מחזור 14 בליגת העל: מכבי מנצחת בטדי; ב"ש מפסידה בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/12/17.

1. oFiRzZz Member

משחק מפוזר יחסית של שתי הקבוצות.
    בתחילת המשחק נראנו רע והיה נראה כאילו זה עניין של זמן עד שבאר שבע מחליטה לכבוש.
    עם הזמן זה נראה הרבה יותר טוב. יום גדול של חיימוב שמנע שערים בטוחים.
    נתחיל עם הדברים הטובים -
    1. ורגוץ' - וואו. כמה סימני שאלה היו לגביו לפני העונה הזאת .. מאכיל כובעים פעם אחר פעם.
    לא מצליח לזכור שחקן עם כל כך הרבה רוח לחימה, כל כך הרבה השקעה על המגרש. לא מפסיק לרוץ,
    לא מפסיק להלחם, בדיוק מסוג השחקנים שאתה רוצה לצאת איתם למלחמה. אם פעם חשבנו שליד הויבך
    יש עוד בלם נחמד, אני חושב שהמאזניים לאט לאט מראות את ההיפך (בלי להוריד מהויבך).
    2. אביב אברהם. כמו שאמרתי עוד מהעונה שעברה, חייב להיות באנקר בהרכב שלנו. איזה שחקן מתעצב
    לנו מול העיניים, כיף לראות את ההתקדמות שלו פעם אחר פעם, וגם היום בהיעדרו של עלי, אביב לקח
    את המושכות ונתן הופעה ענקית. נשגב מבינתי איך הוא לא באנקר בהרכב הנבחרת הצעירה.
    3. אולסק - שחקן שבכלל היה מיועד להיות שחקן רוטציה-ספסל ועם כל הפציעות בסגל תפס לעצמו מקום
    של קבע בהרכב. מת על השחקן הזה, נלחם,משקיע, נותן עבודה בהגנה ותומך כשצריך בהתקפה. נכס.
    * לא בדיוק נקודה רביעית אבל בכל זאת - קייטה - זה עדיין לא קייטה של תחילת העונה אבל זה קייטה
    הרבה יותר טוב מזה של המשחקים האחרונים. יום גדול של חיימוב מנע ממנו לסיים עם צמד.

הדברים הפחות טובים -
    1. כל משחק אני אעלה את זה מחדש. הצורך במגן שמאלי זועק לשמיים. שוב פעם אגיד את זה,
    תנו הזדמנות לשחקן מהנוער, יותר רע מזה לא יהיה.
    2. דיא סבע - לא יכול לסבול שחקנים שלא יורדים להגנה. אחד הדברים שיותר משגעים אותי בכדורגל.
    ראבק, נשארו 10 דקות אחרונות למשחק, חטפו לך כדור? רוץ אחרי השחקן !! מה עושה דיא? עומד.
    עושה רושם שכל ההילולה סביב עניין 'מלך השערים' קצת פגעה בו. הוא תמיד מחפש את המהלך שיכנס
    לתקציר ולא המהלך הכי יעיל. בשלוף אני זוכר איזה נסיון דריבל כושל על שלושה שחקני ב"ש ברחבה במקום
    להסתפק בפס פשוט לשחקן פנוי, וכמובן הדרדלה ששחרר במקום למסור לערן הלגמרי פנוי, שניה לפני החילוף
    של הקפטן. מקווה מאוד שהמאמנים יתפסו אותו לשיחת איפוס כי כבר כמה משחקים זה לא זה.
    3.ערן לוי - עוד משחק לא טוב שלו לאוסף. שמח שהמאמנים סוף סוף תפסו אומץ והוציאו אותו. אני מאוד
    אוהב את הקפטן אבל כשהוא במשחק רע הוא עושה הרבה יותר נזק מתועלת.

סה"כ אחלה אווירה ו3 נקודות מאוד מאוד חשובות שאולי עוזרות למיני משבר שאנחנו עוברים.

2. Melikson24 Member

מסכים איתך לגבי דיא, לדעתי צריך לשחק אצלכם בתור חלוץ מדומה. הוא לא הולך לרדוף אחרי שחקנים ואתם סתם מאבדים עוד שחקן במשחק הלחץ.
    בכלל, אם תצליחו לבנות קבוצה סביבו, אתם רק תרוויחו.

3. yedidel Member

רואים שראדי היה גמור היום. גם סוס עבודה כזה יש גיל וזה היה פה שלישית שפתח בשבוע, במחצית השניייה פתח עם כמה איבודים של נטו עייפות שאחד מהם הוביל לגול.

נ.ב. תמיד כיף לראות את המאניה-דיפרסיה בישראל. לפני שבוע היינו מועמדים יחידים לאליפות קלה, היום במשבר

hbs7 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  4. oFiRzZz Member

זה יותר עניין של גישה ממשהו מקצועי לדעתי. לדעתי עלה לו קצת לראש עניין
    מלך השערים, אחרת אין הסבר לחלק מהדברים שהוא עשה היום שחלקם מניתי קודם.
    אבל הכל נסלח, עד להפקרת ההגנה. אפילו קייטה היום עשה קילומטראז' מרשים.

