הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגאדה בעוד הופעת ענק מוליך אותנו אחרי החזרה שלו מפציעה לניצחון חוץ בראשון.
    קצת חבל לי במקביל שהמועדון הודיע כי ווטרס סיים חוזה ושוחרר.
    רמי הדר כל כך אוהב את האפורים האלה כמו בל, אבל זאת החלטה (לא להאריך חוזה לווטרס ולהשאיר את בל) שיכולה להיות ההבדל ביו צמרת לתחתית.

2. yakov_y YNWA

רציתי לכתוב כאן על ההחלטה ההזויה הזאת אבל אמרתי לעצמי, יעקב כמה אתה יכול לדבר עם עצמך בדיון ?
    עזוב את זה ששחקן שקלע 15 נק׳ ו-7 אס׳ עם עבר מרשים בישראל משוחרר, קורה בגלל מגבלת זרים.
    אמיר בל שהוא שחקן בסדר בכל תחום של המשחק ולא מבריק בשום אספקט נשאר, זה אבסורד, אני מבין את האובססיה של רמי הדר לשחקנים עם סייז ושחקנים הגנתיים אבל רבאק, יש גבול.

בגלל המשחק של ליברפול ראיתי רק את הרבע השני והיה פשוט וואו, בגלל זה אני מת על המאמן הזה.
    5:30 דק׳ למחצית, פיגור 33-16 התחלתי לראות, ב״ש חזרה מטיים אאוט עם ג׳יימס בל הנגר וכנראה שחקן ההגנה הטוב בליגה שלוחץ על גארדים, ב״ש בלחץ מטורף על כל המגרש, מונרו חסר ביטחון, בל חיסל גארדים וחסימות על מונרו.
    נתעלם מכך שב״ש עלתה הספיקה לעלות ליתרון, ראשל״צ לא זרקה לסל במשך יותר מ-3 דק׳, כן כן !
    זה היה כדורסל עילאי, דקות יותר טובות משל חולון באירופה, חבל שלא ראיתי את המשחק השלם.

אתה מודע לכך שלמעט אגאדה (הזר הטוב בליגה כולל מכבי ת״א ?) אין לך שחקן יוצר בכל הסגל ? אבסורד.
    יש מצב שאם עדי כהן סבן היה נשאר, הוא היה האופצייה השנייה שלך לשחקן יצירתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

רואה ראיון עם ננסי ליברמן האלמותית. הולך לבדוק אם הבן שלה טי ג'י קליין עדיין בחולון. מסתבר שהוא במכבי :openmouth: אגב מסתבר גם שאת השנה האחרונה הוא העביר בקבוצת הכדורסל של ברשיה. בואו נראה אם אתם יודעים איזה כדורסלן התחיל שם את הקריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/21
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יודע שהפועל זוועה וזה, אבל רואה עכשיו אותם נגד הרצליה בקרב תחתית (אותו מאזן לשתיהן, 3 ניצחונות). הרבה זמן לא ראיתי זריקת זין כזו.
    58 נקודות במחצית קלעה הרצליה. 58. אמיתי.
    הפועל עם 45 (ים מדר כמובן אחראי על המשהו היחיד החיובי בהפועל).

@Telkiyski נראה שגם לכם לא אכפת כבר יותר מדי.

5. Telkiyski Member

העיקר שכל ההרצליות מצליחות להנחית פה כל מיני זרים גנרים שידפקו לך 6/8 ל-3 במחצית אחת (קוטי קלארק כלשהו כזה), אבל אצלינו עדיין יש יורק, ודיבלר, ואפשו וחבורת אפסים.

היה לי ברור שנפסיד את זה.

בכלל קחו כלל, כשהפועל מקבלים בווינר בבית מינוס נגד על ההרצליות והב"ש - תדעו שזה 2 באנקר.
    אנחנו נובס פה.

מעניין אם נרד ליגה בשני הענפים באותה עונה.
    התנהלותית אנחנו לחלוטין שווים את זה.

לא נורא אולי האוהדים שלנו יביאו לאפשו ויורק מחליפים טובים, הם טובים עד ככה בבחירת הזרים.

6. yakov_y YNWA

מה אני רושם כאן כל קיץ ?
    רמי כהן פושע, בדיוק כמו ניקולה ושימעון מזרחי, מביאים שחקנים עפ״י סטט׳ בלי איזון סגל ובלי שחקני הגנה.
    ניקולה ושמעון לדוגמא עם רוצ׳סטי ופארמר למרות שגודס אמר להם לא, רמי כהן מוכיח לנו כל קיץ כמה הוא איש כדורסל כושל על גבול הפושע.

