מחזור מספר 37: סטטוס קוו בצמרת אחרי דרמה אדירה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/6/07.

1. Raulito Madridista

מחזור מספר 37 בליגה הספרדית

http://img400.imageshack.us/img400/1240/13uu.Xxx

מהמחזור הנוכחי תצא אלופה? הליגה הספרדית חוזרת למרכז הבמה לאחר צמד משחקי הנבחרות בשבוע שעבר. במוקד יימשך הקרב המשולש על אליפות ספרד בין שלושת המוליכות שיישחקו בשעה אחידה לראשונה העונה: מחר ב22-00 תוכלו לצפות בשלושת המשחקים המרתקים של המוליכות. ריאל מדריד תתארח בסראגוסה שרוצה לנצח ולהבטיח את מקומה בגביע אופ"א, כאשר דיוויד בקהאם שנפצע במשחק הידידות של אנגליה נגד אסטוניה(בישל שני שערים) ייצא עם הקבוצה לרומארדה וצפוי גם לפתוח בהרכב. ברצלונה תארח את אספניול בביתה ללא רונאלדיניו המושעה עקב הכרטיס האדום נגד חטאפה. סביליה תתארח אצל מאיורקה שהפסידה בצמד המשחקים האחרונים. סביליה חזרה פגועה מאוד ממשחקי שחקניה בנבחרות השונות: פרדי קאנוטה מלך השערים שלה בליגה עם 20 כיבושים נפצע במשחק נבחרת מאלי כמו אלכסנדר קרז'אקוב. קאנוטה גמר את העונה וקרז'אקוב פצוע והצמד נישאר מחוץ לסגל של חואנדה ראמוס, שייאלץ לעלות בהתקפה את שבאנטון ופביאנו. סביליה שמפגרת מהמוליכות ב2 נקודות תחכה למעידה.

http://www.marca.com/elementosPortada/fotosPortada/2007/06/08/beckham370x200.Xxx
    בקהאם. לא מחמיץ משחק גורלי כזה.

הקרב על גביע אופ"א נראה מרתק ממחזור למחזור. ויאריאל בתקופה נהדרת והיא ניצחה במחזור האחרון את וולנסיה במאסטייה 3-2 לאחר שכבר פיגרה. ויאריאל ממוקמת במקום השביעי, שתי נקודות בלבד מתחת לסראגוסה החמישית. ויאריאל תארח את בילבאו שתוכל להבטיח את הישארותה בליגה במידה וסלטה(תשחק נגד אתלטיקו שרוצה גביע אופ"א) וסוסיאדד(תארח את סנטאנדר שבתקופה חלשה מאוד), יפסידו, או שבילבאו לא תפסיד.

בתחתית העניינים עדיין לא נסגרו באופן סופי. בטיס ואתלטיק בילבאו רחוקות 4 נקודות מהקו האדום. את בילבאו הזכרתי מקודם, אז בטיס תשחק נגד אוססונה לעיני הקהל הביתי שלה. אוססונה גמרה את העונה אבל בכל מקרה קל זה לא הולך להיות. סלטה שהצליחה לנצח את בטיס במחזור הקודם תתארח בויסנטה קאלדרון אצל אתלטיקו מדריד למשחק סופר קשה וסוסיאדד תארח את סנטאנדר כמו שכבר הזכרתי. חימנאסטיק ירדה ליגה כבר לפני המחזור שעבר ומה שנותר לה הוא לשחק על הכבוד בלבד. היא תתארח אצל חטאפה של שוסטר.

הטבלה המלאה ערב המחזור ה-37:

1. ריאל מדריד - 72 נקודות;
    2. ברצלונה - 72 נקודות;
    3. סביליה - 70 נקודות;
    4. וולנסיה - 65 נקודות;
    5. סראגוסה - 58 נקודות;
    6. אתלטיקו מדריד - 57 נקודות;
    7. ויאריאל - 56 נקודות;
    8. חטאפה - 52 נקודות;
    9. רקראטיבו - 50 נקודות;
    10. ראסינג סנטאנדר - 49 נקודות;
    11. אספניול - 48 נקודות
    12. מאיורקה - 48 נקודות;
    13. לה קורוניה - 44 נקודות;
    14. אוססונה - 43 נקודות;
    15. לבאנטה - 39 נקודות;
    16. בטיס - 37 נקודות;
    17. אתלטיק בילבאו - 37 נקודות;
    18. ריאל סוסיאדד - 33 נקודות
    19. סלטה ויגו - 33 נקודות;
    20. חימנאסטיק - 25 נקודות;

