מחזור 12: המחזור של ריאל מדריד. בארסה מסיימת בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏21/11/08.

1. REAL MADRID Member

הליגה הספרדית - המחזור ה-12

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

פגרת הנבחרות השכיחה מאיתנו קלות את המחזור ה-11, אבל לפחות לטובה. נבחרת ספרד בראשותו של דל בוסקה ניצחה בקלילות 3-0 את נבחרת צ'ילה באל מדריגל של ויאריאל ובניגוד לנבחרת ישראל - הצדיקה את מיקומה בטבלת פיפ"א. אבל עם כל הכבוד לנבחרת, לא הגול של סאנטי קזורלה העסיק את התקשורת בספרד בימים האחרונים. אותה התקשורת שטענה שהפסד של שוסטר ישלח אותו הבייתה והתרכזה בתחילת השבוע (ולמעשה גם היום) במועמדים להחליפו לא ידעה איך לאכול את התמיכה של מיאטוביץ' והשחקנים בשוסטר ואת צומת הלב הפנתה אל רוד ואן ניסטלרוי שגמר את העונה ובמועמדים השונים להחליפו, ריאל מדריד תפתח את המחזור ה-12 בליגה הספרדית ותארח את רקראטיבו בסנטיאגו ברנבאו. הפסד, תיקו או כל דבר שהוא לא ניצחון מכובד יעמיד את שוסטר שוב על הגריל. ויאריאל שאיבדה את היתרון במאלגה בדקה ה-90 ויצאה בתיקו תארח את ויאדוליד שכידוע גברה על ריאל מדריד בשבוע שעבר. במשחק שיסגור את משחקי יות שבת, סביליה שניצלה את ההפסד של ריאל מדריד - גברה 2-0 אל חטאפה ונצמדה עליה כאשר לשתיהן 23 נקודות תארח בפיחואן את ולנסיה שרשומה על "ביזיון" המחזור שעבר כאשר הפסידה בבייתה 3-2 לספורטינג גיחון. על ולנסיה צברה עד כה 23 נקודות, יהיה מעניין.
    ביום ראשון מירב צומת הלב תופנה אל ברצלונה שתארח את חטאפה הבינונית, ברצלונה הראתה שגם משחקים קשים היא יודעת לנצח כשגברה בשבוע שעבר 2-0 על רקראטיבו בחוץ ופתחה פער בצמרת של 3 נקודות מויאריאל ו-5 נקודות מולנסיה, ריאל וסביליה. עושה רושם שרק פציעות יכולות לעצור את ברצלונה, היא מצידה נהנית מהשקט ומהלחץ שבבירת מדריד וכאשר הקלאסיקו נגד ריאל מדריד באוויר - היא מעוניינת לברוח כמה שיותר. אתלטיקו מדריד שהתבשרה על כך שתארח את איינדהובן ללא קהל בליגת האלופות מגיעה לאחר שחגגה עם 4-1 על דפורטיבו לה קורוניה, נגד נומנסיה בחוץ שגברה 4-3 על אספניול זה יהיה יותר קשה.

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp0708/img_partidos/sevvalcresp1.Xxx

יום שבת –
    ריאל מדריד - רקראטיבו(21:00, שידור ישיר בספורט 5+);
    ויאריאל - ויאדוליד(21:00);
    סביליה – ולנסיה(23:00);

יום ראשון –
    מאיורקה - מאלגה(18:00);
    אוססונה - אלמריה(18:00);
    נומנסיה - אתלטיקו מדריד(18:00);
    ראסינג סאנטנדר - אספניול(18:00);
    ספורטינג גיחון - בטיס(18:00);
    ברצלונה - חטאפה(20:00, שידור ישיר בספורט5+);
    דפורטיבו לה קורוניה - אתלטיק בילבאו(22:00);

:aaa21:

מחזור מהנה. פרוויואים בהמשך..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/08
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול נומנסיה הוא מאוד חשוב ומאוד קשה...

