מחזור חמישי : טורס הבטיח ולא קיים , תיקו אחת בדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏29/9/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות הזזת השעון אצלנו בארץ בלילה שבין שבת לראשון אז שעות המשחקים של יום ראשון זהים לזה שמתקיימים בספרד.

שבת

23:00 אתלטיק בילבאו - ברצלונה

ראשון

18:00 סנטאנדר - סלטה ויגו

18:00 סביליה - חטאפה

18:00 סארגןסה -לבאנטה

18:00 רקראטיבו - בטיס

18:00 מאיורקה - ויאריאל

18:00 ריאל מדריד - אתלטיקו מדריד

18:00 דפורטיבו לה קורוניה - ריאל סוסידאד

18:00 אספניול - אוסאסונה

21:00 ולנסיה - נסטיק

החיים ללא סמואל הם נורא קשים .
    כך מגלים כולם בברצלונה , סאביולה תופס את מקומו של הקמרוני בסגל למשחק (פעם שנייה ברציפות , הפעם מסיבות לא רצויות אצל רייקארד).
    אולגר וסילביניו ששיחקו באמצע השבוע בגרמניה מחוץ לסגל יחד עם סנטי אזקרו.

ואלדס, ז'ורקרה
    באלטיזאמברוטה, פויול, תוראם, מארקס, ג'יו
    מוטה, אדמילסון, אינייסטה, צ'אבי, דקו
    מסי, ג'יולי, סביולה, גודיונסן, רונאלדיניו
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_178320_CAS.Xxx
    באתר 'ספורט' נונתים 3 אופציות לרייקארד , הראשונה שבהם :האיסלנדי גודיונסן יחליף את אטו בחוד , האופציה השנייה והבכלל לא חביבה היא שהשלישייה תיהיה מסי -רונאלדיניו - ג'ולי . והאופציה השלישית כמובן היא הכללתו של הארגנטינאי חאבייר סאביולה בחוד .

בבילבאו יעדרו אדוריץ ומוריו שראו כרטיס אדום בליגה בשבוע שעבר אצל חטאפה.
    בילבאו פתחה את העונה בצורה איומה ונוראה עם תיקו במחזור הראשון מול סוסידאד החלשה , אח"כ תבוסה אצל בטיס 3-0 , ואז הגיעה אתלטיקו מדריד חמה ועצבנית והנחילה לה תבוסה ל 4-1 ורק במחזור שעבר הצליחה להשיג עוד נקודה אצל חטאפה .
    מדורגת הקבוצה במקום ה18 עם שתי נקודות בלבד. בילבאו אגב הפכה לפני שבועיים לקבוצה היחידה בעולם ללא ספונסר (טוב נו מלבד מכבי ת"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) אחרי שיוניצף כאמור מתפרסם על חולצות ברצלונה.
    http://www.marca.com/elementosHome/fotosPortada/2006/09/29/urkijo290906.Xxx
    ומשמאל , הנשיאה החדשה של בילבאו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/9/06
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.realmadrid.com/addon/img/1aca666288rpcapelloaguirre1p.Xxx

אם נתייחס לפי מה שאמרו אתמול שני מאמני הקבוצות של מדריד במסיבת עיתונאים משותפת שערכו צפוי לנו משחק משעמם וחביב למדי .
    קאפלו ואגירה השתמשו בהרבה קלישאות מוכרות ומשעממות וגם בלשבח את היריבה .
    קאפלו דווקא היה מרוצה מזה שהתגלו טעויות בהגנת ריאל במשחק מול דינאמו קייב כדי שמול אתלטקיו נתן את הטעויות ולא נעשה אותם.
    הולך להיות כנראה מאוד משעשע לראות את מחייה באגף הימני של ריאל רודף אחרי המהירות הפנטסטית של פטרוב.
    גוטי התחיל לחמם היום את האוירה כיאה לדרבי כשאמר " לא היה ביני לבין אתלטקיו. רציתי להמשיך לשחק בריאל וגם אם זה לא היה קורה אז זה היה רק מחוץ לאדמת ספרד." לקינוח הוסיף גוטי "ננצח 3-0 משערים של רייס,ראול וואן ניסטלרוי"

מיסטה שגדל אצל ריאל מדריד כנראה מפחד משריקות בוז כשאמר " מבחינתי זה עוד משחק ליגה , אין לי שום שנאה לריאל מדריד " .
    גאבי יעדר אצל אתלטיקו מדריד עקב פציעה וזה ההרכב הצפוי :
    לאו פרנקו.
    לופז, פראה, פאבלו, סייטארידיס.
    פטרוב, לוקסן, קושטיניה, מקסי רודריגז.
    טורס, מיסטה/אגוארו.