משחקי המחזור לפניכם -

יום שבת -

סראגוסה - ריאל מדריד; 22-00(שידור ישיר בספורט 5)
    ברצלונה - אספניול ; 22-00(שידור ישיר בספורט 5+)
    מאיורקה - סביליה; 22-00(שידור ישיר ב5+ Live)
    אתלטיקו מדריד - סלטה ויגו; 22-00
    ויאריאל - אתלטיק בילבאו ;22-00
    ריאל סוסיאדד - סנטאנדר; 22-00
    לבאנטה - וולנסיה; 22-00
    בטיס - אוססונה; 22-00

יום ראשון -

לה קורוניה - רקאטיאבו; 18-00
    חטאפה - חימנאסטיק; 18-00

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/07
  2. Spanish Weapon Member

אם זה לא קורה השבוע,זה לא קורה בכלל.
    אם השבוע ריאל לא מאבדת את המקום הראשון לבארסה, אפשר לסגור בזאת את סאגת האליפות
    בספרד.
    התקווה האחרונה של כל אוהדי בארסה היא סראגוסה, התקווה שסראגוסה תיתן את הנשמה מול
    ריאל בשביל הכרטיס לגביע אופ"א , קונה תיקו כבר עכשיו אם היה אפשר.
    לא ממעיט בערכה של אספניול , היא יודעת לעשות צרות ותעיד על כך העובדה שריאל ניצחה אותה
    בברנבאו רק לפני מס' מחזורים בדקה ה90 והעובדה שבארסה עצמה הפסידה במונז'ואיק 2-0
    בסיבוב הקודם.

אם בסיום המחזור הקרוב בארסה לא מסיימת במקום הראשון, אפשר להכתיר את האלופה.

3. FarjuN Member

בארסה הפסידה 3-0 לאספניול לא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/6/07
  4. Raulito Madridista

הדרבי הקטאלוני

אספניול רוצה להרוס לברצלונה את התוכניות. למרות שלקבוצה שהגיעה לגמר גביע אופ"א אין על מה לשחק, היא תעמיד את ההרכב החזק ביותר שלה. ראול טאמודו וגארסיה יישחקו בחוד, כאשר בצד ימין רופטה ובצד שמאל יישחק הקשר המחונן רייירה.
    מבחינת ברצלונה, עושה הרושם שרייקארד לא מאמין בכלל בג'ולי ומי שיחליף את רונאלדיניו המושעה הוא אינייסטה שיישחק בתפקיד שבו שיחק לראשונה בהרכב ברצלונה: בשלישיית ההתקפית. מסי ואטו כמובן הם אלו שישלימו את השלישייה. לדקו ולצ'אבי במרכז המגרש ייצטרף טיאגו מוטה.

סראגוסה - ריאל מדריד

סראגוסה רוצה להבטיח את המקום בגביע אופ"א. אתלטיקו מדריד רחוקה ממנה רק נקודה ווויאריאל שבתקופה נהדרת רחוקה ממנה 2 נקודות. המומנטום של סראגוסה גרוע מאוד והיא ניצחה רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה. הפסד מחר יכול בהחלט לגמור לה את העונה בטעם מר מאוד. המאמן ויקטור פרננדז ייחסר את קרלוס דיוגו שלא יכול לשחק נגד ריאל מדריד בגלל הסכם ההשאלה המפורסם, אבל גם ככה הוא הורחק נגד סביליה. דייגו מיליטו המבקיע המוביל של הקבוצה ייפתח בחוד לצידו של אברטון. איימאר יישחק בצד ימין ודלסאנדרו באגף שמאל. ג'רראר פיקה הצעיר ייפתח לצד סלאדס במרכז המגרש.סרחיו גארסיה ייעדר גם הוא.
    אצל ריאל מדריד אותו הרכב משבוע שעבר. דיוויד בקהאם שהיה בספק למשחק יצא עם הקבוצה לרומארדה ואמר שהוא לא מתכוון לפספס משחק כזה חשוב. הלגרה ימשיך לשבת על הספסל למרות היכולת ההגנתית הלא משכנעת של ריאל מדריד בזמן האחרון.
    ראול חוזר למגרש בו ערך את הופעת הבכורה שלו בריאל מדריד לפני 13 שנים.