מיום שבת כל קבוצות הצמרת יפגשו ביניהם וזה מתכון בטוח לאיבוד נק', אנחנו חייבים לנצל את זה ברצף ניצחונות ולטפס למעלה לאט לאט ובשקט...

רק חבל שהמשחק המרכזי לא משודר וניאלץ לראות את המשחק הזה באינטרנט...

3. Raulito Madridista

קמאצ'ו יחגוג ביום ראשון 600 הופעות בליגה הספרדית כשחקן ומאמן

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2008/11/1227238283.Xxx

אוססונה, האחרונה בטבלה, תארח ביום ראשון את אלמרייה במטרה להשיג ניצחון ליגה ראשון העונה. החניכים של קמאצ'ו צריכים להיזהר מלקלקל לו את היום המיוחד, בו יגיע ל-600 משחקים בליגה הספרדית, כשחקן וכמאמן. עד עכשיו שיחק קמאצ'ו 414 משחקי ליגה במדי ריאל מדריד בין השנים 1974-1989 ועמד על הקווים 185 פעמים, כאשר הדריך את ריאל מדריד, סביליה, אספניול ואוססונה כאמור. שיאן המשחקים בליגה הספרדית הוא לואיס ארגוניס, שברזומה העשיר שלו רשם לא פחות מ-1117 הופעות. אחריו נמצאים אירורטה(956), מיגל מונוז(867). בין אלו שלא הגיעו ל-700 משחקים ניתן למצוא את צ'צ'ו רוג'ו(680), זאביזארטה שהגיע למספר משחקים מרשים למרות שלא עמד מעולם על הקווים(622) וארסניו(601).

4. REAL MADRID Member

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/realmadrid.Xxx ריאל מדריד - רקראטיבו http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/recreativo.Xxx

שבת, 21:00, שידור ישיר בספורט5+

רצף משחקים קריטי מתחיל עכשיו עבור ריאל מדריד. הקלאסיקו אמנם עוד רחוק אבל באוויר, כך גם הבחירות לנשיאות ריאל מדריד ב-2010, השבוע התבשרנו על האפשרות שפלורנטינו פרז עשוי להתמודד בבחירות ב2010 וצומת הלב בבירת ספרד מופנת בעיקר עליו ואל המועמדים הפונציאלים להחליף את רוד ואן ניסטלרוי שנפצע וגמר את העונה. זה אף פעם לא מצב טוב כאשר מדברים על שחקנים שצריכים להגיע בשביל לחזק ועל מעמדו של הנשיא - אבל זה בדיוק מה שריאל מדריד צריכה עכשיו. השבוע החל בביקורות על ברנד שוסטר שעם ביצים גדולות יצא לחופשה מיד לאחר ההפסד לויאדוליד, עיתוני מדריד עדיין לא מביני איך הגרמני עוד לא פוטר אבל שוסטר נשאר ובקבוצה רק מחפשים שקט. אלופת ספרד שלא רוצה להיפטר מהתואר ממוקמת במקום הרביעי עם 23 נקודות (כמו ולנסיה שלפניה וסביליה שאחריה) ורחוקה 5 נקודות מברצלונה שבמקום הראשון. חלון העברות כבר קורץ וקלדרון שלא התכוון לחתום על צ'קים בינואר כבר הודיע שיעשה זאת ואולי על יותר מצ'ק אחד. צרות בעות בצרורות, היכולת של ריאל מדריד על הפנים וגם סגל השחקנים נעשה דליל ודליל יותר עקב פציעות, רוד ואן ניסטלרוי כאמור גמר את העונה, דיארה עוד לא חזק מפציעה והספיק להיפצע שוב ותאריך חזרתם של הרובנים (אריאן ודה לה רד) לא ברור. הפצוע הטרי הוא קנאברו שיעדר גם מהמשחק נגד באטה בוריסוב ביום שלישי הקרוב. בואנו מהנוער הוקפץ והופך לשחקן הסגל הראשון לכל דבר ועניין, אפילו סביולה וחאבי גארסיה מתחילים לקבל דקות ואולי גם מיגל טורס השב מפציעה. השינויים היחידים בהרכב שהפסיד לויאדוליד בשבוע שעבר יהיו בהגנה - קסיאס, מרסלו וראמוס שומרים על מקומם בהרכב, את קנאברו הפצוע והיינצה המורחק יחליפו פפה ומצלדר שחוזרים מפציעה. הקישור וההתקפה שלא כבשה נגד ויאדוליד יישארו כפי שהם, גאגו כקשר אחורי יחיד יקבל עזרה מסניידר וגוטי. ואן דר וארט יפתח בתפקיד הקשר החופשי על המגרש וצמד החוד יורכב מראול והיגוואין. לברנד שוסטר אין ברירה אלא לנצח, קשה להאמין שלאחר שבקושי שרד את ההפסד לויאדוליד הוא ישרוד אי ניצחון בייתי על רקראטיבו שהפסידה בביתה 2-0 לברצלונה בשבוע שעבר.

