כל הפצועים עתידים לחזור, מלבד כמובן רוד ואן ניסטלרוי, מאהמדו דיארה ורובן דה לה רד שגמרו את העונה, אך לאחר הפגרה המחליפים שלהם כבר יוכלו לשחק. יאן קלאס הונטלאר שמיועד להחליף את RVN כבר ערך מספר אימונים, דיאל פראחו שמיועד להחליף את דה לה רד חזר מהשאלה בקווינס פארק ריינג'רס ועבר את הבדיקות הרופאויות במדריד, לאסנה דיארה שמיועד להחליף את מאמהדו דיארה עוד לא חתם וכרגע נראה שמו"מ איתו תקוע עקב השכר הרב שהוא דורש. אבל לפני הפגרה יש כאמור משחק נגד ולנסיה שריאל לא מגיעה אליו במצב אידאלי. הפצועים הרגילים יחסרו שאל הרשימה יצטרפו גם ווסלי סניידר שהוחלף בדקה ה-30 נגד ברצלונה ודניאל אופרה ממחלקת הנוער שנפצע במהלך האימון עם הבוגרים, החדשות הטובות מגיעות מגזרתו של מיגל טורס שהחלים ויישב על הספסל הערב. ראול שלא התאמן בצורה סדירה נכנס לסגל של חואנדה אבל עוד לא ברור אם יעלה בהרכב - במידה שלא, יעשה זאת פלאנקה במקומו. סרחיו ראמוס המורחק יחסר, רובן ומרסלו שריצו עונש הרחקה נגד ברצלונה חוזרים.

הרכב משוער: קסיאס, סלגאדו, מצלדר, קנאברו, מרסלו, גאגו, גוטי, דרנתה, רובן, היגוואין וראול (פלאנקה).

ולנסיה במקום השני בטבלה עם 4 נקודות יותר מריאל מדריד ו-8 פחות מברצלונה. בולנסיה דיברו השבוע על נקמה לאחר ההפסד בסופר-קאפ הספרדי לריאל מדריד בתחילת השנה. כפי שריאל מדריד נראית ועם כ"כ הרבה פצועים, בקבוצה שגברה בשנה שעברה על ריאל מדריד 3-2 בסנטיאגו ברנבאו מאמינים שהם יכולים לעשות זאת שוב. ולנסיה ניצחה רק 2 מתוך 5 משחקי הליגה האחרונים שלה וזאת אחת הסיבות שברצלונה ברחה כך לה ולה ליגה. ולנסיה פתחה את העעונה בצורה נהדרת והוליכה את הטבלה במשך זמן מה, בקבוצה כבר דיברו על אליפות אבל הקבוצה קיבלה רביעייה מברצלונה בקאמפ נואו שהורידו את העטלפים לקרקע והראו שלמרות הכל - בשביל תואר הקבוצה תצטרך לעבוד קשה מאוד. הפסד לריאל מדריד עלול להוריד את הקבוצה של אונאי אמארי עד למקום החמישי בטבלה, זאת אמנם תהיה אכזבה אבל אם בקבוצה יבחנו את שנת 2008 שהייתה כה רעה עבורם הם יכולים להתנחם בעבודה שהם שוב באזור ממנו מגיעים למקום באירופה בעונה הבאה. דווקא השחקן שחיכה למשחק יותר מכל, פרננדו מוריינטס שהיה כידוע אחד משחקניה הגדולים של הקבוצה בעשור האחרון וזכה עמה בגמר ליגת האלופות ב-2002 כאשר הקבוצה ניצחה 2-1 את באייר לברקוזן נמצא בספק למשחק לאחר שנפצע בגביע אופ"א במהלך השבוע, למרות ששיתופו במשחק מוטל בספק הוא נכנס לסגל של אמארי לקראת הנסיעה לברית ספרד. אנגולו מנגד לא כשיר למשחק ויעדר. מי שחוזר לסגל הוא דויד סילבה שהחלים מניתוח שגרר שלושה חודשי העדרות, הוא שיחק קצת בניצחון על אספניול בשבוע שעבר והוא יישב על הספסל במשחק הקרוב. פאבלו הרננדס, אלכסיס ואדו יחסרו כמו גם מוראטי המושעה עקב צהובים.

הרכב משוער: רנאן, דל הורנו, מרצ'נה, אלביול, מיגל, אלבלדה, בארחה, מנואל פרננדז, מאטה, ויאה וחואקין.

6. NUOVA GUARDIA Member

איזה משחק הולך להיות לנו הערב בברנבאו.
    תמיד מפגש של ריאל מדריד וולנסיה בסנטיאגו ברנבאו מניב לנו את ההכי טוב שאפשר.
    יהיו לנו כאן שערים רבים ודרמות, וכמו תמיד ולנסיה היא זאת שתכבוש ראשונה.
    מהשער של ולנסיה המשחק התפתח אחרת, בצורה מעניינת.

7. riquelme1 Member

אמארי הפחדן, שוב עולה עם 5 קשרים באמצע, במקום לפתוח עם סילבה לצד וייה ומאטה בצד שמאל, בדיוק ככה הוא עלה נגד בארסה והובס, נכון ריאל מדריד זאת לא ברצלונה של היום, אבל עדיין, למה לעלות בפחד מהקבוצה היריבה?