5. Engel Del Madrid Member

3-1.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה קטנה לפני תחילת ההתייחסויות: למה יש מאבק על אופ"א? אין לספרד 3 נציגות שיהיו סרגוסה, אתלטיקו ו-ויאריאל? ה'מאבק' הוא לא זו נגד זו, אלא אם כבר נגד חטאפה, אבל ההפרש צריך להספיק לכל הקבוצות הללו. מצפה להבהרה.

סרגוסה - ריאל מדריד:
    המשחק אליו אני באופן אישי צופה כבר מעל חודש. כשריאל וברצלונה נצמדו והתחילו לשים טבלאות של "מה נשאר להן", 'סרגוסה (ח)' היה הכי שחור, מודגש ובולט מבחינתי בטבלה הלבנה שלנו. כשניצחנו את ולנסיה וסביליה, אמרתי יופי אבל יש לנו עוד לנצח ברומארדה. כשגברנו בשיניים על אספניול ורקראטיבו אמרתי יופי אבל יש לנו עוד לנצח ברומארדה. מה שאני מנסה להגיד שהמשחק הזה הוא לא מוקש, הוא שדה מוקשים שלם בשטח עוין ביותר, שעל הקבוצה לחצות בזהירות. לחצות בזהירות זה אומר לנצח, זה אומר לחזור הביתה למדריד עם 3 נקודות, 0 פצועים ו-0 מושעים.
    ומולנו תעמוד יריבה אטרקטיבית, התקפית, חזקה ומסוכנת מאוד, ממצא מטריד כשמניחים אותו לצד ההגנה המחוררת שלנו, שאני מנסה להזכר מי הייתה הקבוצה האחרונה שלא הצליחה להכניע אותנו. ובכן, הלכתי ובדקתי, זה קרה לפני בערך חודשיים וחצי נגד אוסאסונה (0-2). נתון זה מוצג ללמדכם שגם השבוע, גם במחזור הזה, אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לחטוף אבל מקווים לכבוש לפחות אחד יותר.
    אם נסתכל על הנייר, ההרכב שלנו צריך לעמוד במשימה (בקושי, אבל לעמוד בה). אם נתחשב גם בכך שזה אחד המגרשים הקשים בספרד, ומגרש שלנו באופן ספציפי לא הולך בו בקלות, יתחילו לחלחל בקרבנו ספקות. אני מודה שאני לא חושש, אני בפירוש מפחד מהמשחק הזה. נקווה לטוב.

ברצלונה - אספניול:
    תנו לי סיבה אחת למה שברצלונה תאבד נקודות במשחק הזה. יריבה שכבר ניצחה אותה העונה? אבל עכשיו זה משחק ביתי. התקפה מאיימת? פנדיאני פצוע. רונאלדיניו פצוע? אבל יש את אטו, מסי ואינייסטה.
    עם זאת, אני חייב לציין שהמשחק הזה יהיה מבחן לשני שחקני ההתקפה של ברצלונה- מסי יצטרך להראות שהוא לוקח את הפיקוד בהעדרו של הברזילאי, ואטו יצטרך להראות שבמהלך המשחק הוא לא חושב על מילאנו אלא רק על הרשת של קאמני.
    ומסר קטן לאספניול- אמנם אין לכם על מה לשחק, אבל זו אולי היריבה השנואה מכל עבורכם... תעשו את המקסימום, לא חובה לנצח, אפילו תעשו להם את המוות (כמו חטאפה), תגרמו לאחד הכוכבים לספוג כרטיס אדום, אולי תפצעו מישהו. סומכים עליכם במדריד.

Vamos Merengues!!!