הרכב משוער: קסיאס, ראמוס, פפה, מצלדר, מרסלו, גאגו, גוטי, סניידר, ואן דר וארט, ראול והיגוואין.

ריאל מדריד אמנם חלשה מתמיד ורקראטיבו אמנם עמדה יפה נגד בקבוצה בשבוע שעבר אבל קשה להאמין שהקבוצה שכיום נראית בדרך הבטוחה לליגה השנייה תצליח לנצח את ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו ולהתאושש. המצב רע, לוקאס אלקרס החליף בתפקיד את מנולו זאמברנו מנסה לשקם את הקבוצה וכפי שראינו נגד הקבוצה, הקבוצה יודעת לשחק כדורגל אבל מקומה של הקבוצה הוא בליגה השנייה, לפחות אם היא תמשיך את העונה כמו שהחלה אותה. רקראטיבו ממוקמת במקום ה-19 עם 7 נקודות ורק אוססונה מתחתיה בטבלה. רקראטיבו שניצחה 3-0 את ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו לפני כשנתיים כאשר קאפלו עמד על הקווים של הבלאנקוס תנסה לשחזר זאת שוב כאשר גם ניצחון מינימלי יחשב להישג. הקבוצה ניצחה פעם אחת בלבד העונה (במחזור הראשון את בטיס בחוץ) ובנוסף ל-3 תוצאות תיקו שהוציאה נגד אתלטיק בילבאו, ויאדוליד, ולנסיה וחטאפה היא הפסידה את כל יתר משחקיה. חואן קאמונייס שצפוי לפתוח על הספסל במשחק בברנבאו אמר לקראתו "זה נכון שריאל מדריד היא תמיד ריאל מדריד והם צריכים לנצח אותנו, אבל הם לא משחקים טוב לאחרונה ועבורנו זה הזמן הטוב ביותר לשחק בסנטיאגו ברנבאו". סזאר ארזו לא ישחק עקב הכרטיס הצהוב שספג נגד ברצלונה בשבוע שעבר. מלבד ארזו, לרשותו של לוקאס אלקרס יעמוד סגל מלא. החלוץ חאבי גאררו שבמהלך השבוע הוטלו ספקות לגבי כשירותו, כשיר בסופו של דבר ויפתח בהרכב.

