מה אתה עושה שאתה קם בבוקר?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏26/2/05.

1. יוגב אסולין Guest

בוקר טוב לכל אלו שמתעוררים לעוד שבת של כדורגל מהנה בליגה הישראלית ובליגה האירופאית. באמת היה פה די שומם בשעה 9 ככה.. כולם עוד מפונקים בטח יושנים מתחת לפוכים שלהם ככה.. לא רוצים שיהיה רעש שיעיר אתם לשמש שיש לנו עכשיו פה באמצע הקיץ..

אז כמה שאלות ככה על הבוקר..
    1. באיזה שאתה אתם אוהבים לישון ולקום..?
    2. כמה זמן שינה ניראה לכם מספיק בשבילכם?
    3. מה הסדר יום שאתם עושים על הבוקר.. ביום חול וביום שבת..
    4. שיהיה בוקר טוב ושבת שלום לכל עם ישראל..

2. יוגב אסולין Guest

אני אפתח.. מבחינתי.. לישון קודם כל זה סוג של ביזבוז של זמן. בעיקר עכשיו שאני בצבא..אז עד שאנחנו בבית לישון? לא חבל.. אני מעדיף כל דבר אחר מאשר זה.. אבל אין מה לעשות תאמת חיבים גם לישון מידי פעם.. אז ככה..

בדר"כ 6 שעות מספיק לי אפילו קצת פחות.. אבל למשהו כמו 7-8 אני לא מתנגד בדר"כ.. שוב זה עניין של תלוי..ע ם הלכתי לישון ב22:00 אני יתעורר ב7 ככה.. פשוט עם כל הכבוד אין מה לעשות ער לפני.. אבל עם הלכתי לישון ב5 אני כבר ב10 בבוקר על הרגלים.. אחרי 10 נדיר שאני יושן.. ואם כן כניראה אני לא מרגיש טוב

מה אני אוהב לעשות בבוקר. נחלק את זה לצבא ולבית.. אוקי מאחר ואני נחשב בצבא לותיק אז יש לי פחות מעמסה ובבוקר עם אין לי משימות לעשות כמו סיורים או לטפל בכיתה אני אוהב לקום ככה.. בשקט שלי בלי שאף אחד יפריע לרוץ למקלחת לצחצח שיניים ליכנס לחמ"ל או למטבח להכין לי איזה כוס קפה ככה טוב על הבוקר.. אחרי זה ללכת לעשות מסדר בוקר נחמד על המיטה לסדר את הארונית לזרוק כביסה.. לעלות לאט לאט על חצי ב' שלי.. וללכת לשבת איפשהו עד להמשך היום..

מבחינת שבת או כל בוקר בבית.. אז ככה. לקום לבד!!! מבלי שיעירו אותי.. לשמוע מוסיקה ככה מדרחית שקטה על הבוקר... אחרי זה ללכת לאט לאט למקלחת לדפוק מקלחת ציחצוח שיניים.. לרדת למטה להכין כוס נס טוב עם עוגה של אמא.. משמה אני טופס איזה עיתון.. קורא קצת ואז עולה למעלה חזרה למוסיקה.. מדליק טלוויזה מפעיל את המחשב.. יושב ככה עד שכל הבית מתעורר לאט לאט.. ואז מתחיל את היום שלי..

3. שבצ'נקו Member

1.תלוי,אם אני לא משועמם ולא עייף מדי אפשר להישאר ערים כל הזמן שאפשר אבל מבחינתי ביום הכי גרוע אני הולך לישון ב 11 וקם ב 7 בבוקר בערך ובעעעעעעעעע שעת אפס אנגלית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ,אם אפשר היה בלי זה הייתי קם ב 8:30 השעה המושלמת בשבילי לקום כי אז אני מפספס ביצפר וגם מספיק לנוח כמו שצריך.
    2.זמן שינה? המממ 8-7 שעות זה מצויין בשבילי.
    3.יום רגיל, בעעע שעות אפס ולקום לפני 7 ואז לדעת שצריך למהר לאכול וזה ואז לא לשכוח שום דבר,ולבוא בגישה של אי סיפוק שינה זה מבעס לאללה, וביום שבת אני ישן עד 7 ואז מתחיל לדפדף בטלוויזיה כל מה שיש לראות.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב את השעה העגולה 00:00 (מדברים על ימי חול). קם ב7:45.