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/07
  7. Chievo Member

לא, המקום החמישי והמקום השישי מקבלים מקום בגביע אופ"א וגם הזוכה בגביע הספרדי, או הפינאלסטית (במקרה שהזוכה הבטיח את מקומו בגביע אופ"א או ליגת האלופות כבר במסגרת הליגה), הגמר השנה הוא בין סביליה לבין חטאפה, סביליה כמובן הולכת לשחק בליגת האלופות השנה, אז בכל מקרה חטאפה היא זאת שתקבל את הכרטיס לגביע אופ"א (במקרה ששתי הקבוצות שמגיעות לגמר משתתפות בגביע אופ"א וליגת האלופות כבר אז המקום השביעי הוא זה שמקבל את הכרטיס השלישי לגביע אופ"א).
    לכן יש תחרות בין המקומות 5-7 כי השביעית לא הולכת הפעם לגביע אופ"א.

8. Pipe Member

סראגוסה נגד ריאל מדריד
    המשחק הכי חשוב של ריאל מדריד בשנים האחרונות, אחד המשחקים הטעונים שנראה העונה ומשחק הליגה בעל פוטנציאל כל כך מרתק לספק לנו קלאסיקה יתקיים מחר ברומרדה.
    ראול אמר היום כי האליפות תוכרע במחזור האחרון, אך עם כל הכבוד לקאפיטאן, מחר תצא האלופה. ברצלונה תנצח בנאסטיק בשבוע הבא, ואם ריאל תאבד את האליפות, זה בטח לא יהיה מול מאיורקה בברנבאו.בריאל מדריד יודעים שכל תוצאה אחרת פרט לניצחון מחר, והאליפות כנראה תשאר בברצלונה, כי גם בלי רונאלדיניו, קטנים הסיכוים שהבאלוגראנה יפשלו מול 99 אלף האוהדים שלהם ועוד מול היריבה העירונית שנמצאת במורד מאז ההפסד בגמר גביע אופ"א.

בשבוע שעבר ריאל השתמשה ב"מזוודות" בכדי לנסות ולמנוע מזה לקרות, אך לא הצליחה. על החשיבות של המשחק הזה מבחינת ריאל אין צורך להכביר במילים, אך הפסד לסביליה גרם לכך שמחר גם לסראגוסה יש על מה לשחק, והרבה מאוד על מה לשחק.
    לאור הריצה הנהדרת של ויאריאל והמרחק הקטן מאתלטיקו, הפסד מחר עשוי להביא את האראגונים לאינטרטוטו וזו תהיה מכה קשה מאוד לקבוצה הזו, שהשאיפות שלה מעצמה והציפיות שלה רק הולכות וגדלות, והפרויקט שנבנה שם זקוק לגביע אופ"א כמה שיותר מהר.
    אם הצורך המקצועי של סראגוסה לניצחון לא מספיק, הרומרדה הוא אחד ממגרשי הנאחס של ריאל,שניצחה שם רק פעם אחת ב7 השנים האחרונות.

זהו הרגע לו חיכו בריאל מדריד משנת 2003 וזה הרגע לו דייויד בקהאם מחכה מאז שעלה על המטוס ממנצ'סטר למדריד.מול הקבוצה אולי שהתחילה באופן רשמי את הנפילה באותו הפסד בגמר הגביע במונזו'איק ב2004, ריאל יכולה לסים אותה את הנפילה עם אליפות. זה הולך להיות חתיכת פוטו פיניש.

9. REAL MADRID Member

אני לא בטוח מה אני עושה ב22:00, התוכנית שלי עכשיו היא פשוט להסתגר בחדר ולא לחשוב על כלום, לצאת אחרי שעתיים ולברר את התוצאות של בארסה וסביליה ורק אז את ריאל.

אני לחוץ כמו לא יודע מה..

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאחרי חודש וחצי רפאל מארקז עורך את האימון הראשון שלו מאז הפציעה , פראנק רייקארד מכליל את הבלם/קשר אחורי בסגל לאספניול .
    אזקרו שנתן משחקים טובים בגביע קאטלוניה מועדף על פני סאביולה .

הסגל המלא:

ואלדז, ז'ורקרה;
    פויול, תוראם, בלטי, ג'יו, זמברוטה, אולגר, מארקז;
    מוטה, צ'אבי, אינייסטה, דקו;
    ג'יולי, מסי, אטו, גודיונסן, אסקרו

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070608a/_archivo55_photo_10_1_1_20070608_yba07f1.Xxx.Xxx
    חאבייר סאביולה , המשחק האחרון שלו בקאמפ נואו היה במדי ארגנטינה באמצע השבוע .