הרכב משוער: רייסגו, מוריס, בוזון, באטו, פולי, בארבר, חסוס ואסקס, סיסי, אייטור, אדיראן וחאבי גאררו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  5. Raulito Madridista

אסור לנו בשום פנים ואופן לאבד נקודות במשחק ביתי נגד קבוצה חלשה, בוודאי שבעוד שבועיים מתחיל החודש המטורף שיכלול משחקים נגד כל הגדולות, אני מאוד חושש ממה שיש לנו להציע נגד הקבוצות האלו במצב הנוכחי שלנו. הפער מהפיסגה כבר חמש נקודות וסביר להניח שבארסה תנצח את חטאפה. ההפסד בויאדוליד עוד התקבל איכשהו בהבנה, אבל אני בטוח שאיבוד נקודות היום ייגרום לזעזוע. באמת שאני לא מצפה ליותר מידי אלא רק לניצחון, גם אם בדרך מכוערת. סביר להניח שנראה משהו דומה למשחק נגד מאלגה - תוקפים עם הרבה שחקנים ולא בחוכמה, ומנגד ההגנה נחשפת בחולשותיה. אני חושב שרקראטיבו לא תתן לנו כל-כך הרבה חופש פעולה כמו מאלגה והיא תבוא לעשות בונקר.
    אולי ההיעדרות של קנבארו טובה עבורו ועבורינו(בתקווה שהוא יחזור בתום שבוע), משום שמאז ההפסד בטורינו קנבארו נראה רע מאוד והוא גם ינוח. השאלה היא האם פפה יחזור לעצמו, במשחק הידידות של פורטוגל נגד ברזיל הוא היה זוועה, אבל זו לא חוכמה לשפוט אותו כי הוא חזר מפציעה מעצבנת וכל הנבחרת שלו הייתה חלשה. ראמוס נגד ויאדוליד דווקא היה בסדר ואני מקווה שהוא יתחיל בקו עלייה.
    אני לא אוהב את ההרכב של שוסטר מבחינתה התקפית, יותר מידי שחקנים באמצע לפי דעתי. במשחק כזה דרנטה כן צריך לשחק כי הוא קיצוני אמיתי ואין לנו משהו אחר. לדעתי סביולה צריך לשחק כחלוץ בשפיץ ומאחוריו ראול. היגואין צמוד לצד ימין ודרנטה לשמאל. מהבחינה הזאת אנחנו מפסידים אולי את היגואין, אבל הוא יוכל להיראות טוב יותר באגף מאשר ראול כחלוץ בודד או משחק באחד הצדדים. בקשר לשחקן שהייתי מציב לצידו של גאגו באמצע, הייתי בוחר בסניידר כי הוא הכי קרוב ל-50-50 ובכל זאת צריך קצת איזון. אבל ההרכב שהצעתי לא יעלה גם ככה. אני מקווה ששוסטר לא יהסס לבצע חילופים אם העסק לא ידפוק(הגיע הזמן למסירת עומק מעניינת מצד גוטי), ואני עדיין זוכר מה קרה לנו נגד רקראטיבו בברנבאו לפני שנתיים.
    האללה מדריד.

