ליזארזו נגד קאנדלה, המגן השמאלי הצרפתי הטוב ביותר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Fernando Cavenaghi, ‏15/10/02.

1. Fernando Cavenaghi Member

ליזארזו אמר בראיון שהוא המגן השמאלי הצרפתי הכי טוב, אני אישית מתנגד אליו וחושב שקאנדלה יותר טוב.
    את מי אתם מעדיפים?

2. Kgt1 Member

ליזארזו כבר זמן רב לא נמצא בכושר שיא. כיום גם אני חושב שקנדלה יותר טוב אבל... המגן השמאלי הצרפתי הטוב ביותר לדעתי הוא סילבסטרה.

3. שגיא Guest

סילבסטרה?!
    נפל לך משהו על הראש?!
    סילבסטרה הוא יותר מאשר שחקן שהולך עם הראש בקיר, ולא יודע ממש לעשות הגנה.....
    זה הכל, הוא בטח לא מתמודד על תואר "המגן השמאלי הצפרתי הטוב ביותר", לא ולא.

עכשיו, כמו שנאמר ליזראזו בירידה, את קנדלה תמיד אהבתי, תמיד הערכתי, ותמיד התעצבנתי שהוא לא קיבל את ההזדמות שלו...
    נכון, הוא שיחק, אבל כשהוא וליזראזו שיחקו אז קנדלה שיחק כמגן ימני, עם רגל שמאל, זה קצת קשה.....

אני נותן את חולצת ההרכב לקנדלה...

4. Kgt1 Member

לא נפל עליי שום דבר ברוך השם.
    סילבסטרה הוא מאוד אנדראססטימייטד לפי דעתי - מבחינת הגנה ומבחינה התקפית עושה בסר"כ את עבודתו בצורה טובה מאוד. המינוס היחיד הוא כמו שציינת שלעתים הוא מכדרר יותר מדי בחלק הל נכון של המגרש אבל כושר הפריצה שלו מאפשר לו לתרץ את זה.

5. RE-QL Member

גם אני חושב שליזרזו כבר לא מתאים להיות המגן הימני של צרפת הוא כבר זקן מידי וירד ברמה לעומתו וינסנט קאנדלה עדיין משחק טוב מאוד והוא המגן השמאלי הטוב בצרפת

6. Rossoneri Member

מגן ימני?! יא דבע, ליזרזו שמאלי...

7. Rossoneri Member

וחברה, בקשר לסילבסטרה, הצחקתם אותי, הבנאדם חסר החלטיות, לא יודע לרדת לתאקלים, הבנאדם אומנם מהיר, אבל הגנה הוא לא נותן בגרוש, הוא חסר כח פיזי, וללא ספק יותר מדי התקפי, ציון סופי: 5.5

8. RE-QL Member

התבלבלתי! תרגע שמן

9. Fernando Cavenaghi Member

ליזארזו השיג לעצמו יותר מוניטין מקאנדלה ולכן גם במונדיאל למר פתח עם קאנדלה בתור בלם ולא בתור מגן כי יש לו פחות מוניטין או איך שלא תקראו לזה. לדעתי קאנדלה שיחק לא כל כך טוב במונדיאל בגלל השינוי בעמדה, אם קאנדלה היה פותח בשמאל הוא היה מראה את היכולת האמיתי שלו.