המגן לופז שאחראי לסיפסולו של פרנייה אומר שהוא חושש לספיגת שער מוקדם שיכול לגמור את הסיפור בדיוק כמו בשנה שעברה.
    כאמור בשנה שעברה לופז הכשיל את ראול כבר בדקה הרביעית וראה אדום.
    http://www.realmadrid.co.il/images/matches0506/atletico4.Xxx

פרננדו טורס הבטיח להבקיע בדרבי הזה (ושיזהר ולא ! ) ובאימון הבוקר הוא נראה חם
    http://www.marca.com/elementosHome/fotosPortada/2006/09/29/torres290906.Xxx

3. Barcik Member

מחזור חשוב מאוד, שכן לאחריו הליגה יוצאת לפגרת נבחרות של שבועיים. כל הקבוצות צריכות לשאוף השבוע ל- 3 נקודות כדי לשפר את מעמדן לקראת ההפסקה.

עבור בארסה, משחק חשוב מאוד למוראל הלאומי. אחרי הפגרה, בארסה נכנסת לתקופה מטורפת שכוללת משחקים מול ריאל מדריד, סביליה ושניים מול צ'לסי - כל זאת, לצערנו הרב, ללא הפיצ'יצ'י סמואל אטו. נצחון יהיה חשוב מאוד, כמו גם גולים של המחליף של אטו, יהיה אשר יהיה (בבקשה סביולה, בבקשה סביולה, בבקשה סביולה). על היכולת אני לא בונה. אני מכיר את הקבוצה די זמן שכנראה יהיה משחק חוץ טיפוסי, ונקודות ברבע יכולת. מקווה שזה עובד גם בלי שאטו שם את הגולים.
    גם בילבאו במצבה פשוט חייבת את הנקודות, כדי שיוכלו לבנות על מומנטום החלפת הנשיא.

הדרבי של מדריד צריך להיות מרתק. אתלטיקו חייבת נואשות רצף נצחונות וגל מומנטום כדי שתוכל לבנות ממנו. כעת יש להם שניים, ונצחון בדרבי אחרי אינספור הפסדים יכול להתחיל ריצה אדירה של הרוחיבלנקוס בליגה. במידה רבה, זהו מועד ג' לטורס. לאחר שנכשל כל כך הרבה, זה הזמן להוכיח שהוא באמת יכול להוביל את אתלטי להישגים. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לכבוש סוף סוף מול ריאל בדרך לנצחון?
    אם ריאל מדריד לא תייצב את ההגנה למשחק הזה, כל שנותר להם לקוות הוא שאתלטי נותרו פראיירים (ויש סיכוי גבוה לכך). איך שקנבארו ועם ראול בראבו בסביבה נראה, אני לא רואה את קסיאס זוכה למנוחה רבה במשחק. זה הזמן לאיטלקי המצויין להתאפס.

מעבר לכך, מסקרן אותי לראות האם ויאריאל מצליחה לבנות מהנצחון שלה וצוברת עוד נקודות מול מיורקה. אמנם הפתיחה האיומה שלהם היוותה צעד אחורה, אבל עם הסגל המצויין שלהם הם עוד מסוגלים להשלים זאת. בסופו של דבר, גם את סביליה, אתלטיקו ושאר המתחרות עוד יתקפו משברים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/06
  4. EL Capitan Member

:aaarofl:

5. saviola Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

ותנסו אם אפשר לארגן שידורים...

6. EL Capitan Member

אגב, אני בדיוק קראתי עכשיו כתבה ב'אס', ששוסטר, רגע לפני המשחק מול סביליה, מבהיר שהעונה יהיו 4 מועמדות על האליפות, כשהכוונה היא כמובן לסביליה (השלישית היא ולנסיה). איפה אתלטי, אתם שואלים? לאתלטי עדיין לא תהיה העונה את המוכנות להאבק על האליפות (שימו לב, אני לא אומר לזכות אלא להאבק), ואולי זה יהיה אף לטובה. צעד אחרי צעד, ולמה לא האמת?

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

האליפות האחרונה לא הגיעה צעד אחרי צעד. וגם הראשונה לא.

8. Raulito Madridista

הנה מגיע המבחן האמיתי הראשון שלנו העונה, כאשר במשחק הראשון החשוב בליגת האלופות, פישלנו, והובסנו 2-0 על ידי ליון(2-0 זה אולי הפסד, אבל מה שהלך שם בצרפת זו השפלה טוטאלית, הם בהליכה הגיעו להמון מצבי הבקעה, ותודה לאיקר שהתוצאה לא הייתה מזעזעת). מהדרבי אני מחכה לראות שני דברים: שהתוצאה המצויינת נגד דינמו קייב לא הייתה חד פעמית עם הרבה מזל, והמשחק הטוב של ראול לא היה חד פעמי. אני מצפה מקאפלו לתקן את הליקויים בהגנה, ואני מודאג מאוד מכך שמחייה יהיה מגן ימני, הוא לא יודע לסגור באגף, הוא איטי גם.