המשחק בין סביליה לוולנסיה מאוד מעניין, שתיים מהקבוצות שמשחקים כדורגל יותר התקפי בליגה הספרדית ומנגד בחלק האחורי אין שם יציבות גדולה. לדעתי מן קרב ישיר על כרטיס לליגת האלופות, למרות שהעונה רק בהתחלה ועדיין קשה לפסול השתלבות של אחת מקבוצות במאבק האליפות. וולנסיה שנמצאת בתקופה פחות טובה לאחרונה, בה התחילו להתבלט החסרונות שלה במרכז ההגנה למשל וגם באמצע, לא אוהבת להיזכר במפגש האחרון שלה בפיחואן - זה היה המשחק האחרון של קיקה על הקווים, זה נגמר ב3-0 לוולנסיה ושני מחזורים לאחר-מכן מונה רונאלד קומאן למאמן, והשאר כבר היסטוריה. וולנסיה עדיין בתהליך יציאה מן חרפת העונה שעברה. לקראת המשחק מחר אני צופה תיקו. סביליה תתקוף בהתלהבות עם כל מה שיש לה להציע ואולי נראה גם את קאפל משולב בהמשך, ווולנסייה מנגד תעקוץ במתפרצות עם המהירות האדירה של ויאה ומאטה, וגם חואקין מתחיל לחזור לעצמו העונה. ויסנטה הפצוע ייעדר ולכן אני חושב שנראה את מאטה בקישור ואת מורו בחוד עם ויאה. חבל עבור ויסנטה שהוא מתקשה להשלים כמה משחקים ברציפות ללא פציעה, אבל אין מה לעשות. לוולנסיה יש נקודת תורפה גדולה באגף שמאל, חסוס נאבאס יעשה צרות רבות למוראטי שהוא החולייה החלשה בוולנסיה ללא ספק. אם זה היה תלוי בי אז הייתי מספסל גם את מרצ'אנה אחרי היכולת החלשה שלו בשבוע שעבר. לשתי הקבוצות חסרה עוצמה במרכז השדה, על וולנסיה כבר דיברנו הרבה, בקשר לסביליה אז רומריק עדיין לא השתלב מספיק טוב, דושר על הספסל לאחרונה והאמצע דוחף קדימה עם מארסקה הנהדר, אבל לא יותר. וולנסיה מגיעה למשחק ראשון נגד יריבה ברמה גבוהה ויהיה מעניין לראות מה יש לה להציע.

ויאריאל צריכה לחזור לעצמה נגד ויאדוליד בבית, אחרי התיקו המיותר במאלגה במחזור שעבר. ויאדוליד אומנם ניצחה את ריאל מדריד במחזור שעבר, אבל היא נחלשה בצורה משמעותית ביחס לעונה החולפת, ובמשחקי החוץ היא נראית קטסטרופה והפסידה עד עכשיו בכולם. אחד הגורמים המשמעותיים לדעיכה של ויאדוליד הוא עזיבתו של חוסבה ליורנטה שבויאריאל נראה טוב מאוד עד עכשיו, אבל מחר הוא לא יוכל לפגוש את האקסית בגלל פציעה. ניהאט חזר לאימונים אבל עדיין לא כשיר, ומכאן שויאריאל תיאלץ להסתדר עם ג'יזרמו פראנקו לצידו של רוסי. לויאדוליד יהיה הרבה יותר קשה נגד האמצע החזק של ויאריאל, שגם תשחק עם קיצוניים לא כמו ריאל מדריד. קשה לי לראות את ויאריאל מפסידה נקודות מחר.

6. Ohad_Glr Member

לדעתי דווקא גונזו חייב לשחק כחלוץ שפיץ, באמצע ולא בצד ימין. מאחוריו כחלוץ שני צריך לפתוח ראול, ואם הוא לא ישחק טוב להכניס את סביולה (ולא כל כך מאוחר כמו ששוסטר עשוה בדרך כלל) .
    היגואין יתבזבז לדעתי בצד ימין, שם התרומה שלו היא יותר קטנה מאשר כשהוא משחק באמצע.

7. Sergio Ramos Member

סביליה - ולנסיה

http://up40.siz.co.il/up3/immwi30nw0mu.Xxx - http://up48.siz.co.il/up3/jrttmiw2cnmj.Xxx