5. DRORIKO Member

לא זוכר מישהו שאמר את זה, לפחות לא פה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כשזה איתי שכטר זה צוללן מסריח, שירחיקו אותו לחודשיים ואיחולים יותר קשים מזה.
    כשזה הקפטן של המאמי הלאומית, מאור מליקסון הגדול, אז ״נכנסים לו בצורה״. כן כן.

ואני אחסוך את הדיון הילדותי שהולך להתפתח כאן - שכטר צוללן אחושילינג ויום יבוא והוא יקבל את העונש הראוי לו, אבל גם מליקסון.

orimor2212, henry1 ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

החיסורים לא מעניינים. כלומר ברור שויטור ונואקמה הם שחקנים שוברי שיווין אבל לא מדובר במקרה של שיר צדק של העדרות ארוכה שהחיסרון מורגש כח הוא לאורך זמן אלא משהו נקודתי (בתקווה שטוני לא יעזוב בינואר) שצריך לדעת במשחק נתון (בטח שלא מדובר בגמר גביע או משחק אליפות) להתגבר עליו.

חושב שהגענו היום למספיק מצבים כדי לכבוש, מליקסון במתפרצת, אוחנה לקורה, אייבנדר בשתי הזדמנויות שונות בתוספת הזמן, ראדי עם הגלישה מאמצע רחבה, אז אולי לא ראינו הצלות גדולות של עמוס כמו שראינו בצד השני אצל חיימוב, אבל לדעתי היינו שווים לפחות שער אחד.

ועדין, אנחנו צריכים להראות, גם בלי ויטור, טוני וצדק דומיננטים הרבה יותר, עוצמתים הרבה יותר, מסודרים הרבה יותר וחדים הרבה יותר, וכשזה לא קורה אז אפשר גם להפסיד לקבוצה טובה מאוד כמו נתניה.

לא מתגעגע לבוזגלו, לא מחזיק בגישה של לירן שטוב שהפסדנו, לא חושב שצריך להיכנס לפאניקה, מיגל חוזר, טוני חוזר (ומקווה שעד לסוף העונה), ב12 המשחקים הקרובים שלנו יש לנו 8 משחקים בטרנר, אני חושב שזה מה שיעשה את ההבדל, בטח עם בכר שלא יעבור על היכולת בשני המשחקים הקרובים בקלות דעת.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק עם הדמגוגיה. לא עושים על שכטר עשירית מהעבירות שעושים על מליקסון שהוא כבר שלוש שנים השחקן שעושים עליו מספרית את מספר העבירות הכי גבוה בליגה.
    אז כן, מליקסון לא שחקן פיזי, עדין אפילו, בגלל זה הוא גם נפצע לא מעט, אבל לא מדובר בשכטר שצולל בלי שיגעו בו אלא בשחקן שנופל בקלות וזה לגיטימי לגמרי ליפול ממגע, את הפרשנות האם המגע מחייב שריקה או לא אני משאיר לשופט ועדין משם להשוואה לשחקן שבכל משחק צולל ברחבה כמו שכטר הדרך ארוכה ובעיקר פופוליסטית.

חג שמח לכולם.

9. DRORIKO Member

מליקסון אחושילינג צוללן

קשר שמאלי, עידן444 ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. אין מה להשוות בין שכטר למליקסון כי כמות העבירות האמיתית שעושים על מליקסון היא מהגבוהות שיש בכל קנה מידה.
    2. באמת שוברים לו את הרגליים.
    3. מליקסון צוללן, גם הכניסות שהן לא עבירות באמת או עבירות חלשות הוא מוסיף תיאטרליות מוגזמת.

ברור שמי שמחפש יהפוך אותו לצוללן בצורה מוגזמת, בשורה התחתונה, 90 אחוז מהנפילות שלו באמת עבירות, הוא פשוט מוסיף משחק שבצדק מרגיז את מי שמנגד, טבעי.

11. yedidel Member

מה לעשות שבארץ לא שורקים לך אם אתה לא נופל, לא משנה כמה מכוונת העבירה.
    טוני למשל לעולם לא מקבל עבירות או פנדלים למרות שבועטים ומושכים אותו המון, כי הוא לא נופל

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

מליקסון צוללן גדול, לא מבין למה קשה לכם להודות בזה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לי אישית אין שום בעיה להודות שהוא צוללן ומוסיף תיאטרליות מוגזמת. ועדיין, 90 אחוז מהנפילות שלו הן אכן עבירות. זה חד משמעי.

14. zivmay Member

הבזיון הגדול הוא שהקצב שלנו היה יותר נמוך משל נתניה, דבר כזה לא יכול להיות במיוחד לא מול קבוצה בסדר גודל הזה.
    אם אתם שואלים אותי, הגיע הזמן להעיף את הצמד חמד ברוש ושמשון. למרות שגם לבכר יש אשמה בעניין הזה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צוללן גדול? קדימה תביאו לנו כאן מקרים שמליקסון נפל בהם בלי מגע.
    ושוב, יש הבדל בין שחקן שנופל מכל נגיעה, לשחקן שנופל בלי שיגעו בו בכלל.