הסגל המלא(אספניול:

קאמני, גורקה.
    צ'יקה, ולאסקו, לאקרוז, חארקה, טורחון, מויזס.
    אנחל, איטו, ג'וליאן, דה לה פנייה, ג'ונאטס, רופטה, קורומינאס.
    ריירה, לואיס גארסיה, ראול טאמודו.

נעדרים:הפצועים דויד גארסיה, זאבלטה ופנדיאני. מוחא ואדוארדו קוסטה מושעים.

11. King Kenny Member

הדבר הזה יכול לעלות באליפות. סביולה הרבה ימותר טוב מאזקרו, יותר טכני, יש לו בעיטות יותר טובות. מה שגם אזקרו משחק פעם במאה שנים.

12. Raulito Madridista

לא יכול לחכות יותר למשחק, אני בלחץ אדיר. אני כבר חלמתי משהו רע על המשחק הזה לפני יומיים. חלק כבר שמעו את החלום ההזוי וחלק לא, נקווה לפחות שהסוף של המשחק יהיה הרבה יותר חיובי מבחינתנו.
    הנה הסיפור מתחיל:

השעה - 21:55. נדב יעקובי אומר את ההרכבים של שתי הקבוצות. אני מחליט לסגור את מסך הטלוויזיה וללכת לישון, בתקווה שמחר בבוקר אני אקום ואכנס לאתר של אוהדי ריאל מדריד ואשמע שניצחנו ואתחיל את יום ראשון המבאס מבחינת לימודים, בכיף.
    אני נרדם וקם בדקה ה-20. לוח התוצאות מראה סראגוסה - ריאל מדריד 0:1.
    אחרי חמש דקות אני שוב נרדם וקם רק שרואים את תקציר המחצית הראשונה: 3-1 לסראגוסה וכרגיל משחק הגנתי עלוב שלנו. המחצית השנייה נפתחת בבליץ' שלנו. קאפלו עושה את הבלתי יאומן ומוציא את דיארה ומכניס את גוטי. הזמן עובר ועובר ואנחנו מצליחים להשוות בדקה ה-79. בדקה ה-85 אנחנו גונבים גול מסריח ויורדים לבונקר: קאפלו מכניס את אמרסון ואת מיגל טורס.
    סראגוסה לא מצליחה לעבור את ההגנה המעובה. עד שבדקה האחרונה איימאר מגביהה. קנבארו נוגח את הכדור ושחקן של סראגוסה מחכה לבעיטה. יש לי פלאשבק מהיר מאוד לשער של ואן בומל שגמר לנו את העונה האירופית. הנורא מכל קורה: הכדור נכנס ואיקר לא יכול לעזור. המשחק נגמר ב4-4 מדהים אבל עצוב. השדר מדווח על הפסד של סביליה ועל ניצחון של ברצלונה. ריאל... לא זוכה באליפות.

את כל הניתוחים הטקטים אני אזרוק לפח. אני מאוד מאוד חושש מהמשחק הזה. סראגוסה ניצחה את ברצלונה וסביליה והיא קבוצה קשה מאוד ומוקש. למרות הההרכב הבינוני יותר שלה, זה מגרש שקשה לנו לשחק בו. כל תקופה טובה נגמרת מתישהו ואי אפשר לנצח לנצח.
    מצד אחד, למה שאני אחשוש? אנחנו ריאל מדריד! סראגוסה צריכה לפחד. אנחנו גם באותו הרכב שחולל פלאים במחזורים האחרונים!
    מצד שני, אנחנו ריאל מדריד. 3 שנים ללא תואר, הרבה מאוד פעמים הקבוצה כשלה ברגעי האמת וגם לי, כמו לכל אוהד, יש פחד קטן בכל משחק.

אני שמח מאוד שבקהאם כשיר למשחק ויוכל לעזור לנו במצבים הנייחים, אני בעיקר בונה עליו ועל יום טוב של רוד, למרות שעל המשחק הזה רשום גם בגדול מאוד "ר-א-ו-ל". קפיטן חוזר למגרש ששם ערך הופעת בכורה. אחח איזה נוסטלגיה.
    בכל אופן, אני בעד לתקוף ולתקוף ולהשיג שער מהיר ולהרגיע את המשחק.
    איימאר ודלסאנדרו וכמובן מיליטו מפחידים, תוסיפו לזה את ההגנה העלובה שלנו. צריך יום הירואי של איקר ומזל על מנת לנצח.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/photos/depor4_1.Xxx

הלוואי וננצח, סבלנו מספיק בשנים האחרונות.
    האללה מדריד!!!