שבת, 23:00, רמון סאנצ'ז פיחואן

אחרי תקופה לא כ"כ, שנבעה בעיקר בשל מכת פציעות שנפלה על חימנס כרעם ביום בהיר, בשבועות האחרונים סביליה חזרה לישרות הרגילה עם ניצחנות על רקראטיבו וחטאפה ועוד אחד בגביע המלך. מצבה הנוכחי סביר בהחלט כאשר היא ניצבת במקום החמישי מתחת לריאל מדריד עם 23 נקודות, פער של חמישה נקודות מהאתלטיקו מדריד. לעת עתה מצבה טוב מאוד וכן היא דבוקה היטב לקבוצות הצמרת הגבוה. המשחק היום למעשה, הוא סיפתח לכמה שבועות נורא מפרכים שהולכים לעבור על הקבוצה - אחרי ולנסיה מחכה לה בארסה, פרטיזן בגביע האופ"א, ריאל מדריד ו-ויאריאל, אחת אחרי השנייה וחמינזס יודע שעליו לטעון היטב את חניכיו לקראת אחת התקופות הגורליות של העונה שלה. לסביליה מספר נקודות זהה לזה של ולנסיה, ואין ספק שהמשחק היום האו אינדקציה רבה לעתיד עבור סביליה, כמו גם עבור ולנסיה.- כאמור, סביליה סבלה לאחרונה ממכת פציעות קשה מאוד שהורידה לחימנס את החיוך מהפנים, ואלא שבשבעות האחרונים מצב הפציעות התאזן וחימנס יכול להיות אופטימי - דייגו קאפל שכבר חזר לסגל הקבוצה יפתח היום על הספסל היות ולא הבריא מפציעתו באופן מלא, ושאר שחקני ההרכב הראשון בריאים לחלוטין; בחוד, יפתחו כרגיל צמד הגו'קרים של סביליה, קאנוטה ופביאנו, כבאגפים ישחקו אדריאנו וחסוס נאבס; קרספו, קונקו ואסקודה עדיין בחוץ עקב פציעה, ואילו דראגוטינוביץ' חוזר לסגל.

הרכב משוער: פאלופ; נאברו, סקילאצ'י, פרייטו, מוסקורה; נאבס, מארסקה, רומאריק, אדריאנו; פביאנו, קאנוטה.

ירידת מתח קלה מתרחשת בולנסיה. עד להפסד ההוא מול ראסינג ולנסיה ניצחה את כל משחקי, ואלא שבשלוש השבועות האחרונים האי השיגה רק 3 נקודות מתוך 9 אפשריות. במשחק האחרון, בו דויד וויאה אירח בביתו את ספורטינג גיחון, הקבוצה בה עשה את צעדיו הראשונים בכדורגל, הפסידה ולנסיה 3-2 לעולה החדשה במסטאייה. ולנסיה, כמו גם סביליה, גם היא נכנסת לרצף משחקים קשים במיוחד שיחל הערב בסאנצ'ס פיחואן. המעידות בתקופה האחרונה בטח לא חורצות דברים, ואלא שבמידת מה, חולשותיה של ולנסיה(בעיקר ההגנתיות)נחפשות. בשתי ההפסדים לראסינג ולגיחון הבעיות בהגנה צפו במלואן וזו כבר נקות מפנה לחשש. יש שטוענים שולנסיה בפתיחת העונה המצוינת שלה פשוט נהנת מרצף משחקים קל שברובו היא שיחקה נגד קבוצות נחותות ממנה בהרבה - בשבועות הקרובים היא תתחייב לחפות על הבעיות שלה, לתת את המקסימום ולהוכיח אחרת; עכשיו במעבר די חד, נעבור לאיש שגם בשבועות האחרונים תפס את הכותרות - דויד וויאה. בשבוע שעבר כאמור הוא אירח את הקבוצה בה גדל, ולקראת המשחק היום יש עוד סיפור מעניין - וויאה ואנדרס פאלופ - ובכן, וויאה, שהשפיל כמעט כל שוער בליגה הספרדית, לעולם לא כבש לרשת של פאלופ השוער שנחשב למנחוס הגדול ביותר של החלוץ הדגול. לא נקודה אופטימית במיוחד עבור וויאה, אבל היום תינתן לו הזדמנות פז לשבור את הקרחון.- אלבלדה המורחק לא יטול חלק ואת מקומו יתפוס מרצ'אנה במרכז השדה, כאשר גם בארחה יתווסף לצידו ולצד פרננדס; ויסנטה(שוב)פצוע ולא ישחק היום.