5. ראול Member

את אותם הדברים אבל לאט...:aaarofl:

אני בד"כ נרדם בשעה 1 אחרי פיצה עם החבר'ה.... משוואה: מוקדמות הירדמותך עומדת ביחס הפוך לכמות האלכוהול והנשים שמסביבך.
    כל עוד ישנתי 5-6 שעות, אני בסדר.

בד"כ אני מתחיל את הבוקר באימון. מתיחות, ריצה ובעיטות (עכישו כי אני מושבת עם הכתף אז בלי אגרופים.) אח"F מתפנה לחיים האחריםhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ארתור, בוקר אור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/05
  6. שגיא Guest

עובדתית, מספיקות לי 6-7 שעות. ככה זה בצבא, אחרת הייתי מתפגר כבר.

כמה אני אוהב לישון? כמה שיותר! בצבא אני צריך לקום בשש וחצי, אבל בבית, רק התעוררות טבעית, אחרת זה מאבד מהאפקט של השינה.

כשאני קם, בבית, אני אוהב לעשות את זה לאט, עם הכוס שוקו של הבוקר ועיתון של ייום שישי. בצבא, מן הסתם, הכל יותר לחוץ, כי צריך להתארגן למסדר בוקר מעצבן.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגדול מאז שאני בצבא אני פשוט לא רוצה לישון בבית.

הכוונה היא שעד שאני מגיע הביתה אני אבזבז את הזמן על שינה? שעות שינה אני ישלים בבסיס בבית אני יושן לא יותר מ-5 שעות שינה בלילה. זה אומר הולך לישון בסביבות 3-4 תלוי מה בדיוק עושים וקם לא יותר מאוחר מ-9 גם זה בלחץ.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. ככה בימי חול אני כבר התרגלתי ללכת לישון בין חצות לאחד בלילה, והייתי רוצה לחזור שעה אחורה בקטע הזה אבל כבר התרגלתי איכשהו. אני קם ב- 6:30 או מקסימום רבע שעה יותר מאוחר לבית ספר. בימי שבת הולכים לישון 3-4 תלוי מה עושים ומתי חוזרים, ואני קם ב-12 בערך.
    2. אני מניח ש-6 שעות שינה מספיקות.
    3. מבחינת להתארגן בבוקר אני פשוט פנומן- בגלל שאני לא אוכל ארוחת בוקר (לא אוהב דגנים, זו הכוונה) אני מתלבש, מצחצח שיניים וכל הנלווה, זה רבע שעה, ואז עוד 5 דקות מכין לעצמי שתי לחמניות לבית ספר ואז יש לי עוד 10 דקות לקרוא את הכותרת והספורט עם שוקו בשקית. השיא שלי זה שבחופש הגדול עבדתי והתעוררתי מאוחר, ואז נשארו לי 13 דקות מרגע שהתעוררתי ועד לאוטובוס לעבודה, שנמצא כקילומטר מהבית שלי. התארגנתי בטיל ודפקתי ספרינט. הייתי שם.

9. Waters Member

אני קם כל יום בעשרה או חמישה לשבע ויושב משום מה ובלי הסבר במיטה עד שבע ואז קם בודק כל מיני דברים חסרי ערך ממשי במחשב ואז עושה את שאר הדברים של הבוקר.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשיש לי בקרים - אני הולך לישון בין 12 ל-1 וחצי, קם ב-6-6 ורבע, יוצא מהבית ב6וחצי/רבע ל-7
    אם יש לי לילה למחרת הולך לישון גג ב-3 ומתעורר מקסימום ב-11.
    גל, אם אתה חושב שאתה אשף בהתארגנות מהירה, הצלחתי פעם לקום ב-6:44 לשים מדים ונעליים ולתפוס את האוטובוס של 6:50 ליד הבית שלי.

11. Makaay#10 Member

כל יום, ללא יוצא מהכלל אני יושן ב-12 ,וקם ב6 וחצי....כן גם בשבתות וחגים, טוב אולי ב7 בחגים...
    ביום חול... אני קם מצחצח שיניים אוכל מנה מפוצצת של קורנפלקס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ,ולוקח אוטובוס לבית ספר... וביום שבת אותו דבר..., רק שאני לא לוקח אוטובוס לבית ספר....

12. משוגע בירוק Member

לא משנה מתי אני הולך לישון אני אקום בשש וחצי. פעם הלכתי לישון בחמש וחצי וקמתי בשש וחצי שוב.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכמה הוא איחר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יא מגעיל, צחצח שיניים.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקחתי אורביט... מספיק טוב?