עמדות 3-4-5, שחקן הגנה איכותי (!) אחד בכל הסגל: ג׳ונס שהגיע רק עכשיו.
    יונתן מור סבבה ולא יותר.

אין קשר לזרים, כן הפועל נכשלה השנה בגיזרה הזאת אבל זה לא נורא.

7. כינוי כי הכח זהו כח

היורדת השנייה תיקבע בין הפועל תל אביב ומכבי חיפה זה בטוח.
    היורדת הראשונה היא נהריה בפער ענקקקקקקקקקקקקק.
    אני אתחיל מבני הרצליה ואומר שמזל טוב שבדצמבר הם נזכרו שהם בליגת העל ובנו קבוצה מצויינת לליגת העל.
    אם הרצליה פותחת עם הסגל הזה את העונה היא עושה פלייאוף בלי יותר מדי בעיה.
    נתחיל מהזר הכי חשוב שלהם שהגיע, עבדול גאדי ומאז שהוא הגיע הקבוצה עברה שינוי של 180 מעלות (מאז שהוא הגיע הקבוצה עם ארבעה ניצחונות ושני הפסדים, כולל שלוש ניצחונות על יריבות תחתית ישירות בדמות מכבי חיפה, עירוני נהריה והפועל תל אביב).
    טרל פארקס ואלייז'ה תומאס שנותנים מסה טובה מתחת לסל (אחד מהם יעזוב עם ההחתמה של ג'ארד קאנינגהאם ככל הנראה), קוטי קלארק נראה כמו מפלצת וכשיש איתו קבוצת כדורסל טובה הוא נראה אש בליגה.
    כל אלה הגיעו ביחד עם מקס היידגר שמאז שהגיע צולף ולא מחטיא (54% אחוז לשלוש) והקבוצה של דרוקר נראית מצויין.
    בנוסף אפשר לציין את יאיר קרביץ שחזר טוב מהפציעה שלו והיום היה גם אחלה.
    אייזנדורף נותן קצת
    פתאום זליקוביץ' ממלא דקות
    מי יודע אולי גייב לוין יעמיד פנים שהוא שחקן כדורסל מקצועני

הפועל תל אביב זה סיפור נוראי אין לי כח לכתוב עליהם, מזלם שחיפה נראים ככה ובמקומם הייתי חושש מקאמבק של גרגורי וארגס...
    חוץ מזה טיילר ברון לדעתי בדרך מחוץ למכבי חיפה, הוא נראה פשוט רע.
    הייתי משחרר גם את מנדוזה.
    מבחינת זרים במכבי חיפה הייתי משאיר רק את לוקאס, קובינס וסמית' ושוקל להביא איזה שחקן לעמדות 2-3 או את גרגורי וארגס כי הוא בדרך כלל מומחה בלהציל את הקבוצה הזאת וגם הוא יוכל להשתמש ברומן סורקין יותר טוב ובכללי לשפר את הקבוצה.

8. DRORIKO Member

9. yakov_y YNWA

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

‏ג'וש ניבו מגדיר מחדש את חוקי הטבע

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/146649796_761755984452657_2983391828514894598_n.Xxx?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=YEif2VYqHBUAX9Awub6&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=803a831b24fd916da858ffac8f4ce2fb&oe=6043BBD6

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/147531358_761755971119325_6340291077122610144_n.Xxx?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=S5WIzqeuNwIAX8Oz32j&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=83311fc9d96111095f57545e5a06adda&oe=6045B7EC

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין סרט שהפועל נשארת בליגה.

נהריה עם החיזוקים האחרונים תעבור אותה.

13. yakov_y YNWA

הפועל ת״א החתימה 4 זרים שקולעים פחות מדו ספרתי בממוצע בליגה.
    2 זרים שקולעים פחות מ-12 נק׳ ואפושואו שקולע 14.5 נק׳ בממוצע.

רמי כהן אומר שהזרים טובים והם אף פעם לא נופלים עם הזרים, פשוט הישראלים דומיננטיים.

עכשיו ברצינות,
    אפשואו, טוקטו וז׳אנה שיחקו בארץ אשתקד ואפילו משחקים כאן כמה עונות ואנחנו מכירים אותם מצוין.
    הם באותו רמה ומספרים שהיו לפני שהגיעו להפועל ת״א, אלה שציפו למשהו אחר הם האשמים, הם אפילו לא זרים טובים בצד ההגנתי.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשון מנצחת את ירושלים בחצי גמר הגביע. יהיה מצחיק אם חולון תנצח את מכבי.

15. DRORIKO Member

תרחיש ריאלי בהחלט למרות שמכבי פייבוריטית. כל הכבוד לגיא גודס, אחלה גבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.