13. Dimitar Berbatov Member

סראגוסה - ריאל מדריד
    המשחק הכי מעניין ומותח שצפוי לנו הערב. ריאל שמחכה לרגע הזה כבר שנים יודעת שזה המשחק שיכריע את האליפות, נצחון על סראגוסה והאליפות בכיס של קאפלו אם כל הכבוד למאיורקה וגם ראול לא יצליח לשכנע אף אחד גי גם הוא יודע שהאליפות תוכרע היום. אחרי כל הדיבורים על הפציעה הקטנה של בקהאם נגד אסטוניה ועל כך שלא בטוח שהוא ישחק, קינג דייויד הכריז שהוא ישחק וריאל יכולה לנשום לרווחה. המון תלוי בבקהאם שפשוט מדהים ביכולתו. לגרע הזה חיכה בקהאם מאז שהגיע למדריד ב-2003, ורק בשבילו אני מקווה שריאל תנצח.
    סראגוסה מצד שני חייבת נצחון. עד לפני מספר שבועות סראגוסה כבר היתה בטוחה בגביע אופ"א, היא ואלטיקו מדריד היו בפער גדול מהמקום ה-7 אבל אז הגיע ריצה מדהימה של ויאריאל הנהדרת וגם התוצאות של סראגוסה לא היו טובות מספיק והקבוצה שחלמה על ליגת האלופות יכולה למצוא את עצמה בלי מפעל אירופי בעונה הבאה. אבל צריך לזכור שאם סביליה תזכה בגביע הספרדי ותנצח את חטאפה (מה שסביר מאוד שיקרה) אז גם המקום ה-7 מוביל לגביע אופ"א, מה שאומר שסביליה תהיה בגביע אופ"א. ועדיין סראגוסה תעשה הכל כדי לנצח (לכו תדעו מה מתכנן שוסטר לגמר גביע המלך) ויש לה את הכלים, איימאר ודלאסנדרו הארגנטינים יתנו את הטון ההתקפי, בחוד דייגו מיליטו כשמאחוריו עוד דרום אמריקאי מוכשר אוורטון ואיך אפשר לשכוח את גבי מיליטו ופיקה שנותנים מרכז הגנה נהדר.
    מה שבטוח יהיה מרתק!

ועל הדרבי הקטאלוני אין הרבה מה להרחיב. בארסה גם ללא רונאלדיניו תנצח את אספניול לעיני הקהל הביתי. אני לא רואה מצב שבארסה מאבדת נקודות ליריבה העירונית ועוד בכזה משחק חשוב. אם אתם שואלים אותי מי שצריך להחליף את רונאלדיניו המושעה בהרכב הוא מוטה. מוטה היה טוב מאוד בגביע קטאלוניה מה גם שאם בארסה תשחק עם אינייסטה, צאבי ודקו ולמעשה בלי קשר אחורי קלאסי היא תסתכן מול החלק הקדמי המוכשר של אספניול ובעיקר דה לה פנייה.
    אבל מנגד לך תדע, ככה גם כולם חשבו לפני המשחק של ריאל נגד אספניול וכזכור רק היגוואין בדקה ה-90 ניצח לריאל את המשחק. מה גם שאספניול תשמח מאוד שבארסה תאבד את האליפות לריאל ושתמח לתת את חלקה. אל תזלזלו באספניול ובדה לה פנייה שישמח לנקום בברצלונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/6/07
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

די הגזמת דור , 4-4 ?

ואני יודעת שזה הודעת ניחוס אבל נשאיר אותה.

15. Raulito Madridista

הראל, אי אפשר לשלוט בחלומות שלך, נכון?
    אני אדם שלא חולם הרבה...
    באמת שזה לא הודעת ניחוס, אם מישהו פה מנסה לנאחס זה אתה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ואני לא מדבר על המשחק הזה אלא על המשחקים נגד סנטאנדר, סביליה, אספניול ורקראטיבו.