יכול להיות שטוב שאנחנו פוגשים את אתלטיקו בשלב שהיא עדיין לא מחוברת, אולי אם היינו פוגשים אותם בדצמבר זה היה משחק הרבה יותר קשה, אבל גם אנחנו לא מחוברים ואפשר לומר באותה מידה שעד דצמבר היינו מוצאים את הנוסחה בהגנה ומניעים כדור יותר טוב בהתקפה.

אם אתלטיקו תגיע למספר המצבים שקייב תגיע אלייהם, אנחנו נפסיד את המשחק, ובתוצאה לא חביבה. זה אחד הדרבים הקשים ביותר בשנים האחרונות, בעצם הכי קשה. פטרוב ומקסי הם קיצוניים אדירים, מסכים שצריך להעביר בהגנה את ראמוס ימינה. חשוב שקרלוס ימשיך באותו מומנטום מהמשחק נגד קייב בו היה מצויין. שהוא יעלה למעלה ולא מחייה, שלא יכול לתרום יותר מדיי. סאלגדו הסתדר לא רע בכלל עם פטרוב אשתקד בקאלדרון, אבל לאתלטיקו הורחק שחקן, ודיוגו החליף את מיצ'ל שנפצע, לקראת המחצית.

לא צריך לשתף את רונאלדו במשחק, אולי רק אם נוביל, אתלטיקו קבוצה אגרסיבית, רונאלדו לא חזר עדיין ב200%, הוא נראה כבד נגד קייב ואני לא מופתע, אי אפשר גם לבנות עליו שהוא יעשה את השינוי. להבקיע ממצב טוב הוא יכול, אבל לעשות סלאלום של עבירת מגן ובעיטה לרשת הוא עדיין לא.

אתלטיקו משחקת כדורגל מהיר, אמרסון לא טוב נגד כדורגל כזה, אני סומך על דיארה שיעשה את העבודה. להוציא את אמרסון, זה הימור גדול, אני לא בטוח שגוטי יעשה עבודה הגנתית מספקת, אבל אם הנסיך יהיה במקום אמרסון אין לי בעייה.

בקהאם, קאסנו, רונאלדו ורוביניו זה ספסל מעולה, אבל אני מקווה שלא נצטרך להשתמש בהם.

אני יהיה מאוכזב מכל דבר פרט לניצחון, זה עדיין המשחק בברנבאו, ואנחנו עדיין צריכים להיות טובים מאתלטיקו. אני דיי חושש מהדרבי הזה, הר הגעש של טורס ייתפרצץ מתישהו, ההגנה שלנו איטית ואתלטיקו מהירה.

עכשיו למשחקים אחרים... ברצלונה תסתדר גם ללא סמואל אטו(אני לא יכול להגיד שחבל לי כל-כך על פציעה שלו, אבל זה לא נעים לראות דברים כאלה קורים, כמו מה שקרה לסיסיניו), בילבאו למרות שהיא מארחת, למרות שהחליפה נשיא, קבוצה חלשה מאוד והיא מועמדת לרדת ליגה, הסאן ממנס כבר לא מגרש שיורקים דם לנצח בו, לברצלונה יש את מסי שמספק את הסחורה, וגם רונאלדיניו יכול להגיע לעונת 07\2006 בכל רגע נתון.

סביליה תרצה לחזור למסלול הנכון נגד חטאפה, למרות ששניים משחקני ההרכב שלה מורחקים. היא צפויה לנצח, אבל חטאפה לא תוותר בקלות. משחק קל מאוד לוולנסיה נגד נאסטיק בבית, היא צפוייה לנצח, וולנסיה חזקה מאוד העונה, ראינו את זה גם נגד רומא במאסטייה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/06
  9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מחיה כבר ניצח בדרבי. 1:0. זה היה משחק מחשב מול חוראדו, אני לא בטוח אם זה נחשב.
    בכל מקרה הבעיה של ריאל לא במחיה אלא ברוברטו קארלוס. האם העצלן יואיל בטובו לשים עין על מאקסי?

10. MHFC Member

אגב על פי ה'אס' צפוי לפתוח ההרכב שפתח במשחק מול דינמו קייב בניצחון של ריאל 5-1, אני גם לא שצריך לעשות שינוי כלשהו מהמשחק מול דינמו, כל חוליית הקישור וההתקפה הייתה מצוינת, חוץ ממהגנה, אסור יהיה לקנאברו ולראמוס לשחזר את הטעויות מהמשחק מול דינמו אחרת ריאל תספוג, כי לאתליטקו יש שחקנים מאוד מהירים כמו טורס, מקסי, פטרוב.
    ראול שלא זמון לסגל של ספרד על פי החלטתו של לואיס, יצטרך להמשיך את היכולת הטובה שלו מהמשחק מול דינמו שהוריד לו את כל הלחץ בכדי שאולי במשחק הבא של ספרד לואיס יזמן אותו לסגל (אם יישאר מאמן)

http://img139.imageshack.us/img139/2262/1953rc5.Xxx

בתמונה:קאסיאס, אנטוניו לופז, מרטין ובניטו :aaa21:

