מחזור 14 בליגת העל: מכבי מנצחת בטדי; ב"ש מפסידה בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/12/17.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא חייב להיות מנוגד שני הדברים.
    בשנה שעברה כשנוואקמה לא היה, היה לכם את בוזגלו שנתן כמה וכמה גולים ומספר בישולים. וזה מתחבר גם לחלק השני של המשפט שלך שהייתם טובים יותר במשחקי הלחץ ובריכוז, ולא מעט תרם לזה גם הובאן שלאט לאט רואים כמה הפערים בינו לבין אייבנדר גדולים. כשאין הובאן ובוזגלו, וראדי שהתבגר בעוד שנה, כן התלות שלכם בנוואקמה השנה הרבה יותר גדולה מהשנה שעברה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שנה שעברה היה לך את בוזגלו.
    אתה נשען על וואקמה, אם אתה טוען שלא או שאתה עיוור או שאתה עיוור. תבדוק איך כבשת שערים בחודש האחרון, רמז- כאשר וואקמה לא על המגרש, או שלא כבשת, או ממצב נייח, או בישול של היריבה. כאשר וואקמה על המגרש- הכל מתחיל או מסתיים ממנו. מליקסון לא מסוגל לסחוב לבד. הוא צריך שיהיה עוד כח משמעותי באגף השני.

למרות התוצאה והתצוגה לא גדולה, אני שמח על הניסיון של בכר, זה היה מערך לא רע שעם קצת תרגולים יכול לעבוד.

oFiRzZz ו-Drama2 אוהבים את זה.
  3. yedidel Member

שיחקנו מחצית אחת עם 2 זרים ושנייה עם 1. זה לא יכול לעבוד.
    מתחיל להתייאש מאוחנה. מתעקש לא להכניס קצת שכל לטונה כישרון שיש לו

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Drama2 הסמל מעל הכל

וואקמה בב"ש הוא לא מסי בברצלונה וגם לא זהבי בת"א.

העובדה שוואקמה מגיע למצבים בהם הוא מחזיק את הכדור לבד, כאשר שומר עליו רק המגן, ואף אחד לא בא לעזור (ויתרה מכך - כולם מסתכלים) - זאת וואחד תעודת עניות לליגה שלנו.

והיום קיבלנו גושפנקא נוספת לכך שללא וואקמה, כוח ההרתאה יורד משמעותית. כמה הוא שחקן חשוב ומרכזי בעל ערך גבוה.

@לירן אני מאוד מחזיק ממליקסון לפי דעתי הוא שובר שיוויון. נכון שיש משחקים בהם הוא 70דק' ''מסריח את הדשא'' אבל ב20 דק' האחרות (או לפעמים אפילו 10) הוא נותן מה שאף אחד אחר בליגה לא יכול לתת.
    דריבל, הגבהה, מסירה עם ראש למעלה, בעיטה מסכנת, ראיית משחק.. לא מצליח לחשוב על עוד שחקן (גם זר) בליגה שלנו שאני יכול למנות את כל הפרמטרים הללו.

ואם כבר מדברים על בוזגלו ומחזור 14, מסתבר שגם חיפה וגם ב"ש לא הסתכלו על הבוזגלו הנכון.
    אם אלמוג ימשיך ביכולת שהוא מציג במחזורים האחרונים, וישפר במעט את היכולות, הוא יוכל להיות שחקן משמעותי בליגה שלנו.

5. yedidel Member

אני לא מצליח להבין מה אתה אומר. שאם סוגרים לקבוצה את כל חוליית ההתקפה היא לא יכולה לכבוש? יש קבוצה בעולם לא ככה

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Melikson24 Member

באמת? משחק אדיר של אוחנה. בלתי עציר היום.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שובר שיוויון בליגה יש רק אחד, וזה וואקמה. מליקסון לא שובר שיוויון והוא מוכיח את זה בשבועיים האחרונים, אבל זה לא אומר שיש מישהו עדיף עליו בליגה הזאת. אין אף שחקן שמסוגל לסחוב לבד קבוצה לאליפות בליגה הזאת. רק וואקמה.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

אם אתה מתקשה, אעזור לך בשמחה.

9. yakov_y YNWA

לא טענתי את התגובות האלה אבל לקרוא לתגובות של אנשים מביכים רק בגלל שאתה לא מסכים איתם, לא מכבד, בטח כשאין לך הסבר רציני.

אני לא מתייחס לזה אף פעם כי אין לזה כל כך יתרון אבל אי אפשר להתעלם כל משחק מהכמויות שהשחקנים של מכבי נתניה שורפים, 6 שחקני שרצו הכי הרבה היום, רק אחד מב״ש, מתוך 10 שחקנים, 7 ממכבי נתניה.

בפעם הראשונה מזה שנה וחצי, מהמשחקים הראשונים בגביע הטוטו אשתקד, דראפיץ׳ שינה מערך אחרי השער ל-4:3:3 ו-ויתר על מערך היהלום.

10. Melikson24 Member

בסדר, אז אני אבוא בשבועות הפחות טובים של טוני (ואנחנו יודעים כמה כאלו יש לו בשנה) ואז אגיד שוואלה, הוא לא שובר שיוויון.
    מליקסון בתקופה פחות טובה. בין היתר כי הוא נטחן העונה בהמון משחקים וגם כי ההתקפה שלנו חלשה מאוד.

Sir Alex Ferguson ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות למכבי נתניה על הניצחון, לדעתי תיקו היה משקף אבל כשלא הולך אז לא הולך.
    כיף לראות את החגיגות של אוהדי נתניה, גורם לי להרגיש טוב עם המקום שהגענו אליו, אנחנו עוד נהיה בסדר.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  12. Ajax Amsterdam Member

ההבדל הוא גם שכל שחקן מחרבן את ההזדמנות שנותנים לו, מה שהכי חשוב זו חוכמת משחק ולאוחנה ואייבינדר אין את זה.

אני מאוד מקווה שיהיו שינויים בינואר כי ככה אי אפשר להחזיק.

ונראה שכולם גמורים ממה שעבר עלינו העונה

13. קשר שמאלי Member

אל תכעסו על אייבינדר, הוא יפצה אתכם במחזור הבא

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נתניה חירבה לעצמה בערך שלוש מתפרצות מפתח, כאלה שהן מצבים מצוינים לכיבוש. בעיקר דיא סבע, שבשיא סיים התקפה של 4 על 3, חצי גול בגדול, בבעיטה טיפשית מ-20 מטר.
    על מה אתה מדבר?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. zivmay Member

זה שתכניס את בוזגלו בכל משפט , לא יהפוך את זה לנכון.
    אם אתה רוצה לדבר עם הבדלים בקאדר השחקנים, זה רק בזרים. שנה שעברה היו לך 5-6, והשנה בקושי אחד ( כי אף אחד לא כשיר בו זמנית).