לצחוק מהכדורגל שלנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י AFC, ‏6/6/03.

1. AFC Member

אין ספק בכך שהכדורגל שלנו הוא תת-רמה... אבל הוא אחד המצחיקים ביותר בעולם, אם לא המצחיק שבהם. בדיון זה כל אחד יכתוב על האנשים שמצחיקים אותו ביותר בכדורגל הישראלי, ויגיב על האנשים שכבר צוינו.
    הנבחרים שלי :

אלון מזרחי - נו באמת, אפשר בלעדיו? מי יספק לנו ספרים שלמים שבנויים על הציטוטים שלו? מי יגלה לנו שאיטליה היא מולדת הכדורגל? שניס היא קבוצת אם-בת של רומא (חחח זה עדיין הורג אותי)? שצריך להישאר עם הראש על המותניים? השחקן הכי מצחיק, הכי אדיוט, אבל גם אולי החלוץ הכי טוב. אי אפשר לחיות איתו, ואי אפשר בלעדיו. ואחרי כל זה הוא עוד מעז לקרוא לאברג'יל שחקן טיפש. אני מת עליו.
    ציון : 5 כוכבים. גם שחקן טוב וגם האישיות המצחיקה ביותר בכדורגל.

משפחת לוזון - למשפחת לוזון יש נוהג קורע אחרי רוב המשחקים שלהם (במיוחד אחרי המשחקים מול מכבי נתניה) - אחרי המשחק לרוץ לשופט ולהגיד לו דברים כמו : "יא מניאק, זיינת אותנו כל המשחק, חכה חכה איך נטפל בך בחוץ". אין ספק, בשביל זה שווה לקרוא בעיון את הכתבות על מכבי פ"ת לאחר המשחקים - הקללות האלו פשוט שופכות מצחוק. אתם ענקים.
    ציון : 4 כוכבים. כי בכל זאת הם לפעמים קצת עולים על העצבים.

דודו אוואט - אין, הגענו למלך של הכדורגל. זה השוער הכי גרוע בהיסטוריה של ליגת העל, הוא חוטף גולים כל כך חובבניים, חוטף גולים ממסירות מהשחקנים שלו ואחר כך טוען שמגיע לו מקום בנבחרת, במכבי חיפה וכמובן בבלאקבורן רוברס. אחרי הטעות המזעזעת שלו מול בית"ר ירושלים (או האירוניה!!), הוא יצא במשפט "זה יכול לקרות לכל שוער", ותסתכלו על הציטוט בחתימה שלי ע"י עוד מקורב גאון שלו. הוא ג'נטלמן אמיתי, מחלק שערים לכל קבוצות הליגה, ורק בזכותו מכבי חיפה לא אלופה. אוהבים אותך דודו.
    ציון : 5 כוכבים. גם מצחיק, גם שחקן גרוע בטירוף וגם השחקן ה-12 של בית"ר במשחקים מול מכבי חיפה.

לא עולים לי עוד הרבה דברים לראש - תוסיפו אתם!

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אחד מהלוזונים על המאמן שלהם שבמקרה הוא בן משפחתם...
    "המאמן הזה עושה בית ספר לליגה...מאמן מספר אחד בעולם" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלמה שרף - וכל מילה נוספת מיותרת....

http://www.hakasefet.co.il/SharedImages/kasefet/MM/P_2997.Xxx

4. קופירוק Member

וסילי...
    הוא המלך!

5. Julian Joachim Member

אי אפשר בלי דני לוי שמילא מספר תפקידים בזמנו בהפועל פ"ת, וכל שבוע היה יוצא בהצהרות מפוצצות.

זכורה לי היציאה על האורגזמה (אחרי שער מאוד חשוב דני לוי אמר, זה היה יותר טוב מארוגזמה אני אומר לך!) ועוד מספר יציאות שלפיהן היה אפשר לחשוב שמדובר לא בהפועל פ"ת אלא במנצ'סטר יונייטד מינמום...

6. Shishlik Member

אלון מיזרחי!
    אני עדיין לא יודע באיזה יבשת נמצאת ספרד...
    "אני רוצה לשחק או באירופה או בספרד" - מלך הבנאדם מלך אמיתי!