ביכלל אני לא אוהב את המגמה הזאת העונה בליגה הספרדית, עם ה-5 קשרים, ולנסיה תמיד הית קבוצה של 4-4-2, אז למה לשנות אתזה? סביליה העונה גם משחקת עם חלוץ אחד או קאנוטה או פביאנו. ביכלל מנולו חימנז מאבד שליטה, מחר הוא רוצה לפתוח עם מוסקרה כקשר אחורי? omg.

8. אלי מתחן Member

דרנטה... כמה גרוע שחקן יכול להיות?

9. NUOVA GUARDIA Member

מחצית מצויינת אנחנו מקבלים בסנטיאגו ברנבאו.
    התוצאה משקרת, 0-1 לריאל מדריד משער פנטסטי של היגוואין בדקה השלישית.
    מחצית ראשונה טובה מאוד של אריאן רובן, שהראה לנו שהוא יכול לשחק גם בשמאל וגם בימין.
    מצד שני ולנסיה יוזמת יותר מהדקה ה-25, תוקפת ולוחצת, החמצות גדולות של דויד וייה ממצבים בטוחים מנעו מולנסיה לכבוש במחצית הראשונה.
    ללא ספק אנשי המשחק של המחצית בריאל הם אריאן רובן וגונזאלו היגוואין.
    אצל ולנסיה בלטו מאטה וחואקין.

10. Raulito Madridista

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2008/12/1229801763.Xxx
    איזה גול גונזו!

אפשר להסתכל על המחצית הזאת בשתי דרכים שונות: מצד אחד, כבר שכחתי מתי הובלנו בפעם האחרונה. מצד שני, הקבוצה פתחה את המשחק נהדר, כבשה שער מהיר(שיתוף הפעולה בין רובן להיגואין שכבש שער נהדר, מאוד מוצא חן בעיני, בהחלט נקודת אור בולטת במשחק שלנו) והגיעה לעוד הזדמנויות טובות אבל פיספסה(כמה מזל רע היה לנו עם הקורה בבעיטה המושלמת של ואן דר וארט), ועכשיו וולנסיה לאט לאט חוזרת למשחק ויש ריח של שיוויון באוויר, כאשר חואקין במשחק נהדר עושה בית-ספר למרסלו וגם ויאה הגיע לכמה הזדמנויות והוא לא ימשיך להחמיץ. עוד נקודה רעה זה שגם סאלגדו וגם מרסלו עם צהובים והם עומדים אל מול שחקנים טכנים מאוד שמסוגלים להוציא מהם את הכרטיס הצהוב השני. על אריאן רובן כבר אין לי מילים. רק הוא מסוגל לעבור את כל ההגנה ובסוף להחטיא, אני מקווה שלא נבכה על ההחמצה הזאת והוא צריך לפצות אותנו בעוד בישול או שער. מגיעה מילה רעה לדרנטה שממשיך לשחק כמו טיפש. או שהוא סתם רץ ומגביהה רע מאוד, או שהוא מוסר מאוחר, והצעד המתבקש - פלאנקה פנימה ומהר!!!; זה מאוד מאכזב שהקבוצה לא מצליחה להבקיע את השער השני ואני מאוד מקווה שזה יגיע בדקות הראשונות של המחצית השנייה ושלא יהיו לנו דפיקות לב מיותרות. וכמובן מילה רעה גם לשופט ששוב דפק אותנו - אדום ברור לדל-הורנו שהיה האחרון בדרך לשער, על העבירה על רובן. לפחות ההולנדי לא נפצע לנו. המשחק בידיים שלנו ואסור לזרוק אותו, חייבים ניצחון, האללה מדריד!!!

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/08
  11. riquelme1 Member

יופי אמארי, אולי תבין כבר שוייה חייב עוד שחקן שיעזור לו והוא נאבד לבד, זה היה צפוי שהמערך הזה יכשל שוב. תכניס את זיגיץ' שבכול משחק שאתה נותן לו הזדמנות מחזיר לך בגול.בארחה כבר מזמן גמר את הסוס וגם אלבלדה בירידה בשנה האחרונה.

ביכלל ההגנהשל ולנסיה פשוט קטסטרופה, כול התקפה של ריאל פשוט התקפת לב, אלביול שכבר מזמן איבדתי תקווה לגביו ומרצ'נה עלובים, דל הורנו לעולם לא ידע לעשות הגנה.

12. REAL MADRID Member

באתי לכתוב אבל דור הקדים אותי. פלאנקה היה טוב מאוד נגד ברצלונה, אני מקווה שראמוס (באתי לכתוב שוסטר.. הרגלים ישנים) יכניס אותו במקום דרנתה כבר עם פתיחת המחצית השנייה.

13. NUOVA GUARDIA Member

כרטיס אדום למארצ'נה.
    זאת ההזמדנות של ריאל מדריד ללחוץ על השער של הרנאן!

14. Mr.Eko Member

פלאנקה מאוד הרשים אותי במחזור הקודם,הילד גילה המון חוצפה חיובית ולא מעט קור רוח.
    המשחק הראשון שלו בליגה בבוגרים בסופר קלאסיקו והוא משחק כאילו הוא עבר כמה קלאסיקוס.

בכל אופן,הילד הזה מאוד מוצא חן בעיניי...

15. xavi6 Member

הוא נתן צהוב שני שלא היה ולא נברא למרצ'נה על רובן. אוהדי ריאל בכו על מסי שהוא צוללן מדופלם, מה יש לכם להגיד הפעם על השחקן שלכם? יותר אגואיסט, יותר רמאי.