הרכב משוער: רנאן, מוראטי, אלכסיס,אלביאול , מיגל; אלבלדה, פרננדס, בארחה, חואקין, מאטה; וויאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  8. Sergio Ramos Member

כל משחק שלנו בתקופה הקרובה יוגדר כ"להיות או לחדול" ובאופן מוצדק לגמרי. לא הייתי רוצה להיות במקום שוסטר עליו אני מרחם, שכבר בשבוע שעבר הראה סימנים של ייאוש וחוסר אונים. הרחשים סביב אנצ'לוטי בטח לא הוסיפו למצב, וסימני השאלה באשר להישארות שלו במועדון משפיע גם היא בצורה ניקרת עליו ועל הקבוצה בכלל. יש שבר מנטלי בקבוצה כולה ועושה רושם שהקבוצה איבדה מהאווירה החיוביות של העונה שעברה, כי בסה"כ זהו משבר וזה המחיר שלו. מול ויאדוליד המשבר הזה העמיק במלואו ומבחינתי היה זה הקש האחרון - חוסר הביטחון וחוסר האונים של השחקנים וסימני הייאוש של שוסטר הגיעו לקיצם ובלטו יותר מכל. זה לא שריאל הציגה בשנתיים המאחרונות והמופלאות כדורגל מהסרטים, אבל מזה זמן רב שלא יצא לי לחזות בשחקנים של הקבוצה עם ביטחון נמוך שכזה ואין ספק שריאל מדריד(או לחלופין, פדג'ה את קאלדרון)אוכלת לאט לאט טת הדייסה שבישלה לעצמה ולכך נוסיף את מכסת הפציעות ועוד ארסנל של בעיות...

אין לי ציפיות לגבי מחר וסביר להניח שלא נראה קבוצה שונה בהרבה מזו של השבועות האחרונים. כמו תמיד, ניצחון הוא חובה, על אחת כמה וכמה שאנחנו שקועים כרגע בבור עמוק מאוד. עוד הפסד לשרשרת יגדיל את הפער מבארסה ו-ויאריאל והחששות לאיבוד התואר יגברו. בנוסף שוסטר שנמצא כרגע בין הפשטיש לסדן עשוי למצוא עצמו מחוץ למועדון, ואי לכך המהפכה גם היא תהיה בפתח...

משחק מאוד מעניין וגורלי בין סביליה ו-ולנסיה. אני מקווה שלא נחזה לראות איזה 0-0 משמעם או תיקו יבש. הציפיות שלי מן המשחקים הללו גבוהות במיוחד. רובם מניבים לנו הרבה שערים ואני מקווה שכך גם יהיה היום; שתי הקבוצות סובלות מאותה בעיה - הגנה גרועה, בעוד שלשניהן התקפות ססגוניות במיוחד. קשה מאוד לצח את סביליה בפיחואן, אבל לא הייתי מבטל כ"כל מהר את ולנסיה. אני חושב שיש לה את הכלים כדי לגנוב שלושה נקודות במבצר האנדולוסי.

9. Engel Del Madrid Member

מדריד ב9 או ב11 ?

10. REAL MADRID Member

3 הנקודות העיקריות שאייפנו את המשחק שלנו במחצית הראשונה:

- ההגנה שלנו כשראמוס בלם הרבה יותר טובה מהשבוע שעבר.
    - דרנתה הרבה יותר אפקטיבי ותורם מואן דר וארט.
    - גאגו לא הגיע למשחק ואנחנו למעשה משחקים ללא קשר אחורי.

11. Raulito Madridista

מחצית באל-מדריגל: ויאריאל - ויאדוליד 3:0

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_12/vil_vad/foto3.Xxx

הפתעה גדולה באל מדריגל - ויאדוליד מובילה 3-0 במחצית. ג'ונתן ססמה העלה את האורחת ליתרון בדקה ה-24 לאחר דאבל פס עם ויקטור. שתי דקות לסיום המחצית הוא השלים צמד לאחר מסירה של אלברו רוביו, לאחר שסנה(37) ורוסי(40) היו קרובים להשוות. אבל זה לא היה הסוף. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה כבש פרייטו את השלישי לאחר שבעט מתחת לרגליים של דייגו לופז, כאשר הגנת ויאריאל שגתה ולא בפעם הראשונה היום.

