מחזור שישי בליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏11/9/02.

1. Kgt1 Member

יש ברזילאים בליון (השאלה היא האם יש משהו חוץ מהם??) !
    שער ניצחון של ז'וניניו מעלה את ליון הערב למקום הראשון לפחות עד שאר משחקי המחזור שיערכו מחר. לאנס, שזה היה לה הפסד ראשון העונה תחפש נקודות במחזור הבא בבית מול ראן מהתחתית. במוקד מחר מארחת ניס את מארסיי בדרבי הדרום. אוקר לא צפויה להיתקל בבעיות מול באסטיה בבית, ופ.ס.ז' יוצאת למשחק חוץ קשה בליל.

2. Kgt1 Member

לסיכום המחזור השישי - אוף!!!!!!
    פ.ס.ז' סוף סוף מצליחה לאכזב אותי (אחרי הכל כמה אפשר להצליח??) ומאפשרת לליל לצבור נצחון ראשון העונה... :? ולאדימיר מאנצ'ב המקומי כבש פעמיים למקומיים אל מול שיוויון זמני בפנדל של רונלדיניו במשחק סוער בו נשלפו שלושה כרטיסים אדומים ושישה צהובים. פו'צטינו וחוסה אלואיזיו הורחקו משורות הפריזאים, ואיתם גם באסקו המקומי.
    ניס ממשיכה להפתיע (או אולי כבר לא) ולהוביל את הטבלה לאחר ניצחון בדרבי הדרומי מול היריבה הגדולה מארסיי 2-0 משערים של אברסון ואולופאדה. גם כן המשחק לא הסתיים עם 22 שחקנים לאחר הרחקתו של מייטה האורח.
    אוקזר ממשיכה להיות צמודה צמודה לניס לאחר ניצחון 1-0 ביתי מול באסטיה משער ניצחון של מוארווארי).
    שאר התוצאות:
    בורדו - פולדושיה (הכינוי החדש של טרואה) 1-0 שער יחיד של דארשוויל.
    מונאקו - נאנט 2-1 (פאן-פאן (שגם הורחק) וסולימאן קמרה, אריז מקוקולה איזן זמנית).
    ראן - סושו 2-2 (אכזבה לסושו שכבר הובילה 2-0 עד שתי דקות לסיום משערים של פרו ומתיאו אבל אוליביה מונטרביו הכוכב של ראן השווה בשני פנדלים בדקות הסיום. גם פה מורחק לכל קבוצה).
    שטרסבורג - סדאן 1-1 (אסואר העלה את האורחים ליתרון לא לפני שמארטין השווה בפנדל).
    גנגאן הפכה פיגור בלה האבר לנצחון 2-1 ונצמדת גם היא לחבורה המובילה (פאקונייה למארחים, מאלודה ואלואה לגנגאן המפתיעה).
    אג'סיו ומונפלייה נפרדו בתיקו מאופס.
    המחזור השביעי כבר ביום שבת הקרוב.

3. Julian Joachim Member

חחחחחח....

פולדשיה.....

קרעת אותי!!!

תגיד, מתי דרבי הפורום?

פולדושיה מול האלה שכולם לומדים לשנוא?

4. Kgt1 Member

ב-20 לאוקטובר נגמר לי המלווה. יום לפני ייערך הדרבי הגדול! (-: