מה בארסה צריכה לעשות בשביל לחזור לימיה הגדולים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Ilan, ‏21/6/03.

1. Ilan Member

אני לא יודע עד כמה אתה אוהב כדורגל ספרדי, אבל סתם שאלה שמעניין אותי לדעת מה אתה חושב על זה. לאחר שנבחר לברצלונה נשיא חדש, מה היא צריכה לשפר בשביל להחזיר לעצמה את כבודה שנרמס יותר ויותר עם השנים?

2. KirkH Member

אני מתעניין בכדורגל ספרדי - אם כי לא מחשיב את עצמי למבין עניין גדול מי יודע מה בתחום.

ובכל זאת. אני חושב שבארסה בנתה קבוצה מאוד מאוד לא מאוזנת. רכשו שם שחקנים שלא מתאימים לשיטה של המאמן ובטח לא לצרכים, קנו שמות ולא הלכו לפי מקצועיות נטו. לכן יש עמדות מפוצצות כישרון ואחרות נטולות לגמרי.
    קודם כל אני חושב שבארסה צריכה להחליט מי יאמן אותה בשנים הקרובות. כל הזמן מדברים על יורשים לאנטיץ'. אי אפשר לנהל ככה קבוצה. או שיגידו לו שהוא זה שבונה קבוצה ורץ איתה או שיביאו מישהו אחר שירוץ איתה. כל שנתיים להחליף מאמן שיטה ושחקנים זה לא מתכון לקאמבק שרוצים לראות בבארסה.

לגבי שחקנים. קודם כל הגנה. ולכן השם של קייבו מאייקס הכי מתאים להם לדעתי. גם רכישה של קושטו תהיה במקום.

3. amirgola Member

מסכים עם קירק
    ברסה קהוצה לא מאוזנת גם לא יציבה אבל בעיקר לא מאוזנת.
    אין שיטה, אין משחק אגפים נפלא או אמצע נפלא פשוט בונים על מבצעי יחיד של השחקנים הסופר מוכשרים שלהם.
    מה שהם לא מבינים שגם שחקנים מבריקים כמו קלויברט סביולה וריקלמה חייבים שיטה ולא בלאגן.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכמו שקירק אמר..בארסה חייבת להחליט מי יהיה המאמן ולתת לו לאמן יותר משנה.
    המאמן צריך זמן שיהיה לו לבנות קבוצה..וכישרון באמת לא חסר בבארסה..
    רק חסר שחקנים שמתאימים לשיטה..

5. Shishlik Member

אז הנה: עכשיו יש מאמן!
    מינו את פרנק רייקארד כמאמן בארסה לעונה הבאה...
    אני חושב שבארסה קוקה לשוער גדול ויציב...(לפני שנתיים הייתה לה הזדמנות להביא את טולדו ב 17 מיליון דולר!!! אבל ההנהלה החליטה להביא את בונאנו :cry: ) צריכים להביא את רושטו! יוטתר נכון חובה להביא את רושטו!
    הוא דיי צעיר יחסית לשוער (30) והוא יציב מאוד...
    בארסה חייבת בלם אחורי שיעשה סדר בהגנה.. מישהו כמו קיבו (כנראה יעבור לאינטר) הייתי הולך על בלם מצוין ובעל ניסיון מישהו כמו מטרצי... ומחזיר את פויול לעמדת המגן הימני..
    לבארסה יש קישור נפלא והתקפה נהדרת וכישרונית...
    ועם מאמן נכון וטקטיקה נכונה בארסה יכולה להגיע רחוק בעונה הבאה...

6. the_secand Member

אחי יש לך טעות החוזה איתו כבר סוכם ןהכל אבל רצו עליו 30 מיליון וזה היה יותר מידי בשביל שוער בגילו ובגלל זה בארסה ירדו ממנו

7. Shishlik Member

אחי! התכוונת לטולדו?

אז... אני לא טעיתי! זה באמת מה שהיה!!!! פיורנטינה הייתה על סף פשיטת רגל והיא מכרה את כל הכוכבים שלה באותה עונה...

עריכת המנהל:
    למי שלא מבין למה הדיון ננעל, זה בגלל שיש על הנושא הזה כבר דיון:
    http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.php?t=3994

אנא תבדקו אם יש דיון דומה לפני שתפתחו דיון חדש.