מדד הגזענות: בית"ר בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏26/9/05.

1. בית"רי מלידה Member

מדד הגזענות: מכבי ת"א ממשיכה להוביל

אם לא על הדשא, אז ביציעים: מכבי ת"א עם הישג מפוקפק - ממשיכה להוביל את טבלת הגזענות והאלימות, בית"ר ירושלים דולקת אחריה. בני יהודה שלישית
    ynet

בדו"ח שפירסמו היום (ב') משקיפי "הקרן החדשה לישראל", סומנו אוהדי מכבי תל אביב כקהל בעל הניקוד השלילי הגבוה ביותר במדד הגזענות והאלימות. האוהדים הצהובים, המובילים את המדד שבוע שני ברציפות, קראו קריאות גזעניות לעבר קשר נבחרת ישראל, סלים טועמה, במהלך משחק ההפסד בכפ"ס. כמו כן, מנעה המשטרה תגרה בין אוהדי הקבוצות בתום המשחק.

בדו"ח שפירסמו צויין גם מטח האבנים והבלוקים שנזרקו לעבר אוטובוס שחקני מכבי חיפה. במהלך המשחק בטדי, שקדם לאירוע החמור, הניפו אוהדי בית"ר שלט גנאי לעבר קבוצת בני סכנין. גם אוהדי הפועל ת"א התבלטו לרעה כאשר הפנו קריאות גזעניות כנגד עופר טלקר, שחקן מכבי נתניה, במהלך המשחק בבלומפילד. אוהדי בני יהודה ת"א זינקו למקום השלישי בטבלה אחרי שהשמיעו שריקות בוז במהלך הקראת אמנת "פיפ"א פייר-פליי", לרגל יום "המשחק ההוגן" שמנהיגה פיפ"א.

בצד החיובי של הדו"ח צויינו לטובה כלל קבוצות ליגת העל המארחות שכיבדו את אמנת "פיפ"א פייר-פליי", בטקס שערכו קפטני הקבוצות לפני פתיחת המשחקים. עוד צוינו לשבח: אוהדי בית"ר שהיסו קריאות "מוות לערבים" ושחקן בני יהודה, בן לוז, שעצר התקפה על מנת לאפשר טיפול בשחקן יריב.

קבוצות הפועל נצרת עלית, מ.ס. אשדוד, מכבי חיפה, איחוד בני סכנין ומכבי פ"ת הפגינו עד כה התנהגות ספורטיבית והוגנת והן סוגרות את הטבלה.

צמרת מדד הגזענות והאלימות: 1. מכבי ת"א, 27 נק' שליליות; 2. בית"ר ירושלים, 23 נק'; 3. בני יהודה, 15 נק'.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3147520,00.html

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הולך על גחלים" זו גזענות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

3. גל2 Member

יופי כפר-סבא היתה מקום שלישי אכשו היא חמישי אבל אני לא מבין קטטה זו גיזענות?

4. משוגע בירוק Member

כל הכבוד לאוהדים שלנו.... מקווה להיות אחרונים (רק בטבלה הזאת) במשך כל העונה...

5. burning soil Member

כולה שורה מאיזה שיר היא על סלים טועמה,גם את השיר שרו רק פעם אחת במהלך המשחק,
    לא יותר. לגבי התגרה בין אוהדי כפ"ס למכבי-אני לא ראיתי. מישהו יכול להרחיב לגבי זה?

6. נדב מיכאלי Member

לצערי בית"ר כל שנה מסיימת במקומות הראשונים בטבלה הלא נכונה ,אני מאד מקווה שנגד סכנין ובכלל לא נעלה לראש הטבלה הזאת ,זה מגעיל,זה מחליא ואין לזה מקום בכדורגל .

7. גל2 Member

זה היה סתם אוהדי מכבי היתחילו עם אוהדי כפר-סבא אז כמה אוהדי כפר-סבא קראו לחברים ואז קרה משהו ואוהדי מכבי ברחו לא קרה משהו רציני רק דחיפות ואיומים ניראה לי ככה חברים סיפרו לי אני לא ראיתי

8. TariboWest Member

זה לא נקשר רק לגזענות. גם "בן זונה" מעלה אותך בטבלה.
    אפילו שמות לא יודעים לתת...

9. MaDot Member

טבלה מטומטמת.........הרי אם משחק הבא של חיפה מישהו יצעק לבאדיר מחבל הם יובילו את הטבלה