בקשר למשחק שלנו,
    מזל שהצלחנו לכבוש, אני מקווה שהשחקנים יהיו יותר רגועים עכשיו, ימשיכו בלחץ של הדקות האחרונות של המחצית ואז אולי נבקיע את השער השני וכולם יהיו רגועים. זה יהיה קצת מצחיק לשבח את משחק ההגנה שלנו, כי בכל-זאת היריבה היא רקראטיבו, אחת הקבוצות הגרועות בליגה(למרות שסיסי וקמוניאס שחקנים לא רעים בכלל), אבל הפעם זה נראה יותר טוב. אני בעיקר מרוצה מראמוס שמשרה הרבה מאוד ביטחון על ההגנה. הוא לא ביצע אף טעות עד עכשיו וחשוב מכך - מי ששם לב והיה עירני בכל המחצית המשעממת הזאת, בוודאי שלא פיספס את חילוץ הכדור של ראמוס שלאחריו באה רולטה נאה, דבר שלא ראינו ממנו כבר הרבה זמן. יותר מידי שחקנים בחלק הקדמי לא חדים ואני דווקא לא מרוצה מדרנטה. היגואין צריך לעשות יותר פעולות כמו הבעיטה שלו ברגל שמאל לשמיים, זו הייתה הטעייה נאה. ראול צריך לכבוש מהמצבים האלו כמו הנגיחה אחרי ההרמה של סניידר, אבל קורה שמחטיאים. ליותר מזה אני לא מצפה מראול. אני אסתפק גם בניצחון המינימלי הזה, העיקר לא להשמיט נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  12. guyholl Member

לשגיא כהן יש תואר ברפואה? זה נכון שהפציעה של היגוואין נראית מזעזעת אבל מכאן ועד לקבוע בצורה מוחלטת שהוא גמר את העונה, זה מוגזם. בכל מקרה, ריאל ממשיכה את היכולת מהמחזורים האחרונים ופתאום אפילו משחקים שאומרים להיות קלילים על הנייר הופכים למלחמת עולם. רק שימשך כך.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעה של היגוואין היא בכלל פציעה של שריר ולא של קרסול כמו ששגיא כהן אמר.

14. Pipe Member

שחקנים מודעים לגוף שלהם ומבינים מתי מדובר בפציעה רצינית. לפי התגובה של היגואין, לא מדובר במתיחה פשוטה. לצערי עושה רושם שזו פציעה חמורה מאוד. במקרה הטוב הפציעה היא בשריר התאומים, במקרה הרע הוא פגע בגיד האכילס.

בכל אופן, ריאל בלי רוד, רובן והיגואין לא בדיוק שווה הרבה. בינואר חייב להגיע קראק א מיתי ולא איזה קרספו, ועד אז צריך לקוות שרובן ישחק בכל דקה בה הוא מסוגל לעמוד על הרגליים.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור פשוט מצוין בשבילנו..

ויאריאל מובסת בבית לויאדוליד וסביליה וולנסיה מאבדות נקודות בתיקו 0 ביניהן...

מחר אני מאוד מקווה שלא נצא לוזרים כהרגלנו ונחזור עם ניצחון מהמגרש הקשה בנומנסיה...

אם מנצחים מחר אז מצמצמים את הפער מויאריאל ל 5 נק' וסביליה וולנסיה 4 נק'..

חייבים ניצחון !!!

ההרכב שפתח מול דפור יפתח גם מחר מול נומנסיה:

לאו פראנקו-פראה,הייטינחה,אויפאלושי,פרנייה-אסונסאו,מאניש,סימאו,מקסי-פורלאן,אגוארו...