ולנסיה בתקופה נהדרת, ניצחה את רומא בליגת האלופות השבוע 2-1 ובליגה בינתיים עם 10 נקודות מתוך 12 אפשריות, וולנסיה מארחת את המשחק, אני לא רואה מצב שההגנה של נאסטיק מצליחה לעצור את וייה ומוריינטס, לולנסיה יש הזדמנות טובה מאוד לעלות למקום הראשון בטבלה במידה ותשיג ניצחון מוחץ.

לגבי המשחק של ברסה, ברסה ללא סמואל אטו הפצוע, תצטרך להסתדר בלעדיו, כמו שכבר אמרתי האופציה הכי טובה שעומדת ברשותו של רייקרד היא לעלות את סביולה להרכב, גם בגלל שאופציית ג'ולי-רונלדיניו-מסיי אינה אפשרית וגודיונסן בינתיים בדקות שהוא משחק לא עושה הרבה, אבל אם רייקרד לא כולל את סביולה בסגל של ברסה אז למה שיתן לו עכשיו את המקום בהרכב?

11. EL Capitan Member

מאניש יודע איך אתלטי תוכל לצאת מהברנבאו עם הנקודות: הם יהיו חייבים לנצח במרכז המגרש, כפי שהוא אומר. למה? בריאל, כמו שכבר דובר על זה בדיון של הקבוצה, חסר שחקן אחד, שיקשר בין הקישור להתקפה. לכן, אם אתלטי תצליח להקשות עוד יותר את החיים על הדאבל פיבוט של ריאל, מה שישאיר מרווח עוד יותר גדול בין הקישור להתקפה, אתלטי תוכל לשלוט במרכז המגרש ובמשחק עצמו. גוטי הוא האיש המיועד של קאפלו לעשות קצת סדר במשחק של הלבנים של ריאל, וגם באתלטי שמעו את האימרות של קאפלו (אנטוניו לופז: "גוטי הוא זה שמניע את כל המשחק של ריאל"). בכל מקרה, המשימה של אתלטי תהיה קשה מאד לביצוע, בטח כשהמשחק הוא בברנבאו.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב30.8.03 ערך רונאלדיניו את הופעת הבכורה בליגה במדי ברצלונה וזה קרה....בסאן מאמס של בילבאו. אז היה שם פיליפ קוקו כדי להעניק שער נצחון לברצלונה.

מאז חלפו 99 משחקים של רונאלדיניו (בליגה ) במדי ברצלונה ובהם כבש 41 שערים , היום יעלה רונאלדיניו להופעת המאה שלו במועדון.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_178392_CAS.Xxx

זמברוטה אחרי 9 דקות טובות מול ברמן יפתח כנראה באגף הימני של בארסה . תוראם יסופסל ומארקז יחליפו . אדמילסון דקו וצ'אבי יתפסו את העמדות במרכז השדה כששאלת השאלות מי יחליף את אטו השמועות הולכות דווקא על השלישיה הכי לא רצוייה בקרב אוהדי ברצלונה מסי,ג'ול ורונאלדיניו כאשר הברזילאי יתופקד באמצע.

נ.ב
    משחקה של ברצלונה ישודר הלילה בערוץ CCTV 5 שנתן לקלוט בכל תוכנה אפשרית .

13. פלג Member

באתר הרשמי של ריאל פורסמה רשימת המוזמנים למשחק מול אתלטיקו:

קסיאס, לופז.
    קרלוס, בראבו, ראמוס, קאנאבארו, הלגרה, מחייה.
    בקהאם, דיארה, אמרסון, רייס, גוטי, רוביניו.
    קסאנו, רונאלדו, ראול, ואן ניסטלרוי.

לא זומנו: סאלגדו, פאבון וסיסיניו(כמובן פציעות).

http://www.realmadrid.com/addon/img/1bbe8a6288ronaldop.Xxx
    רונאלדו. זומן לראשונה למשחק ליגה העונה.

14. EL Capitan Member

אני רק יוסיף, שבאימון של ריאל קאפלו, לפני שעבר על התכנית הטקטית שלו, נתן לשחקנים לשחק משחקון קצר של רוגבי. כלומר, קאפלו שלח לשחקנים מסר, שהוא רוצה לראות אותם עם דם בעינים בדרבי.

15. Waters Member

רוגבי? בטח גראבסן כל כך מצטער שהוא עזב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני מקווה שרונלדו לא צפוי לפתוח מחר. נכון?