7. ליהי Member

אלון מזרחי זה כבר נדוש
    הבן אדם השפוי היחיד שבאמת מתיחל להדאיג אותי העונה האחרונה זה קשטן...שאמר אחרי המשחק מול נתניה:
    "זה לא ייתכן שקבוצה תתגונן ככה כל המשחק! זה ממש בונקר"!
    עוד פנינים, בתקופת אוסטרץ':
    "זה לא משטר נוקשה, אבל אצלי לא ישחקו בלונדינים!"

אדם ענק..ואישיות גדולה.

8. Ilan Member

שפיגלשפיגלר- שני אנשים שאין לאף אחד מושג מה הם רוצים, אם לשפיגלר עוד יש קצת פרשנות טובה מידי פעם, אז שפיגל כ"כ טיפש, ברמות מדהימות! דוגמא לפרשנות שלו:
    "השחקן עייף ולכן הוא רץ כ"כ לאט..." וואו גיורא, לא הייתי יודע את זה לבד, ממש פרשנות מעמיקה!
    ומה שמצחיק בשפיגלר זה שהוא מנסה להגיד דברים חכמים ומסובכים אבל בעצם הוא לא אומר כלום... והדרך דיבור שלו, אני הוא.

9. קופירוק Member

ליהי, קשטן? שפוי? הבן אדם נראה כמו גברי לוי בסיר לחץ, נשמה....
    אבל הכי קטעים זה עם משפחת לוזון:
    אני ועוד כמה חברים שלי החלטנו לנסות לראות איך זה לשבת בקצה למטה של היציע איפה שיושבים כל אלה מטירה. קיצר מהיציע שלידנו אנחנו שומעים פתאום צעקות:
    "איציק! איציק!" (איזה אישה אחת עם שיער קצוץ קוראת לו) עכשיו קלטו: האיש מסתובב ושואל אותה "מה?" "תראה את איסמעיל הוא לא זז היום!!!!" ואנחנו נדהמים לראות שאיציק לוזון בא אל גיא לוזון ואומר לו משהו!!! מעניין מה!!! הקטע של החיים שלי...איזה מקצוענות!

10. Thierry Henry Member

גברי לוי - לפעמים יש לו קטעים שהוא קורע מצחוק. ברדיו - מתפוצץ על שדרים ומראיינים, ובטלויזיה הוא פעם התחיל לרקוד באמצע ראיון..

11. Roy Member

בני סחתיין על הדיון. כל הכבוד.

בקשר למשפחת לוזון- אני מניח שלא שמעת על הסיפור שקרה להם לפני חודש, אחרת היית נותן להם 5 כוכבים, ואפילו 6. זה סיפור שאני נשפך כל פעם מחדש.

בחג הפסח, איציק לוזון, עוד בבון מהשבט, הלך לקטוף לימונים למשפחה. בקיצור, הוא טיפס על העץ, ונפל מלמעלה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    רק אחרי זמן רב עבר לידו אחד מבני המשפחה, שמצא אותו והזעיק עזרה ואמבולנס... בסוף נשברה לו היד או משהו כזה...

12. AFC Member

חבל שדני לוי עזב את הפועל פ"ת, זה הוציא את כל הכיף מהדרבי של פ"ת, לא?

עוד אחד הוא דני נוימן - אחד הפרשנים (והמאמנים) היותר גרועים בארץ שלנו, ואת ברבורי השטויות שלו אפשר לשמוע בכל שבוע במשחקי הליגה הלאומית - "הפועל משחקת חלש אבל שער אחד יכול לשנות את התוצאה", "הוא לא עשה שום דבר היום וחבל בכלל לדבר עליו" והכי ענק "אתה יודע מה ההבדל בין כישלון לתהילה, זוהיר? שער - אחד- קטנטן". אין ספק, תובנה שתלווה את רוב האוהדים שצפו בשידור עד סוף ימיהם. ועל כך נאמר - שידור מהגיהנום.
    ציון : 3 כוכבים, כי למרות שהוא מצחיק, זה מעצבן שתוקעים לך פרשן שכזה.

13. Ilan Member

זוהיר בהלול... אוי אוי, לך כבר להיות ראש עיר בעכו! נמאס לשמוע אותך משדר... אתה עושה לי כאב ראש רציני... אתה פולדאש.

14. Fernando Cavenaghi Member

השופטים והאיגוד שלהם...

15. קופירוק Member

סכנין ונצרת.....אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי שנה הבאה באלופות!!!!!!!!